Medzinárodné halové majstrovstvá Slovenska v atletike
                              muži a ženy

28.02.2004

60 m I.rozbeh        muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lachkovics Martin     75      Rakúsko                           7,03
  2  Lazor Martin          840715  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    7,34
  3  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra               7,38
  4  Surovčík Matej        870225  AK Univerzity Banská Bystrica     7,49
  5  Gelinger Michal       861002  ŠK Vital Bratislava               7,66
  6  Lesňák Ondrej         820226  Inter Slovnaft Bratislava         7,66
  7  Hamza Peter           791025  Slávia STU Bratislava             7,73

60 m II.rozbeh       muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krug Stefan           850706  HAC Humenné                       7,34
  2  Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava             7,37
  3  Žipaj Peter           860519  AK Univerzity Banská Bystrica     7,43
  4  Eisele Štefan         840501  ŠK Vital Bratislava               7,50
  5  Kuric Jaroslav        860111  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,52
  6  Vlk Lukáš             850927  ŠK Vital Bratislava               7,59
     Németh Roland         74      Atlétikai Club Soproni              NP

60 m III.rozbeh      muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmarek Peter        860108  AK Univerzity Banská Bystrica     6,92
  2  Hudcovský Ján         810307  AC Stavbár ŠG Nitra               7,16
  3  Zdravecký Michal      831004  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,31
  4  Švondrk Jozef         860824  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,47
  5  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava               7,56
     Marynčák Pavol        860801  Inter Slovnaft Bratislava           NP
     Tomič Darko           85      Croatia                             NP

60 m IV.rozbeh       muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Novosád Anton         820129  Slávia UK Bratislava              7,19
  2  Varda Nenad           79      Croatia                           7,33
  3  Šesták Tomáš          800409  AC Bebet Bratislava               7,39
  4  Šalata David          841211  HAC Humenné                       7,41
  5  Hoppe Martin          870510  ŠK Vital Bratislava               7,52
  6  Gajdoš Filip          841218  Inter Slovnaft Bratislava         7,54
  7  Gajdoš Jakub          830220  Inter Slovnaft Bratislava         7,67

60 m V.rozbeh        muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Rehor Lukáš           861021  Lokomotíva Šurany                 7,23
  2  Podoba Tomáš          821226  Česká republika                   7,25
  3  Kalina Tomáš          860328  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,36
  4  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,40
  5  Putala Richard        821201  Slávia UK Bratislava              7,49
  6  Latta Boris           861227  ŠK Vital Bratislava               7,56
  7  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava               7,60

60 m I.semifinále    muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmarek Peter        860108  AK Univerzity Banská Bystrica     6,85
  2  Rehor Lukáš           861021  Lokomotíva Šurany                 7,14
  3  Varda Nenad           79      Croatia                           7,19
  4  Krug Stefan           850706  HAC Humenné                       7,27
  5  Lazor Martin          840715  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    7,33
  6  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra               7,33
  7  Šalata David          841211  HAC Humenné                       7,36
  8  Kalina Tomáš          860328  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,44

60 m II.semifinále   muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hudcovský Ján         810307  AC Stavbár ŠG Nitra               7,12
  2  Novosád Anton         820129  Slávia UK Bratislava              7,16
  3  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,32
  4  Zdravecký Michal      831004  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,32
  5  Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava             7,34
  6  Šesták Tomáš          800409  AC Bebet Bratislava               7,42
     Lachkovics Martin     75      Rakúsko                             NP
     Podoba Tomáš          821226  Česká republika                     NP

60 m finále A        muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmarek Peter        860108  AK Univerzity Banská Bystrica     6,83
  2  Rehor Lukáš           861021  Lokomotíva Šurany                 7,05
  3  Novosád Anton         820129  Slávia UK Bratislava              7,12
  4  Hudcovský Ján         810307  AC Stavbár ŠG Nitra               7,14
  5  Varda Nenad           79      Croatia                           7,22
  6  Krug Stefan           850706  HAC Humenné                       7,24
  7  Zdravecký Michal      831004  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,30
  8  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,38

60 m finále B        muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra               7,28
  2  Lazor Martin          840715  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    7,33
  3  Šalata David          841211  HAC Humenné                       7,37
  4  Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava             7,38
  5  Šesták Tomáš          800409  AC Bebet Bratislava               7,41
     Kalina Tomáš          860328  Slávia ŠŠ Trenčín                   NP


400 m I.rozbeh       muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hollý Roman           850414  AK Univerzity Banská Bystrica    48,50
  2  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             51,18
  3  Adamík Richard        840523  Slávia ŠŠ Trenčín                51,25

400 m II.rozbeh      muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Repčík Jozef          860803  Slávia ŠŠ Trenčín                49,89
  2  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava              50,38
  3  Filo Miloš            810808  AK Spartak Dubnica nad Váhom     53,79

400 m III.rozbeh     muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Podoba Tomáš          821226  Česká republika                  49,34
  2  Mižičko Matej         840131  ŠK Vital Bratislava              50,32
  3  Tomič Darko           85      Croatia                          54,85

400 m IV.rozbeh      muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hort Peter            850215  ŠK Vital Bratislava              50,19
  2  Fesenko Sergej        860917  ŠK Vital Bratislava              53,49
     Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava               NF

400 m V.rozbeh       muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Prochazka Pavel       790102  USK Praha                        51,68
  2  Pokrývka Michal       810925  Slávia STU Bratislava            52,44
  3  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava              54,54

400 m VI.rozbeh      muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Malý Michal           841222  Slávia ŠŠ Trenčín                53,27
  2  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                53,50
  3  Vrbecký Adam          84      Česká republika                  53,55
  4  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                53,86


800 m                muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Reed Gary             811025  Kanada                          1:50,31
  2  Arpasi Mikolos        720403   Maďarsko                       1:52,31
  3  Lajčák Matúš          781129  Slávia UK Bratislava            1:52,76
  4  Znidaric Domen        83      Atletska zveza Slovenje         1:54,67
  5  Prochazka Pavel       790102  USK Praha                       1:54,97
  6  Pavlovič Peter        841215  ŠK Vital Bratislava             1:55,15
  7  Bundzík Branislav     840105  AO Sparta Považská Bystrica     1:55,59
  8  Čelko Tomáš           840427  AO Slávia ŽU Žilina             1:56,59
  9  Findra Vladimír       850413  Atletic Stavklub Lučenec        1:56,77
 10  Prochazka Michal      820922  USK Praha                       1:56,96
 11  Tibenský Branislav    821223  Slávia STU Bratislava           1:57,45
 12  Národa Tomáš          840109  ŠK Vital Bratislava             1:58,17
 13  Prochazka Tomáš       790814  USK Praha                       1:58,85
 14  Pokrývka Michal       810925  Slávia STU Bratislava           1:58,89
 15  Kroell Gottfried      64      Rakúsko                         1:59,61
 16  Tokarčík Daniel       860529  AK Univerzity Banská Bystrica   1:59,66
 17  Vidmar Marjan         830201  AD 98 Maribor                   1:59,83
 18  Matúš Ján             880424  AK Junior Holič                 2:01,29
 19  Gorilák Juraj         840104  AK Univerzity Banská Bystrica   2:02,29
 20  Tarkoš Pavol          830511  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      2:02,41
 21  Grešš Jozef           790112  AO Akademik TU Košice           2:02,71
 22  Šoltés Martin         761130  AO Akademik TU Košice           2:03,55
 23  Palkovič Tomáš        850814  AK Junior Holič                 2:04,26
 24  Meszáros Tomáš        861005  ŠK Vital Bratislava             2:04,48
 25  Jurášek Jakub         881224  ŠK Vital Bratislava             2:05,55
 26  Slimák Milan          881026  ŠK Vital Bratislava             2:06,51
 27  Pavlík Ivan           840927  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:06,82
 28  Geyer Florian         84      Rakúsko                         2:14,74

800 m I.beh          muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Reed Gary             811025  Kanada                          1:50,31
  2  Arpasi Mikolos        720403   Maďarsko                       1:52,31
  3  Lajčák Matúš          781129  Slávia UK Bratislava            1:52,76
  4  Znidaric Domen        83      Atletska zveza Slovenje         1:54,67
  5  Prochazka Pavel       790102  USK Praha                       1:54,97
  6  Pavlovič Peter        841215  ŠK Vital Bratislava             1:55,15

800 m II.beh         muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Bundzík Branislav     840105  AO Sparta Považská Bystrica     1:55,59
  2  Čelko Tomáš           840427  AO Slávia ŽU Žilina             1:56,59
  3  Findra Vladimír       850413  Atletic Stavklub Lučenec        1:56,77
  4  Prochazka Michal      820922  USK Praha                       1:56,96
  5  Národa Tomáš          840109  ŠK Vital Bratislava             1:58,17
  6  Prochazka Tomáš       790814  USK Praha                       1:58,85

800 m III.beh        muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Tibenský Branislav    821223  Slávia STU Bratislava           1:57,45
  2  Pokrývka Michal       810925  Slávia STU Bratislava           1:58,89
  3  Kroell Gottfried      64      Rakúsko                         1:59,61
  4  Tokarčík Daniel       860529  AK Univerzity Banská Bystrica   1:59,66
  5  Vidmar Marjan         830201  AD 98 Maribor                   1:59,83
  6  Matúš Ján             880424  AK Junior Holič                 2:01,29
  7  Tarkoš Pavol          830511  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      2:02,41
  8  Meszáros Tomáš        861005  ŠK Vital Bratislava             2:04,48

800 m IV.beh         muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Gorilák Juraj         840104  AK Univerzity Banská Bystrica   2:02,29
  2  Grešš Jozef           790112  AO Akademik TU Košice           2:02,71
  3  Šoltés Martin         761130  AO Akademik TU Košice           2:03,55
  4  Palkovič Tomáš        850814  AK Junior Holič                 2:04,26
  5  Jurášek Jakub         881224  ŠK Vital Bratislava             2:05,55
  6  Slimák Milan          881026  ŠK Vital Bratislava             2:06,51
  7  Pavlík Ivan           840927  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:06,82
  8  Geyer Florian         84      Rakúsko                         2:14,74


3000 m               muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Fedák Milan           820720  Slávia STU Bratislava           8:22,40
  2  Vanko Miroslav        730314  TJ Obal servis VSŽ Košice       8:25,12
  3  Urbanovský Martin     850216  AK Baník Prievidza              8:41,37
  4  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany               8:42,37
  5  Christelbauer Erhard  730812  Rakúsko                         9:02,73
  6  Švajda Gabriel        841127  AK ŽP Šport Podbrezová          9:05,83
  7  Michalčík Pavol       800827  AFK Nové Mesto nad Váhom        9:07,98
  8  Fúro Viktor           840309  ŠK Vital Bratislava             9:08,03
  9  Zuzčák Marek          730711  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      9:08,51
 10  Beňo Jakub            860205  AK Univerzity Banská Bystrica   9:10,78
 11  Kula Lukáš            870802  AK Univerzity Banská Bystrica   9:13,34
 12  Jamrich Milan         810918  Slávia STU Bratislava           9:14,20
 13  Stuľak Vladimír       821126  AK Univerzity Banská Bystrica   9:31,53
 14  Foltín Andrej         830127  Slávia UK Bratislava            9:37,44
 15  Palkovič Peter        830126  AK Junior Holič                 9:42,31
 16  Bednár Marián         870708  ŠK Vital Bratislava             9:43,35
     Magyar Imrich         840331  Atletický klub Nové Zámky            NF
     Wundsam Peter                 Rakúsko                              NP

3000 m beh č.2       muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Fedák Milan           820720  Slávia STU Bratislava           8:22,40
  2  Vanko Miroslav        730314  TJ Obal servis VSŽ Košice       8:25,12
  3  Urbanovský Martin     850216  AK Baník Prievidza              8:41,37
  4  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany               8:42,37
  5  Christelbauer Erhard  730812  Rakúsko                         9:02,73
  6  Švajda Gabriel        841127  AK ŽP Šport Podbrezová          9:05,83
  7  Michalčík Pavol       800827  AFK Nové Mesto nad Váhom        9:07,98
  8  Jamrich Milan         810918  Slávia STU Bratislava           9:14,20
     Magyar Imrich         840331  Atletický klub Nové Zámky            NF
     Wundsam Peter                 Rakúsko                              NP

3000 m beh č.1       muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Fúro Viktor           840309  ŠK Vital Bratislava             9:08,03
  2  Zuzčák Marek          730711  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      9:08,51
  3  Beňo Jakub            860205  AK Univerzity Banská Bystrica   9:10,78
  4  Kula Lukáš            870802  AK Univerzity Banská Bystrica   9:13,34
  5  Stuľak Vladimír       821126  AK Univerzity Banská Bystrica   9:31,53
  6  Foltín Andrej         830127  Slávia UK Bratislava            9:37,44
  7  Palkovič Peter        830126  AK Junior Holič                 9:42,31
  8  Bednár Marián         870708  ŠK Vital Bratislava             9:43,35


60 m prek.I.rozbeh   muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Varda Nenad           79      Croatia                           8,16
  2  Zdravecký Michal      831004  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,37
  3  Michalik Michal       841115  Česká republika                   8,57
  4  Dizdarevič Slaven     810803  AO Akademik TU Košice             8,83
  5  Kalina Tomáš          860328  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,88
  6  Neumeister Tomáš      790925  AC Bebet Bratislava               8,94
  7  Kevický Martin        830828  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava        9,20

60 m prek.II.rozbeh  muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bician Andrej         840515  AC Bebet Bratislava               8,48
  2  Doroš Ivan            701009  Slávia UK Bratislava              8,49
  3  Sobota Andrej         790624  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava        8,84
  4  Kuric Jaroslav        860111  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,89
  5  Aneštík Marek         740427  AC Bebet Bratislava               8,90
  6  Puvák Branislav       780922  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava        8,93

60 m prek.finále A   muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Varda Nenad           79      Croatia                           8,10
  2  Bician Andrej         840515  AC Bebet Bratislava               8,29
  3  Zdravecký Michal      831004  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,32
  4  Doroš Ivan            701009  Slávia UK Bratislava              8,45
  5  Michalik Michal       841115  Česká republika                   8,53
  6  Sobota Andrej         790624  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava        8,71
  7  Dizdarevič Slaven     810803  AO Akademik TU Košice             8,77
     Kalina Tomáš          860328  Slávia ŠŠ Trenčín                   NP

60 m prek.finále B   muži - Men
-------------------------------------------------------------------------
  1  Aneštík Marek         740427  AC Bebet Bratislava               8,75
  2  Kuric Jaroslav        860111  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,89
  3  Neumeister Tomáš      790925  AC Bebet Bratislava               8,96
  4  Kevický Martin        830828  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava        9,20
     Puvák Branislav       780922  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava          DQ


Pole Vault           muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Haraksim Rudolf       811223  ŠK HITEC Banská Bystrica          520
  2  Telecký Miroslav      83      Česká republika                   500
  3  Moser Michal          82      Rakúsko                           490
  4  Talán Juraj           861117  AO Akademik TU Košice             440
  5  Srb Pavel             86      Česká republika                   420
  6  Pažák Peter           570223  AK Univerzity Banská Bystrica     400
  7  Ondrejko Tomáš        890720  AK Univerzity Banská Bystrica     400
     Aneštík Marek         740427  AC Bebet Bratislava               400
  9  Ďurjak Ondrej         841207  AK Univerzity Banská Bystrica       0

                         380  400  420  440  450  460  470  480  490  500  510  520  540
    Haraksim Rudolf                                         xxo  -    xo   -    o    xxx
    Telecký Miroslav                                   o    -    o    xxo  xxx
    Moser Michal                             o    -    xo   -    xxo  xxx
    Talán Juraj                    o    o    -    xxx
    Srb Pavel            o    o    o    xxx
    Pažák Peter          o    o    xxx
    Ondrejko Tomáš       o    xo   xxx
    Aneštík Marek        o    xo   xxx
    Ďurjak Ondrej        x--


Triple Jump          muži - Men
--------------------------------------------------------------------------
  1  Valiukevich Dmitrij   810530  BIELORUS                         16,18
  2  Piaček Róbert         800406  AK Univerzity Banská Bystrica    15,39
  3  Dobrovodský Jaroslav  841213  Atletický klub Nové Zámky        14,56
  4  Gajdošík Marián       830227  MŠK AK Žiar nad Hronom           14,14
  5  Keklák Marek          841127  TJ Slovan Sabinov                13,76
  6  Halama Viliam         841130  AK Univerzity Banská Bystrica    13,39
  7  Gavenčiak Igor        600715  Slávia STU Bratislava             0,00
     Stanko Matej          831023  Slávia UK Bratislava              0,00
     Batagelj Andrej       80      Atletska zveza Slovenje             NP


    Valiukevich Dmitrij   16,10   16,18     x       -       -       -
    Piaček Róbert           x     15,21     x     15,39   15,32     x
    Dobrovodský Jaroslav    x       x     14,56     x       x     14,13
    Gajdošík Marián       13,69     x     14,06     x       x     14,14
    Keklák Marek            x     13,56   13,69   13,76   13,67   13,21
    Halama Viliam           x       x       x     13,39     x       x
    Gavenčiak Igor          x       x       x       x       x       x
    Stanko Matej            x       x       x       x       x       -


60 m I. rozbeh       ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Whyte Angela          80      Kanada                            7,71
  2  Zaťková Radka         851213  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,93
  3  Birer Ivana           79      Croatia                           8,02
  4  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava               8,10
  5  Margolienová Lucia    811205  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,11
  6  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                 8,94

60 m II.rozbeh       ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Chalmovská Lucia      820618  AC Bebet Bratislava               7,77
  2  Velďáková Jana        810603  AO Akademik TU Košice             7,80
  3  Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava         8,05
  4  Kučerová Erika        830113  AK Univerzity Banská Bystrica     8,18
  5  Lukáčová Nikola       870406  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,23
  6  Ozoráková Andrea      840820  Slávia UK Bratislava              8,28
  7  Čižmek Ines           87      Croatia                           8,54

60 m III.rozbeh      ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ivanova Lucia         800708  Slávia UK Bratislava              7,55
  2  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava               7,85
  3  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky            8,07
  4  Briatková Michaela    810327  AK Univerzity Banská Bystrica     8,09
  5  Ihringová Petra       760511  Slávia STU Bratislava             8,31
  6  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,37

60 m finále A        ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ivanova Lucia         800708  Slávia UK Bratislava              7,56
  2  Chalmovská Lucia      820618  AC Bebet Bratislava               7,70
  3  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava               7,82
  4  Velďáková Jana        810603  AO Akademik TU Košice             7,84
  5  Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava         7,95
  6  Zaťková Radka         851213  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,96
     Birer Ivana           79      Croatia                             NP
     Whyte Angela          80      Kanada                              NP

60 m finále B        ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava               7,99
  2  Margolienová Lucia    811205  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,03
  3  Briatková Michaela    810327  AK Univerzity Banská Bystrica     8,05
  4  Kučerová Erika        830113  AK Univerzity Banská Bystrica     8,15
  5  Ozoráková Andrea      840820  Slávia UK Bratislava              8,21
  6  Lukáčová Nikola       870406  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,26
     Ihringová Petra       760511  Slávia STU Bratislava               NF
     Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky              DQ


400 m I.rozbeh       ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hrdličková Miriam     760104  Slávia STU Bratislava            57,59
  2  Kulnik Magdalena      77      Rakúsko                          62,07
  3  Mocná Marianna        830923  Maraton AC Rača                  62,21

400 m II.rozbeh      ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Germann Betina        76      Rakúsko                          56,81
  2  Fugliová Csilla       880119  Atletický klub Nové Zámky        60,84
  3  Mináriková Erika      870202  Slávia ŠŠ Trenčín                65,70

400 m III.rozbeh     ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kučerová Erika        830113  AK Univerzity Banská Bystrica    56,92
  2  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              58,24
  3  Sedláková Jana        860903  Atletický klub Malacky           61,83

400 m IV. rozbeh     ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Máčalová Sylvia       830222  Slávia STU Bratislava            59,32
  2  Pavlovičová Alexandr  840918  Atletický klub Nové Zámky        62,26
  3  Hromadíková Simona    871121  Slávia ŠŠ Trenčín                68,47

400 m V.rozbeh       ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kováčiková Petra      830906  AK Spartak Dubnica nad Váhom     59,19
  2  Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       59,88
  3  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                66,06


800 m                ženy - Women
--------------------------------------------------------------------------
  1  Teteris Aimee         781104  Kanada                          2:03,56
  2  Roman Sonja           790311  AD 98 Maribor                   2:03,86
  3  Hennigar Heather      730701  Kanada                          2:04,08
  4  Niedereder Elisabeth          Rakúsko                         2:16,13
  5  Janečková Stanislava  860618  ŠK HITEC Banská Bystrica        2:16,63
  6  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava             2:16,91
  7  Bronišová Barbora     820627  AK Univerzity Banská Bystrica   2:17,55
  8  Pavlovičová Alexandr  840918  Atletický klub Nové Zámky       2:17,79
  9  Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava             2:19,48
 10  Švecová Petra         840216  AK AŠK Slávia Trnava            2:21,67
 11  Krajnc Alja           910824  AD 98 Maribor                   2:22,00
 12  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 2:22,12
 13  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:27,69
 14  Greššová Veronika     860122  AO Akademik TU Košice           2:33,49
 15  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky       2:34,02
 16  Širanová Lucia        851113  Slávia ŠŠ Trenčín               2:34,98
 17  Kršková Andrea        880113  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:36,23
 18  Hromadíková Simona    871121  Slávia ŠŠ Trenčín               2:38,39
 19  Šantavá Lucia         880505  Slávia STU Bratislava           2:42,36
     Váňová Renata         851012  ŠK Vital Bratislava                  NF

800 m I.beh          ženy - Women
--------------------------------------------------------------------------
  1  Teteris Aimee         781104  Kanada                          2:03,56
  2  Roman Sonja           790311  AD 98 Maribor                   2:03,86
  3  Hennigar Heather      730701  Kanada                          2:04,08
  4  Niedereder Elisabeth          Rakúsko                         2:16,13
  5  Bronišová Barbora     820627  AK Univerzity Banská Bystrica   2:17,55
  6  Pavlovičová Alexandr  840918  Atletický klub Nové Zámky       2:17,79

800 m II.beh         ženy - Women
--------------------------------------------------------------------------
  1  Janečková Stanislava  860618  ŠK HITEC Banská Bystrica        2:16,63
  2  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava             2:16,91
  3  Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava             2:19,48
  4  Švecová Petra         840216  AK AŠK Slávia Trnava            2:21,67
  5  Širanová Lucia        851113  Slávia ŠŠ Trenčín               2:34,98
     Váňová Renata         851012  ŠK Vital Bratislava                  NF

800 m III.beh        ženy - Women
--------------------------------------------------------------------------
  1  Krajnc Alja           910824  AD 98 Maribor                   2:22,00
  2  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 2:22,12
  3  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:27,69
  4  Greššová Veronika     860122  AO Akademik TU Košice           2:33,49
  5  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky       2:34,02
  6  Kršková Andrea        880113  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:36,23
  7  Hromadíková Simona    871121  Slávia ŠŠ Trenčín               2:38,39
  8  Šantavá Lucia         880505  Slávia STU Bratislava           2:42,36


3000 m               ženy - Women
--------------------------------------------------------------------------
  1  Styková Jana          850114  Atletický klub Nové Zámky      10:22,34
  2  Krašovec Nina         981015  AD 98 Maribor                  10:41,68
  3  Nováčková Zuzana      821030  Maraton AC Rača                11:00,86
  4  Olejárová Silvia      810930  Slávia ŠŠ Trenčín              11:08,83
  5  Klobučníková Ľubomír  860924  AK Spartak Dubnica nad Váhom   11:30,37
  6  Gálová Monika         860411  ŠK Vital Bratislava            11:41,32
  7  Masaryková Juliana    861211  Slávia ŠŠ Trenčín              11:50,21
  8  Raková Natália        870725  Maraton AC Rača                12:29,95
  9  Sadloňová Barbora     851014  Maraton AC Rača                12:32,12


60 m  prek.I.rozbeh  ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Velďáková Dana        810603  AO Akademik TU Košice             8,87
  2  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava               9,00
  3  Adamíková Alžbeta     830419  AO Akademik TU Košice             9,29
  4  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                 9,78
  5  Čižmek Ines           87      Croatia                           9,78
  6  Mináriková Erika      870202  Slávia ŠŠ Trenčín                10,13

60 m prek.II.rozbeh  ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Whyte Angela          80      Kanada                            8,43
  2  Bobková Miriam        790302  Slávia STU Bratislava             8,46
  3  Hrdá Katarína         860608  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,42
  4  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                10,23
     Lunterová Zuzana      850110  AK Spartak Dubnica nad Váhom         NF

60 m prek.finále     ženy - Women
-------------------------------------------------------------------------
  1  Whyte Angela          80      Kanada                            8,27
  2  Bobková Miriam        790302  Slávia STU Bratislava             8,54
  3  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava               8,93
  4  Velďáková Dana        810603  AO Akademik TU Košice             8,94
  5  Adamíková Alžbeta     830419  AO Akademik TU Košice             9,17
  6  Hrdá Katarína         860608  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,43
  7  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                 9,62
  8  Čižmek Ines           87      Croatia                           9,75


Pole Vault           ženy - Women
------------------------------------------------------------------------
  1  McCann Stephanie              Kanada                            430
  2  Poll Brigita          79      Rakúsko                           370
  3  Tomanková Lenka       84      Česká republika                   350
  4  Sľúková Slavomíra     811118  AK Univerzity Banská Bystrica     340
  5  Porazilová Andrea     86      Česká republika                   330
  6  Šalamounová Michaela  80      Česká republika                   310
  7  Lešňanská Zuzana      880416  AO Akademik TU Košice             310
  8  Feteriková Dagmar     871231  AO Akademik TU Košice             300
  9  Petrovičová Barbara   881113  AC Stavbár ŠG Nitra               300
 10  Stankovičová Mária    860208  AK AŠK Slávia Trnava              260

                         240  260  280  290  300  310  320  330  340  350  360  370  380  400  410  420  430  440
    McCann Stephanie                                                                      o    o    xxo  xxo  x--
    Poll Brigita                                       xo   o    -    o    -    xo   xxx
    Tomanková Lenka                                    o    -    o    xxx
    Sľúková Slavomíra                   o    o    -    xo   o    o    xxx
    Porazilová Andrea         o    o    -    o    o    o    o    xxx
    Šalamounová Michaela      o    o    xxo  o    o    xxx
    Lešňanská Zuzana          o    o    o    o    xxo  xxx
    Feteriková Dagmar         o    o    xo   o    xxx
    Petrovičová Barbara       o    o    o    xo   xxx
    Stankovičová Mária   o    xxo  xxx


Triple Jump          ženy - Women
--------------------------------------------------------------------------
  1  Velďáková Dana        810603  AO Akademik TU Košice            13,64
  2  Beskrovnaja Irina     821228  Slávia UK Bratislava             13,27
  3  Kalmanová Jana        850605  Atletický klub Nové Zámky        12,56
  4  Babos Rita            801021  AK AŠK Slávia Trnava             12,25
  5  Babič Marija          83      Croatia                          12,14
  6  Moravčíková Zuzana    860805  AK Univerzity Banská Bystrica    11,57
  7  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               0,00

    Velďáková Dana          x     13,58   13,43     x     13,64   13,54
    Beskrovnaja Irina     12,96   13,27   13,05   13,20   13,24     x
    Kalmanová Jana        11,62     x       x     12,17   12,25   12,56
    Babos Rita              x     12,25     x       x       x       x
    Babič Marija          12,14     x       x       x       x       -
    Moravčíková Zuzana      x       x     11,57   11,50     x       x
    Eiselová Kristína       x       x       x       x       x       x


4 x 200 m            mladšie žiactvo
--------------------------------------------------------------------------
  1  ZŠ Tematínska                                                 1:59,99
  2  Gymnázium Tylgnerova                                          2:06,64
  3  ZS Kulíškova                                                  2:10,82
  4  ZŠ Ostredkova                                                 2:14,54

ŽŠ Kulíškova  : Petrík,Dolňákova, Blažíček, Anošiova
ZŠ Tematínska : Horný Vargová, Nagy, škodova
Gym Tylgnerova: Behúň, Čajkova, Rehák, Butkovská
ZŠ Ostredkova : Staní, Vachová, Štefunko, Kršákova

4 x 200 m            staršie žiactvo
--------------------------------------------------------------------------
  1  ZŠ Tematínska                                                 1:53,48
  2  Gymnázium Tylgnerova                                          1:58,59

ZŠ Tematínska  : Kuhnel, Výpalová, Furťa, Banáková
Gym. Tylgnerová: Stranianek, Gajdošová, Kotúč, Šimková


29.02.2004


200 m I.rozbeh       muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vojtík Jiří           810720  Česká republika                  21,70
  2  Hudcovský Ján         810307  AC Stavbár ŠG Nitra              23,39
  3  Hamza Peter           791025  Slávia STU Bratislava            25,13

200 m II.rozbeh      muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gajdoš Ján            830216  AO Akademik TU Košice            22,38
  2  Putala Richard        821201  Slávia UK Bratislava             23,21
     Krug Stefan           850706  HAC Humenné                         NF

200 m III.rozbeh     muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmarek Peter        860108  AK Univerzity Banská Bystrica    23,09
  2  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                23,73
  3  Kusý Libor            880211  ŠK Vital Bratislava              24,50

200 m IV.rozbeh      muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra              23,74
  2  Gajdoš Filip          841218  Inter Slovnaft Bratislava        24,37
     Latta Boris           861227  ŠK Vital Bratislava                 NF

200 m V.rozbeh       muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava            23,32
  2  Šesták Tomáš          800409  AC Bebet Bratislava              23,80
     Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava                 DQ
Pretekár Bereš Juraj DQ porušenie pravidla 163 bod 3

200 m VI.rozbeh      muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lazor Martin          840715  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   23,86
  2  Šalata David          841211  HAC Humenné                      24,76
  3  Gajdoš Jakub          830220  Inter Slovnaft Bratislava        24,95

200 m VII.rozbeh     muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vlk Lukáš             850927  ŠK Vital Bratislava              24,09
  2  Filo Miloš            810808  AK Spartak Dubnica nad Váhom     24,49
  3  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava        24,79

200 m finále "B"     muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hudcovský Ján         810307  AC Stavbár ŠG Nitra              23,32
  2  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                23,66
  3  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra              24,05
     Sofka Patrik          800515  Slávia STU Bratislava               NP

200 m finále "A"     muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vojtík Jiří           810720  Česká republika                  21,51
  2  Gajdoš Ján            830216  AO Akademik TU Košice            22,03
  3  Krčmarek Peter        860108  AK Univerzity Banská Bystrica    22,89
     Putala Richard        821201  Slávia UK Bratislava                NP


400 m finále "B"     muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mižičko Matej         840131  ŠK Vital Bratislava              50,24
  2  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava              50,59
  3  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             51,24
  4  Adamík Richard        840523  Slávia ŠŠ Trenčín                52,73

400 m finále "A"     muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hollý Roman           850414  AK Univerzity Banská Bystrica    48,43
  2  Repčík Jozef          860803  Slávia ŠŠ Trenčín                49,04
  3  Hort Peter            850215  ŠK Vital Bratislava              49,38
     Podoba Tomáš          821226  Česká republika                     NP


1500 m               muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hanzel Roman          770115  Slávia UK Bratislava            3:49,38
  2  Fedák Milan           820720  Slávia STU Bratislava           3:50,45
  3  Puškár Ondrej         850406  AK AŠK Slávia Trnava            4:01,93
  4  Jančovič Peter        830623  AC Stavbár ŠG Nitra             4:02,10
  5  Ondek Kamil           841221  Slávia UK Bratislava            4:02,37
  6  Mayr Bernhard         78      Rakúsko                         4:02,40
  7  Vyhnička Ján          850115  AO Sparta Považská Bystrica     4:08,33
  8  Palkovič Tomáš        850814  AK Junior Holič                 4:12,09
  9  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany               4:12,87
 10  Matúš Ján             880424  AK Junior Holič                 4:15,16
 11  Gorilák Juraj         840104  AK Univerzity Banská Bystrica   4:17,43
 12  Holák Viliam          820202  Slávia STU Bratislava           4:17,68
 13  Židek Jozef           851121  AO Sparta Považská Bystrica     4:17,98
 14  Maholányi Ivan        870906  ŠK Vital Bratislava             4:30,28
 15  Regensbogen Andrej    860729  ŠK Vital Bratislava             4:37,68
     Palkovič Peter        830126  AK Junior Holič                      NF
     Rádl Matej            870909  AK Univerzity Banská Bystrica        NF

1500 m beh "B"       muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Palkovič Tomáš        850814  AK Junior Holič                 4:12,09
  2  Matúš Ján             880424  AK Junior Holič                 4:15,16
  3  Holák Viliam          820202  Slávia STU Bratislava           4:17,68
  4  Maholányi Ivan        870906  ŠK Vital Bratislava             4:30,28
  5  Regensbogen Andrej    860729  ŠK Vital Bratislava             4:37,68
     Rádl Matej            870909  AK Univerzity Banská Bystrica        NF
     Palkovič Peter        830126  AK Junior Holič                      NF

1500 m beh "A"       muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hanzel Roman          770115  Slávia UK Bratislava            3:49,38
  2  Fedák Milan           820720  Slávia STU Bratislava           3:50,45
  3  Puškár Ondrej         850406  AK AŠK Slávia Trnava            4:01,93
  4  Jančovič Peter        830623  AC Stavbár ŠG Nitra             4:02,10
  5  Ondek Kamil           841221  Slávia UK Bratislava            4:02,37
  6  Mayr Bernhard         78      Rakúsko                         4:02,40
  7  Vyhnička Ján          850115  AO Sparta Považská Bystrica     4:08,33
  8  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany               4:12,87
  9  Gorilák Juraj         840104  AK Univerzity Banská Bystrica   4:17,43
 10  Židek Jozef           851121  AO Sparta Považská Bystrica     4:17,98


výška                muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Horák Peter           831207  AŠK Dukla Banská Bystrica         215
  2  Bočkay Jozef          790718  AC Stavbár ŠG Nitra               205
     Kabelka Michal        850204  Atletik jump club Lučenec         205
  4  Bician Andrej         840515  AC Bebet Bratislava               200
  5  Reviľák Tomáš         840415  AK Univerzity Banská Bystrica     195
  6  Veľký Dušan           741018  AK Slávia PU Prešov               195
  7  Brázdik Pavol         791020  AC Stavbár ŠG Nitra               190
     Škvarka Michal        860407  AK Univerzity Banská Bystrica     190
  9  Macko Ján             861118  AK Univerzity Banská Bystrica     190

                         185  190  195  200  205  209  215  222
    Horák Peter                                   o    o    xxx
    Bočkay Jozef         o    -    o    o    xxo  xxx
    Kabelka Michal                 o    o    xxo  xxx
    Bician Andrej        o    o    o    xxo  xxx
    Reviľák Tomáš        o    xo   o    xxx
    Veľký Dušan          o    xxo  xo   xxx
    Brázdik Pavol        o    o    xxx
    Škvarka Michal       o    o    xxx
    Macko Ján            xxo  xxo  xxx


diaľka               muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Dobrovodský Jaroslav  841213  Atletický klub Nové Zámky         708
  2  Bician Andrej         840515  AC Bebet Bratislava               697
  3  Dizdarevič Slaven     810803  AO Akademik TU Košice             689
  4  Piaček Róbert         800406  AK Univerzity Banská Bystrica     685
  5  Pustý Lukáš           840820  TJ Slovan Sabinov                 648
  6  Gavenčiak Igor        600715  Slávia STU Bratislava             626
  7  Neumeister Tomáš      790925  AC Bebet Bratislava               622
  8  Škvarka Michal        860407  AK Univerzity Banská Bystrica     612
  9  Halama Viliam         841130  AK Univerzity Banská Bystrica     574
 10  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     546
     Malovec Martin        780730  ŠK HITEC Banská Bystrica           NP
     Miklós Marián         861103  Slovan Duslo Šala                  NP
     Kuric Jaroslav        860111  Slávia ŠŠ Trenčín                  NP
     Kalina Tomáš          860328  Slávia ŠŠ Trenčín                  NP
     Krug Stefan           850706  HAC Humenné                        NP

    Dobrovodský Jaroslav  701   705    x    699   708    x
    Bician Andrej         642    x     x    647   690   697
    Dizdarevič Slaven     668   683   689   680   660   674
    Piaček Róbert         644   663   671   679   678   685
    Pustý Lukáš           601   568    x     x    648   615
    Gavenčiak Igor         x    626    x    583    x     x
    Neumeister Tomáš      587   581   622    -    595   436
    Škvarka Michal        578   598   595   597    x    612
    Halama Viliam         574    x     x
    Surovčík Tomáš         x     x    546


guľa                 muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Žitňanský Jaroslav    710218  Slávia UK Bratislava             16,15
  2  Daniš Branislav       841220  AK Univerzity Banská Bystrica    15,60
  3  Vida Roman            691002  Maraton AC Rača                  15,23
  4  Štrbák Michal         850308  Slávia ŠŠ Trenčín                15,06
  5  Štefina Andrej        850228  Slávia ŠŠ Trenčín                14,54
  6  Aneštík Marek         740427  AC Bebet Bratislava              12,96
  7  Párička Jozef         841012  AK Univerzity Banská Bystrica    11,12
     Snyder Brad                   Kanada                              NP

    Žitňanský Jaroslav      x       x       x       x     16,15     x
    Daniš Branislav       13,29   15,28   15,60   15,45     x     14,92
    Vida Roman            14,68   14,96     x     15,23   14,58   14,57
    Štrbák Michal           x     15,06     x       x       x       x
    Štefina Andrej        13,07     x     13,18   13,44   13,75   14,54
    Aneštík Marek           x     12,96     x       x       x     12,80
    Párička Jozef          9,44    9,68   10,93   11,12     x       x


4 x 400 m            muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           ŠK Vital Bratislava             3:21,03
  2  "A"                           Slávia UK Bratislava            3:21,15
  3  "A"                           Slávia STU Bratislava           3:26,12
  4  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín               3:31,13
  5  "B"                           ŠK Vital Bratislava             3:31,51
  6  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    3:44,21
     "B"                           Slávia UK Bratislava                 NF

SLATN "A" : Malý, Svíčka, Mezej, Adamík
UKBLA "B" : Čudrnák, Kruľ, Čudrnák, Gardian
UKBLA "A" : Gardian, Lajčák, Filip, Hanzel
VITAL "A" : Hort, Národa, Pavlovič, Mižičko
VITAL "B" : Fesenko, Meszároš, Drobný, Jurášek
ZTSDU "A" : Filo, Pavlík, Švondr, Ranuša
STUBA "A" : Pokrývka, Fedák, Tibenský, Ondruš

4 x 400 m I.beh      muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           ŠK Vital Bratislava             3:21,03
  2  "A"                           Slávia UK Bratislava            3:21,15
  3  "A"                           Slávia STU Bratislava           3:26,12
  4  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    3:44,21

4 x 400 m II.beh     muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín               3:31,13
  2  "B"                           ŠK Vital Bratislava             3:31,51
     "B"                           Slávia UK Bratislava                 NF


200 m I.rozbeh       ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava              25,31
  2  Margolienová Lucia    811205  AK Spartak Dubnica nad Váhom     27,01
     Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky              NP

200 m II.rozbeh      ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Germann Betina        76      Rakúsko                          25,50
  2  Chalmovská Lucia      820618  AC Bebet Bratislava              25,66
  3  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                27,72

200 m III.rozbeh     ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Briatková Michaela    810327  AK Univerzity Banská Bystrica    26,05
  2  Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava        26,47
  3  Kulnik Magdalena      77      Rakúsko                          27,98

200 m IV.rozbeh      ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Zaťková Radka         851213  Slávia ŠŠ Trenčín                26,08
  2  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              26,17
  3  Mocná Marianna        830923  Maraton AC Rača                  28,26

200 m finále "B"     ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Zaťková Radka         851213  Slávia ŠŠ Trenčín                26,21
  2  Margolienová Lucia    811205  AK Spartak Dubnica nad Váhom     27,33
     Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava           NP
     Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava                 NP

200 m finále "A"     ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava              24,94
  2  Chalmovská Lucia      820618  AC Bebet Bratislava              25,63
  3  Briatková Michaela    810327  AK Univerzity Banská Bystrica    26,21
     Germann Betina        76      Rakúsko                             NP


400  Finále "B"      ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Máčalová Sylvia       830222  Slávia STU Bratislava            58,75
  2  Kováčiková Petra      830906  AK Spartak Dubnica nad Váhom     60,32
  3  Fugliová Csilla       880119  Atletický klub Nové Zámky        61,19
     Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok          NP

400  Finále "A"      ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hrdličková Miriam     760104  Slávia STU Bratislava            54,84
  2  Germann Betina        76      Rakúsko                          56,38
  3  Kučerová Erika        830113  AK Univerzity Banská Bystrica    56,74
  4  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              58,41


1500 m               ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Styková Jana          850114  Atletický klub Nové Zámky       4:46,60
  2  Mráziková Petra       780216  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      4:50,63
  3  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava             4:51,24
  4  Bronišová Barbora     820627  AK Univerzity Banská Bystrica   4:57,49
  5  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 5:00,28
  6  Varechová Slavomíra   781226  AK Univerzity Banská Bystrica   5:01,94
  7  Smolárová Katarína    890807  Maraton AC Rača                 5:06,50
  8  Klobučníková Ľubomír  860924  AK Spartak Dubnica nad Váhom    5:06,52
  9  Majerníková Janka     831209  Družba Piešťany                 5:08,35
 10  Beržinská Soňa        850526  Slávia UK Bratislava            5:15,29
 11  Gálová Monika         860411  ŠK Vital Bratislava             5:22,72
     Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava                  NF
     Janečková Dana        730820  JM DEMOLEX BK Bardejov               NP


výška                ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Straková Iva                  Česká republika                   191
  2  Rifka Romari          730408  Mexico                            186
  3  Lázničková Diana      740814  Slávia STU Bratislava             183
  4  Laláková Barbora      810502  Česká republika                   177
  5  Horňáková Iveta       840915  Slávia UK Bratislava              177
  6  Srnková Iveta         870502  ŠK Vital Bratislava               169
  7  Horská Dana           840221  AC Bebet Bratislava               169
  8  Velďáková Dana        810603  AO Akademik TU Košice             169
  9  Nyesóová Szilvia      851108  Slávia UK Bratislava              165
 10  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                 165
 11  Trojáková Zuzana      830320  AC Stavbár ŠG Nitra               160
 12  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava               155
 13  Grubmuller Gunda      81      Rakúsko

                         155  160  165  169  173  177  180  183  186  188  191  194
    Straková Iva                                  o    o    o    o    xo   o    xxx
    Rifka Romari                             xo   o    o    o    xo   xxx
    Lázničková Diana                         o    o    xo   o    xxx
    Laláková Barbora                         o    o    xxx
    Horňáková Iveta      o    o    o    o    o    xo   xxx
    Srnková Iveta             o    o    o    xxx
    Horská Dana          o    xo   xxo  o    xxx
    Velďáková Dana       o    o    xo   xxo  xxx
    Nyesóová Szilvia          o    o    xxx
    Tomková Zuzana       o    xo   o    xxx
    Trojáková Zuzana     xo   xo   xxx
    Tomašeková Lucia     xxo  xxx


diaľka               ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Velďáková Jana        810603  AO Akademik TU Košice             578
  2  Ihringová Petra       760511  Slávia STU Bratislava             575
  3  Beskrovnaja Irina     821228  Slávia UK Bratislava              571
  4  Lunterová Zuzana      850110  AK Spartak Dubnica nad Váhom      569
  5  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava               565
  6  Kalmanová Jana        850605  Atletický klub Nové Zámky         544
  7  Gajarská Lenka        850406  AO Slávia ŽU Žilina               537
  8  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                 530
  9  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               515
 10  Lukáčová Nikola       870406  Slávia ŠŠ Trenčín                 510
 11  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                 481

    Velďáková Jana         x     x    578    x     x     x
    Ihringová Petra       537   552   518   513   575   567
    Beskrovnaja Irina     565   571   561   567   571    x
    Lunterová Zuzana      499   555   569    x    551   555
    Tomašeková Lucia       x    559   565   560   543   554
    Kalmanová Jana        527   532    x    544   544   538
    Gajarská Lenka        528   537    x    526    x    533
    Brídová Zuzana        508    x    524    x    530   523
    Eiselová Kristína      x    515   512
    Lukáčová Nikola       510   484   476
    Martočková Martina    478   481   466


guľa                 ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Zaťková Martina       861120  Atletický klub Nové Zámky        13,60
  2  Orlíková Elena        820128  AC Stavbár ŠG Nitra              13,11
  3  Kostelanská Martina   850516  Slávia ŠŠ Trenčín                12,73
  4  Tomanová Ivona        721024  Slávia UK Bratislava             12,55
  5  Zborovanová Martina   850114  Slávia UK Bratislava             11,20
  6  Tileschová Petra      870910  Slávia ŠŠ Trenčín                10,34
  7  Bartáková Ivana       861130  Slávia ŠŠ Trenčín                10,10
  8  Michalcová Zuzana     860106  Slávia ŠŠ Trenčín                10,02

    Zaťková Martina       13,60     x       x       x       x     13,58
    Orlíková Elena        12,00     x     11,97   13,06   12,96   13,11
    Kostelanská Martina   12,42   11,93     x     12,37   12,73     x
    Tomanová Ivona        12,32     x     12,55   12,01   12,23   12,39
    Zborovanová Martina     x       x      8,63   10,70   11,06   11,20
    Tileschová Petra       7,54    9,71   10,34     x     10,26    9,82
    Bartáková Ivana         x      9,78   10,10   10,04    9,82    9,99
    Michalcová Zuzana      9,75   10,02     x      9,97     x       x


4 x 400 m            ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Univerzity Banská Bystrica   4:01,41
  2  "A"                           Slávia STU Bratislava           4:01,56
  3  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    4:06,29
  4  "A"                           Atletický klub Nové Zámky       4:09,58
  5  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín               4:16,65

STUBA "A" : Klementisová, Trepáčová, Máčalová, Hrdličková
SLATN "A" : Širanová, Hromadíková, Mináriková, Zaťková
ACNZA "A" : Fugliová, Pavlovičová, Styková, Kalmanová
UMBBB "A" : Bronišová, Varechová, Briatková, Kučerová
ZTSDU "A" : Hírešová, Bučková, Margolienová, Kováčiková

4 x 400 m I.beh      ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Univerzity Banská Bystrica   4:01,41
  2  "A"                           Slávia STU Bratislava           4:01,56
  3  "A"                           Atletický klub Nové Zámky       4:09,58

4 x 400 m II.beh     ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    4:06,29
  2  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín               4:16,65


V disciplíne 400m mužov bol prekonaný rekord SR v kategórii juniorov pretekárom:
Hollý Roman výkonom 48,43.


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com