Halové M-SR ziakov
                                   1.2.2004
                             Bratislava, hala Elán


60 m I.rozbeh        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                     7,76
  2  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra               7,84
  3  Tonhaizer Zdenko      891123  AK Univerzity Banská Bystrica     7,93
  4  Brimus Andrej         890417  AK AŠK Slávia Trnava              8,10
  5  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra               8,18
  6  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                 8,20
  7  Schneider Igor        891217  ŠK Vital Bratislava               8,33
  8  Turčáni Roman         900328  ŠK Vital Bratislava               8,79

60 m II.rozbeh       žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,70
  2  Vatrta Martin         890428  AO Slávia ŽU Žilina               7,76
  3  Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,05
  4  Mandinec Jakub        900524  AFK Nové Mesto nad Váhom          8,25
  5  Furťa Roman           900111  Slávia STU Bratislava             8,28
  6  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra               8,36
  7  Mikulič Richard       900902  Atletický klub Malacky            8,64
  8  Markusek Tomáš        900423  ŠK Vital Bratislava               8,67

60 m III.rozbeh      žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Tomáš         890430  Maraton AC Rača                   7,79
  2  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava               7,80
  3  Štefík Ján            890516  Atletika ŠK Skalica               7,93
  4  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,02
  5  Sumera Ivan           890310  Atletika ŠK Skalica               8,09
  6  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava               8,18
  7  Oršula Marek          891126  ŠK Vital Bratislava               8,69

60 m IV.rozbeh       žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     7,76
  2  Vajda Lukáš           891128  ŠŠK-Junior Prešov                 7,82
  3  Madarász Ladislav     890415  Maraton AC Rača                   7,99
  4  Taratuta Peter        890404  AK Slovan Levoča                  8,12
  5  Chudý Peter           890911  Atletický klub Nové Zámky         8,16
  6  Mancuška Peter        890514  Atletický klub Nové Zámky         8,27
  7  Kmeť Gorazd           891218  Inter Slovnaft Bratislava         8,40

60 m finále A        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,65
  2  Vatrta Martin         890428  AO Slávia ŽU Žilina               7,67
  3  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava               7,70
  4  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                     7,70
  5  Horváth Tomáš         890430  Maraton AC Rača                   7,73
  6  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     7,77
  7  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra               7,84
  8  Vajda Lukáš           891128  ŠŠK-Junior Prešov                 7,89

60 m finále B        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Madarász Ladislav     890415  Maraton AC Rača                   7,87
  2  Tonhaizer Zdenko      891123  AK Univerzity Banská Bystrica     7,91
  3  Štefík Ján            890516  Atletika ŠK Skalica               7,96
  4  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,06
  5  Sumera Ivan           890310  Atletika ŠK Skalica               8,14
  6  Taratuta Peter        890404  AK Slovan Levoča                  8,15
  7  Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,18
  8  Brimus Andrej         890417  AK AŠK Slávia Trnava              8,28


150 m                žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava             17,93
  2  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava              18,40
  3  Vatrta Martin         890428  AO Slávia ŽU Žilina              18,43
  4  Horváth Tomáš         890430  Maraton AC Rača                  18,46
  5  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom     18,49
  6  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                18,72
  7  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                    18,84
  8  Vajda Lukáš           891128  ŠŠK-Junior Prešov                19,00
  9  Kalina Antón          890619  Slávia ŠŠ Trenčín                19,13
 10  Štefík Ján            890516  Atletika ŠK Skalica              19,16
 11  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      19,22
 12  Tonhaizer Zdenko      891123  AK Univerzity Banská Bystrica    19,25
 13  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra              19,28
 14  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   19,45
 15  Sumera Ivan           890310  Atletika ŠK Skalica              19,51
 16  Brimus Andrej         890417  AK AŠK Slávia Trnava             19,58
 17  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra              19,65
 18  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      19,74
 19  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                19,79
 20  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava              19,81
 21  Schneider Igor        891217  ŠK Vital Bratislava              19,92
 22  Pipík Tomáš           890301  ŠŠK-Junior Prešov                20,69
     Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky            NF
     Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom         NF

150 m I.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava             17,93
  2  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava              18,40
  3  Vatrta Martin         890428  AO Slávia ŽU Žilina              18,43
  4  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                18,72

150 m II.beh         žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Tomáš         890430  Maraton AC Rača                  18,46
  2  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom     18,49
  3  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                    18,84
  4  Vajda Lukáš           891128  ŠŠK-Junior Prešov                19,00

150 m III.beh        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      19,22
  2  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra              19,28
  3  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   19,45
     Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom        NF

150 m IV.beh         žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kalina Antón          890619  Slávia ŠŠ Trenčín                19,13
  2  Sumera Ivan           890310  Atletika ŠK Skalica              19,51
  3  Brimus Andrej         890417  AK AŠK Slávia Trnava             19,58
  4  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava              19,81

150 m V.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra              19,65
  2  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                19,79
  3  Schneider Igor        891217  ŠK Vital Bratislava              19,92
  4  Pipík Tomáš           890301  ŠŠK-Junior Prešov                20,69

150 m VI.beh         žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Štefík Ján            890516  Atletika ŠK Skalica              19,16
  2  Tonhaizer Zdenko      891123  AK Univerzity Banská Bystrica    19,25
  3  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      19,74
     Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky           NF


300 m                žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                39,54
  2  Lisoň Ján             890127  AK Slovan Levoča                 40,43
  3  Mitrík Štefan         890306  Tatran Spišská Nová Ves          40,47
  4  Škadra Radoslav       890305  AK Junior Holič                  40,58
  5  Valenta Róbert        900110  AC Stavbár ŠG Nitra              40,63
  6  Mandinec Jakub        900524  AFK Nové Mesto nad Váhom         42,30
  7  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   42,66
  8  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky           43,33
  9  Mikulič Richard       900902  Atletický klub Malacky           44,28
 10  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        44,35
 11  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra              45,26

300 m I.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                39,54
  2  Lisoň Ján             890127  AK Slovan Levoča                 40,43
  3  Mitrík Štefan         890306  Tatran Spišská Nová Ves          40,47
  4  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   42,66

300 m II.beh         žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Škadra Radoslav       890305  AK Junior Holič                  40,58
  2  Valenta Róbert        900110  AC Stavbár ŠG Nitra              40,63
  3  Mandinec Jakub        900524  AFK Nové Mesto nad Váhom         42,30

300 m III.beh        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky           43,33
  2  Mikulič Richard       900902  Atletický klub Malacky           44,28
  3  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        44,35
  4  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra              45,26


600 m                žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vajs Roman            890206  AK Univerzity Banská Bystrica   1:30,06
  2  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:33,35
  3  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:35,24
  4  Lisoň Ján             890127  AK Slovan Levoča                1:36,48
  5  Mitrík Štefan         890306  Tatran Spišská Nová Ves         1:36,98
  6  Hollóšy Nikolas       900625  Olympia Galanta                 1:37,22
  7  Hrnčiar Pavol         900329  Maraton AC Rača                 1:38,27
  8  Chudý Peter           890911  Atletický klub Nové Zámky       1:40,10
  9  Páleník Andrej        900905  AC Stavbár ŠG Nitra             1:40,44
 10  Obtulovič Viktor      900505  ŠK Vital Bratislava             1:42,50
 11  Škadra Radoslav       890305  AK Junior Holič                 1:42,54
 12  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín               1:43,07
 13  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra             1:43,62
 14  Koyš Radoslav         890421  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:46,94
 15  Zámečník Tomáš        900325  ŠK Vital Bratislava             1:46,99
     Prostinák Matej       890819  AK Spartak Dubnica nad Váhom         NF
     Rupp Martin           891116  ŠK Vital Bratislava                  NP

600 m I.beh          žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:33,35
  2  Hollóšy Nikolas       900625  Olympia Galanta                 1:37,22
  3  Hrnčiar Pavol         900329  Maraton AC Rača                 1:38,27
  4  Chudý Peter           890911  Atletický klub Nové Zámky       1:40,10
  5  Páleník Andrej        900905  AC Stavbár ŠG Nitra             1:40,44
  6  Obtulovič Viktor      900505  ŠK Vital Bratislava             1:42,50
  7  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra             1:43,62
  8  Zámečník Tomáš        900325  ŠK Vital Bratislava             1:46,99
     Prostinák Matej       890819  AK Spartak Dubnica nad Váhom         NF

600 m II.beh         žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vajs Roman            890206  AK Univerzity Banská Bystrica   1:30,06
  2  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:35,24
  3  Lisoň Ján             890127  AK Slovan Levoča                1:36,48
  4  Mitrík Štefan         890306  Tatran Spišská Nová Ves         1:36,98
  5  Škadra Radoslav       890305  AK Junior Holič                 1:42,54
  6  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín               1:43,07
  7  Koyš Radoslav         890421  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:46,94
     Rupp Martin           891116  ŠK Vital Bratislava                  NP


1500 m               žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kliment Matúš         890414  Slávia UK Bratislava            4:35,33
  2  Jakab František       890314  Atletický klub Nové Zámky       4:37,10
  3  Brozman Michal        891008  AK Mostáreň MŠK Brezno          4:38,07
  4  Gajdoš Miroslav       900715  Atletický klub Nové Zámky       4:38,75
  5  Páleník Dušan         900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:40,45
  6  Žíkavský Miroslav     900309  BK Pyxida Čierne Kľačany        4:40,65
  7  Benedikt Gugo         900309  Slávia UK Bratislava            4:42,77
  8  Pavlík Martin         891109  Slávia ŠŠ Trenčín               4:43,31
  9  Krajčovič David       890109  AK Baník Prievidza              4:46,09
 10  Prieložný Branislav   901202  AO Slávia ŽU Žilina             4:47,46
 11  Zaťko Peter           890715  AK AŠK Slávia Trnava            4:47,47
 12  Hladký Jozef          890602  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     4:47,97
 13  Kadlečík Peter        890726  Maraton AC Rača                 4:54,19
 14  Lisoň Michal          900817  AK Slovan Levoča                4:54,79
 15  Mihaľov Lukáš         891207  ŠŠK-Junior Prešov               4:59,41
 16  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky          5:01,99
 17  Chudý Michal          890703  AK Spartak Dubnica nad Váhom    5:02,67

1500 m I.beh         žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kliment Matúš         890414  Slávia UK Bratislava            4:35,33
  2  Jakab František       890314  Atletický klub Nové Zámky       4:37,10
  3  Brozman Michal        891008  AK Mostáreň MŠK Brezno          4:38,07
  4  Gajdoš Miroslav       900715  Atletický klub Nové Zámky       4:38,75
  5  Páleník Dušan         900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:40,45
  6  Žíkavský Miroslav     900309  BK Pyxida Čierne Kľačany        4:40,65
  7  Benedikt Gugo         900309  Slávia UK Bratislava            4:42,77
  8  Pavlík Martin         891109  Slávia ŠŠ Trenčín               4:43,31
  9  Hladký Jozef          890602  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     4:47,97

1500 m II.beh        žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Krajčovič David       890109  AK Baník Prievidza              4:46,09
  2  Prieložný Branislav   901202  AO Slávia ŽU Žilina             4:47,46
  3  Zaťko Peter           890715  AK AŠK Slávia Trnava            4:47,47
  4  Kadlečík Peter        890726  Maraton AC Rača                 4:54,19
  5  Lisoň Michal          900817  AK Slovan Levoča                4:54,79
  6  Mihaľov Lukáš         891207  ŠŠK-Junior Prešov               4:59,41
  7  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky          5:01,99
  8  Chudý Michal          890703  AK Spartak Dubnica nad Váhom    5:02,67


60 m prek.I.rozbeh   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       8,99
  2  Šofránko Peter        890113  AO Olympia Považská Bystrica      9,47
  3  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra               9,57
  4  Kühnel Patrik         891101  Slávia STU Bratislava             9,64
  5  Ondrejička Marcel     890724  AO Olympia Považská Bystrica      9,71
  6  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava               9,71
  7  Pipík Tomáš           890301  ŠŠK-Junior Prešov                 9,72
     Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín                   NF

60 m prek.II.rozbeh  žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,14
  2  Kalina Antón          890619  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,23
  3  Kučera Zoltán         890207  Atletický klub Nové Zámky         9,41
  4  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica      9,78
  5  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                 9,93
  6  Mravec Tomáš          890617  AO Slávia ŽU Žilina              10,34
  7  Solčianský Ján        900528  AC Stavbár ŠG Nitra              10,74

60 m prek.finále A   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       8,93
  2  Kalina Antón          890619  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,32
  3  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra               9,37
  4  Šofránko Peter        890113  AO Olympia Považská Bystrica      9,48
  5  Ondrejička Marcel     890724  AO Olympia Považská Bystrica      9,50
  6  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,59
  7  Kühnel Patrik         891101  Slávia STU Bratislava             9,71
  8  Kučera Zoltán         890207  Atletický klub Nové Zámky         9,79

60 m prek.finále B   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava               9,51
  2  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica      9,65
  3  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                 9,68
  4  Pipík Tomáš           890301  ŠŠK-Junior Prešov                 9,76
  5  Solčianský Ján        900528  AC Stavbár ŠG Nitra              10,60
     Mravec Tomáš          890617  AO Slávia ŽU Žilina                 NF


diaľka               žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava              634
  2  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     587
  3  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       567
  4  Brimus Andrej         890417  AK AŠK Slávia Trnava              537
  5  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                 536
  6  Taratuta Peter        890404  AK Slovan Levoča                  527
  7  Vajda Lukáš           891128  ŠŠK-Junior Prešov                 524
  8  Záň Juraj             890228  TJ Orava Dolný Kubín              520
  9  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                   512
 10  Pipík Tomáš           890301  ŠŠK-Junior Prešov                 500
 11  Furťa Roman           900111  Slávia STU Bratislava             499
 12  Mancuška Peter        890514  Atletický klub Nové Zámky         499
 13  Kühnel Patrik         891101  Slávia STU Bratislava             498
 14  Šofránko Peter        890113  AO Olympia Považská Bystrica      497
 15  Tvorík Filip          891201  Slávia STU Bratislava             475
 16  Mravec Tomáš          890617  AO Slávia ŽU Žilina                 0

    Lupták Lukáš          634   623   618    -     -     -
    Surovčík Tomáš        587   571    x     x     x     x
    Tököly Roman           -     x    531   567   491    x
    Brimus Andrej         537   492   505    x    527   462
    Krčmár Matúš          503   508   536   503    x    507
    Taratuta Peter        524   441   507   527   521   488
    Vajda Lukáš           524   517    -    500   506   519
    Záň Juraj             520    -     -     -     -     -
    Kohút-Palik Dušan     494   512    x
    Pipík Tomáš           500    x    498
    Furťa Roman            x    499   495
    Mancuška Peter        499   449   487
    Kühnel Patrik         473   498    -
    Šofránko Peter         -    497    x
    Tvorík Filip          475   385   417
    Mravec Tomáš           -     x     x


výška                žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Papšo Viliam          890523  AO Olympia Považská Bystrica      177
  2  Bojňanský Ľubomír     890730  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       177
  3  Volko Ivan            890522  Atletický klub Bojničky           177
  4  Kučera Zoltán         890207  Atletický klub Nové Zámky         173
  5  Horný Ľuboš           891107  Slávia STU Bratislava             165
  6  Záň Juraj             890228  TJ Orava Dolný Kubín              160
  7  Ondrejička Marcel     890724  AO Olympia Považská Bystrica      160
  8  Bořuta Jakub          900219  AO Olympia Považská Bystrica      160
  9  Tomašek Andrej        900216  AC Stavbár ŠG Nitra                 0
     Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra                 0
     Tvrdoň Kristián       901012  AC Stavbár ŠG Nitra                 0
     Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava                 0
     Solčianský Ján        900528  AC Stavbár ŠG Nitra                 0

                         155  160  165  169  173  177  180
    Papšo Viliam              o    o    o    o    o    xxx
    Bojňanský Ľubomír    o    o    o    xo   xo   o    xxx
    Volko Ivan           o    o    o    o    xo   xxo  xxx
    Kučera Zoltán             o    xxo  xo   o    xxx
    Horný Ľuboš               o    o    xxx
    Záň Juraj            o    o    xxx
    Ondrejička Marcel    x-   o    xxx
    Bořuta Jakub         o    xo   xxx
    Šmondrk Ján          x-   xx
    Tomašek Andrej       xxx
    Tvrdoň Kristián      xxx
    Solčianský Ján       x-   -    xx
    Kučera Martin        xx-  -    x


žrď                  žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krajňák Tomáš         890930  AO Akademik TU Košice             360
  2  Ondrejko Tomáš        890720  AK Univerzity Banská Bystrica     350
  3  Bíreš Andrej          890608  AK Univerzity Banská Bystrica     340
  4  Daňko Marek           890507  AO Akademik TU Košice             330
  5  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice             320

                         260  280  300  310  320  330  340  350  360  370
    Krajňák Tomáš                            o    -    o    o    o    xxx
    Ondrejko Tomáš                                o         o    -    xxx
    Bíreš Andrej                   o    -    o    xo   o    xxx
    Daňko Marek          o    o    o    xo   xo   o    xxx
    Žigala Marián        o    o    o    o    xo   xxx


guľa 4 kg            žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Záň Juraj             890228  TJ Orava Dolný Kubín             12,90
  2  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra              12,44
  3  Bucala Jozef          890612  Atletický klub Nové Zámky        12,22
  4  Kendra Daniel         900405  AC Stavbár ŠG Nitra              12,09
  5  Macka Michal          891218  Olympia Galanta                  11,32
  6  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              11,13
  7  Cyprian Rudolf        890605  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,10
  8  Buňo Martin           900504  AO Slávia ŽU Žilina              11,03
  9  Stroschneider Lukáš   890121  Maraton AC Rača                  10,63
 10  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      10,57
 11  Kodaj Roman           900611  Slávia STU Bratislava            10,36
 12  Botta Ivan            890723  Atletický klub Nové Zámky        10,03
 13  Molnár Richard        891123  Atletický klub Nové Zámky         9,97
     Biksadský Boris       900207  Slávia STU Bratislava                NP

guľa 4 kg            žiaci
    Záň Juraj             12,40   12,51   12,90     x     12,81   12,12
    Šmondrk Peter         12,11   11,58   12,44     x       x       x
    Bucala Jozef          11,83   10,70   11,26   10,93   11,44   12,22
    Kendra Daniel         11,95   12,09   11,86   11,25   11,09   12,00
    Macka Michal          10,29     x     11,06   11,17   10,73   11,32
    Šmondrk Ján            9,93   11,07   11,13   10,98     x     10,47
    Cyprian Rudolf        10,83   11,10    9,97    9,86   10,24     x
    Buňo Martin           11,03     x       x     10,45   10,83   10,53
    Stroschneider Lukáš   10,60   10,51   10,63
    Schader Jakub          8,96   10,57   10,35
    Kodaj Roman           10,36   10,15    8,62
    Botta Ivan            10,03    9,64    9,84
    Molnár Richard         9,97    9,91    9,77


2 km chôdza          žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Bartoš Tomáš          900324  Atletic Stavklub Lučenec        9:50,94
  2  Hajaš Miloslav        900221  AK Univerzity Banská Bystrica  10:16,06
  3  Zalužický Eduard      900226  ŠK Comenium pri IV. Michalovce 10:42,34
  4  Tichý Peter           930625  AK MŠK Kysucké Nové Mesto      10:49,78
  5  Barón Jakub           890417  AC Stavbár ŠG Nitra            11:58,84
  6  Remjar Dávid          911018  AC Stavbár ŠG Nitra            12:25,41


4 x 200 m            žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  MACRA                         Maraton AC Rača                 1:44,18
  2  ZTSDU                         AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:46,25
  3  ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra             1:47,54
  4  ASKSK                         Atletika ŠK Skalica             1:47,64
  5  ACNZA                         Atletický klub Nové Zámky       1:48,65
  6  JUNPO                         ŠŠK-Junior Prešov               1:49,41
  7  STUBA                         Slávia STU Bratislava           1:49,58
     VITAL                         ŠK Vital Bratislava             DQ

VITAL "A" : Behan, Kučera, Schneider, Fíger
ASKSK "A" : Štefík, Kocúrik, Barták, Sumera
MACRA "A" : Kohút-Palik, Madarász, Babál, Horváth
JUNPO "A" : Staškievič, Mihalov, Pipík, Vajda
STUBA "A" : Furta, Kuhnel, Kodaj, Horný
ACNZA "A" : Baštovanský, Mancuška, Chudý, Gajdoš
ACSOG "A" : Medzay, Šmondrk, Valenta, Toman
ZTSDU "A" : Žúbor, Chudý, Ranuša, Kadlic

Štafeta VITAL Bratislava bola diskvalifikovaná podľa pravidla  162/3

4 x 200 m I.beh      žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  ZTSDU                         AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:46,25
  2  ASKSK                         Atletika ŠK Skalica             1:47,64
  4  ACNZA                         Atletický klub Nové Zámky       1:48,65
     VITAL                         ŠK Vital Bratislava             DQ

4 x 200 m II.beh     žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  MACRA                         Maraton AC Rača                 1:44,18
  2  ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra             1:47,54
  3  JUNPO                         ŠŠK-Junior Prešov               1:49,41
  4  STUBA                         Slávia STU Bratislava           1:49,58


60 m I.rozbeh        žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,33
  2  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       8,37
  3  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,40
  4  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava              8,77
  5  Kantorová Martina     900205  AO Slávia ŽU Žilina               8,82
  6  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina               8,98
  7  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava               9,03
  8  Ščerbáková Ivona      900202  ŠŠK-Junior Prešov                 9,37

60 m II.rozbeh       žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava              8,21
  2  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava         8,25
  3  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,46
  4  Schildová Erika       910403  Atletický klub Malacky            8,72
  5  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava         8,82
  6  Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity Banská Bystrica     8,85
  7  Hortová Anna          890529  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,99
  8  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,06

60 m III.rozbeh      žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,33
  2  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,43
  3  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 8,52
  4  Hlavnová Radka        900110  AK AŠK Slávia Trnava              8,53
  5  Petergáčová Ivana     900721  Slávia UK Bratislava              8,65
  6  Čeremugová Dominika   900106  AK Slovan Levoča                  8,98
  7  Gajdošová Dáša        891002  AC Stavbár ŠG Nitra               9,06
  8  Lutišanová Lucia      900903  AK AŠK Slávia Trnava              9,15

60 m IV.rozbeh       žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Valentínyová Aneta    891008  Atletik jump club Lučenec         8,26
  2  Kršáková Lenka        910222  Inter Slovnaft Bratislava         8,49
  3  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,55
  4  Benková Hana          890625  Lokomotíva Šurany                 8,70
  5  Hodas-Paurová Zuzana  890524  Slávia STU Bratislava             8,71
  6  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                 8,71
  7  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           8,86
  8  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                 8,89

60 m finále A        žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava              8,12
  2  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava         8,22
  3  Valentínyová Aneta    891008  Atletik jump club Lučenec         8,27
  4  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       8,33
  5  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,37
  6  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,38
  7  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,39
  8  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,40

60 m finále B        žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hlavnová Radka        900110  AK AŠK Slávia Trnava              8,58
  2  Kršáková Lenka        910222  Inter Slovnaft Bratislava         8,59
  3  Petergáčová Ivana     900721  Slávia UK Bratislava              8,60
  4  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 8,68
  5  Benková Hana          890625  Lokomotíva Šurany                 8,72
     Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno               NF
     Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno               NF


150 m                žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             19,60
  2  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      19,89
  3  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,06
  4  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        20,16
  5  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                20,33
  6  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      20,35
  7  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                20,48
  8  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,59
  9  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,88
 10  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,91
 11  Murniková Eva         890909  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   20,96
 12  Hlavnová Radka        900110  AK AŠK Slávia Trnava             21,06
 13  Banáková Katarína     890531  Slávia STU Bratislava            21,17
 14  Kršáková Lenka        910222  Inter Slovnaft Bratislava        21,18
 15  Hodas-Paurová Zuzana  890524  Slávia STU Bratislava            21,20
 16  Ižovská Jana          891228  AO Akademik TU Košice            21,47
 17  Jalčoviková Katarína  890912  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   21,51
 18  Čeremugová Dominika   900106  AK Slovan Levoča                 21,70
 19  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              21,76
 20  Gajdošová Dáša        891002  AC Stavbár ŠG Nitra              21,83
 21  Petková Adriana       900413  HAC Humenné                      22,43
 22  Trnovská Jana         910526  Slávia STU Bratislava            22,49
 23  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        33,52

150 m I.beh          žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             19,60
  2  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        20,16
  3  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                20,33
  4  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,59

150 m II.beh         žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      19,89
  2  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,06
  3  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                20,48
  4  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,91

150 m III.beh        žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,88
  2  Hlavnová Radka        900110  AK AŠK Slávia Trnava             21,06
  3  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        33,52

150 m IV.beh         žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      20,35
  2  Ižovská Jana          891228  AO Akademik TU Košice            21,47
  3  Jalčoviková Katarína  890912  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   21,51
  4  Čeremugová Dominika   900106  AK Slovan Levoča                 21,70

150 m V.beh          žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Murniková Eva         890909  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   20,96
  2  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              21,76
  3  Gajdošová Dáša        891002  AC Stavbár ŠG Nitra              21,83
  4  Petková Adriana       900413  HAC Humenné                      22,43

150 m VI.beh         žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Banáková Katarína     890531  Slávia STU Bratislava            21,17
  2  Kršáková Lenka        910222  Inter Slovnaft Bratislava        21,18
  3  Hodas-Paurová Zuzana  890524  Slávia STU Bratislava            21,20
  4  Trnovská Jana         910526  Slávia STU Bratislava            22,49


300 m                žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      42,02
  2  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             42,64
  3  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno           42,92
  4  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      43,99
  5  Zdurienčíková Martin  891219  ŠK Vital Bratislava              45,38
  6  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                45,51
  7  Pauerová Zuzana       890902  Slávia STU Bratislava            45,70
  8  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              46,18
  9  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava             46,60
 10  Kocáková Martina      891106  Atletický klub Malacky           46,81
 11  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                47,62
 12  Kondeová Dajana       910521  AC Stavbár ŠG Nitra              47,70
 13  Benczová Timea        890523  AC Stavbár ŠG Nitra              48,52
 14  Ižovská Jana          891228  AO Akademik TU Košice            48,55
 15  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                48,66
 16  Szabóová Tímea        891112  AK AŠK Slávia Trnava             48,72
 17  Vavríková Táňa        890607  AK Spartak Dubnica nad Váhom     48,80
 18  Lutišanová Lucia      900903  AK AŠK Slávia Trnava             48,97
 19  Petková Adriana       900413  HAC Humenné                      49,09
 20  Némethová Adriana     890618  Atletický klub Nové Zámky        49,15
     Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica         NF
     Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra                 DQ

300 m I.beh          žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      42,02
  2  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             42,64
  3  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno           42,92

300 m II.beh         žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zdurienčíková Martin  891219  ŠK Vital Bratislava              45,38
  2  Pauerová Zuzana       890902  Slávia STU Bratislava            45,70
     Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica         NF

300 m III.beh        žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      43,99
  2  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                45,51
  3  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava             46,60
  4  Petková Adriana       900413  HAC Humenné                      49,09

300 m IV.beh         žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              46,18
  2  Kocáková Martina      891106  Atletický klub Malacky           46,81
  3  Szabóová Tímea        891112  AK AŠK Slávia Trnava             48,72
  4  Lutišanová Lucia      900903  AK AŠK Slávia Trnava             48,97

300 m V.beh          žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                47,62
  2  Benczová Timea        890523  AC Stavbár ŠG Nitra              48,52
  3  Ižovská Jana          891228  AO Akademik TU Košice            48,55
  4  Némethová Adriana     890618  Atletický klub Nové Zámky        49,15

300 m VI.beh         žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kondeová Dajana       910521  AC Stavbár ŠG Nitra              47,70
  2  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                48,66
  3  Vavríková Táňa        890607  AK Spartak Dubnica nad Váhom     48,80
     Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra                 DQ

DQ podľa pravidla 163/3.


600 m                žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 1:39,68
  2  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra             1:46,14
  3  Molnárová Dominika    910817  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:46,18
  4  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava             1:46,29
  5  Sršňová Magda         890104  Atletický klub Malacky          1:48,16
  6  Kočiová Alexandra     890802  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:48,89
  7  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:49,46
  8  Kondeová Dajana       910521  AC Stavbár ŠG Nitra             1:49,54
  9  Osvaldová Zuzana      890218  Klub Horáčik Banská Štiavnica   1:49,72
 10  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava       1:50,23
 11  Brychtová Nikola      900813  Slávia STU Bratislava           1:50,38
 12  Ucháľová Barbora      900624  AK ZTS Martin                   1:50,91
 13  Azzolini Laura        900709  Atletický klub Malacky          1:53,11
 14  Csejtejová Erika      900131  AK Slovan Levoča                1:53,98
 15  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:55,88
 16  Korytárová Hana       901020  Atletický klub Nové Zámky       1:56,21
 17  Prajznerová Barbora   911114  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:57,43
 18  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín               1:59,08
 19  Ščerbáková Ivona      900202  ŠŠK-Junior Prešov               2:00,18
 20  Mráziková Erika       891215  AFK Nové Mesto nad Váhom        2:00,56
 21  Grambličková Silvia   900114  AC Stavbár ŠG Nitra             2:03,26
     Gromanová Mária       890416  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves          NF

600 m I.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 1:39,68
  2  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra             1:46,14
  3  Molnárová Dominika    910817  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:46,18
  4  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava             1:46,29
  5  Sršňová Magda         890104  Atletický klub Malacky          1:48,16
  6  Osvaldová Zuzana      890218  Klub Horáčik Banská Štiavnica   1:49,72
  7  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava       1:50,23
  8  Brychtová Nikola      900813  Slávia STU Bratislava           1:50,38
  9  Azzolini Laura        900709  Atletický klub Malacky          1:53,11
 10  Ščerbáková Ivona      900202  ŠŠK-Junior Prešov               2:00,18
     Gromanová Mária       890416  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves          NF

600 m II.beh         žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kočiová Alexandra     890802  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:48,89
  2  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:49,46
  3  Kondeová Dajana       910521  AC Stavbár ŠG Nitra             1:49,54
  4  Ucháľová Barbora      900624  AK ZTS Martin                   1:50,91
  5  Csejtejová Erika      900131  AK Slovan Levoča                1:53,98
  6  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:55,88
  7  Korytárová Hana       901020  Atletický klub Nové Zámky       1:56,21
  8  Prajznerová Barbora   911114  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:57,43
  9  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín               1:59,08
 10  Mráziková Erika       891215  AFK Nové Mesto nad Váhom        2:00,56
 11  Grambličková Silvia   900114  AC Stavbár ŠG Nitra             2:03,26


1500 m               žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          5:03,93
  2  Smolárová Katarína    890807  Maraton AC Rača                 5:04,86
  3  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    5:06,64
  4  Laurinecová Simona    891103  Atletický klub Nové Zámky       5:09,39
  5  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov               5:25,92
  6  Klemová Ivana         900517  AO Akademik TU Košice           5:26,24
  7  Bretzová Karin        890823  KAC 1895 Kežmarok               5:26,26
  8  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov               5:31,57
  9  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky       5:34,28
 10  Bogdányová Eva        890708  Maraton AC Rača                 5:34,64
 11  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         5:36,03
 12  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín               5:46,72
 13  Holková Nikoleta      901014  AK ZTS Martin                   5:48,20
 14  Puškárová Jana        911221  AK AŠK Slávia Trnava            5:50,68
 15  Vavrová Adriana       901124  Atletický klub Malacky          5:55,66
     Mrlíková Michala      890514  Maraton AC Rača                      NF

1500 m I.beh         žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          5:03,93
  2  Smolárová Katarína    890807  Maraton AC Rača                 5:04,86
  3  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    5:06,64
  4  Laurinecová Simona    891103  Atletický klub Nové Zámky       5:09,39
  5  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov               5:25,92
  6  Klemová Ivana         900517  AO Akademik TU Košice           5:26,24
  7  Bretzová Karin        890823  KAC 1895 Kežmarok               5:26,26
  8  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín               5:46,72

1500 m II.beh        žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov               5:31,57
  2  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky       5:34,28
  3  Bogdányová Eva        890708  Maraton AC Rača                 5:34,64
  4  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         5:36,03
  5  Holková Nikoleta      901014  AK ZTS Martin                   5:48,20
  6  Puškárová Jana        911221  AK AŠK Slávia Trnava            5:50,68
  7  Vavrová Adriana       901124  Atletický klub Malacky          5:55,66
     Mrlíková Michala      890514  Maraton AC Rača                      NF


60 m prek.I.rozbeh   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Boszáková Veronika    891017  AO Akademik TU Košice             9,66
  2  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       9,86
  3  Poľaková Marianna     900209  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   10,99
  4  Hagarová Monika       890814  Slávia STU Bratislava            11,14
  5  Hírešová Jana         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,46
  6  Mikitová Michaela     900516  ŠŠK-Junior Prešov                11,53
  7  Štefanatná Zuzana     890224  AO Sparta Považská Bystrica      11,76

60 m prek.II.rozbeh  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava        10,35
  2  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      10,46
  3  Bláhová Mária         910521  ŠK Vital Bratislava              10,83
  4  Cubínková Simona      900213  Atletický klub Nové Zámky        11,57
  5  Slováková Monika      900228  AC Stavbár ŠG Nitra              11,65
  6  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov                11,80

60 m prek.III.rozbeh žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                10,44
  2  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom     10,49
  3  Bučeková Barbora      901214  AFK Nové Mesto nad Váhom         11,53
  4  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov                11,66
  5  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov                11,93
  6  Brancová Nikola       891004  AO Akademik TU Košice            12,15

60 m prek.IV.rozbeh  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hrnčárová Lucia       890531  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,99
  2  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              10,39
  3  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov                11,09
  4  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              11,13
  5  Bořiková Anna         900618  AO Akademik TU Košice            11,15
  6  Mitanová Zuzana       910330  AFK Nové Mesto nad Váhom         12,00

60 m prek.finále A   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Boszáková Veronika    891017  AO Akademik TU Košice             9,64
  2  Hrnčárová Lucia       890531  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,71
  3  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       9,94
  4  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                10,18
  5  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava        10,36
  6  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              10,40
  7  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      10,44
  8  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom     10,68

60 m prek.finále B   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bořiková Anna         900618  AO Akademik TU Košice            10,75
  2  Bláhová Mária         910521  ŠK Vital Bratislava              10,95
  3  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov                11,15
  4  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              11,21
  5  Hagarová Monika       890814  Slávia STU Bratislava            11,38
  6  Hírešová Jana         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,42
  7  Poľaková Marianna     900209  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   13,92


diaľka               žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Valentínyová Aneta    891008  Atletik jump club Lučenec         507
  2  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       490
  3  Benková Hana          890625  Lokomotíva Šurany                 484
  4  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 482
  5  Pauerová Zuzana       890902  Slávia STU Bratislava             482
  6  Hatalová Michaela     891025  Atletický klub Nové Zámky         480
  7  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno            473
  8  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           473
  9  Banáková Katarína     890531  Slávia STU Bratislava             472
 10  Jalčoviková Katarína  890912  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    464
 11  Mányová Veronika      890420  Atletický klub Nové Zámky         453
 12  Boszáková Veronika    891017  AO Akademik TU Košice             445
 13  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                 439
 14  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra               439
 15  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       435
 16  Kantorová Martina     900205  AO Slávia ŽU Žilina               420

    Valentínyová Aneta    497   501   507   473   477    x
    Šibová Vladimíra      470   479    -    490   435   467
    Benková Hana          477   468    x    469   483   484
    Mančušková Adriana    482    x     x    467    x     x
    Pauerová Zuzana       482   322    x     x     x     x
    Hatalová Michaela     478   480   393   448   480   469
    Karlíková Martina     469   456   473   471   470   450
    Danišová Monika       473    x    458    x     x    459
    Banáková Katarína     404   444   472
    Jalčoviková Katarína   x    464   462
    Mányová Veronika       x    433   453
    Boszáková Veronika    445    x    439
    Vravková Martina      439   436    x
    Kušnírová Nikoleta    439    x     x
    Podhájecká Helena      x    435    -
    Kantorová Martina     416   412   420

výška                žiačky
  1  Dunajská Soňa         890425  AK Mostáreň MŠK Brezno            158
  2  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky           158
  3  Čapliarová Martina    900518  AC Victoria Turany                154
     Výpalová Darina       890415  Slávia STU Bratislava             154
  5  Zdurienčíková Martin  891219  ŠK Vital Bratislava               154
  6  Civáňová Monika       890709  AC Stavbár ŠG Nitra               154
  7  Murniková Eva         890909  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    150
     Michalcová Katarína   891018  AO Sparta Považská Bystrica       150
     Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra               150
 10  Grambličková Silvia   900114  AC Stavbár ŠG Nitra               150
 11  Kalincová Katarína    891014  Slávia STU Bratislava             150
 12  Hanuščáková Kvetosla  890906  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       150
 13  Béderová Denisa       891001  ŠK Vital Bratislava               145
 14  Romerová Ortiz Inez   911123  Slávia UK Bratislava              145
 15  Holková Zuzana        890320  TJ Orava Dolný Kubín              145
 16  Mikitová Michaela     900516  ŠŠK-Junior Prešov                 140

                                                      rozskakovanie:
                         140  145  150  154  158  161    161  159
    Dunajská Soňa        o    o    o    o    o    xxx     x    o
    Blažová Denisa       o    o    o    o    o    xxx     x    x
    Čapliarová Martina   o    o    o    xo   xxx
    Výpalová Darina           o    o    xo   xxx
    Zdurienčíková Martin o    o    xxo  xo   xxx
    Civáňová Monika      o    xxo  o    xxo  xxx
    Murniková Eva        o    o    o    xxx
    Višňovská Veronika   o    o    o    xxx
    Michalcová Katarína  o    o    o    xxx
    Grambličková Silvia  xo   o    o    xxx
    Kalincová Katarína   o    xo   xo   xxx
    Hanuščáková Kvetosla o    o    xxo  xxx
    Béderová Denisa      o    o    x-
    Romerová Ortiz Inez  o    o    xxx
    Holková Zuzana       xo   xo   xxx
    Mikitová Michaela    xxo  xxx


žrď                  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Sedmáková Mirka       890424  AC Stavbár ŠG Nitra               270
  2  Michalíková Jana      901106  AK Univerzity Banská Bystrica     250
  3  Srnčíková Ivana       900210  AC Stavbár ŠG Nitra               240
  4  Miklušičáková Martin  890519  TJ Orava Dolný Kubín              230
  5  Hrnčárová Kristína    900118  AC Stavbár ŠG Nitra               230
  6  Löbbová Kristína      891215  AC Stavbár ŠG Nitra               220
  7  Mkrtčianová Adriana   890502  TJ Orava Dolný Kubín              210
  8  Vršecká Erika         890515  AC Stavbár ŠG Nitra               210
  9  Krivá Ivona           890602  AO Sparta Považská Bystrica       210

                         200  210  220  230  240  250  260  270  280
    Sedmáková Mirka                          o    o    xxo  xxo  xxx
    Michalíková Jana     o    o    o    xo   o    xxo  xxx
    Srnčíková Ivana      o    -    o    o    o    xxx
    Miklušičáková Martin o    o    xo   xo   xxx
    Hrnčárová Kristína   o    o    xo   xxo  xxx
    Löbbová Kristína     xo   o    xo   xxx
    Mkrtčianová Adriana  o    o    xxx
    Vršecká Erika        xo   o    xxx
    Krivá Ivona          xxo  o    xxx


guľa 3 kg            žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Karasová Andrea       890208  AC Stavbár ŠG Nitra              13,29
  2  Löbbová Kristína      891215  AC Stavbár ŠG Nitra              11,49
  3  Filipová Veronika     891229  Slovan Duslo Šala                10,94
  4  Gažúriková Veronika   891020  Atletický klub Nové Zámky        10,94
  5  Gajerová Katarína     891226  ŠK Vital Bratislava              10,77
  6  Šašinková Dominika    890913  ŠK Vital Bratislava              10,47
  7  Dubovcová Michaela    900705  ŠK Vital Bratislava               9,83
  8  Miklušičáková Martin  890519  TJ Orava Dolný Kubín              9,80
  9  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra               9,28
 10  Labajová Simona       900620  AO Slávia ŽU Žilina               9,08
 11  Maliterná Katarína    890610  TJ Orava Dolný Kubín              9,07
 12  Poľaková Marianna     900209  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    8,67
 13  Slováková Monika      900228  AC Stavbár ŠG Nitra               8,35
 14  Galková Zuzana        900827  AK Univerzity Banská Bystrica     8,10

    Karasová Andrea       12,70   13,02     x       x     12,53   13,29
    Löbbová Kristína        x     10,88     x     11,49     x     11,01
    Filipová Veronika     10,44   10,94   10,54   10,66   10,94   10,80
    Gažúriková Veronika   10,42   10,39   10,94   10,34   10,16   10,23
    Gajerová Katarína     10,01   10,77     x      9,75   10,40   10,37
    Šašinková Dominika    10,06   10,47     x      9,26   10,26     x
    Dubovcová Michaela     8,37    9,58    8,74    9,20    9,79    9,83
    Miklušičáková Martin   9,68    9,80    9,38    9,15    9,50    9,75
    Kušnírová Nikoleta     8,98    8,75    9,28
    Labajová Simona        9,08    8,89    8,96
    Maliterná Katarína      x      9,07     x
    Poľaková Marianna      7,83    8,01    8,67
    Slováková Monika       8,18    8,35    8,16
    Galková Zuzana         8,10    8,01    7,76


2 km chôdza          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Strnadová Barbora     890119  MŠK Hlohovec                   10:13,51
  2  Vargová Lenka         890914  AK Košický AK Jednota Košice   10:58,60
  3  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov              11:02,05
  4  Očková Martina        890515  AO Slávia ŽU Žilina            11:20,19
  5  Belišová Bohuslava    891016  AK Mostáreň MŠK Brezno         11:44,98
  6  Lacinová Marianna     920218  AC Stavbár ŠG Nitra            12:17,08
  7  Taragelová Otília     890422  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves    12:26,02
  8  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov              13:03,36
  9  Fucsíková Monika      900617  Atletický klub Nové Zámky      14:05,55


4 x 200 m            žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  MOSTB                         AK Mostáreň MŠK Brezno          1:51,93
  2  SLATN                         Slávia ŠŠ Trenčín               1:51,94
  3  AKSNV                         AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     1:53,68
  4  INTER                         Inter Slovnaft Bratislava       1:53,95
  5  ZTSDU                         AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:56,02
  6  SKCMI                         ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:56,13
  7  ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra             1:57,53
  8  ASKT                          AK AŠK Slávia Trnava            1:57,98
  9  STUBA                         Slávia STU Bratislava           1:59,94
 10  ATUKE                         AO Akademik TU Košice           2:00,20
 11  ACNZA                         Atletický klub Nové Zámky       2:00,25
 12  ACSOG "B"                     AC Stavbár ŠG Nitra             2:00,33
 13  JUNPO                         ŠŠK-Junior Prešov               2:00,74
 14  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov               2:09,20

ZTSDU "A" : Hírešová, Vojtechová, Magulová, Bučková
JUNPO "A" : Ščerbáková, Mikitová, Kmecová, Balogová
STUBA "A" : Hagarová, Pauerová, Banáková, Výpalová
ACNZA "A" : Cubinková, Očkalová, Némethová, hatalová
SLATN "A" : Vravková, Ondrejičková, Hrnčárová, Chlapíková
JUNPO "B" : Šalamonová, Šariská, Kuchárová, Majcherová
ACSOG "A" : Čičmancová, ,Vršecká, Višňovská, Konderová
ACSOG "B" : Gajdošová, Slovanová, Benczová, Kušnírová
MOSTB "A" : Zázrivcová, Kačmárová, Karlíková, Gregorová
ASKTT "A" : Hlavnová, Szaboóvá, Lutišanová, Lietavcová
SKCMI "A" : Murníková, Molnárová, Kočiová, Jalčovíková
AKSNV "A" : Gromanová, Tarageľová, Takáčová, Klúčarová
ATUKE "A" : Boříková, Boszáková, Brancová, Ižovská
INTER "A" : Baroková, Kršáková, Žiačiková, Tomašovičová

4 x 200 m I.beh      žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  MOSTB                         AK Mostáreň MŠK Brezno          1:51,93
  2  ASKT                          AK AŠK Slávia Trnava            1:57,98
  3  ACNZA                         Atletický klub Nové Zámky       2:00,25
  4  JUNPO                         ŠŠK-Junior Prešov               2:00,74

4 x 200 m II.beh     žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  SLATN                         Slávia ŠŠ Trenčín               1:51,94
  2  INTER                         Inter Slovnaft Bratislava       1:53,95
  3  ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra             1:57,53
  4  STUBA                         Slávia STU Bratislava           1:59,94

4 x 200 m III.beh    žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  AKSNV                         AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     1:53,68
  2  ZTSDU                         AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:56,02
  3  SKCMI                         ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:56,13

4 x 200 m IV.beh     žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  ATUKE                         AO Akademik TU Košice           2:00,20
  2  ACSOG "B"                     AC Stavbár ŠG Nitra             2:00,33
  3  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov               2:09,20


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com