M-SR v cezpoľnom behu  Dudince  18.4.2004


4500 m                     muži míliari
-----------------------------------------------------------------------
  1  Vanko Miroslav        730314  TJ Obal servis VSŽ Košice      14:12
  2  Magyar Imrich         840331  Atletický klub Nové Zámky      14:42
  3  Pástor Imrich         740926  TJ Obal servis VSŽ Košice      14:55
  4  Šádek Róbert          700214  JM DEMOLEX BK Bardejov         15:09
  5  Hlúpik Miroslav       760115  Atletika ŠK Skalica            15:17
  6  Arbet Branislav       770423  Bežecký klub Lysá pod Makytou  15:20
  7  Bekeš Martin          810228  TJ Obal servis VSŽ Košice      15:23
  8  Prokein Martin        831002  AK Univerzity Banská Bystrica  15:39
  9  Luhový Michal         840302  Atletika ŠK Skalica            15:45
 10  Farkaš Aleš           750509  Atletika ŠK Skalica            15:53
 11  Makara Marián         731123  JM DEMOLEX BK Bardejov         15:57
 12  Štefík Marek          780405  Atletika ŠK Skalica            16:28
 13  Belokostolský Tomáš   841123  Bežecký klub Lysá pod Makytou  16:44
 14  Portášík Peter        630812  Atletika ŠK Skalica            16:50
 15  Portášik Patrik       831008  Atletika ŠK Skalica            17:10
 16  Urban František       841213  Slávia UK Bratislava           17:11
     Kačic Martin          710628  Amatérsky ŠK polície Žilina       NP
     Cesnek Ľuboš          650615  Amatérsky ŠK polície Žilina       NP
     Demeter Richard       651207  Amatérsky ŠK polície Žilina       NP


9000 m                     muži vytrvalci
-----------------------------------------------------------------------
  1  Matanin Marcel        731215  TJ Obal servis VSŽ Košice      29:07
  2  Križák Ján            700609  Atletika ŠK Skalica            29:24
  3  Arbet Roman           760530  JM DEMOLEX BK Bardejov         29:48
  4  Holečko Martin        781218  TJ Obal servis VSŽ Košice      30:07
  5  Behún Peter           681109  JM DEMOLEX BK Bardejov         30:45
  6  Švajda Gabriel        841127  AK ŽP Šport Podbrezová         31:20
  7  Prešnajder Peter      680602  Atletika ŠK Skalica            31:40
  8  Brück Ivan            762312  Atletika ŠK Skalica            31:59
  9  Moravec Ján           670129  Atletika ŠK Skalica            32:02
 10  Piala Peter           640111  Atletika ŠK Skalica            32:49
     Mikula Peter          730316  Amatérsky ŠK polície Žilina       NP
     Rolko Robert          671122  Amatérsky ŠK polície Žilina       NP


6000 m                     juniori
-----------------------------------------------------------------------
  1  Urbanovský Martin     850216  AK Baník Prievidza             19:30
  2  Puškár Ondrej         850406  AK AŠK Slávia Trnava           20:15
  3  Medveď Róbert         860908  AK Svetlošák.S Banská Bystrica 20:16
  4  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany              20:18
  5  Tokarčík Daniel       860529  AK Univerzity Banská Bystrica  21:19
  6  Repčík Jozef          860803  Slávia ŠŠ Trenčín              21:31
  7  Beňo Jakub            860205  AK Univerzity Banská Bystrica  21:39
  8  Cagáň Matej           860202  Atletický klub Nové Zámky      21:49
  9  Divinec Dušan         85      Slávia ŠŠ Trenčín              21:51
 10  Kohút Peter           850321  TJ Obal servis VSŽ Košice      22:04
 11  Vyhnička Ján          850115  AO Sparta Považská Bystrica    22:11
 12  Meszáros Tomáš        861005  ŠK Vital Bratislava            22:44
 13  Rehuš Ľubomír         850607  Atletika ŠK Skalica            22:48
 14  Grull Martin          850315  Lokomotíva Šurany              24:07
 15  Pivarček Milan        860723  Atletický klub Nové Zámky      24:43
 16  Ondrej Michal         860304  ŠK Vital Bratislava            26:59


4500 m                     dorastenci
-----------------------------------------------------------------------
  1  Rádl Matej            870909  AK Univerzity Banská Bystrica  15:48
  2  Szabo Jaroslav        870227  AK Slávia PU Prešov            15:50
  3  Baňár Radoslav        880119  Slávia ŠŠ Trenčín              16:08
  4  Kuba Anton            871030  AK MŠK Kysucké Nové Mesto      16:22
  5  Hosťovecký Marek      870611  AC Stavbár ŠG Nitra            16:24
  6  Jančuš Martin         870129  AO Slávia ŽU Žilina            16:34
  7  Bednár Marián         870708  ŠK Vital Bratislava            16:35
  8  Mazúr Martin          870211  Inter Slovnaft Bratislava      16:45
  9  Konečník Miroslav     880921  Atletický klub Malacky         16:58
 10  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava      17:00
 11  Slimák Milan          881026  ŠK Vital Bratislava            17:03
 12  Zajac Tomáš           880628  AK Svetlošák.S Banská Bystrica 17:04
 13  Kalina Martin         870121  AK Svetlošák.S Banská Bystrica 17:11
 14  Tatraj Marek          871014  AO Akademik TU Košice          17:14
 15  Balla Peter           880628  Slávia ŠŠ Trenčín              17:16
 16  Váňa Martin           880805  Atletika ŠK Skalica            17:43
 17  Vrábel Marián         870619  Atletický klub Nové Zámky      17:44
 18  Šupka Martin          880419  Slávia ŠŠ Trenčín              17:45
 19  Szolár Ladislav       870702  Atletický klub Nové Zámky      18:35
     Kelle Michal          870928  Atletický klub Nové Zámky         NF
     Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                   NF


3000 m                     žiaci
-----------------------------------------------------------------------
  1  Žíkavský Miroslav     900309  BK Pyxida Čierne Kľačany       11:03
  2  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom   11:25
  3  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce 11:25
  4  Krajčovič David       890109  AK Baník Prievidza             11:26
  5  Brozman Michal        891008  AK Mostáreň MŠK Brezno         11:36
  6  Prieložný Branislav   901202  AO Slávia ŽU Žilina            11:37
  7  Páleník Dušan         900905  AC Stavbár ŠG Nitra            11:48
  8  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky         11:54
  9  Kazár Maroš           900302  Atletický oddiel Svit          11:56
 10  Pavlík Martin         891109  Slávia ŠŠ Trenčín              11:57
 11  Skorka Miroslav       890606  Slávia ŠŠ Trenčín              12:13
 12  Mihaľov Lukáš         891207  ŠŠK-Junior Prešov              12:14
 13  Roland Róbert         900124  ŠŠK-Junior Prešov              12:18
 14  Iľko Igor             920503  ŠK Comenium pri IV. Michalovce 12:22
 15  Kliment Matúš         890414  Slávia UK Bratislava           12:27
 16  Sásik Róbert          900518  BK Pyxida Čierne Kľačany       12:42
 17  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín              12:54
 18  Zaťko Peter           890715  AK AŠK Slávia Trnava           12:56
 19  Ondejka Michal        890825  ŠK Comenium pri IV. Michalovce 13:09
 20  Homér Milan           890504  Slávia STU Bratislava          13:13
 21  Farkas Igor           900616  Atletický klub Nové Zámky      13:19
 22  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                13:35
 23  Kaszás Michal         920529  BK Pyxida Čierne Kľačany       13:46
 24  Karasz Marko          910810  AK Danica Zvolen               14:29
 25  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany       14:43
 26  Šutka Matej           920112  BK Pyxida Čierne Kľačany       14:59
     Šabík Juraj           910331  ŠK Vital Bratislava               NP
     Klement Erich         890711  BK Pyxida Čierne Kľačany          NP


6000 m                     ženy
-----------------------------------------------------------------------
  1  Melicherová Ľudmila   640606  JM DEMOLEX BK Bardejov         23:02
  2  Olejárová Silvia      810930  Slávia ŠŠ Trenčín              24:28
  3  Merková Martina       790926  Športový klub  AC Zvolen       24:35
  4  Mesiariková Vanda     770919  Bežecký klub Lysá pod Makytou  24:45
  5  Kuriačková Mária      641121  Slávia UK Bratislava           25:35
  6  Hrúzová Andrea        830124  Atletický klub Nové Zámky      26:20
  7  Ziburová Dorota       840407  Slávia UK Bratislava           26:46
  8  Oberleová Alena       760228  TJ Obal servis VSŽ Košice      28:36


4500 m                     juniorky
-----------------------------------------------------------------------
  1  Styková Jana          850114  Atletický klub Nové Zámky      18:21
  2  Janečková Stanislava  860618  ŠK HITEC Banská Bystrica       18:55
  3  Masaryková Juliana    861211  Slávia ŠŠ Trenčín              19:17
  4  Klobučníková Ľubomír  860924  AK Spartak Dubnica nad Váhom   19:56
  5  Beržinská Soňa        850526  Slávia UK Bratislava           20:32
  6  Váňová Renata         851012  ŠK Vital Bratislava            20:40
  7  Širanová Lucia        851113  Slávia ŠŠ Trenčín              20:53
  8  Hrúzová Zuzana        851019  Atletický klub Nové Zámky      21:01


3000 m                     dorastenky
-----------------------------------------------------------------------
  1  Zakršmidová Barbora   870427  AO Akademik TU Košice          12:03
  2  Solivarská Pavla      880215  Klub Horáčik Banská Štiavnica  12:07
  3  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava            12:21
  4  Poláčiková Jana       870118  Atletický klub Nové Zámky      12:28
  5  Tasbireková Rodika    880909  Slávia UK Bratislava           12:33
  6  Zatlúkalová Janka     881223  Atletický klub Púchov          12:39
  7  Čičaková Zdenka       881217  ŠK Comenium pri IV. Michalovce 13:10
  8  Ďurišová Silvia       870715  AFK Nové Mesto nad Váhom       13:24
  9  Hromadíková Simona    871121  Slávia ŠŠ Trenčín              13:27
 10  Čillíková Janka       870913  AK Univerzity Banská Bystrica  13:37
 11  Cisarová Andrea       881103  Slávia ŠŠ Trenčín              13:49
 12  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín              13:55
 13  Belokostolská Veroni  880421  Bežecký klub Lysá pod Makytou  14:56
 14  Kršaková Erika        870314  Atletický klub Nové Zámky      15:05
 15  Barcíková Renata      871112  AK Univerzity Banská Bystrica  15:08
 16  Kováčová Dominika     871112  AK AŠK Slávia Trnava           16:02
 17  Mináriková Erika      870202  Slávia ŠŠ Trenčín              16:35
     Lamačková Dominika    880613  AFK Nové Mesto nad Váhom          NF


2000 m                     žiačky
-----------------------------------------------------------------------
  1  Smolárová Katarína    890807  Maraton AC Rača                 7:19
  2  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          7:26
  3  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov               7:36
  4  Stenchláková Patríci  891129  Atletický oddiel Svit           7:38
  5  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov               7:39
  6  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    7:42
  7  Osvaldová Zuzana      890218  Klub Horáčik Banská Štiavnica   7:43
  8  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky       7:44
  9  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 7:45
 10  Okáľová Zuzana        901120  AK Univerzity Banská Bystrica   7:46
 11  Klemová Ivana         900517  AO Akademik TU Košice           7:48
 12  Láničková Erika       890527  AK Univerzity Banská Bystrica   7:50
 13  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov               7:52
 14  Molnárová Dominika    910817  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  7:52
 15  Ščerbáková Ivona      900202  ŠŠK-Junior Prešov               7:52
 16  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov               7:52
 17  Foltánová Dominika    900309  AK Univerzity Banská Bystrica   7:59
 18  Puškárová Jana        911221  AK AŠK Slávia Trnava            8:02
 19  Korytárová Hana       901020  Atletický klub Nové Zámky       8:06
 20  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín               8:06
 21  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov               8:11
 22  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        8:14
 23  Ľašová Veronika       920625  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  8:17
 24  Azzolini Laura        900709  Atletický klub Malacky          8:27
 25  Asňadová Adriana      910227  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  8:34
 26  Hurtoňová Alexandra   891123  Slávia ŠŠ Trenčín               8:36
 27  Bélová Paulína        900325  AK Univerzity Banská Bystrica   8:37
 28  Forgácsová Lea        900215  Atletický klub Nové Zámky       8:40
 29  Nováková Jana         891111  BK Pyxida Čierne Kľačany        8:41
 30  Brychtová Nikola      900813  Slávia STU Bratislava           8:43
 31  Bogdányová Eva        890708  Maraton AC Rača                 8:47
 32  Halajová Dominika     910325  BK Pyxida Čierne Kľačany        8:50
 33  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava             8:51
 34  Harmadiová Michaela   890206  BK Pyxida Čierne Kľačany        8:54
 35  Kuričková Ivana       940521  BK Pyxida Čierne Kľačany        8:55
 36  Horná Marianna        900525  BK Pyxida Čierne Kľačany        9:08
 37  Micsinaiová Petra     890710  Atletický klub Nové Zámky       9:25
 38  Vričanová Monika      910418  AK Danica Zvolen                9:47
 39  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany       10:10
 40  Krajčovičová Ivana    930716  AK Danica Zvolen               10:40
     Laurinecová Simona    891103  Atletický klub Nové Zámky         NF


súťaž družstiev      muži
  1  OBSKE                         TJ Obal servis VSŽ Košice         8,0
  2  ASKSK "A"                     Atletika ŠK Skalica              17,0
  3  JMBBJ                         JM DEMOLEX BK Bardejov           18,0
  4  AKSSK "B"                     Atletika ŠK Skalica              29,0

ASKSK "A"    Križák, Prešnajder, Piala                          vytrvalci
             Hlúpik, Štefík, Luhový                             míliari
ASKSK "B"    Moravec, Bruck                                     vytrvalci
             Portášik, Portášik, Farkaš                         míliari
JMBBJ        Arbet, Šadek                                       vytrvalci
             Makara, Behun                                      míliari
OBSKE        Matanin, Holečko                                   vytrvalci
             Vanko, Pástor, Bokeš                               míliari


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com