Halové M-SR juniorov
                                  31.2.2004
                             Bratislava, hala Elán


60 m I.rozbeh        juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmarek Peter        860108  AK Univerzity Banská Bystrica     6,92
  2  Švondrk Jozef         860824  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,41
  3  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica       7,51
  4  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra               7,55
  5  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava               7,59
  6  Zadák Marek           860512  AO Akademik TU Košice             7,60
  7  Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava              8,29

60 m II.rozbeh       juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Rehor Lukáš           861021  Lokomotíva Šurany                 7,20
  2  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra               7,35
  3  Oravec Peter          850913  AK AŠK Slávia Trnava              7,45
  4  Hoppe Martin          870510  ŠK Vital Bratislava               7,48
  5  Vaško Roman           861009  AC Stavbár ŠG Nitra               7,66
  6  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava               7,71
  7  Bezecný Karol         880617  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,39
     Konečný Michal        860521  ŠK Vital Bratislava                 NP

60 m III.rozbeh      juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Benko Tomáš           850323  Tatran Spišská Nová Ves           7,27
  2  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky            7,45
  3  Surovčík Matej        870225  AK Univerzity Banská Bystrica     7,53
  4  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava               7,56
  5  Bartoš Miroslav       861112  AC Stavbár ŠG Nitra               7,61
  6  Gelinger Michal       861002  ŠK Vital Bratislava               7,63
  7  Horný Erik            880905  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,95
  8  Melicher Juraj        880915  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,54

60 m IV.rozbeh       juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krug Stefan           850706  HAC Humenné                       7,29
  2  Vrbovský Peter        850707  AK Slávia PU Prešov               7,31
  3  Žipaj Peter           860519  AK Univerzity Banská Bystrica     7,48
  4  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               7,58
  5  Poláček Peter         860913  AK AŠK Slávia Trnava              7,59
  6  Vlk Lukáš             850927  ŠK Vital Bratislava               7,61
  7  Baránek Martin        871102  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,79
  8  Fabčín Tomáš          870212  AC Stavbár ŠG Nitra               7,94

60 m finále A        juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Rehor Lukáš           861021  Lokomotíva Šurany                 7,04
  2  Benko Tomáš           850323  Tatran Spišská Nová Ves           7,20
  3  Krug Stefan           850706  HAC Humenné                       7,28
  4  Vrbovský Peter        850707  AK Slávia PU Prešov               7,31
  5  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra               7,39
  6  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky            7,39
  7  Švondrk Jozef         860824  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,44
     Krčmarek Peter        860108  AK Univerzity Banská Bystrica       DQ

60 m finále B        juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žipaj Peter           860519  AK Univerzity Banská Bystrica     7,43
  2  Oravec Peter          850913  AK AŠK Slávia Trnava              7,45
  3  Surovčík Matej        870225  AK Univerzity Banská Bystrica     7,49
  4  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica       7,49
  5  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra               7,52
  6  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava               7,55
  7  Hoppe Martin          870510  ŠK Vital Bratislava               7,57
  8  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               7,59


60 m kvalifikácia    juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky            7,36
  2  Oravec Peter          850913  AK AŠK Slávia Trnava              7,39


200 m                juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmarek Peter        860108  AK Univerzity Banská Bystrica    22,14
  2  Repčík Jozef          860803  Slávia ŠŠ Trenčín                23,03
  3  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             23,64
  4  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra              23,69
  5  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava              23,89
  6  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              23,90
  7  Benko Tomáš           850323  Tatran Spišská Nová Ves          24,08
  8  Vlk Lukáš             850927  ŠK Vital Bratislava              24,13
  9  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra              24,14
 10  Švondrk Jozef         860824  AK Spartak Dubnica nad Váhom     24,15
 11  Žipaj Peter           860519  AK Univerzity Banská Bystrica    24,16
 12  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                24,27
 13  Bartoš Miroslav       861112  AC Stavbár ŠG Nitra              24,29
 14  Vaško Roman           861009  AC Stavbár ŠG Nitra              24,56
 15  Kusý Libor            880211  ŠK Vital Bratislava              24,62
 16  Zadák Marek           860512  AO Akademik TU Košice            24,78
 17  Gelinger Michal       861002  ŠK Vital Bratislava              25,40
 18  Krug Stefan           850706  HAC Humenné                      25,68
 19  Bezecný Karol         880617  AK Spartak Dubnica nad Váhom     27,95
     Vrbovský Peter        850707  AK Slávia PU Prešov                 NF
     Surovčík Matej        870225  AK Univerzity Banská Bystrica       NF
     Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava                NP

200 m I.beh          juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmarek Peter        860108  AK Univerzity Banská Bystrica    22,14
  2  Repčík Jozef          860803  Slávia ŠŠ Trenčín                23,03
     Surovčík Matej        870225  AK Univerzity Banská Bystrica       NF

200 m II.beh         juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava              23,89
  2  Vlk Lukáš             850927  ŠK Vital Bratislava              24,13
  3  Švondrk Jozef         860824  AK Spartak Dubnica nad Váhom     24,15

200 m III.beh        juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             23,64
  2  Benko Tomáš           850323  Tatran Spišská Nová Ves          24,08
  3  Bartoš Miroslav       861112  AC Stavbár ŠG Nitra              24,29
     Vrbovský Peter        850707  AK Slávia PU Prešov                 NF

200 m IV.beh         juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra              23,69
  2  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              23,90
  3  Vaško Roman           861009  AC Stavbár ŠG Nitra              24,56
  4  Zadák Marek           860512  AO Akademik TU Košice            24,78

200 m V.beh          juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra              24,14
  2  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                24,27
  3  Gelinger Michal       861002  ŠK Vital Bratislava              25,40
     Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava                NP

200 m VI.beh         juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žipaj Peter           860519  AK Univerzity Banská Bystrica    24,16
  2  Kusý Libor            880211  ŠK Vital Bratislava              24,62
  3  Krug Stefan           850706  HAC Humenné                      25,68
  4  Bezecný Karol         880617  AK Spartak Dubnica nad Váhom     27,95


400 m                juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Repčík Jozef          860803  Slávia ŠŠ Trenčín                50,13
  2  Hort Peter            850215  ŠK Vital Bratislava              50,46
  3  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava              51,43
  4  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             51,71
  5  Fesenko Sergej        860917  ŠK Vital Bratislava              53,34
  6  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica      53,46
  7  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava              53,51
  8  Zmajkovič Jakub       850628  Slávia UK Bratislava             53,66
  9  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              53,74
 10  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                53,86
 11  Čudrnák Pavol         860220  Slávia UK Bratislava             54,07
 12  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                54,53
 13  Čudrnák Peter         860220  Slávia UK Bratislava             54,74
 14  Zigo Ľubomír          880623  AK Spartak Dubnica nad Váhom     56,11
 15  Melicher Juraj        880915  AK Spartak Dubnica nad Váhom     64,62
     Pivarček Milan        860723  Atletický klub Nové Zámky           NF

400 m I.beh          juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Repčík Jozef          860803  Slávia ŠŠ Trenčín                50,13
  2  Hort Peter            850215  ŠK Vital Bratislava              50,46
  3  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava              51,43

400 m II.beh         juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             51,71
  2  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica      53,46
  3  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava              53,51

400 m III.beh        juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zmajkovič Jakub       850628  Slávia UK Bratislava             53,66
  2  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                53,86
  3  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                54,53

400 m IV.beh         juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fesenko Sergej        860917  ŠK Vital Bratislava              53,34
  2  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              53,74
  3  Čudrnák Pavol         860220  Slávia UK Bratislava             54,07

400 m V.beh          juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Čudrnák Peter         860220  Slávia UK Bratislava             54,74
  2  Zigo Ľubomír          880623  AK Spartak Dubnica nad Váhom     56,11
  3  Melicher Juraj        880915  AK Spartak Dubnica nad Váhom     64,62
     Pivarček Milan        860723  Atletický klub Nové Zámky           NF


800 m                juniori
--------------------------------------------------------------------------
  1  Findra Vladimír       850413  Atletic Stavklub Lučenec        1:58,70
  2  Szabo Jaroslav        870227  AK Slávia PU Prešov             1:59,23
  3  Meszáros Tomáš        861005  ŠK Vital Bratislava             1:59,74
  4  Tokarčík Daniel       860529  AK Univerzity Banská Bystrica   2:01,00
  5  Palkovič Tomáš        850814  AK Junior Holič                 2:02,88
  6  Regensbogen Andrej    860729  ŠK Vital Bratislava             2:05,87
  7  Grull Martin          850315  Lokomotíva Šurany               2:06,17
  8  Jurášek Jakub         881224  ŠK Vital Bratislava             2:07,13
  9  Konečník Miroslav     880921  Atletický klub Malacky          2:07,69
 10  Pivarček Milan        860723  Atletický klub Nové Zámky       2:10,63


1500 m               juniori
--------------------------------------------------------------------------
  1  Balážik Jakub         860120  Atletic Stavklub Lučenec        4:12,51
  2  Vyhnička Ján          850115  AO Sparta Považská Bystrica     4:13,92
  3  Matúš Ján             880424  AK Junior Holič                 4:14,64
  4  Kelle Michal          870928  Atletický klub Nové Zámky       4:14,96
  5  Puškár Ondrej         850406  AK AŠK Slávia Trnava            4:15,12
  6  Maholányi Ivan        870906  ŠK Vital Bratislava             4:15,56
  7  Židek Jozef           851121  AO Sparta Považská Bystrica     4:15,91
  8  Kula Lukáš            870802  AK Univerzity Banská Bystrica   4:18,24
  9  Duda Miroslav         850921  AC Kriváň Liptovský Mikuláš     4:21,52
 10  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       4:28,27
 11  Slimák Milan          881026  ŠK Vital Bratislava             4:37,94
 12  Lietavec Matej        870530  AK AŠK Slávia Trnava            4:52,93


3000 m               juniori
--------------------------------------------------------------------------
  1  Urbanovský Martin     850216  AK Baník Prievidza              8:46,01
  2  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany               8:55,06
  3  Medveď Róbert         860908  AK Svetlošák.S Banská Bystrica  9:03,13
  4  Bednár Marián         870708  ŠK Vital Bratislava             9:36,99
  5  Baňár Radoslav        880119  Slávia ŠŠ Trenčín               9:42,95
  6  Hosťovecký Marek      870611  AC Stavbár ŠG Nitra             9:55,99
  7  Divinec Dušan         850803  Slávia ŠŠ Trenčín               9:59,16
  8  Oprchal Tomáš         861027  AFK Nové Mesto nad Váhom       10:05,27
  9  Kaliský Jakub         850214  Slávia ŠŠ Trenčín              10:06,48
 10  Mistrík Martin        880110  AK Univerzity Banská Bystrica  10:07,50
 11  Valachovič Jakub      850911  Atletický klub Malacky         10:14,99
 12  Tehlárik Martin       860708  Slávia ŠŠ Trenčín              10:19,92
 13  Mazúr Martin          870211  Inter Slovnaft Bratislava      10:20,38
 14  Rusznyák Ľudovít      860815  Atletický klub Nové Zámky      10:47,43
 15  Varga Tomáš           860529  Slávia ŠŠ Trenčín              10:48,02
 16  Zurek Michal          860207  Slávia ŠŠ Trenčín              10:48,83
 17  Oroš Adrian           860120  Inter Slovnaft Bratislava      11:12,32

3000 m I.beh         juniori
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hosťovecký Marek      870611  AC Stavbár ŠG Nitra             9:55,99
  2  Divinec Dušan         850803  Slávia ŠŠ Trenčín               9:59,16
  3  Kaliský Jakub         850214  Slávia ŠŠ Trenčín              10:06,48
  4  Mistrík Martin        880110  AK Univerzity Banská Bystrica  10:07,50
  5  Tehlárik Martin       860708  Slávia ŠŠ Trenčín              10:19,92
  6  Mazúr Martin          870211  Inter Slovnaft Bratislava      10:20,38
  7  Zurek Michal          860207  Slávia ŠŠ Trenčín              10:48,83
  8  Oroš Adrian           860120  Inter Slovnaft Bratislava      11:12,32

3000 m II.beh        juniori
--------------------------------------------------------------------------
  1  Urbanovský Martin     850216  AK Baník Prievidza              8:46,01
  2  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany               8:55,06
  3  Medveď Róbert         860908  AK Svetlošák.S Banská Bystrica  9:03,13
  4  Bednár Marián         870708  ŠK Vital Bratislava             9:36,99
  5  Baňár Radoslav        880119  Slávia ŠŠ Trenčín               9:42,95
  6  Oprchal Tomáš         861027  AFK Nové Mesto nad Váhom       10:05,27
  7  Valachovič Jakub      850911  Atletický klub Malacky         10:14,99
  8  Rusznyák Ľudovít      860815  Atletický klub Nové Zámky      10:47,43
  9  Varga Tomáš           860529  Slávia ŠŠ Trenčín              10:48,02


60 m prek.           juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kalina Tomáš          860328  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,31
  2  Kuric Jaroslav        860111  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,64
  3  Lipták Štefan         860419  AO Akademik TU Košice             8,84
  4  Kuchár Tomáš          860521  AO Sparta Považská Bystrica       9,23
  5  Bizoň Pavol           860220  Slávia STU Bratislava             9,31
  6  Hort Ondrej           860825  AK Spartak Dubnica nad Váhom      9,37
  7  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,39
  8  Rúfus Roman           850320  Tatran Spišská Nová Ves           9,60


diaľka               juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krug Stefan           850706  HAC Humenné                       680
  2  Miklós Marián         861103  Slovan Duslo Šala                 656
  3  Kalina Tomáš          860328  Slávia ŠŠ Trenčín                 652
  4  Kuric Jaroslav        860111  Slávia ŠŠ Trenčín                 648
  5  Gancarčík Martin      870321  AO Akademik TU Košice             643
  6  Hort Ondrej           860825  AK Spartak Dubnica nad Váhom      606
  7  Bizoň Pavol           860220  Slávia STU Bratislava             601
  8  Hoppe Martin          870510  ŠK Vital Bratislava               600
  9  Duda Tomáš            880522  AC Kriváň Liptovský Mikuláš       550
 10  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               517
 11  Fabčín Tomáš          870212  AC Stavbár ŠG Nitra               505
 12  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava                 0

    Krug Stefan           661   633   654   670    x    680
    Miklós Marián         625   457   630   642    x    656
    Kalina Tomáš          602   625   617   644   618   652
    Kuric Jaroslav         x     x    648    x    647    x
    Gancarčík Martin       x     x    629    x     x    643
    Hort Ondrej           551   592   565   578   606   595
    Bizoň Pavol            x    568   580   598   564   601
    Hoppe Martin          567   559   600    x    556   587
    Duda Tomáš             x    523   550
    Bereš Juraj            x    517   466
    Fabčín Tomáš           -    482   505
    Goruška Lukáš          x     x     x


trojskok             juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Miklós Marián         861103  Slovan Duslo Šala                13,18
  2  Sikoray Ivan          870528  AO Sparta Považská Bystrica      12,15
  3  Straňovský Martin     850912  Atletický klub Nové Zámky        12,03

    Miklós Marián           x     13,06   13,02   13,08   13,18   12,75
    Sikoray Ivan          11,62   11,72   12,15     x       x     11,97
    Straňovský Martin     11,97   12,03     -       -       -       -


výška                juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kabelka Michal        850204  Atletik jump club Lučenec         204
  2  Škvarka Michal        860407  AK Univerzity Banská Bystrica     201
  3  Straňovský Martin     850912  Atletický klub Nové Zámky         198
     Vrba Martin           860328  Lokomotíva Šurany                 198
  5  Kalafus Martin        881208  Slávia STU Bratislava             185
     Macko Ján             861118  AK Univerzity Banská Bystrica     185

                         175  180  185  190  194  198  201  204  208
    Kabelka Michal                      o    o    o    o    xo   xxx
    Škvarka Michal            o    o    o    o    xo   xo   xxx
    Vrba Martin          o    o    o    o    o    xo   xxx
    Straňovský Martin         o    -    o    o    xo   xxx
    Kalafus Martin       o    o    xo   xxx
    Macko Ján                 o    xo   xxx


žrď                  juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Talán Juraj           861117  AO Akademik TU Košice             450
  2  Krajňák Tomáš         890930  AO Akademik TU Košice             360
  3  Jandík Jakub          880124  AK Univerzity Banská Bystrica     320
  4  Palúch Adam           881121  AK Univerzity Banská Bystrica       0
  5  Šatník Jakub          880207  AK Univerzity Banská Bystrica       0

                         320  340  360  380  400  430  450  460
    Talán Juraj                         o    o    o    o    xxx
žrď                  juniori
    Krajňák Tomáš        o    o    o    xxx
    Jandík Jakub         o    xxx
    Palúch Adam          x--
    Šatník Jakub         xxx


guľa 6 kg            juniori
-------------------------------------------------------------------------
  1  Štrbák Michal         850308  Slávia ŠŠ Trenčín                16,17
  2  Štefina Andrej        850228  Slávia ŠŠ Trenčín                14,94
  3  Ľupták Tomáš          860113  ŠK Vital Bratislava              14,35
  4  Hort Ondrej           860825  AK Spartak Dubnica nad Váhom     13,65
  5  Zifčák Milan          861115  ŠK Vital Bratislava              13,11
  6  Jordán Marek          880708  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,37
  7  Baránek Martin        871102  AK Spartak Dubnica nad Váhom     10,77
  8  Blažek Adam           880326  AK Spartak Dubnica nad Váhom     10,44
  9  Gábel Lukáš           870428  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,78

    Štrbák Michal         16,17     x       x       x       x       x
    Štefina Andrej        14,94   14,81     x     14,73     x       x
    Ľupták Tomáš          14,32   14,35     x     14,18     x     14,24
    Hort Ondrej           13,56   13,45     x     13,65   13,52     x
    Zifčák Milan            x     12,38   12,50   13,11     x       x
    Jordán Marek          11,36   12,00   12,37   11,99     x       x
    Baránek Martin         9,00    9,10    8,65    8,36   10,77    9,84
    Blažek Adam           10,18   10,08   10,35    9,96   10,44   10,23
    Gábel Lukáš            8,78    8,75     x


4 x 400 m            juniori
--------------------------------------------------------------------------
  1  VITAL                         ŠK Vital Bratislava             3:31,25
  2  UK                            Slávia UK Bratislava            3:38,54
  3  Trenčín                       Slávia ŠŠ Trenčín               3:43,65
  4  Nitra                         AC Stavbár ŠG Nitra             3:48,81
  5  Dubnica                       AK Spartak Dubnica nad Váhom    3:53,42

UKBLA "A" : Zmajkovič, Čudrnák, Čudrnák, Gardian
SLATN "A" : Kuric, Baňár, Svička, Mezei
ACSOG "A" : Hosťovecký, Slovák Bartoš, Vaško
VITAL "A" : Fesenko, Hort, Drobný, Horák

4 x 400 m I.beh      juniori
--------------------------------------------------------------------------
  1  VITAL                         ŠK Vital Bratislava             3:31,25
  2  UK                            Slávia UK Bratislava            3:38,54
  3  Trenčín                       Slávia ŠŠ Trenčín               3:43,65

4 x 400 m II.beh     juniori
--------------------------------------------------------------------------
  1  Nitra                         AC Stavbár ŠG Nitra             3:48,81
  2  Dubnica                       AK Spartak Dubnica nad Váhom    3:53,42


60 m I.rozbeh        juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava               7,89
  2  Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava         8,10
  3  Kováčová Lucia        870307  AO Slávia ŽU Žilina               8,26
  4  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               8,38
  5  Klementisová Linda    870427  Slávia STU Bratislava             8,51

60 m II.rozbeh       juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky            8,09
  2  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava               8,19
  3  Vašinová Barbora      880710  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,45
  4  Štibraná Katarína     881105  AK AŠK Slávia Trnava              8,58

60 m II.rozbeh       juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  5  Ľuptáková Michaela    851128  AK Danica Zvolen                  8,68
  6  Musilová Beata        860908  Slávia STU Bratislava             8,77

60 m III.rozbeh      juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zaťková Radka         851213  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,08
  2  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok        8,16
  3  Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava              8,52
     Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                 8,52
  5  Elmanová Lucia        880219  AC Stavbár ŠG Nitra               8,65
  6  Milkovičová Gréta     880607  HAC Humenné                       8,97

60 m finále A        juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava               7,75
  2  Zaťková Radka         851213  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,88
  3  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky            7,90
  4  Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava         8,14
  5  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava               8,16
  6  Kováčová Lucia        870307  AO Slávia ŽU Žilina               8,21
  7  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok        8,26
  8  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               8,36

60 m finále B        juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vašinová Barbora      880710  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,45
  2  Klementisová Linda    870427  Slávia STU Bratislava             8,48
  3  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                 8,49
  4  Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava              8,55
  5  Elmanová Lucia        880219  AC Stavbár ŠG Nitra               8,66
  6  Štibraná Katarína     881105  AK AŠK Slávia Trnava              8,67
  7  Musilová Beata        860908  Slávia STU Bratislava             8,79
  8  Ľuptáková Michaela    851128  AK Danica Zvolen                  8,81


200 m                juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava              24,89
  2  Zaťková Radka         851213  Slávia ŠŠ Trenčín                25,51
  3  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           25,78
  4  Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava        26,25
  5  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              26,44
  6  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       26,78
  7  Sedláková Jana        860903  Atletický klub Malacky           27,37
  8  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                27,74
  9  Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava             27,92
 10  Greschnerová Eva      860519  Slávia ŠŠ Trenčín                27,98
 11  Kováčová Lucia        870307  AO Slávia ŽU Žilina              28,18
 12  Vašinová Barbora      880710  AK Spartak Dubnica nad Váhom     28,37
 13  Štibraná Katarína     881105  AK AŠK Slávia Trnava             28,47
 14  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava             28,53
     Valentovičová Jana    860324  Maraton AC Rača                  28,53
 16  Ľuptáková Michaela    851128  AK Danica Zvolen                 28,77
 17  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                29,26
 18  Elmanová Lucia        880219  AC Stavbár ŠG Nitra              29,38
 19  Ševčíková Eva         861025  AK Spartak Dubnica nad Váhom     31,03

200 m I.beh          juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava              24,89
  2  Zaťková Radka         851213  Slávia ŠŠ Trenčín                25,51
  3  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           25,78

200 m II.beh         juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava        26,25
  2  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              26,44
  3  Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava             27,92

200 m III.beh        juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       26,78
  2  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                27,74
  3  Kováčová Lucia        870307  AO Slávia ŽU Žilina              28,18

200 m IV.beh         juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Sedláková Jana        860903  Atletický klub Malacky           27,37
  2  Greschnerová Eva      860519  Slávia ŠŠ Trenčín                27,98
  3  Vašinová Barbora      880710  AK Spartak Dubnica nad Váhom     28,37

200 m V.beh          juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Štibraná Katarína     881105  AK AŠK Slávia Trnava             28,47
  2  Valentovičová Jana    860324  Maraton AC Rača                  28,53
  3  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                29,26

200 m VI.beh         juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava             28,53
  2  Ľuptáková Michaela    851128  AK Danica Zvolen                 28,77
  3  Elmanová Lucia        880219  AC Stavbár ŠG Nitra              29,38
  4  Ševčíková Eva         861025  AK Spartak Dubnica nad Váhom     31,03


400 m                juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       60,15
  2  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                61,24
  3  Sedláková Jana        860903  Atletický klub Malacky           62,08
  4  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        62,79
  5  Valentovičová Jana    860324  Maraton AC Rača                  64,81
  6  Kršková Andrea        880113  AK Spartak Dubnica nad Váhom     65,33
  7  Ľuptáková Michaela    851128  AK Danica Zvolen                 65,68
  8  Mészarosová Zsuzsann  880224  Atletický klub Nové Zámky        69,16
     Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava                 NP

400 m I.beh          juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                61,24
  2  Sedláková Jana        860903  Atletický klub Malacky           62,08
     Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava                 NP

400 m II.beh         juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        62,79
  2  Kršková Andrea        880113  AK Spartak Dubnica nad Váhom     65,33
  3  Mészarosová Zsuzsann  880224  Atletický klub Nové Zámky        69,16

400 m III.beh        juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       60,15
  2  Valentovičová Jana    860324  Maraton AC Rača                  64,81
  3  Ľuptáková Michaela    851128  AK Danica Zvolen                 65,68


800 m                juniorky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava             2:22,55
  2  Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava             2:22,57
  3  Tvrdoňová Lucia       860125  Lokomotíva Šurany               2:23,36
  4  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov               2:24,34
  5  Petríková Katarína    860607  Tatran Spišská Nová Ves         2:29,14
  6  Vanková Tatiana       881016  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:30,60
     Minarovičová Mirosla  871003  AC Stavbár ŠG Nitra                  NP


1500 m               juniorky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Styková Jana          850114  Atletický klub Nové Zámky       4:48,50
  2  Janečková Stanislava  860618  ŠK HITEC Banská Bystrica        4:53,13
  3  Váňová Renata         851012  ŠK Vital Bratislava             4:53,70
  4  Solivarská Pavla      880215  Klub Horáčik Banská Štiavnica   4:55,77
  5  Ďurišová Silvia       870715  AFK Nové Mesto nad Váhom        5:27,03
  6  Lamačková Dominika    880613  AFK Nové Mesto nad Váhom        5:27,39
  7  Belokostolská Veroni  880421  Bežecký klub Lysá pod Makytou   5:46,30
  8  Neštická Zuzana       880213  AK AŠK Slávia Trnava            5:50,48


3000 m               juniorky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Uhláriková Katarína   880209  AK Baník Prievidza             11:26,14
  2  Klobučníková Ľubomír  860924  AK Spartak Dubnica nad Váhom   11:32,23
  3  Cibuľová Martina      880904  AC Stavbár ŠG Nitra            11:38,49
  4  Beržinská Soňa        850526  Slávia UK Bratislava           11:51,06
  5  Sadloňová Barbora     851014  Maraton AC Rača                12:09,80
  6  Raková Natália        870725  Maraton AC Rača                12:24,57


60 m prek.I.rozbeh   juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lunterová Zuzana      850110  AK Spartak Dubnica nad Váhom      9,05
  2  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                 9,80
  3  Spišiaková Adriana    860902  Atletik jump club Lučenec        10,01
  4  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                10,10
  5  Provazníková Jana     880902  AK AŠK Slávia Trnava             10,57

60 m prek.II.rozbeh  juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tomašiaková Michaela  860913  AO Akademik TU Košice             9,32
  2  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,41
  3  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,59
  4  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava              9,94
  5  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                10,09
  6  Hrinová Zuzana        860401  AO Slávia ŽU Žilina              10,30

60 m prek.finále A   juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lunterová Zuzana      850110  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,94
  2  Tomašiaková Michaela  860913  AO Akademik TU Košice             9,28
  3  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,45
  4  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,76
  5  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                 9,78
  6  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava              9,88
  7  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                 9,92
  8  Spišiaková Adriana    860902  Atletik jump club Lučenec        10,12

60 m prek.finále B   juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                10,15
  2  Hrinová Zuzana        860401  AO Slávia ŽU Žilina              10,28
  3  Provazníková Jana     880902  AK AŠK Slávia Trnava             10,63


diaľka               juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kalmanová Jana        850605  Atletický klub Nové Zámky         551
  2  Lunterová Zuzana      850110  AK Spartak Dubnica nad Váhom      548
  3  Gajarská Lenka        850406  AO Slávia ŽU Žilina               538
  4  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                 537
  5  Moravčíková Zuzana    860805  AK Univerzity Banská Bystrica     534
  6  Stredňáková Veronika  880214  ŠŠK-Junior Prešov                 522
  7  Kožúriková Katarína   860801  AK Univerzity Banská Bystrica     520
  8  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               520
  9  Klusová Lenka         880414  AK Univerzity Banská Bystrica     503
 10  Antalová Eva          870114  Inter Slovnaft Bratislava         503
 11  Greschnerová Eva      860519  Slávia ŠŠ Trenčín                 500
 12  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                 499
 13  Milkovičová Gréta     880607  HAC Humenné                       485
 14  Hrinová Zuzana        860401  AO Slávia ŽU Žilina               482
 15  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava              482

    Kalmanová Jana        524    x     x     x    540   551
    Lunterová Zuzana       x    518   547   547   548   540
    Gajarská Lenka         x     x    526   532   528   538
    Brídová Zuzana        523    -    519   522   528   537
    Moravčíková Zuzana    532   534   532    x    526    x
    Stredňáková Veronika  504   492    x    489   507   522
    Kožúriková Katarína   517    x    511   443    -    520
    Eiselová Kristína      x    520   511    -     x    512
    Klusová Lenka         503   498   489
    Antalová Eva           x    503   484
    Greschnerová Eva       x    500    x
    Martočková Martina    490   486   499
    Milkovičová Gréta     485   444    x
    Hrinová Zuzana        473   476   482
    Krchnárová Linda      476    x    482


trojskok             juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kalmanová Jana        850605  Atletický klub Nové Zámky        12,08
  2  Kožúriková Katarína   860801  AK Univerzity Banská Bystrica    11,93
  3  Moravčíková Zuzana    860805  AK Univerzity Banská Bystrica    11,64
  4  Ďuricová Katarína     881007  Atletický klub Malacky           11,43
  5  Hálová Katarína       860901  ŠK HITEC Banská Bystrica         11,37
  6  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava              11,06
  7  Fortunova Miroslava   870803  Slávia ŠŠ Trenčín                10,56

    Kalmanová Jana          x     12,08     x       x       x     11,91
    Kožúriková Katarína     x       x     10,45   11,60   11,07   11,93
    Moravčíková Zuzana    11,16   11,55   11,64   11,21     x       x
    Ďuricová Katarína     10,80   11,33   11,33   11,21   11,43     x
    Hálová Katarína       11,24   11,37   11,15   11,08     x       x
    Eiselová Kristína     11,06     x     10,81   10,96     x       x
    Fortunova Miroslava     x     10,56   10,45   10,46     -     10,55


výška                juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Nyesóová Szilvia      851108  Slávia UK Bratislava              168
  2  Gajarská Lenka        850406  AO Slávia ŽU Žilina               168
  3  Srnková Iveta         870502  ŠK Vital Bratislava               168
  4  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                 168
  5  Kozolková Darina      860415  AC Stavbár ŠG Nitra               164
  6  Stredňáková Veronika  880214  ŠŠK-Junior Prešov                 164
  7  Borloková Ivana       861227  Atletik jump club Lučenec         160
  8  Masárová Hana         860503  ŠK Vital Bratislava               160
     Moravčíková Zuzana    860805  AK Univerzity Banská Bystrica     160
 10  Gvistová Petra        861222  AK AŠK Slávia Trnava                0

                         150  155  160  164  168  172  175  178  181
    Nyesóová Szilvia               o    o    o    xxx
    Gajarská Lenka       o    o    o    o    xo   xxx
    Srnková Iveta                  o    o    xxo  xxx
    Tomková Zuzana       o    xo   o    o    xxo  xxx
    Kozolková Darina     o    o    o    xo   xxx
    Stredňáková Veronika o    o    o    xxo  xxx
    Borloková Ivana      o    o    xo   xxx
    Masárová Hana        o    o    xxo  xxx
    Moravčíková Zuzana   o    o    xxo  xxx
    Gvistová Petra       xxx


žrď                  juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Stankovičová Mária    860208  AK AŠK Slávia Trnava              270
  2  Slováková Kristína    880923  AC Stavbár ŠG Nitra               220
     Kováčová Magdaléna    880122  AC Stavbár ŠG Nitra               220
     Elmanová Lucia        880219  AC Stavbár ŠG Nitra               220

                         220  240  260  280  290  300
    Stankovičová Mária   o    o    o    xxx
    Kováčová Magdaléna   o    xxx
    Elmanová Lucia       o    xxx
    Slováková Kristína   o    xxx


guľa 4 kg            juniorky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zaťková Martina       861120  Atletický klub Nové Zámky        13,47
  2  Kostelanská Martina   850516  Slávia ŠŠ Trenčín                12,86
  3  Chudá Ivona           880330  ŠK Vital Bratislava              12,72
  4  Margócziová Michaela  860330  AK Univerzity Banská Bystrica    11,99
  5  Zborovanová Martina   850114  Slávia UK Bratislava             11,63
  6  Hálová Katarína       860901  ŠK HITEC Banská Bystrica         11,58
  7  Bartáková Ivana       861130  Slávia ŠŠ Trenčín                10,54
  8  Zborovanová Zora      870515  Slávia UK Bratislava             10,47
  9  Hardoňová Denisa      880911  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok        9,99
 10  Michalcová Zuzana     860106  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,97
 11  Barinková Veronika    880725  AK Spartak Dubnica nad Váhom      9,57
 12  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                 9,55
 13  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                 8,36
 14  Gábelová Alexandra    860214  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,20

    Zaťková Martina       12,83   12,58   13,36   13,16     x     13,47
    Kostelanská Martina   12,16   12,33   12,86     x     12,79     x
    Chudá Ivona           12,55   12,72   12,09   12,14   12,41   12,68
    Margócziová Michaela    x     11,31   11,11   11,64   11,59   11,99
    Zborovanová Martina   11,08   11,39   11,34     x     11,63     x
    Hálová Katarína        9,96   11,33   11,18   11,52     x     11,58
    Bartáková Ivana         x     10,54   10,17     x       x       x
    Zborovanová Zora        x      8,83   10,47   10,46    9,95     x
    Hardoňová Denisa       9,38    9,60    9,99
    Michalcová Zuzana       x      9,88    9,97
    Barinková Veronika     9,57    8,14    9,12
    Krišková Lenka         9,55     x       x
    Tomková Zuzana         6,99    7,56    8,36
    Gábelová Alexandra     7,20     x      7,03


4 x 400              juniorky
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           ŠŠK-Junior Prešov               4:19,21
  2  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    4:20,32
  3  "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra             4:26,91

ACSOG "A" : Kukavová, Koyolková, Škulová, Elmanová
JUNPO "A" : Tomková, Marcinková, Martočková, Krišková
ZTSDU "A" : Hírešová, Ševčíková, Kršková, Bučková


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com