Majstrovstvá AZB dorastu  hala Elán  17.1.2004



60 m  I.rozbeh       dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava              7,45
  2  Hoppe Martin          870510  Slávia STU Bratislava             7,51
  3  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava               7,59
  4  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               7,61
  5  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava               7,65
  6  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava              7,66
  7  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava               7,69
     Mráz Marek            880323  Atletický klub Malacky              NP

60 m  II.rozbeh      dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava               7,86
  2  Kusý Libor            880211  ŠK Vital Bratislava               7,86
  3  Marák Pavol           880328  Maraton AC Rača                   7,93
  4  Gajdoš Juraj          871216  Inter Slovnaft Bratislava         8,04
  5  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava               8,22
  6  Furťa Roman           900111  Slávia STU Bratislava             8,37
  7  Kühnel Patrik         881101  Slávia STU Bratislava             8,64
     Krchnák Peter         871113  Inter Slovnaft Bratislava           NP

60 m  III.rozbeh     dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky            7,49
  2  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                   8,13
  3  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                   8,17
  4  Schneider Igor        891217  ŠK Vital Bratislava               8,32
  5  Zadubenec Miroslav    880415  Slávia STU Bratislava             8,36
  6  Kmeť Gorazd           891218  Inter Slovnaft Bratislava         8,57
  7  Piok Drahomír         900517  Slávia STU Bratislava             9,19
     Progner Richard       88      ŠK Vital Bratislava                 NP

60 m finále          dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava              7,42
  2  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky            7,44
  3  Hoppe Martin          870510  Slávia STU Bratislava             7,54
  4  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava               7,56
  5  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava              7,61
  6  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               7,61
  7  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava               7,67
  8  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava               7,74


200 m                dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava              23,60
  2  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky           24,01
  3  Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava             24,18
  4  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              24,21
  5  Kusý Libor            880211  ŠK Vital Bratislava              24,40
  6  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava              24,50
  7  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava              24,54
  8  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava              24,98
  9  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava        25,25
 10  Gajdoš Juraj          871216  Inter Slovnaft Bratislava        25,66
 11  Ducár Mojmír          870506  Slávia STU Bratislava            26,16
 12  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                  26,20
 13  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                  26,38
 14  Marák Pavol           880328  Maraton AC Rača                  26,50
 15  Horný Ľuboš           891107  Slávia STU Bratislava            26,51
 16  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava              26,82
 17  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                  27,00
 18  Piok Drahomír         900517  Slávia STU Bratislava            30,96
     Schneider Igor        891217  ŠK Vital Bratislava                 DQ
     Hoppe Martin          870510  Slávia STU Bratislava               NP
     Mráz Marek            880323  Atletický klub Malacky              NP
     Kühnel Patrik         881101  Slávia STU Bratislava               NP
     Zadubenec Miroslav    880415  Slávia STU Bratislava               NP
     Progner Richard       88      ŠK Vital Bratislava                 NP

200 m I.beh          dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava              23,60
  2  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky           24,01
  3  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              24,21

200 m II.beh         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava             24,18
  2  Kusý Libor            880211  ŠK Vital Bratislava              24,40
  3  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava              24,50
  4  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava              24,54

200 m III.beh        dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava              24,98
  2  Gajdoš Juraj          871216  Inter Slovnaft Bratislava        25,66
  3  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                  26,20
     Mráz Marek            880323  Atletický klub Malacky              NP

200 m IV.beh         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horný Ľuboš           891107  Slávia STU Bratislava            26,51
  2  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava              26,82
     Schneider Igor        891217  ŠK Vital Bratislava                 DQ
     Kühnel Patrik         881101  Slávia STU Bratislava               NP

200 m V.beh          dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                  26,38
  2  Piok Drahomír         900517  Slávia STU Bratislava            30,96
     Zadubenec Miroslav    880415  Slávia STU Bratislava               NP
     Progner Richard       88      ŠK Vital Bratislava                 NP

200 m VI.beh         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava        25,25
  2  Ducár Mojmír          870506  Slávia STU Bratislava            26,16
  3  Marák Pavol           880328  Maraton AC Rača                  26,50
  4  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                  27,00


400 m                dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              53,94
  2  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava              54,39
  3  Tichý Martin          891228  Slávia STU Bratislava            57,51


800 m                dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       2:07,87
  2  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                 2:17,00
  3  Bizoň Michal          880902  Slávia STU Bratislava           2:39,23


1500 m               dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Maholányi Ivan        870906  ŠK Vital Bratislava             4:20,69
  2  Bednár Marián         870708  ŠK Vital Bratislava             4:26,56
  3  Konečník Miroslav     880921  Atletický klub Malacky          4:29,39
  4  Olejníček Lukáš       88      Brno                            4:30,23
  5  Mazúr Martin          870211  Inter Slovnaft Bratislava       4:48,05
  6  Kliment Matúš         890414  Slávia UK Bratislava            4:54,49
  7  Martiška Rastislav    881123  Slávia UK Bratislava            5:04,05
  8  Jarošek Ľuboš         881225  Inter Slovnaft Bratislava       5:23,77
  9  Češka Petr            880621  M.NOVAVES                       5:24,51
     Kovács Erik           890530  Slávia STU Bratislava                NP
     Kovács Marek          890530  Slávia STU Bratislava                NP
     Sandtner Peter        880912  Slávia STU Bratislava                NP
     Melíšek Jaroslav      900628  Slávia STU Bratislava                NP


60 m prek.           dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava               8,66
  2  Kalafus Martin        881208  Slávia STU Bratislava             9,77


diaľka               dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava              632
  2  Hoppe Martin          870510  Slávia STU Bratislava             596
  3  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               554
  4  Zadubenec Miroslav    880415  Slávia STU Bratislava             535
  5  Furťa Roman           900111  Slávia STU Bratislava             516
  6  Kühnel Patrik         881101  Slávia STU Bratislava             504
  7  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                   499
     Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                    NP
     Tvorík Filip          891201  Slávia STU Bratislava              NP

    Lupták Lukáš            600   632    x    628    -     -
    Hoppe Martin             x    581   583   545   596    x
    Bereš Juraj             554   548   516   554   530   544
    Zadubenec Miroslav       x    504   535   509   515   524
    Furťa Roman             488   516    x    510   502   511
    Kühnel Patrik           504   465   493   495   492   496
    Bogdány Gabriel         497    x    465    x    499    x
    Kohút-Palik Dušan        -     -     -

    Tvorík Filip             -     -     -


výška                dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kalafus Martin        881208  Slávia STU Bratislava             182
  2  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava               179
  3  Horný Ľuboš           891107  Slávia STU Bratislava             170
  4  Tomášik Miroslav      880729  Slávia UK Bratislava              160
     Tvorík Filip          891201  Slávia STU Bratislava              NP

     145  150  155  160  165  170  173  176  179  182  185

1.                  o    o    o    xxo  xxo  xxo  xo   xxx
2.   o    -    o    o    o    o    o    xo   o    xxx
3.             o    o    xo   xo   xxx
4.        o    o    xxo  xxx


guľa 5 kg            dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bošanský Ivan         870404  ŠK Vital Bratislava              15,75
  2  Tanko Peter           880122  Slávia STU Bratislava            14,90
  3  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava              12,33
     Sandtner Peter        880912  Slávia STU Bratislava               NP

1.  15,43    x    15,50    x    15,75    x
2.    x      x    13,15  14,90  14,56  14,15
3.    x    10,91  11,52  12,33    x    11,97




60 m I.rozbeh        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava               8,04
  2  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky            8,18
  3  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava               8,26
  4  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava         8,36
  5  Trepáčová Emília      880217  Slávia STU Bratislava             8,49
  6  Antalová Eva          870114  Inter Slovnaft Bratislava         8,49

60 m II.rozbeh       dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               8,51
  2  Klementisová Linda    870427  Slávia STU Bratislava             8,52
  3  Jurkáčková Jana       880428  Slávia STU Bratislava             8,57
  4  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava         8,63
  5  Káňová Eliška         890131  Inter Slovnaft Bratislava         8,73
  6  Pauerová Zuzana       890902  Slávia STU Bratislava             8,95

60 m III.rozbeh      dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hodas-Paurová Zuzana  890524  Slávia STU Bratislava             8,89
  2  Výpalová Darina       890415  Slávia STU Bratislava             8,98
     Banáková Katarína     890531  Slávia STU Bratislava             8,98
  4  Trnovská Jana         910526  Slávia STU Bratislava             9,29
  5  Vdovjaková Martina    880917  ŠK Vital Bratislava               9,31

60 m finále          dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava               7,92
  2  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky            7,93
  3  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava               8,25
  4  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava         8,39
  5  Trepáčová Emília      880217  Slávia STU Bratislava             8,44
  6  Klementisová Linda    870427  Slávia STU Bratislava             8,49
  7  Antalová Eva          870114  Inter Slovnaft Bratislava         8,53
  8  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               8,56


200 m                dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              25,68
  2  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           25,69
  3  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              26,70
  4  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        27,90
  5  Klementisová Linda    870427  Slávia STU Bratislava            28,05
  6  Trepáčová Emília      880217  Slávia STU Bratislava            28,17
  7  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        28,19
  8  Jurkáčková Jana       880428  Slávia STU Bratislava            28,40
  9  Štaffenová Miriama    900425  Atletický klub Malacky           29,08
 10  Káňová Eliška         890131  Inter Slovnaft Bratislava        29,14
 11  Ďuricová Katarína     881007  Atletický klub Malacky           29,15
 12  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava        29,19
 13  Sklenářová Hana       880330  Břeclav                          29,35
 14  Zdurienčíková Martin  891219  ŠK Vital Bratislava              29,48
 15  Hodás-Paurová Zuzana  89      Slávia STU Bratislava            29,54
 16  Filová Natália        900824  Atletický klub Malacky           33,21
     Banáková Katarína     890531  Slávia STU Bratislava               NP
     Vdovjaková Martina    880917  ŠK Vital Bratislava                 NP

200 m I.beh          dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              25,68
  2  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           25,69
  3  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              26,70

200 m II.beh         dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klementisová Linda    870427  Slávia STU Bratislava            28,05
  2  Trepáčová Emília      880217  Slávia STU Bratislava            28,17
  3  Hodás-Paurová Zuzana  89      Slávia STU Bratislava            29,54

200 m III.beh        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        27,90
  2  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        28,19
  3  Jurkáčková Jana       880428  Slávia STU Bratislava            28,40
  4  Ďuricová Katarína     881007  Atletický klub Malacky           29,15

200 m IV.beh         dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Káňová Eliška         890131  Inter Slovnaft Bratislava        29,14
  2  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava        29,19
     Vdovjaková Martina    880917  ŠK Vital Bratislava                 NP
     Banáková Katarína     890531  Slávia STU Bratislava               NP

200 m V.beh          dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Štaffenová Miriama    900425  Atletický klub Malacky           29,08
  2  Sklenářová Hana       880330  Břeclav                          29,35
  3  Zdurienčíková Martin  891219  ŠK Vital Bratislava              29,48
  4  Filová Natália        900824  Atletický klub Malacky           33,21


400 m                dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava              62,55
  2  Ďurkovská Jana        881014  Inter Slovnaft Bratislava        67,48
     Trepáčová Emília      880217  Slávia STU Bratislava               NP


800 m                dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava             2:19,76
  2  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 2:24,68
  3  Sklenářová Hana       880330  Břeclav                         2:30,96
  4  Tazbírková Rozália    880909  Slávia UK Bratislava            2:34,38
  5  Petru Romana          880120  Břeclav                         2:36,90
  6  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava             2:39,47
  7  Šantavá Lucia         880505  Slávia STU Bratislava           2:41,95
  8  Smolárová Katarína    890807  Maraton AC Rača                 2:42,88
  9  Olšová Jana           890808  Slávia STU Bratislava           3:03,04


1500 m               dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          5:18,76
  2  Brychtová Nikola      900813  Slávia STU Bratislava           5:48,36
  3  Pelikánová Simona     900617  Slávia STU Bratislava           5:52,59
     Bogdányová Eva        890708  Maraton AC Rača                      NP
     Klattová Lívia        880416  Slávia UK Bratislava                 NP


60 m prek.           dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava        10,62
  2  Brychtová Nikola      900813  Slávia STU Bratislava            11,79


diaľka               dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ďuricová Katarína     881007  Atletický klub Malacky            529
  2  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               511
  3  Antalová Eva          870114  Inter Slovnaft Bratislava         511
  4  Štaffenová Miriama    900425  Atletický klub Malacky            486
  5  Pavliaková Lucia      881018  ŠK Vital Bratislava               481
  6  Banáková Katarína     890531  Slávia STU Bratislava             478
  7  Pauerová Zuzana       890902  Slávia STU Bratislava             476
  8  Sabová Lenka          870226  Maraton AC Rača                   464
  9  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava         447
 10  Filová Natália        900824  Atletický klub Malacky            414

diaľka               dorastenky
   Ďuricová Katarína        x    527   529   507   509   523
    Eiselová Kristína        x     x    511   510   465    x
    Antalová Eva             x    508    x     x    511    x
    Štaffenová Miriama       x    451   486   452    x    476
    Pavliaková Lucia         x    481    x    467    x    439
    Banáková Katarína        x    478    x    477   469    x
    Pauerová Zuzana         476    x     x     x     x     x
    Szabová Lenka            x     x    456   454   461   464
    Žiačiková Barbora        x    437   447
    Filová Natália           x    414   408

trojskok             dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ďuricová Katarína     881007  Atletický klub Malacky           11,16
  2  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava              10,88

    Ďuricová Katarína       10,51   10,66   10,70   11,00   11,16   10,76
    Eiselová Kristína       10,67   10,67     x     10,58   10,88   10,77


výška                dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Srnková Iveta         870502  ŠK Vital Bratislava               166
  2  Výpalová Darina       890415  Slávia STU Bratislava             163
  3  Kalincová Katarína    891014  Slávia STU Bratislava             150
  4  Zdurienčíková Martin  891219  ŠK Vital Bratislava               150

                         140  145  150  155  160  163  166  169
    Srnková Iveta        -    -    -    o    o    xo   xo   xxx
    Výpalová Darina      o    o    o    o    xo   o    xxx
    Kalincová Katarína   o    xxo  o    xxx
    Zdurienčíková Martin o    xo   xxo  xxx


guľa 3 kg            dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Chudá Ivona           880330  ŠK Vital Bratislava              14,59
  2  Zborovanová Zora      870515  Slávia UK Bratislava             11,39
  3  Gajerová Katarína     891226  ŠK Vital Bratislava              10,17

1.  14,59  13,83    x    13,93    x    14,15
2.    x    11,39  10,40  10,68  11,37  11,36
3.   9,81  10,17   9,40   9,33   9,37   9,70


60 m                 muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gajdoš Ján            830216  AO Akademik TU Košice             7,11
  2  Rehor Lukáš           861021  Lokomotíva Šurany                 7,13
  3  Mižičko Matej         840131  ŠK Vital Bratislava               7,27
  4  Bician Andrej         840515  AC Bebet Bratislava               7,41
  5  Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava             7,43
  6  Uher Jakub            830804  Břeclav                           7,46
  7  Latta Boris           861227  ŠK Vital Bratislava               7,47
  8  Gajdoš Filip          841218  Inter Slovnaft Bratislava         7,56
  9  Miklós Marián         861103  Slovan Duslo Šala                 7,58
 10  Charvát Matyaš        880331  Hodonín                           7,64
 11  Vlk Lukáš             850927  ŠK Vital Bratislava               7,65
 12  Konečný Michal        860521  ŠK Vital Bratislava               7,67
 13  Vašek Jan             850720  Břeclav                           7,72
 14  Lesňák Ondrej         82      Inter Slovnaft Bratislava         7,79
 15  Hamza Peter           791025  Slávia STU Bratislava             7,79
 16  Gajdoš Jakub          830220  Inter Slovnaft Bratislava         7,85

60 m I.beh           muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gajdoš Ján            830216  AO Akademik TU Košice             7,11
  2  Rehor Lukáš           861021  Lokomotíva Šurany                 7,13
  3  Mižičko Matej         840131  ŠK Vital Bratislava               7,27
  4  Bician Andrej         840515  AC Bebet Bratislava               7,41
  5  Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava             7,43
  6  Vlk Lukáš             850927  ŠK Vital Bratislava               7,65
  7  Lesňák Ondrej         82      Inter Slovnaft Bratislava         7,79
  8  Hamza Peter           791025  Slávia STU Bratislava             7,79

60 m II.beh          muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Uher Jakub            830804  Břeclav                           7,46
  2  Latta Boris           861227  ŠK Vital Bratislava               7,47
  3  Gajdoš Filip          841218  Inter Slovnaft Bratislava         7,56
  4  Miklós Marián         861103  Slovan Duslo Šala                 7,58
  5  Charvát Matyaš        880331  Hodonín                           7,64
  6  Konečný Michal        860521  ŠK Vital Bratislava               7,67
  7  Vašek Jan             850720  Břeclav                           7,72
  8  Gajdoš Jakub          830220  Inter Slovnaft Bratislava         7,85


400 m                muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mižičko Matej         840131  ŠK Vital Bratislava              50,95
  2  Hort Peter            850215  ŠK Vital Bratislava              51,27
  3  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava              51,96
     Národa Tomáš          840109  ŠK Vital Bratislava              51,96
  5  Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava            52,12
  6  Uher Jakub            830804  Břeclav                          52,61
  7  Meszáros Tomáš        861005  ŠK Vital Bratislava              53,43
  8  Zmajkovič Jakub       850628  Slávia UK Bratislava             53,68
  9  Fesenko Sergej        860917  ŠK Vital Bratislava              54,14
 10  Čudrnák Pavol         860220  Slávia UK Bratislava             54,27
 11  Čudrnák Peter         860220  Slávia UK Bratislava             54,33
     Pokrývka Michal       810925  Slávia STU Bratislava               NF
     Fleisch Juergen       78      Amstetten                           NP

400 m I.beh          muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hort Peter            850215  ŠK Vital Bratislava              51,27
  2  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava              51,96
     Národa Tomáš          840109  ŠK Vital Bratislava              51,96

400 m II.beh         muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava            52,12
     Pokrývka Michal       810925  Slávia STU Bratislava               NF

400 m III.beh        muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mižičko Matej         840131  ŠK Vital Bratislava              50,95
  2  Uher Jakub            830804  Břeclav                          52,61
  3  Fesenko Sergej        860917  ŠK Vital Bratislava              54,14

400 m IV.beh         muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Meszáros Tomáš        861005  ŠK Vital Bratislava              53,43
  2  Zmajkovič Jakub       850628  Slávia UK Bratislava             53,68
  3  Čudrnák Pavol         860220  Slávia UK Bratislava             54,27
  4  Čudrnák Peter         860220  Slávia UK Bratislava             54,33


1500 m               muži - vložené preteky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Fedák Milan           820720  Slávia STU Bratislava           3:54,41
  2  Urbánek Jaroslav      82      Brno                            4:14,47
  3  Fúro Viktor           840309  ŠK Vital Bratislava             4:22,90
  4  Holák Viliam          820202  Slávia STU Bratislava           4:29,56
  5  Mincovič Radovan      85      Slávia UK Bratislava            4:35,12
  6  Oroš Adrian           860120  Inter Slovnaft Bratislava       5:23,94
     Hanzel Roman          770115  Slávia UK Bratislava                 NP
     Bozsík Július         850401  Slávia UK Bratislava                 NP


trojskok             muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Valiukevich Dmitrij   810530  Slávia UK Bratislava             16,82
  2  Miklós Marián         861103  Slovan Duslo Šala                13,11
  3  Vašek Jan             850720  Břeclav                          13,08
  4  Charvát Matyaš        880331  Hodonín                          12,61
  5  Zelinka Petr          870908  Břeclav                          12,43

    Valiukevich Dmitrij       x     16,17   16,59   16,67   16,82   16,70
    Miklós Marián           13,08     x     13,11   13,10   11,43   13,00
    Vašek Jan               12,75     x     12,86   13,00     x     13,08
    Charvát Matyaš          11,91   12,30     x     12,41   12,61   12,52
    Zelinka Petr            12,17   12,43     x     12,37   12,38   12,32


výška                muži - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bočkay Jozef          790718  AC Stavbár ŠG Nitra               210
  2  Vrba Martin           860328  Lokomotíva Šurany                 190
  3  Zelinka Petr          870908  Břeclav                           176

   160  165  170  173  176  179  182  185  190  195  200  205  210  215

1.                     o    -    -    -    o    o    o    o    o    xxx
2.                o    -    xo   o    xo   xo   xxx
3. o    o    o    -    o    -    xxx


60 m                 ženy - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava               7,80
  2  Darmovzalová Martina  781012  Břeclav                           7,85
  3  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava               8,23
  4  Petrásková Lucie      860307  Břeclav                           8,30
  5  Ihringová Petra       760511  Slávia STU Bratislava             8,34
  6  Vršková Jana          86      Slávia STU Bratislava             8,81
  7  Musilová Beata        86      Slávia STU Bratislava             8,85
  8  Macháčová Barbora     860601  Slávia STU Bratislava             9,53
     Chalmovská Lucia      820618  AC Bebet Bratislava                 NP
     Briatková Michaela    810327  AK Univerzity Banská Bystrica       NP

60 m I.beh           ženy - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava               7,80
  2  Darmovzalová Martina  781012  Břeclav                           7,85
  3  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava               8,23
  4  Petrásková Lucie      860307  Břeclav                           8,30

60 m II.beh          ženy - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ihringová Petra       760511  Slávia STU Bratislava             8,34
  2  Vršková Jana          86      Slávia STU Bratislava             8,81
  3  Musilová Beata        86      Slávia STU Bratislava             8,85
  4  Macháčová Barbora     860601  Slávia STU Bratislava             9,53


800 m                ženy - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Váňová Renata         851012  ŠK Vital Bratislava             2:24,57
  2  Šaturová Zuzana       860325  Inter Slovnaft Bratislava       2:50,23
     Valentovičová Jana   860324  Maraton AC Rača                      NP


trojskok             ženy - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Beskrovnaja Irina     821228  Slávia UK Bratislava             13,13
  2  Darmovzalová Martina  781012  Břeclav                          13,08
  3  Petrásková Lucie      860307  Břeclav                          11,80

    Beskrovnaja Irina       12,85   12,89   13,13   12,95   12,96     x
    Darmovzalová Martina    12,48   12,88   12,73   12,84   13,02   13,08
    Petrásková Lucie        11,74   11,80     x       x     11,76   11,47


výška                ženy - vložené preteky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava               160
  2  Masárová Hana         860503  ŠK Vital Bratislava               155
     Gajarská Lenka        850406  AO Slávia ŽU Žilina                NP

                         140  145  150  155  160  163
    Tomašeková Lucia     -    o    o    o    o    xxx
    Masárová Hana        -    o    o    xo   xxx
    Gajarská Lenka       -    -    -    -    -


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com