halove M-SR dorastu, 7.2.2004


60m I.rozbeh         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Radovan       870314  AO Akademik TU Košice             7,20
  2  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra               7,40
  3  Hoppe Martin          870510  ŠK Vital Bratislava               7,43
  4  Holocsi Miroslav      880616  ŠK Vital Bratislava               7,77
  5  Procházka Juraj       870306  AK Danica Zvolen                  7,77
  6  Kerner Lukáš          880302  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok        7,79
  7  Marák Pavol           880328  Maraton AC Rača                   7,93
     Kusý Libor            880211  ŠK Vital Bratislava                 NP

60m II.rozbeh        dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gancarčík Martin      870321  AO Akademik TU Košice             7,30
  2  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,43
  3  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               7,58
  4  Vávra Miroslav        871005  AC Stavbár ŠG Nitra               7,73
  5  Skrysa Igor           871013  AK ZTS Martin                     7,82
  6  Baránek Martin        871102  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,83
  7  Štegmann Patrik       880411  AK AŠK Slávia Trnava              7,88
  8  Dvoran Marek          880442  Olympia Galanta                   7,94

60m III.rozbeh       dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky            7,44
  2  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica       7,47
  3  Šajbidor Marek        870119  AK AŠK Slávia Trnava              7,60
  4  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,73
  5  Böhm Dušan            870927  AK Danica Zvolen                  7,77
  6  Mráz Marek            880323  CMAL                              7,80
  7  Horný Erik            880905  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,81

60m IV.rozbeh        dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Surovčík Matej        870225  AK Univerzity Banská Bystrica     7,45
  2  Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava              7,47
  3  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava               7,62
  4  Fabčín Tomáš          870212  AC Stavbár ŠG Nitra               7,68
  5  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     7,71
  6  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava              7,72
  7  Lunter Miroslav       870207  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,96

60 m finále A        dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Radovan       870314  AO Akademik TU Košice             7,16
  2  Gancarčík Martin      870321  AO Akademik TU Košice             7,27
  3  Surovčík Matej        870225  AK Univerzity Banská Bystrica     7,35
  4  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra               7,36
  5  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky            7,38
  6  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica       7,43
  7  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,45
  8  Hoppe Martin          870510  ŠK Vital Bratislava               7,54

60 m finále B        dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava              7,46
  2  Šajbidor Marek        870119  AK AŠK Slávia Trnava              7,54
  3  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               7,60
  4  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava               7,61
  5  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava              7,69
  6  Fabčín Tomáš          870212  AC Stavbár ŠG Nitra               7,74
  7  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,76
  8  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     7,80


200 m                dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Radovan       870314  AO Akademik TU Košice            22,85
  2  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky           23,68
  3  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              23,72
  4  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra              23,83
  5  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava              24,02
  6  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                24,07
  7  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                24,12
  8  Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava             24,15
  9  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              24,38
 10  Gajdoš Juraj          871216  Inter Slovnaft Bratislava        25,04
 11  Skrysa Igor           871013  AK ZTS Martin                    25,05
 12  Lunter Miroslav       870207  Slávia ŠŠ Trenčín                25,30
 13  Mráz Marek            880323  Atletický klub Malacky           25,47
 14  Vávra Miroslav        871005  AC Stavbár ŠG Nitra              25,50
 15  Tárnik Lukáš          871201  Atletický klub Nové Zámky        25,97
 16  Kalina Antón          890619  Slávia ŠŠ Trenčín                26,27
 17  Mikula Ján            880714  Atletický klub Nové Zámky        26,43
 18  Hanus Stanislav       880624  AK AŠK Slávia Trnava             26,56
 19  Marák Pavol           880328  Maraton AC Rača                  26,80
     Štegmann Patrik       880411  AK AŠK Slávia Trnava                NF
     Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava                 NP

200 m I.beh          dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Radovan       870314  AO Akademik TU Košice            22,85
  2  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                24,12
     Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava                 NP

200 m II.beh         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              23,72
  2  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra              23,83
  3  Skrysa Igor           871013  AK ZTS Martin                    25,05

200 m III.beh        dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky           23,68
  2  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                24,07
  3  Horvát Peter          880110  Slávia UK Bratislava             24,15

200 m IV.beh         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava              24,02
  2  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              24,38
  3  Lunter Miroslav       870207  Slávia ŠŠ Trenčín                25,30
  4  Vávra Miroslav        871005  AC Stavbár ŠG Nitra              25,50

200 m V.beh          dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gajdoš Juraj          871216  Inter Slovnaft Bratislava        25,04
  2  Mráz Marek            880323  Atletický klub Malacky           25,47
  3  Kalina Antón          890619  Slávia ŠŠ Trenčín                26,27
     Štegmann Patrik       880411  AK AŠK Slávia Trnava                NF

200 m VI.beh         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tárnik Lukáš          871201  Atletický klub Nové Zámky        25,97
  2  Mikula Ján            880714  Atletický klub Nové Zámky        26,43
  3  Hanus Stanislav       880624  AK AŠK Slávia Trnava             26,56
  4  Marák Pavol           880328  Maraton AC Rača                  26,80


400 m                dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                52,55
  2  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              52,62
  3  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                52,86
  4  Štofaník Slavomír     880531  AO Akademik TU Košice            52,90
  5  Tomasch Roman         870204  AO Akademik TU Košice            52,96
  6  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica      53,01
  7  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava              53,32
  8  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              53,77
  9  Zigo Ľubomír          880623  AK Spartak Dubnica nad Váhom     55,05
 10  Kerner Lukáš          880302  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       55,93
 11  Svinčák Juraj         871208  AK AŠK Slávia Trnava             56,06
 12  Böhm Dušan            870927  AK Danica Zvolen                 56,76
 13  Ducár Mojmír          870506  Slávia STU Bratislava            59,97

400 m I.beh          dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tomasch Roman         870204  AO Akademik TU Košice            52,96
  2  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica      53,01
  3  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava              53,32

400 m II.beh         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                52,55
  2  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              52,62
  3  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              53,77

400 m III.beh        dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                52,86
  2  Štofaník Slavomír     880531  AO Akademik TU Košice            52,90
  3  Zigo Ľubomír          880623  AK Spartak Dubnica nad Váhom     55,05
  4  Svinčák Juraj         871208  AK AŠK Slávia Trnava             56,06

400 m IV.beh         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kerner Lukáš          880302  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       55,93
  2  Böhm Dušan            870927  AK Danica Zvolen                 56,76
  3  Ducár Mojmír          870506  Slávia STU Bratislava            59,97


800 m                dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Szabo Jaroslav        870227  AK Slávia PU Prešov             2:01,38
  2  Konečník Miroslav     880921  Atletický klub Malacky          2:04,74
  3  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       2:05,29
  4  Jurášek Jakub         881224  ŠK Vital Bratislava             2:06,70
  5  Macko Peter           871228  AO Akademik TU Košice           2:09,32
  6  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                 2:10,74
  7  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:11,52
  8  Haviernik Marián      880803  AFK Nové Mesto nad Váhom        2:13,05
  9  Ryba Samuel           870131  AK AŠK Slávia Trnava            2:13,22
 10  Zsidek Martin         871102  Slávia UK Bratislava            2:15,52
 11  Lietavec Matej        870530  AK AŠK Slávia Trnava            2:15,90
 12  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra             2:23,79
 13  Koyš Radoslav         890421  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:38,83

800 m I.beh          dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Macko Peter           871228  AO Akademik TU Košice           2:09,32
  2  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                 2:10,74
  3  Haviernik Marián      880803  AFK Nové Mesto nad Váhom        2:13,05
  4  Zsidek Martin         871102  Slávia UK Bratislava            2:15,52
  5  Lietavec Matej        870530  AK AŠK Slávia Trnava            2:15,90
  6  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra             2:23,79
  7  Koyš Radoslav         890421  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:38,83

800 m II.beh         dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Szabo Jaroslav        870227  AK Slávia PU Prešov             2:01,38
  2  Konečník Miroslav     880921  Atletický klub Malacky          2:04,74
  3  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       2:05,29
  4  Jurášek Jakub         881224  ŠK Vital Bratislava             2:06,70
  5  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:11,52
  6  Ryba Samuel           870131  AK AŠK Slávia Trnava            2:13,22


1500 m               dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Matúš Ján             880424  AK Junior Holič                 4:26,06
  2  Rádl Matej            870909  AK Univerzity Banská Bystrica   4:27,20
  3  Maholányi Ivan        870906  ŠK Vital Bratislava             4:27,63
  4  Baňár Radoslav        880119  Slávia ŠŠ Trenčín               4:31,87
  5  Pruška Michal         880110  AO Slávia ŽU Žilina             4:31,87
  6  Mistrík Martin        880110  AK Univerzity Banská Bystrica   4:35,11
  7  Slimák Milan          881026  ŠK Vital Bratislava             4:35,48
  8  Gajdoš Miroslav       900715  Atletický klub Nové Zámky       4:43,77
  9  Oprchal Lukáš         880515  AFK Nové Mesto nad Váhom        4:44,13
 10  Halaj Ján             880626  TJ Orava Dolný Kubín            4:46,88
 11  Škápik Peter          880316  AK Junior Holič                 4:47,70
 12  Hollóšy Nikolas       900625  Olympia Galanta                 4:48,17
 13  Zaťko Peter           890715  AK AŠK Slávia Trnava            4:50,97
 14  Chudý Michal          890703  AK Spartak Dubnica nad Váhom    5:07,73
 15  Agošton Kristián      880514  Atletic Stavklub Lučenec        5:10,93
     Szolár Ladislav       870702  Atletický klub Nové Zámky            NF


3000 m               dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kelle Michal          870928  Atletický klub Nové Zámky       9:27,67
  2  Kula Lukáš            870802  AK Univerzity Banská Bystrica   9:30,31
  3  Kuba Anton            871030  AK MŠK Kysucké Nové Mesto       9:34,52
  4  Bednár Marián         870708  ŠK Vital Bratislava             9:38,83
  5  Mazúr Martin          870211  Inter Slovnaft Bratislava       9:57,73
  6  Mikula Marek          871126  ŠŠK-Junior Prešov              10:00,31
  7  Váňa Martin           880805  Atletika ŠK Skalica            10:16,05
  8  Pribišan Ľubomír      870828  Atletic Stavklub Lučenec       10:26,01
  9  Pillaj Jozef          880601  AC Stavbár ŠG Nitra            10:41,53
 10  Balla Peter           880628  Slávia ŠŠ Trenčín              10:49,53
 11  Skorka Miroslav       890606  Slávia ŠŠ Trenčín              11:13,36


60 m prek.I.rozbeh   dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava               8,66
  2  Bennár Ľubomír        880208  AC Stavbár ŠG Nitra               8,81
  3  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,02
  4  Halaj Ján             880626  TJ Orava Dolný Kubín              9,20
  5  Priesol Ján           870904  ŠK Vital Bratislava               9,45
  6  Lopúch Dominik        880906  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       9,84
  7  Fedor Erik            881101  ŠŠK-Junior Prešov                 9,95
     Sikoray Ivan          870528  AO Sparta Považská Bystrica         DQ

60 m prek.II.rozbeh  dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Virág Rudolf          870416  AC Stavbár ŠG Nitra               8,88
  2  Kratochvíl Jakub      870901  AC Stavbár ŠG Nitra               9,09
  3  Kováč Štefan          880628  AC Stavbár ŠG Nitra               9,35
  4  Jančovič Juraj        880519  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,43
  5  Horečný Marek         871006  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,45
  6  Vonga Rastislav       870803  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       9,76
     Anda Patrik           880206  AK AŠK Slávia Trnava                 NF
     Fábry Robert          880126  AK Univerzity Banská Bystrica        NF

60 m prek.finále A   dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava               8,62
  2  Virág Rudolf          870416  AC Stavbár ŠG Nitra               8,64
  3  Bennár Ľubomír        880208  AC Stavbár ŠG Nitra               8,67
  4  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,94
  5  Kratochvíl Jakub      870901  AC Stavbár ŠG Nitra               8,96
  6  Halaj Ján             880626  TJ Orava Dolný Kubín              9,01
  7  Jančovič Juraj        880519  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,22
  8  Kováč Štefan          880628  AC Stavbár ŠG Nitra              10,55

60 m prek.finále B   dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vonga Rastislav       870803  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       8,87
  2  Horečný Marek         871006  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,31
  3  Priesol Ján           870904  ŠK Vital Bratislava               9,43
  4  Fedor Erik            881101  ŠŠK-Junior Prešov                 9,86
     Lopúch Dominik        880906  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves         DQ


výška                dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kalafus Martin        881208  Slávia STU Bratislava             192
  2  Zajac Matúš           880130  TJ Orava Dolný Kubín              184
  3  Bennár Ľubomír        880208  AC Stavbár ŠG Nitra               184
  4  Lopúch Dominik        880906  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       184
  5  Martinček Jakub       870115  AK Univerzity Banská Bystrica     180
  6  Volko Ivan            890522  Atletický klub Bojničky           175
  7  Horný Ľuboš           891107  Slávia STU Bratislava             175
  8  Kučera Zoltán         890207  Atletický klub Nové Zámky         170
  9  Dikácz Július         880823  Atletický klub Nové Zámky         165
 10  Tomášik Miroslav      880729  Slávia UK Bratislava              165
 11  Kováč Štefan          880628  AC Stavbár ŠG Nitra                 0

                         150  155  160  165  170  175  180  184  188  190  192  194
    Kalafus Martin       -    -    -    -    o    o    o    o    o    o    o    xxx
    Zajac Matúš          -    -    -    -    o    o    o    o    xxx
    Bennár Ľubomír            -    o    o    o    o    o    xxo  xxx
    Lopúch Dominik       -    -    o    xo   o    o    xxo  xxo  xxx
    Martinček Jakub           -    o    o    o    o    o    xxx
    Volko Ivan                o    o    o    xo   o    xxx
    Horný Ľuboš               -    o    o    xxo  o    xxx
    Kučera Zoltán             o    o    xo   o    xxx
    Dikácz Július             xo   xo   o    xxx
    Tomášik Miroslav          xo   o    xo   xxx
    Kováč Štefan              x-   xxx


žrď                  dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ondrejko Tomáš        890720  AK Univerzity Banská Bystrica     390
  2  Krajňák Tomáš         890930  AO Akademik TU Košice             360
  3  Jandík Jakub          880124  AK Univerzity Banská Bystrica     340
  4  Palúch Adam           881121  AK Univerzity Banská Bystrica     340
     Bíreš Andrej          890608  AK Univerzity Banská Bystrica     340
  6  Daňko Marek           890507  AO Akademik TU Košice             340
  7  Šatník Jakub          880207  AK Univerzity Banská Bystrica     320
  8  Virág Rudolf          870416  AC Stavbár ŠG Nitra                 0

                         300  320  340  360  380  390  400
    Ondrejko Tomáš            o    o    xxo  xxo  o    xxx
    Krajňák Tomáš             o    o    xo   xxx
    Jandík Jakub              o    o    xxx
    Bíreš Andrej         o    o    xo   xxx
    Palúch Adam               o    xo   xxx
    Daňko Marek          o    xo   xxo  xxx
    Šatník Jakub         o    xo   xxx
    Virág Rudolf         -    x--


diaľka               dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava               650
  2  Vonga Rastislav       870803  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       617
  3  Gancarčík Martin      870321  AO Akademik TU Košice             614
  4  Hoppe Martin          870510  ŠK Vital Bratislava               604
  5  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava              596
  6  Kratochvíl Jakub      870901  AC Stavbár ŠG Nitra               593
  7  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               589
  8  Holocsi Miroslav      880616  ŠK Vital Bratislava               580
  9  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     577
 10  Kokeš Marek           880929  AO Slávia ŽU Žilina               572
 11  Takács Tomáš          880322  Olympia Galanta                   559
 12  Fabčín Tomáš          870212  AC Stavbár ŠG Nitra               556
 13  Procházka Juraj       870306  AK Danica Zvolen                  555
 14  Temkovitz Viktor      871123  AO Akademik TU Košice             544
 15  Kudlačák Ján          880408  AC Stavbár ŠG Nitra                 0
     Šupka Martin          880419  Slávia ŠŠ Trenčín                  NP

    Goruška Lukáš         644   650    -     -     -     -
    Vonga Rastislav       596   615    -     -     -    617
    Gancarčík Martin      614   541   609    x     x     x
    Hoppe Martin           x    565   595   599    x    604
    Lupták Lukáš           x    596    x     x     x     x
    Kratochvíl Jakub      566   578    x    573    -    593
    Bereš Juraj           589    x    575   530    x     x
    Holocsi Miroslav      580    x    561    x    559   568
    Surovčík Tomáš         x    577   562
    Kokeš Marek           564    x    572
    Takács Tomáš          531    x    559
    Fabčín Tomáš          518   503   556
    Procházka Juraj       555   548   548
    Temkovitz Viktor       x    544   493
    Kudlačák Ján           x     x     x


trojskok             dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kudlačák Ján          880408  AC Stavbár ŠG Nitra              12,80
  2  Jurášek Jakub         880330  AK ZTS Martin                    12,71
  3  Kratochvíl Jakub      870901  AC Stavbár ŠG Nitra              12,58
  4  Vonga Rastislav       870803  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      12,31
  5  Temkovitz Viktor      871123  AO Akademik TU Košice            12,28
  6  Hoppe Martin          870510  ŠK Vital Bratislava              12,09
  7  Sikoray Ivan          870528  AO Sparta Považská Bystrica      11,88
  8  Kokeš Marek           880929  AO Slávia ŽU Žilina              11,66
  9  Fabčín Tomáš          870212  AC Stavbár ŠG Nitra              11,43
 10  Procházka Juraj       870306  AK Danica Zvolen                 11,40

    Kudlačák Ján          12,80     x       x     12,28     x       x
    Jurášek Jakub         12,41   12,71   12,58   12,35   12,42   12,30
    Kratochvíl Jakub      12,23   12,37   12,58   12,35   11,52   11,92
    Vonga Rastislav       12,06   12,24   12,31   12,22   12,10   12,24
    Temkovitz Viktor      11,78   12,28   12,09     x       x     12,04
    Hoppe Martin          12,09   11,97     x     11,89   11,92     x
    Sikoray Ivan          11,88   11,62     x     11,49   11,69   11,84
    Kokeš Marek           11,52   11,41   11,66     x       x     11,50
    Fabčín Tomáš          11,34     x     11,43
    Procházka Juraj       11,40     x     11,39


guľa 5 kg            dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Löbb Robert           880123  AC Stavbár ŠG Nitra              17,21
  2  Lomnický Marcel       870706  AC Stavbár ŠG Nitra              16,29
  3  Bošanský Ivan         870404  ŠK Vital Bratislava              15,89
  4  Tanko Peter           880122  Slávia STU Bratislava            14,48
  5  Jordán Marek          880708  AK Spartak Dubnica nad Váhom     13,76
  6  Mráz Tibor            880201  Atletický klub Nové Zámky        13,29
  7  Bencz Zoltán          880616  AC Stavbár ŠG Nitra              13,19
  8  Pivko Tomáš           880620  AK AŠK Slávia Trnava             12,19
  9  Oláh Peter            880927  Slávia ŠŠ Trenčín                11,62
 10  Benák Martin          880527  AFK Nové Mesto nad Váhom         11,39
 11  Blažek Adam           880326  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,35
 12  Baránek Martin        871102  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,11
 13  Findra Stanislav      881209  Atletic Stavklub Lučenec         11,04
 14  Bukna Patrik          870316  TJ Orava Dolný Kubín             10,98
 15  Gábel Lukáš           870428  AK Spartak Dubnica nad Váhom      9,79
 16  Cyprian Rudolf        890605  AK Spartak Dubnica nad Váhom      9,31
 17  Fornádeľ Michal       890823  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,22

    Löbb Robert           17,13   17,21   16,81   16,99   16,58     x
    Lomnický Marcel       12,33   15,06   15,66   14,92   15,54   16,29
    Bošanský Ivan         15,89   15,72   15,24     x       x     15,68
    Tanko Peter           13,31   14,48     x     14,27     x       x
    Jordán Marek          11,96   13,39     x       x     13,28   13,76
    Mráz Tibor            12,50   10,79   12,34   13,29   12,88   12,85
    Bencz Zoltán            x     11,53   13,08     x     13,19     x
    Pivko Tomáš           12,19   11,58   11,59     x       x     11,98
    Oláh Peter            11,62   11,58   11,58
    Benák Martin          10,24   11,39     x
    Blažek Adam             x     11,35   10,58
    Baránek Martin        11,11   10,69   10,52
    Findra Stanislav      11,04   10,73     x
    Bukna Patrik          10,98     x       x
    Gábel Lukáš             x       x      9,79
    Cyprian Rudolf          x      8,47    9,31
    Fornádeľ Michal         x      7,04    7,22


3 km chôdza          dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Gróf Peter            870417  AC Stavbár ŠG Nitra            13:31,45
  2  Krivoš Emil           870422  AK Spartak Dubnica nad Váhom   13:39,88
  3  Horňák Stanislav      880717  Atletický klub Nové Zámky      15:11,04


4 x 200 m            dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vital Bratislava "A"          ŠK Vital Bratislava             1:35,39
  2  ATU Košice                    AO Akademik TU Košice           1:36,17
  3  Slávia Trenčín                Slávia ŠŠ Trenčín               1:36,31
  4  Vital Bratislava "B"          ŠK Vital Bratislava             1:37,87
  5  AC SOG Nitra                  AC Stavbár ŠG Nitra             1:38,93
  6  AŠK Trnava                    AK AŠK Slávia Trnava            1:41,00
  7  AK Dubnica "A"                AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:42,16
  8  AC Nové Zámky                 Atletický klub Nové Zámky       1:43,29
  9  AK Spartak Dubnica "          AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:44,40
 10  Maraton Rača "B"              Maraton AC Rača                 1:48,23
     Maraton Rača "A"              Maraton AC Rača                      DQ

Štafeta Maraton Rača "A" diskvalifikovaná pre porušenie pravidla 170/6.

ACNZA "A": Mikula, Kučera, Gajdoš, kelle
VITAL "A": Holečka, Toth, Čellár, Béreš
VITAL "B": Jurášek, Drobný, Priesol, Holocsi
ATUKE "A": Horváth, Temkowitz, Tomasch, Gančarík
ZTSDU "B": Blažek, Jordán, Gábel, Baranka
SLATN "A": Svička, Lunter, Mezei, Mentel
ASKTT "B": Šajbidor, Hájiček, Lietavec, Svinčák
ACSOG "A": Bennár, Fabčín, Vávra, Kratochvíl
MACRA "A": Kohút-Palík, Madarasz, Babál, Horváth
MACRA "B": Marák, Bogdány, Huk, Hrnčiar
ZTSDU "A": Horný, Ranuša, Bezečný, Zigo

4 x 200 m I.beh      dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vital Bratislava "A"          ŠK Vital Bratislava             1:35,39
  2  ATU Košice                    AO Akademik TU Košice           1:36,17
  3  AŠK Trnava                    AK AŠK Slávia Trnava            1:41,00
  4  AK Dubnica "A"                AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:42,16

4 x 200 m II.beh     dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Slávia Trenčín                Slávia ŠŠ Trenčín               1:36,31
  2  AC SOG Nitra                  AC Stavbár ŠG Nitra             1:38,93
  3  AC Nové Zámky                 Atletický klub Nové Zámky       1:43,29
     Maraton Rača "A"              Maraton AC Rača                      DQ

4 x 200 m III.beh    dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vital Bratislava "B"          ŠK Vital Bratislava             1:37,87
  2  AK Spartak Dubnica "          AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:44,40
  3  Maraton Rača "B"              Maraton AC Rača                 1:48,23



60 m rozbeh I        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky            8,03
  2  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,37
  3  Antalová Eva          870114  Inter Slovnaft Bratislava         8,42
  4  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,45
  5  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                 8,46
  6  Elmanová Lucia        880219  AC Stavbár ŠG Nitra               8,47
  7  Hírešová Jana         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,88
  8  Lutišanová Lucia      900903  AK AŠK Slávia Trnava              8,99

60 m rozbeh II       dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava         8,23
  2  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok        8,24
  3  Chudíková Soňa        870107  AK AŠK Slávia Trnava              8,32
  4  Szaboóvá Simona       880911  AC Stavbár ŠG Nitra               8,50
  5  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava              8,70
  6  Petergáčová Ivana     900721  Slávia UK Bratislava              8,72
  7  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                 8,75
  8  Hortová Anna          890529  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,88

60 m rozbeh III      dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vrlíková Slavomíra    871001  AO Akademik TU Košice             8,11
  2  Kováčová Lucia        870307  AO Slávia ŽU Žilina               8,31
  3  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,41
  4  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               8,45
  5  Jurkáčková Jana       880428  Slávia STU Bratislava             8,57
  6  Kovalčíková Bibiána   870707  AK Danica Zvolen                  8,61
  7  Štibraná Katarína     881105  AK AŠK Slávia Trnava              8,65
  8  Podobová Mária        891216  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,93

60 m rozbeh IV       dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava              8,10
  2  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava               8,14
  3  Lukáčová Nikola       870406  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,39
  4  Krivaňová Adriana     880527  ŠŠK-Junior Prešov                 8,45
  5  Pavliaková Lucia      881018  ŠK Vital Bratislava               8,48
  6  Vašinová Barbora      880710  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,53
  7  Hodas-Paurová Zuzana  890524  Slávia STU Bratislava             8,80

60 m finále A        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky            7,87
  2  Vrlíková Slavomíra    871001  AO Akademik TU Košice             7,96
  3  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava              8,07
  4  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava               8,12
  5  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok        8,18
  6  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava         8,20
  7  Kováčová Lucia        870307  AO Slávia ŽU Žilina               8,24
  8  Chudíková Soňa        870107  AK AŠK Slávia Trnava              8,30

60 m finále B        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lukáčová Nikola       870406  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,32
  2  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,36
     Krivaňová Adriana     880527  ŠŠK-Junior Prešov                 8,36
  4  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,38
  5  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,45
  6  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                 8,47
     Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava                 NF
     Antalová Eva          870114  Inter Slovnaft Bratislava           NP


200 m                dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              25,73
  2  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           25,85
  3  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              26,24
  4  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       26,35
  5  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             26,44
  6  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        27,21
  7  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                27,31
  8  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        27,43
  9  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                27,44
 10  Vašková Monika        870909  AO Akademik TU Košice            27,82
 11  Krivaňová Adriana     880527  ŠŠK-Junior Prešov                28,00
 12  Jurkáčková Jana       880428  Slávia STU Bratislava            28,27
 13  Szaboóvá Simona       880911  AC Stavbár ŠG Nitra              28,35
 14  Elmanová Lucia        880219  AC Stavbár ŠG Nitra              28,46
 15  Štibraná Katarína     881105  AK AŠK Slávia Trnava             28,49
 16  Škulová Michaela      870725  AC Stavbár ŠG Nitra              28,61
 17  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        28,77
 18  Kovalčíková Bibiána   870707  AK Danica Zvolen                 28,92
 19  Gejmovská Romana      891011  ŠK Vital Bratislava              28,99
 20  Hírešová Jana         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom     29,70
 21  Kostovčíková Simona   880520  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   29,94
     Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno              NF
     Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno              NF
     Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves         NP

200 m I.beh          dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              25,73
  2  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           25,85
  3  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             26,44

200 m II.beh         dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              26,24
  2  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       26,35
     Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno              NF

200 m III.beh        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        27,43
  2  Vašková Monika        870909  AO Akademik TU Košice            27,82
     Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves         NP

200 m IV.beh         dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                27,44
  2  Krivaňová Adriana     880527  ŠŠK-Junior Prešov                28,00
     Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno              NF

200 m V.beh          dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        27,21
  2  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                27,31
  3  Štibraná Katarína     881105  AK AŠK Slávia Trnava             28,49
  4  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        28,77

200 m VI.beh         dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Jurkáčková Jana       880428  Slávia STU Bratislava            28,27
  2  Szaboóvá Simona       880911  AC Stavbár ŠG Nitra              28,35
  3  Škulová Michaela      870725  AC Stavbár ŠG Nitra              28,61
  4  Kovalčíková Bibiána   870707  AK Danica Zvolen                 28,92

200 m VII.beh        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Elmanová Lucia        880219  AC Stavbár ŠG Nitra              28,46
  2  Gejmovská Romana      891011  ŠK Vital Bratislava              28,99
  3  Hírešová Jana         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom     29,70
  4  Kostovčíková Simona   880520  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   29,94


400 m                dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              59,41
  2  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      60,51
  3  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                61,04
  4  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom     61,37
  5  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                61,68
  6  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        62,21
  7  Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava             62,94
  8  Mészarosová Zsuzsann  880224  Atletický klub Nové Zámky        64,01
  9  Zdurienčíková Martin  891219  ŠK Vital Bratislava              64,21
 10  Minarovičová Mirosla  871003  AC Stavbár ŠG Nitra              64,30
 11  Tajbošová Barbora     880919  AK Mostáreň MŠK Brezno           65,00
 12  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                65,43
     Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava             65,43
 14  Ďurkovská Jana        881014  Inter Slovnaft Bratislava        65,94
 15  Škulová Michaela      870725  AC Stavbár ŠG Nitra              68,55
 16  Denková Eva           890103  AK Spartak Dubnica nad Váhom     77,78
     Kukanová Silvia       881213  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF
     Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves         NF
     Kačmárová Katarína    890331  AK Mostáreň MŠK Brezno              NF

400 m I.beh          dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              59,41
  2  Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava             62,94
     Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves         NF

400 m II.beh         dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                61,04
  2  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                61,68
  3  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        62,21
  4  Ďurkovská Jana        881014  Inter Slovnaft Bratislava        65,94

400 m III.beh        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mészarosová Zsuzsann  880224  Atletický klub Nové Zámky        64,01
  2  Minarovičová Mirosla  871003  AC Stavbár ŠG Nitra              64,30
  3  Tajbošová Barbora     880919  AK Mostáreň MŠK Brezno           65,00
     Kukanová Silvia       881213  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF

400 m IV.beh         dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom     61,37
  2  Zdurienčíková Martin  891219  ŠK Vital Bratislava              64,21
  3  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava             65,43
     Kačmárová Katarína    890331  AK Mostáreň MŠK Brezno              NF

400 m V.beh          dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      60,51
  2  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                65,43
  3  Škulová Michaela      870725  AC Stavbár ŠG Nitra              68,55
  4  Denková Eva           890103  AK Spartak Dubnica nad Váhom     77,78


800 m                dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava             2:22,00
  2  Fugliová Csilla       880119  Atletický klub Nové Zámky       2:22,59
  3  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 2:23,86
  4  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov               2:26,24
  5  Tokošová Lenka        881226  AK Junior Holič                 2:28,46
  6  Kršková Andrea        880113  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:28,60
  7  Osvaldová Zuzana      890218  Klub Horáčik Banská Štiavnica   2:29,41
  8  Čičaková Zdenka       881217  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  2:30,12
  9  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:32,23
 10  Vanková Tatiana       881016  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:34,96
 11  Vavrová Zuzana        890720  Družba Piešťany                 2:38,54
 12  Bogdányová Eva        890708  Maraton AC Rača                 2:38,68
 13  Vrablicová Martina    900406  AK AŠK Slávia Trnava            2:40,52
 14  Prajznerová Barbora   911114  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:42,42
     Minarovičová Mirosla  871003  AC Stavbár ŠG Nitra                  NF

800 m I.beh          dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Osvaldová Zuzana      890218  Klub Horáčik Banská Štiavnica   2:29,41
  2  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:32,23
  3  Vanková Tatiana       881016  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:34,96
  4  Vavrová Zuzana        890720  Družba Piešťany                 2:38,54
  5  Bogdányová Eva        890708  Maraton AC Rača                 2:38,68
  6  Vrablicová Martina    900406  AK AŠK Slávia Trnava            2:40,52
  7  Prajznerová Barbora   911114  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:42,42
     Minarovičová Mirosla  871003  AC Stavbár ŠG Nitra                  NF

800 m II.beh         dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava             2:22,00
  2  Fugliová Csilla       880119  Atletický klub Nové Zámky       2:22,59
  3  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 2:23,86
  4  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov               2:26,24
  5  Tokošová Lenka        881226  AK Junior Holič                 2:28,46
  6  Kršková Andrea        880113  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:28,60
  7  Čičaková Zdenka       881217  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  2:30,12


1500 m               dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava             4:55,61
  2  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          5:07,70
  3  Tazbírková Rozália    880909  Slávia UK Bratislava            5:16,55
  4  Ďurišová Silvia       870715  AFK Nové Mesto nad Váhom        5:18,06
  5  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov               5:20,40
  6  Machovičová Barbora   870915  Družba Piešťany                 5:20,94
  7  Jánošíková Hana       870702  AK Junior Holič                 5:22,12
  8  Lamačková Dominika    880613  AFK Nové Mesto nad Váhom        5:27,96
  9  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         5:36,06
 10  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov               5:41,28
 11  Brzáková Miriama      870904  AO Sparta Považská Bystrica     5:44,86
     Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky            NP


3000 m               dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Smolárová Katarína    890807  Maraton AC Rača                11:05,48
  2  Solivarská Pavla      880215  Klub Horáčik Banská Štiavnica  11:06,57
  3  Laurinecová Simona    891103  Atletický klub Nové Zámky      11:12,54
  4  Cibuľová Martina      880904  AC Stavbár ŠG Nitra            11:52,23
  5  Kostelánová Katarína  871026  AFK Nové Mesto nad Váhom       12:08,45
  6  Majerníková Danka     870805  Družba Piešťany                12:40,18


60 m prek.I.rozbeh   dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,11
  2  Urbanová Dušana       871121  AO Akademik TU Košice             9,35
  3  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,39
  4  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                 9,59
  5  Širillová Michaela    880525  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      10,72
  6  Hagarová Monika       890814  Slávia STU Bratislava            11,18

60 m prek.II.rozbeh  dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Danková Jana          870830  AO Akademik TU Košice             9,50
  2  Debnáriková Tatiana   870308  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,55
  3  Chudíková Soňa        870107  AK AŠK Slávia Trnava              9,70
  4  Kažimírová Miroslava  880426  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      10,20
  5  Kukanová Silvia       881213  AC Stavbár ŠG Nitra              10,25
  6  Provazníková Jana     880902  AK AŠK Slávia Trnava             10,43
  7  Kostovčíková Simona   880520  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   10,47

60 m prek.III.rozbeh dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vašková Monika        870909  AO Akademik TU Košice             9,24
  2  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                 9,37
  3  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava              9,62
  4  Slaničková Lucia      881108  AO Sparta Považská Bystrica      10,12
  5  Benczová Kristína     880626  AC Stavbár ŠG Nitra              10,22
  6  Valkaiová Silvia      881116  AO Sparta Považská Bystrica      10,43
  7  Gejmovská Romana      891011  ŠK Vital Bratislava              10,47

60 m prek.finále A   dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,07
  2  Vašková Monika        870909  AO Akademik TU Košice             9,29
  3  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                 9,32
  4  Danková Jana          870830  AO Akademik TU Košice             9,36
  5  Urbanová Dušana       871121  AO Akademik TU Košice             9,39
  6  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                 9,57
  7  Debnáriková Tatiana   870308  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,70
     Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                    NF

60 m prek.finále B   dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Chudíková Soňa        870107  AK AŠK Slávia Trnava              9,57
  2  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava              9,58
  3  Kažimírová Miroslava  880426  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      10,06
  4  Slaničková Lucia      881108  AO Sparta Považská Bystrica      10,07
  5  Kukanová Silvia       881213  AC Stavbár ŠG Nitra              10,10
  6  Valkaiová Silvia      881116  AO Sparta Považská Bystrica      10,42
  7  Provazníková Jana     880902  AK AŠK Slávia Trnava             10,58
  8  Benczová Kristína     880626  AC Stavbár ŠG Nitra              10,74


výška                dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Srnková Iveta         870502  ŠK Vital Bratislava               173
  2  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                 173
  3  Stredňáková Veronika  880214  ŠŠK-Junior Prešov                 167
  4  Kažimírová Miroslava  880426  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       155
     Dratvová Veronika     880308  AK ZTS Martin                     155
  6  Dunajská Soňa         890425  AK Mostáreň MŠK Brezno            155
  7  Zdurienčíková Martin  891219  ŠK Vital Bratislava               155
  8  Debnáriková Tatiana   870308  Slávia ŠŠ Trenčín                 155
     Bodóvá Veronika       881024  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       155
 10  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                 150
 11  Civáňová Monika       890709  AC Stavbár ŠG Nitra               150
 12  Danková Miroslava     870830  AO Akademik TU Košice             145
 13  Olexová Ľubica        880808  AO Akademik TU Košice             145
 14  Filová Diana          871130  Atletický klub Nové Zámky           0

                         145  150  155  159  163  167  170  173  176  178
    Srnková Iveta        -    -    -    o    o    o    xo   xo   xxx
    Tomková Zuzana       -    o    o    o    o    o    xxo  xxo  xxx
    Stredňáková Veronika -    o    o    o    xo   xxo  xxx
    Kažimírová Miroslava o    o    o    xxx
    Dratvová Veronika    o    o    o    xxx
    Dunajská Soňa        o    xo   o    xxx
    Zdurienčíková Martin o    o    xo   xxx
    Bodóvá Veronika      o    o    xxo  xxx
    Debnáriková Tatiana  o    o    xxo  xxx
    Krišková Lenka       o    o    xxx
    Civáňová Monika      o    xo   xxx
    Danková Miroslava    o    xxx
    Olexová Ľubica       xxo  xxx
    Filová Diana         xxx


žrď                  dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Slobodníková Jana     880208  AO Akademik TU Košice             310
  2  Feteriková Dagmar     871231  AO Akademik TU Košice             300
  3  Lešňanská Zuzana      880416  AO Akademik TU Košice             290
  4  Petrovičová Barbara   881113  AC Stavbár ŠG Nitra               280
  5  Srnčíková Ivana       900210  AC Stavbár ŠG Nitra               260
  6  Michalíková Jana      901106  AK Univerzity Banská Bystrica     240
  7  Elmanová Lucia        880219  AC Stavbár ŠG Nitra                 0
     Löbbová Kristína      891215  AC Stavbár ŠG Nitra                 0

                         220  240  260  270  280  290  300  310  315
    Slobodníková Jana    -    -    o    -    o    o    o    xxo  xxx
    Feteriková Dagmar    -    -    o    -    o    o    xxo  xxx
    Lešňanská Zuzana     -    xo   o    -    xxo  xxo  xxx
    Petrovičová Barbara  -    o    o    o    xo   -    xxx
    Srnčíková Ivana      o    o    o    xxx
    Michalíková Jana     xo   xo   xxx
    Elmanová Lucia       xxx
    Löbbová Kristína     xxx


diaľka               dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vrlíková Slavomíra    871001  AO Akademik TU Košice             553
  2  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                 550
  3  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               529
  4  Urbanová Dušana       871121  AO Akademik TU Košice             527
  5  Pišná Simona          870116  AK AŠK Slávia Trnava              526
  6  Antalová Eva          870114  Inter Slovnaft Bratislava         512
  7  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                 509
  8  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                 509
  9  Ďuricová Katarína     881007  Atletický klub Malacky            506
 10  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava              504
 11  Lukáčová Nikola       870406  Slávia ŠŠ Trenčín                 497
 12  Stredňáková Veronika  880214  ŠŠK-Junior Prešov                 491
 13  Klusová Lenka         880414  AK Univerzity Banská Bystrica     480
 14  Danková Miroslava     870830  AO Akademik TU Košice             480
 15  Lančaričová Zuzana    880425  AK AŠK Slávia Trnava              467
 16  Danková Jana          870830  AO Akademik TU Košice             460

    Vrlíková Slavomíra     x     x    526   553    -    540
    Brídová Zuzana         x    541   515   544    -    550
    Eiselová Kristína     529    x     x    497   489   488
    Urbanová Dušana       515    -     x    487    x    527
    Pišná Simona           x    512    x    526    x     x
    Antalová Eva          503   502   512   491   507   509
    Martočková Martina    481   506   509   501   495   496
    Tomková Zuzana        509   468   485   456    x     x
    Ďuricová Katarína     506    x    505
    Krchnárová Linda      462   504   486
    Lukáčová Nikola       485   497   492
    Stredňáková Veronika  473   491   476
    Klusová Lenka          x    480   460
    Danková Miroslava      x    286   480
    Lančaričová Zuzana    467   462   447
    Danková Jana          370    -    460


trojskok             dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ďuricová Katarína     881007  Atletický klub Malacky           11,73
  2  Pišná Simona          870116  AK AŠK Slávia Trnava             11,11
  3  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava              11,02
  4  Slavíčková Lucia      871023  AO Slávia ŽU Žilina              10,67
  5  Benczová Kristína     880626  AC Stavbár ŠG Nitra               9,79
  6  Jurkáčková Jana       880428  Slávia STU Bratislava             9,71
  7  Pavliaková Lucia      881018  ŠK Vital Bratislava               9,65

    Ďuricová Katarína     11,73     x     11,50   11,33   10,97   11,29
    Pišná Simona          10,89   10,11   10,94   11,11   11,11     x
    Eiselová Kristína     10,93   11,02   10,59   11,00   11,00     x
    Slavíčková Lucia      10,46   10,08   10,67   10,42     x     10,66
    Benczová Kristína       x      9,68    9,79    9,59    9,50    9,77
    Jurkáčková Jana         x       x      9,45     x      9,35    9,71
    Pavliaková Lucia       9,50    9,65    9,62     -       -       -


guľa 3 kg            dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Chudá Ivona           880330  ŠK Vital Bratislava              14,37
  2  Karasová Andrea       890208  AC Stavbár ŠG Nitra              13,58
  3  Hardoňová Denisa      880911  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       13,13
  4  Tileschová Petra      870910  Slávia ŠŠ Trenčín                12,65
  5  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                12,35
  6  Konopásková Michaela  881028  AC Stavbár ŠG Nitra              12,30
  7  Zborovanová Zora      870515  Slávia UK Bratislava             11,92
  8  Barinková Veronika    880725  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,02
  9  Kyzeková Dominika     881201  AK Mostáreň MŠK Brezno           10,84
 10  Gajerová Katarína     891226  ŠK Vital Bratislava              10,76
 11  Krivaňová Adriana     880527  ŠŠK-Junior Prešov                10,75
 12  Tresová Lucia         881031  AO Akademik TU Košice            10,74
 13  Filipová Veronika     891229  Slovan Duslo Šala                10,68
 14  Detková Katarína      880314  Slávia ŠŠ Trenčín                10,38
 15  Gabrišová Tatiana     871005  AFK Nové Mesto nad Váhom         10,32
 16  Filová Diana          871130  Atletický klub Nové Zámky         8,82

    Chudá Ivona           13,79   13,57   13,71   14,37   14,31   13,97
    Karasová Andrea       12,85   12,66   13,42   12,63   13,58   13,42
    Hardoňová Denisa        x     11,97   12,12   12,26   13,13   12,38
    Tileschová Petra      12,13     x     12,13   12,65     x       x
    Krišková Lenka        10,96   10,65   11,89   11,14   12,35   12,02
    Konopásková Michaela  12,30     x       x       x       x       x
    Zborovanová Zora      10,91   11,58     x       x     11,57   11,92
    Barinková Veronika    10,06   11,02   10,65    9,99   10,04   10,92
    Kyzeková Dominika      9,98   10,84   10,66
    Gajerová Katarína     10,15   10,25   10,76
    Krivaňová Adriana     10,32   10,75   10,42
    Tresová Lucia         10,72    9,36   10,74
    Filipová Veronika      9,28   10,68   10,29
    Detková Katarína       9,84   10,38   10,32
    Gabrišová Tatiana     10,32    9,67     x
    Filová Diana           8,66    8,82    8,70


3 km chôdza          dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Malíková Klára        870110  Miestny ŠK Borský Mikuláš      14:57,25
  2  Strnadová Barbora     890119  MŠK Hlohovec                   16:13,18
  3  Czaková Mária         881002  AC Stavbár ŠG Nitra            16:16,79
  4  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov              17:12,69
  5  Klobučníková Michael  880108  AK Spartak Dubnica nad Váhom   17:17,91
  6  Rybárová Alexandra    870217  AK Univerzity Banská Bystrica  17:44,35


4 x 200 m            dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vital Bratislava              ŠK Vital Bratislava             1:47,99
  2  Slávia ŠŠ Trenčín             Slávia ŠŠ Trenčín               1:48,01
  3  AK Spartak Dubnica "          AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:49,95
  4  Junior Prešov "A"             ŠŠK-Junior Prešov               1:50,19
  5  AK AŠK Trnava "A"             AK AŠK Slávia Trnava            1:50,86
  6  AK Mostáreň Brezno            AK Mostáreň MŠK Brezno          1:51,24
  7  ATU Košice                    AO Akademik TU Košice           1:52,88
  8  AŠK Slávia Trnava "B          AK AŠK Slávia Trnava            1:53,92
  9  AC Stavbár ŠG Nitra           AC Stavbár ŠG Nitra             1:54,02
 10  STU Bratislava                Slávia STU Bratislava           1:54,31
 11  Junior Prešov "B"             ŠŠK-Junior Prešov               1:54,60
 12  AC Nové Zámky                 Atletický klub Nové Zámky       1:56,47
 13  Maratón AC Rača               Maraton AC Rača                 1:59,25
 14  AK Spartak Dubnica "          AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:00,48

MOSTB "A": Zázrivcová, Kačmárová, Karlíková, Gregorová
STUBA "A": Pauerová, Banáková, Trepáčová, Jurkáčková
ACNZA "A : Fugliová, Zaťková, Meszárošová, Laurinecová
VITAL "A": Hajdinová, Eiselová, Pavliaková, Putalová
ATUKE "A": Danková, Urbanová, Danková, Vašková
ZTSDU "A": Bučková, Kršková, Vašinová, Hírešová
ZTSDU "B": Hírešová, Horvátová, Vavríková, Magulová
SLATN "A": Chlapíková, vrávková, Majerčáková, Bridová
ASKTT "A": Valašíková, Krchnárová, Chudíková, Hanusová
ASKTT "B": Pišná, Lančeričová, Lietavcová, Štibraná
JUNPO "A": Kriváňová, Tomková, Marcinková, Krišková
JUNPO "B": Kušnírová, Martočková, Stredňáková, Balogová
ACSOG "A": Minarovičová, Kukanová, Szabová, škulová
MACRA "A": Sabová, Vargová, Bogdányová, Smolárová

4 x 200 m I.beh      dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vital Bratislava              ŠK Vital Bratislava             1:47,99
  2  AK Spartak Dubnica "          AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:49,95
  3  Junior Prešov "A"             ŠŠK-Junior Prešov               1:50,19
  4  AK Mostáreň Brezno            AK Mostáreň MŠK Brezno          1:51,24

4 x 200 m II.beh     dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Slávia ŠŠ Trenčín             Slávia ŠŠ Trenčín               1:48,01
  2  AK AŠK Trnava "A"             AK AŠK Slávia Trnava            1:50,86
  3  ATU Košice                    AO Akademik TU Košice           1:52,88
  4  AC Stavbár ŠG Nitra           AC Stavbár ŠG Nitra             1:54,02

4 x 200 m III.beh    dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  STU Bratislava                Slávia STU Bratislava           1:54,31
  2  AC Nové Zámky                 Atletický klub Nové Zámky       1:56,47
  3  Maratón AC Rača               Maraton AC Rača                 1:59,25

4 x 200 m IV.beh     dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  AŠK Slávia Trnava "B          AK AŠK Slávia Trnava            1:53,92
  2  Junior Prešov "B"             ŠŠK-Junior Prešov               1:54,60
  3  AK Spartak Dubnica "          AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:00,48


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com