Rozlúčka so starým rokom v Rendezi 2003
                                              27.12.2003

Muži hlavná kategória
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
  1    1  Guttmann        Martin       MAC Rača                     1978   M         14    17:13
  3    2  Erdziak         Lukáš        MAC Rača                     1981   M         24    18:09
  5    3  Hlubocký        Dušan        MAC Rača                     1979   M         49    18:24
  6    4  Dečo            Peter        UK Bratislava                1973   M         45    18:32
  7    5  Giertli         Tomáš        SBS Bratislava               1967   M         46    18:50
  8    6  Benco           Peter j.     MAC Rača                     1978   M          9    19:02
 11    7  Dřizga          Viktor       SBS                          1969   M         11    19:50
 23    8  Cigánik         Ľuboš        Rendez                       1977   M         26    22:58


Muži nad 40 rokov
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
  2    1  Findl           Ladislav     Rača                         1962   M40-49    28    17:39
  9    2  Cích            Vladimír     MAC Rača                     1958   M40-49    20    19:40
 16    3  Orth            Ján          Zohor                        1963   M40-49     5    20:48
 25    4  Klačik          Ondrej       Inter                        1961   M40-49    18    23:04
 27    5  Varga           Juraj        Bratislava                   1960   M40-49    27    23:23
 29    6  Ulehla          Dag          TJ Dunaj                     1958   M40-49    48    24:15


Muži nad 50 rokov
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
 13    1  Benco           Peter s.     MAC Rača                     1952   M50-59    25    19:58
 14    2  Carter          Alec         MAC Rača                     1952   M50-59    23    20:26
 19    3  Nižňan          Milan        MK Temperance Bratisla       1950   M50-59     4    21:14
 22    4  Štekauer        Ján          BBS                          1949   M50-59    29    22:29
 24    5  Lanátor         Július       SBS                          1952   M50-59    50    22:59
 31    6  Krčmár          Jozef        BBS                          1949   M50-59     1    25:21


Muži nad 60 rokov
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
 20    1  Novák           Viliam       Železná studnička            1942   M60+      12    21:36
 33    2  Orth            Vojtech      SBS                          1936   M60+      19    27:21


Juniori
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
  4    1  Bednár          Marián       VITAL                        1987   Mjun      17    18:15
 15    2  Novák           Bronislav    Železná studnička            1985   Mjun      13    20:38
 18    3  Bogdány         Gabriel      MAC Rača                     1988   Mjun      22    21:07
 21    4  Oroš            Adrian       Inter                        1986   Mjun      30    22:25
 28    5  Viskupič        Tomáš        Inter                        1986   Mjun      21    23:43


Ženy hlavná kategória
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
 10    1  Protičová       Kristína     MAC Rača                     1979   W         16    19:49
 12    2  Bérešová        Andrea       Inter                        1971   W          6    19:51
 17    3  Urbanová        Katarína     MAC Rača                     1983   W          7    21:06


Ženy nad 45 rokov
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
 32    1  Krčmárová       Mária        BBS                          1948   W45        2    25:21
 34    2  Juríčeková      Viera        Bratislava                   1950   W45       47    29:24


Juniorky
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
 26    1  Vargová         Viktória     MAC Rača                     1989   Wjun       8    23:23
 30    2  Sadloňová       Barbora      MAC Rača                     1985   Wjun       3    25:05




Celkové poradie bez rozdielu kategórie
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
  1    1  Guttmann        Martin       MAC Rača                     1978   M         14    17:13
  2    1  Findl           Ladislav     Rača                         1962   M40-49    28    17:39
  3    2  Erdziak         Lukáš        MAC Rača                     1981   M         24    18:09
  4    1  Bednár          Marián       VITAL                        1987   Mjun      17    18:15
  5    3  Hlubocký        Dušan        MAC Rača                     1979   M         49    18:24
  6    4  Dečo            Peter        UK Bratislava                1973   M         45    18:32
  7    5  Giertli         Tomáš        SBS Bratislava               1967   M         46    18:50
  8    6  Benco           Peter j.     MAC Rača                     1978   M          9    19:02
  9    2  Cích            Vladimír     MAC Rača                     1958   M40-49    20    19:40
 10    1  Protičová       Kristína     MAC Rača                     1979   W         16    19:49
 11    7  Dřizga          Viktor       SBS                          1969   M         11    19:50
 12    2  Bérešová        Andrea       Inter                        1971   W          6    19:51
 13    1  Benco           Peter s.     MAC Rača                     1952   M50-59    25    19:58
 14    2  Carter          Alec         MAC Rača                     1952   M50-59    23    20:26
 15    2  Novák           Bronislav    Železná studnička            1985   Mjun      13    20:38
 16    3  Orth            Ján          Zohor                        1963   M40-49     5    20:48
 17    3  Urbanová        Katarína     MAC Rača                     1983   W          7    21:06
 18    3  Bogdány         Gabriel      MAC Rača                     1988   Mjun      22    21:07
 19    3  Nižňan          Milan        MK Temperance Bratislava     1950   M50-59     4    21:14
 20    1  Novák           Viliam       Železná studnička            1942   M60+      12    21:36
 21    4  Oroš            Adrian       Inter                        1986   Mjun      30    22:25
 22    4  Štekauer        Ján          BBS                          1949   M50-59    29    22:29
 23    8  Cigánik         Ľuboš        Rendez                       1977   M         26    22:58
 24    5  Lanátor         Július       SBS                          1952   M50-59    50    22:59
 25    4  Klačik          Ondrej       Inter                        1961   M40-49    18    23:04
 26    1  Vargová         Viktória     MAC Rača                     1989   Wjun       8    23:23
 27    5  Varga           Juraj        Bratislava                   1960   M40-49    27    23:23
 28    5  Viskupič        Tomáš        Inter                        1986   Mjun      21    23:43
 29    6  Ulehla          Dag          TJ Dunaj                     1958   M40-49    48    24:15
 30    2  Sadloňová       Barbora      MAC Rača                     1985   Wjun       3    25:05
 31    6  Krčmár          Jozef        BBS                          1949   M50-59     1    25:21
 32    1  Krčmárová       Mária        BBS                          1948   W45        2    25:21
 33    2  Orth            Vojtech      SBS                          1936   M60+      19    27:21
 34    2  Juríčeková      Viera        Bratislava                   1950   W45       47    29:24


Deti 300m
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
  1    1  Moravčíková     Soňa         Inter                        1999             69
  2    1  Benda           Jakub        Bratislava                   2000             52


Deti 700m
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
  1    1  Novotný         Richard      Rendez                       1994             18   3:40.1
  2    2  Moravčík        Adam         Inter                        1993             67   3:44.7
  3    3  Kudry           Ľudovít      Rendez                       1991             63   4:08.3
  4    4  Osadský         Peter        Rendez                       1991             42   4:13.5
  5    5  Matrka          Lukáš        Dúbravka                     1992             33   4:36.4
  6    1  Reitíková       Katarína     Tbiliská                     1995             58   5:12.9
  7    2  Fialová         Veronika     Rendez                       1993              9   6:46.5
  8    6  Myslovič        Ivan         Rendez                       1992             65   8:22.6


1500m deti a rekreační bežci
________________________________________________________________________________________________
Por Por.  Priezvisko      Meno         Klub                          Rok   Kateg-   Št.      Čas
    kat.                                                             nar.  gória     č.
================================================================================================
  1    1  Tichý           Martin       STU Bratislava               1989   M15-      66   5:37.0
  2    2  Bereš           Maroš        Inter                        1991   M15-      56   5:43.0
  3    3  Kovács          Erik         STU Bratislava               1989   M15-      61   5:44.0
  4    4  Kovács          Marek        STU Bratislava               1989   M15-      53   5:46.0
  5       Protič          Ján          MAC Rača                     1987   M-Rekr     2   6:09.0
  6    5  Huk             Ľubomír      MAC Rača                     1990   M15-      92   6:13.0
  7    1  Bogdányová      Eva          MAC Rača                     1989   Z15-      70   6:17.0
  8    6  Šubert          Rastislav    Rendez                       1990   M15-      31   6:41.0
  9    1  Moravčíková     Jela         Inter                        1982   Z-Rekr    57   7:14.0
 10    1  Hlubocký        Ľubomír      MAC Rača                     1956   M-Rekr    41   7:45.0
 11    2  Švábik          Vladimír     Bratislava                   1957   M-Rekr    12   7:45.0
 12    2  Nižňanová       Lýdia        Bratislava                   1953   Z-Rekr     3   7:51.0
 13    3  Hlubocká        Desana       MAC Rača                     1956   Z-Rekr    36   8:41.0


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com