KALOKAGATIA  TRNAVA 24. 06. 2004


60 m finále          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kadlic Matej          890613  ZŠDubnic                          7,34
  2  Tóth Marcel           881024  ŠGBratisl                         7,47
  3  Szita Lukáš           890220  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        7,49
  4  Vatrta Martin         890428  ZŠ V.Javorku Žilina               7,58
  5  Hudeczek Libor        890417  ZŠOPAVA                           7,60
  6  Mendel Lukáš          890521  ZŠOPAVA                           7,62
  7  Sedmák Lukáš                  ZŠKľačany                         7,71
  8  Dráb Štefan           881003  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        7,83
W+0,5

60 m 1.beh           žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kadlic Matej          890613  ZŠDubnic                          7,33
  2  Hudeczek Libor        890417  ZŠOPAVA                           7,53
  3  Vatrta Martin         890428  ZŠ V.Javorku Žilina               7,55
  4  Mendel Lukáš          890521  ZŠOPAVA                           7,58
  5  Sýkora Tomáš          890607  ZŠOPAVA                           7,75
  6  Surovčík Tomáš        890131  Osemročné športové gymnázium B    7,76
  7  Šmondrk Peter         900313  ZŠ Nábr.mládeže Nitra             7,77
  8  Tonhaizer Zdenko      891123  Osemročné športové gymnázium B    7,99
W+1,6

60 m 2.beh           žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Szita Lukáš           890220  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        7,45
  2  Dráb Štefan           881003  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        7,66
  3  Vajda Lukáš           891128  ZŠ Šmeralova Prešov               7,82
  4  Fotta Radoslav        900531  ZŠ Šmeralova Prešov               7,84
  5  Sovák Maroš           891115  Osemročné športové gymnázium B    8,01
  6  Vöröš Ján             890103  ZŠ Nábr.mládeže Nitra             8,06
  7  Tvorík Filip          891201  ZŠ Tematínska Bratislava          8,08
  8  Staškievič Martin     901107  ZŠ Šmeralova Prešov               8,10
W+0,7

60 m 3.beh           žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Dunčko Peter          890512  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        7,72
  2  Furťa Roman           900111  ZŠ Tematínska Bratislava          7,88
  3  Lalák Martin          881024  Pov.Byst                          7,94
  4  Kocák Tomáš           890513  ZŠ Školská Holič                  8,01
  5  Tichý Martin          891228  ZŠ Tematínska Bratislava          8,02
  6  Kubinec Denis         881023  ZŠ Školská Holič                  8,11
  7  Chúry Michal          890106  Pov.Byst                          8,53
  8  Jureňa Lukáš          890129  ZŠ Školská Holič                  9,12
W+1,3

60 m 4.beh           žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tóth Marcel           881024  ŠGBratisl                         7,47
  2  Sedmák Lukáš                  ZŠKľačany                         7,59
  3  Korček Ján            881014  ZŠ V.Javorku Žilina               7,69
  4  Lukáš Tomáš           881117  ZŠ Nábr.mládeže Nitra             7,87
  5  Papšo Vilam           890523  Pov.Byst                          8,06
W+1,1


300 m                žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vaněk Petr            890520  ZŠOPAVA                          35,77
  2  Tóth Marcel           881024  ŠGBratisl                        36,40
  3  Szita Lukáš           890220  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       37,62
  4  Korček Ján            881014  ZŠ V.Javorku Žilina              38,15
  5  Jančov Peter          880903  ZŠ Pionierská Brezno             38,60
  6  Dunčko Peter          890512  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       39,26
  7  Horný Ľuboš           891107  ZŠ Tematínska Bratislava         39,38
  8  Vatrta Martin         890428  ZŠ V.Javorku Žilina              39,66
  9  Fotta Radoslav        900531  ZŠ Šmeralova Prešov              39,84
 10  Škadra Radoslav       890305  ZŠ Školská Holič                 40,00
 11  Valenta Róbert        900110  ŠGNitra                          40,05
     Sevenský Boris                ZŠCífer                          40,05
 13  Lalák Martin          881024  Pov.Byst                         40,06
 14  Tichý Martin          891228  ZŠ Tematínska Bratislava         40,08
 15  Darnady Peter         881020  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            40,53
 16  Staškievič Martin     901107  ZŠ Šmeralova Prešov              40,57
 17  Vajs Roman            890206  Osemročné športové gymnázium B   40,66
 18  Ondrejko Tomáš        890720  Osemročné športové gymnázium B   40,71
 19  Sýkora Tomáš          890607  ZŠOPAVA                          41,28
 20  Kocák Tomáš           890513  ZŠ Školská Holič                 42,00
 21  Sovák Maroš           891115  Osemročné športové gymnázium B   42,64
 22  Prieložný Branislav   901202  ZŠ V.Javorku Žilina              42,90
 23  Albedinský Martin     900228  Pov.Byst                         43,13
 24  Šmondrk Peter         900313  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            43,31
 25  Fabiny Martin         890224  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       43,57
 26  Šuták Tibor           890530  ZŠ Šmeralova Prešov              43,97
 27  Pavelka Martin        890619  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            45,17
 28  Jureňa Lukáš          890129  ZŠ Školská Holič                 47,26

300 m 1.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vaněk Petr            890520  ZŠOPAVA                          35,77
  2  Tóth Marcel           881024  ŠGBratisl                        36,40
  3  Szita Lukáš           890220  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       37,62
  4  Jančov Peter          880903  ZŠ Pionierská Brezno             38,60
  5  Dunčko Peter          890512  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       39,26
  6  Horný Ľuboš           891107  ZŠ Tematínska Bratislava         39,38
  7  Škadra Radoslav       890305  ZŠ Školská Holič                 40,00
  8  Valenta Róbert        900110  ŠGNitra                          40,05

300 m 2.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vatrta Martin         890428  ZŠ V.Javorku Žilina              39,66
  2  Tichý Martin          891228  ZŠ Tematínska Bratislava         40,08
  3  Vajs Roman            890206  Osemročné športové gymnázium B   40,66
  4  Ondrejko Tomáš        890720  Osemročné športové gymnázium B   40,71
  5  Sýkora Tomáš          890607  ZŠOPAVA                          41,28
  6  Sovák Maroš           891115  Osemročné športové gymnázium B   42,64
  7  Šmondrk Peter         900313  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            43,31
  8  Pavelka Martin        890619  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            45,17

300 m 3.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Korček Ján            881014  ZŠ V.Javorku Žilina              38,15
  2  Darnady Peter         881020  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            40,53
  3  Staškievič Martin     901107  ZŠ Šmeralova Prešov              40,57
  4  Albedinský Martin     900228  Pov.Byst                         43,13
  5  Fabiny Martin         890224  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       43,57
  6  Šuták Tibor           890530  ZŠ Šmeralova Prešov              43,97

300 m 4.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fotta Radoslav        900531  ZŠ Šmeralova Prešov              39,84
  2  Sevenský Boris                ZŠCífer                          40,05
  3  Lalák Martin          881024  Pov.Byst                         40,06
  4  Kocák Tomáš           890513  ZŠ Školská Holič                 42,00
  5  Prieložný Branislav   901202  ZŠ V.Javorku Žilina              42,90
  6  Jureňa Lukáš          890129  ZŠ Školská Holič                 47,26


1 000 m              žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vajs Roman            890206  Osemročné športové gymnázium B  2:49,96
  2  Žíkavský Miroslav     900309  ZŠSkýcov                        2:50,58
  3  Litva Dušan           890710  ZŠ J.Krála Liptovský Mikuláš    2:51,23
  4  Thomas Robin          890827  ZŠOPAVA                         2:51,44
  5  Fuksa Dominik                 ZŠB.Mikul                       2:51,67
  6  Mišutka Michal        881024  Pov.Byst                        2:52,11
  7  Urban Ján             88      Bystrá                          2:53,11
  8  Cingel Peter          881006  Pov.Byst                        2:53,23
  9  Ondrášik Marcel       891106  ZŠ Kunínyho Lučenec             2:54,66
 10  Rucky Petr            900130  ZŠOPAVA                         2:55,51
 11  Prieložný Branislav   901202  ZŠ V.Javorku Žilina             2:57,19
 12  Hladký Jozef          890602  ZŠ Komenského Bardejov          2:57,90
 13  Babik Dominik         890105  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves      2:58,11
 14  Mihaľov Lukáš         891207  ZŠ Šmeralova Prešov             2:58,51
 15  Vido Michal                   ZŠČachti                        2:59,52
 16  Janza Martin          891123  ZŠ V.Javorku Žilina             3:00,39
 17  Roland Róbert         900124  ZŠ Šmeralova Prešov             3:00,74
 18  Holeček Lukáš         881007  ZŠ Školská Holič                3:01,35
 19  Kopecký Roman         881202  ZŠ Nábr.mládeže Nitra           3:03,23
 20  Slaný Dušan           900101  Osemročné športové gymnázium B  3:04,31
 21  Kovács Erik           890530  ZŠ Tematínska Bratislava        3:05,71
 22  Kovács Marek          890530  ZŠ Tematínska Bratislava        3:06,51
 23  Pavelka Martin        890619  ZŠ Nábr.mládeže Nitra           3:08,71
 24  Šubjak Karol          890815  ZŠ V.Javorku Žilina             3:10,27
 25  Ďurišin Vladimír      900308  ZŠ Školská Holič                3:13,11
 26  Nálepka Matej         920314  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves      3:20,46

1 000 m 1.beh        žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vajs Roman            890206  Osemročné športové gymnázium B  2:49,96
  2  Žíkavský Miroslav     900309  ZŠSkýcov                        2:50,58
  3  Thomas Robin          890827  ZŠOPAVA                         2:51,44
  4  Ondrášik Marcel       891106  ZŠ Kunínyho Lučenec             2:54,66
  5  Rucky Petr            900130  ZŠOPAVA                         2:55,51
  6  Babik Dominik         890105  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves      2:58,11
  7  Kopecký Roman         881202  ZŠ Nábr.mládeže Nitra           3:03,23
  8  Slaný Dušan           900101  Osemročné športové gymnázium B  3:04,31
  9  Kovács Erik           890530  ZŠ Tematínska Bratislava        3:05,71
 10  Kovács Marek          890530  ZŠ Tematínska Bratislava        3:06,51
 11  Pavelka Martin        890619  ZŠ Nábr.mládeže Nitra           3:08,71
 12  Šubjak Karol          890815  ZŠ V.Javorku Žilina             3:10,27

1 000 m 2.beh        žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Litva Dušan           890710  ZŠ J.Krála Liptovský Mikuláš    2:51,23
  2  Fuksa Dominik                 ZŠB.Mikul                       2:51,67
  3  Mišutka Michal        881024  Pov.Byst                        2:52,11
  4  Urban Ján             88      Bystrá                          2:53,11
  5  Cingel Peter          881006  Pov.Byst                        2:53,23
  6  Prieložný Branislav   901202  ZŠ V.Javorku Žilina             2:57,19
  7  Hladký Jozef          890602  ZŠ Komenského Bardejov          2:57,90
  8  Mihaľov Lukáš         891207  ZŠ Šmeralova Prešov             2:58,51
  9  Vido Michal                   ZŠČachti                        2:59,52
 10  Janza Martin          891123  ZŠ V.Javorku Žilina             3:00,39
 11  Roland Róbert         900124  ZŠ Šmeralova Prešov             3:00,74
 12  Holeček Lukáš         881007  ZŠ Školská Holič                3:01,35
 13  Ďurišin Vladimír      900308  ZŠ Školská Holič                3:13,11
 14  Nálepka Matej         920314  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves      3:20,46


diaľka               žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ľupták Lukáš          890712  Majerníkov                        638
  2  Hudeczek Libor        890417  ZŠOPAVA                           621
  3  Dráb Štefan           881003  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        597
  4  Vaněk Petr            890520  ZŠOPAVA                           590
     Tököly Roman          890712  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        590
  6  Kučera Zoltán         890207  Atletický klub Nové Zámky         587
  7  Rigó Ladislava        881214  ZŠV.Kapuš                         582
  8  Kokeš Marek           880929  ZŠ V.Javorku Žilina               581
  9  Surovčík Tomáš        890131  Osemročné športové gymnázium B    555
 10  Pavlovič Ján                  ZŠBošany                          553
 11  Pipík Tomáš           890301  ZŠ Šmeralova Prešov               552
 12  Bohumel Maroš         881207  ZŠ Šmeralova Prešov               548
 13  Palúch Adam           881121  Osemročné športové gymnázium B    547
 14  Vávra Jakub           890914  ZŠOPAVA                           546
 15  Furťa Roman           900111  ZŠ Tematínska Bratislava          542
 16  Rezák Marek           890523  Pov.Byst                          541
 17  Tvorík Filip          891201  ZŠ Tematínska Bratislava          538
 18  Holeček Lukáš         881007  ZŠ Školská Holič                  536
 19  Vajda Lukáš           891128  ZŠ Šmeralova Prešov               533
 20  Boroš Adam                    ZŠČ.Radva                         524
 21  Bayer Adam            900318  ZŠ Školská Holič                  523
 22  Albedinský Martin     900228  Pov.Byst                          519
 23  Kopecký Roman         881202  ZŠ Nábr.mládeže Nitra             518
 24  Lukáš Tomáš           881117  ZŠ Nábr.mládeže Nitra             508
 25  Vindiš Marek          880912  ZŠ Nábr.mládeže Nitra             505
 26  Mravec Tomáš          890617  ZŠ V.Javorku Žilina               502
 27  Mišutka Michal        881024  Pov.Byst                          498
 28  Kühnel Patrik         891101  ZŠ Tematínska Bratislava          485
 29  Tonhaizer Zdenko      891123  Osemročné športové gymnázium B    457
 30  Janza Martin          891123  ZŠ V.Javorku Žilina                0

diaľka finále        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ľupták Lukáš          890712  Majerníkov                        651
  2  Rigó Ladislava        881214  ZŠV.Kapuš                         635
  3  Hudeczek Libor        890417  ZŠOPAVA                           621
  4  Dráb Štefan           881003  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        597
  5  Kokeš Marek           880929  ZŠ V.Javorku Žilina               594
  6  Tököly Roman          890712  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        590
  7  Vaněk Petr            890520  ZŠOPAVA                           590
  8  Kučera Zoltán         890207  Atletický klub Nové Zámky         587

1. 651/+1,7
2. 635/+2,3  582/+1,0
3. 621/+2,5  615/0,0
4. 597/+1,3
5. 594/+2,2  587/+1,9
6. 590/+0,9
7. 590/+2,1  568/+0,5
8. 587/+3,3  573/+1,3


výška                žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lopúch Dominik        880906  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        191
  2  Kalafus Martin        881208  ZŠ Tematínska Bratislava          191
  3  Kubal Ivan            880920  ZŠ Školská Holič                  185
  4  Bojňanský Ľubomír     890730  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        182
  5  Papšo Vilam           890523  Pov.Byst                          179
     Volko Ivan                    ZŠDvorník                         179
  7  Palúch Adam           881121  Osemročné športové gymnázium B    176
     Buffa Martin          890702  ZŠ Komenského Bardejov            176
  9  Kučera Zoltán         890207  Atletický klub Nové Zámky         173
 10  Kokeš Marek           880929  ZŠ V.Javorku Žilina               170
     Horný Ľuboš           891107  ZŠ Tematínska Bratislava          170
     Bayer Adam            900318  ZŠ Školská Holič                  170
     Pohaněk Pavel         890520  ZŠOPAVA                           170
 14  Šovčianský Ján        900528  ZŠ Nábr.mládeže Nitra             165
     Vindiš Marek          880912  ZŠ Nábr.mládeže Nitra             165
     Pipík Tomáš           890301  ZŠ Šmeralova Prešov               165
 17  Rucky Petr            900130  ZŠOPAVA                           160
     Mendel Lukáš          890521  ZŠOPAVA                           160
 19  Mravec Tomáš          890617  ZŠ V.Javorku Žilina               155
     Fedor Erik            881101  ZŠ Šmeralova Prešov               155
     Boruta Jakub          900219  Pov.Byst                          155
 22  Sorkovský Adam        900228  Osemročné športové gymnázium B    150
 23  Cingel Peter          881006  Pov.Byst                          140
 24  Paška Michal          891022  ZŠ Nábr.mládeže Nitra              0
     Roland Róbert         900124  ZŠ Šmeralova Prešov                0


guľa 4kg             žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Darnady Peter         881020  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            13,98
  2  Sandtner Peter        880912  ZŠ Tematínska Bratislava         13,86
  3  Ludvík Adam           881017  ZŠOPAVA                          13,74
  4  Findra Stanislav      881209  Gymnázium B.S. Timravy Lučenec   13,65
  5  Rehuš Branislav       881224  Senica                           13,11
  6  Fedor Erik            881101  ZŠ Šmeralova Prešov              12,63
  7  Lipták Ondrej                 ZŠŠtítník                        12,56
  8  Bohumel Maroš         881207  ZŠ Šmeralova Prešov              12,31
  9  Nôta Adam             890914  Osemročné športové gymnázium B   12,30
 10  Vávra Jakub           890914  ZŠOPAVA                          12,23
 11  Šmondrk Ján           900313  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            12,20
 12  Tököly Roman          890712  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       12,09
 13  Buňo Martin           900504  ZŠ V.Javorku Žilina              11,78
 14  Kodaj Roman           900611  ZŠ Tematínska Bratislava         11,56
 15  Kubinec Denis         881023  ZŠ Školská Holič                 11,55
 16  Daniel Patrik         890727  ZŠ Školská Holič                 11,43
 17  Štanda Lukáš          880928  Osemročné športové gymnázium B   11,32
 18  Chúry Michal          890106  Pov.Byst                         11,21
 19  Baloga Slovomír       890518  ZŠ Šmeralova Prešov              10,52
 20  Vajda Róbert          900701  ZŠ V.Javorku Žilina              10,20
 21  Hudček Tomáš          900126  Pov.Byst                          9,69
 22  Holík Tomáš           890408  Pov.Byst                          9,56
 23  Murka Rudolf          890107  ZŠ Školská Holič                  9,55
 24  Čermák Filip          910109  ZŠOPAVA                           9,47
 25  Lopúch Dominik        880906  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        9,45
 26  Kuzmík Jaroslav       890305  ZŠ V.Javorku Žilina               9,31

guľa 4kg finale      žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ludvík Adam           881017  ZŠOPAVA                          14,50
  2  Darnady Peter         881020  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            14,36
  3  Findra Stanislav      881209  Gymnázium B.S. Timravy Lučenec   13,90
  4  Sandtner Peter        880912  ZŠ Tematínska Bratislava         13,86
  5  Rehuš Branislav       881224  Senica                           13,11
  6  Bohumel Maroš         881207  ZŠ Šmeralova Prešov              13,10
  7  Fedor Erik            881101  ZŠ Šmeralova Prešov              12,63
  8  Lipták Ondrej                 ZŠŠtítník                        12,56


kriket               žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Sandtner Peter        880912  ZŠ Tematínska Bratislava         93,48
  2  Ludvík Adam           881017  ZŠOPAVA                          93,25
  3  Elek Ladislav                 ZŠH.Pôtoň                        90,22
  4  Mako Slavomír         881104  ZŠ Tomášikova Košice             90,13
  5  Baláž Peter           881005  Čakajovce                        87,22
  6  Perecár František     890203  ZŠSabino                         84,40
  7  Rezák Marek           890523  Pov.Byst                         80,26
  8  Čermák Filip          910109  ZŠOPAVA                          76,90
  9  Kubal Ivan            880920  ZŠ Školská Holič                 74,56
 10  Kühnel Patrik         891101  ZŠ Tematínska Bratislava         71,16
 11  Paška Michal          891022  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            71,10
 12  Kodaj Roman           900611  ZŠ Tematínska Bratislava         70,47
 13  Štanda Lukáš          880928  Osemročné športové gymnázium B   68,72
 14  Ondrejko Tomáš        890720  Osemročné športové gymnázium B   68,16
 15  Kuzmík Jaroslav       890305  ZŠ V.Javorku Žilina              67,65
 16  Daniel Patrik         890727  ZŠ Školská Holič                 66,66
 17  Holík Tomáš           890408  Pov.Byst                         65,27
 18  Šuták Tibor           890530  ZŠ Šmeralova Prešov              63,14
 19  Hudček Tomáš          900126  Pov.Byst                         62,73
 20  Baloga Slovomír       890518  ZŠ Šmeralova Prešov              62,04
 21  Šovčianský Ján        900528  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            59,35
 22  Nôta Adam             890914  Osemročné športové gymnázium B   58,84
 23  Thomas Robin          890827  ZŠOPAVA                          58,58
 24  Šmondrk Ján           900313  ZŠ Nábr.mládeže Nitra            57,31
 25  Maniak Erik           900821  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       57,05
 26  Csicsvák Tomáš        900628  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       56,56
 27  Buňo Martin           900504  ZŠ V.Javorku Žilina              56,00
 28  Vajda Róbert          900701  ZŠ V.Javorku Žilina              53,91
 29  Mihaľov Lukáš         891207  ZŠ Šmeralova Prešov              53,87

kriket finále        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Sandtner Peter        880912  ZŠ Tematínska Bratislava         93,48
  2  Baláž Peter           881005  Čakajovce                        93,26
  3  Ludvík Adam           881017  ZŠOPAVA                          93,25
  4  Mako Slavomír         881104  ZŠ Tomášikova Košice             92,42
  5  Elek Ladislav                 ZŠH.Pôtoň                        90,22
  6  Perecár František     890203  ZŠSabino                         86,80
  7  Rezák Marek           890523  Pov.Byst                         80,26
  8  Čermák Filip          910109  ZŠOPAVA                          76,90


4 x 60 m             žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  "A" OPAVA                                                      27,63
  2  "A" Prešov                                                     29,24
  3  "A" S.N.Ves                                                    29,49
  4  "A" Žilina                                                     29,82
  5  "A" Temat. Bratislav                                           29,83
  6  "A" Nitra                                                      30,00
  7  "A" OŠ B.Bystrica                                              30,18
  8  "B" OPAVA                                                      30,47
  9  "B" Nitra                                                      30,70
 10  "B" Temat. Bratislav                                           31,01
 11  "A" Holič                                                      31,39
 12  "B" Žilina                                                     31,81
 13  "B" P.Bystrica                                                 32,09
 14  "B" Prešov                                                     32,20
 15  "B" Holič                                                      33,16
 16  "B" S.N.Ves                                                    33,84
     "B" OŠ B.Bystrica                                                  NP

4 x 60 m 1.b.        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  "A" OPAVA                                                      27,63
  2  "A" Prešov                                                     29,24
  3  "A" S.N.Ves                                                    29,49
  4  "A" Žilina                                                     29,82
  5  "A" Temat. Bratislav                                           29,83
  6  "A" Nitra                                                      30,00
  7  "A" OŠ B.Bystrica                                              30,18
  8  "A" Holič                                                      31,39

4 x 60 m 2.b.        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  "B" OPAVA                                                      30,47
  2  "B" Nitra                                                      30,70
  3  "B" Temat. Bratislav                                           31,01
  4  "B" Žilina                                                     31,81
  5  "B" P.Bystrica                                                 32,09
  6  "B" Prešov                                                     32,20
  7  "B" Holič                                                      33,16
  8  "B" S.N.Ves                                                    33,84
     "B" OŠ B.Bystrica                                                  NP



60 m finále          žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  ZŠCífer                           7,83
  2  Klučárová Stanislava  890130  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        7,86
  3  Szaboóvá Simona       880911  ŠGNitra                           7,99
  4  Hajdinová Jana        880903  Športové gymnázium Bratislava     7,99
  5  Chlapíková Mariana    891025  ŠGTrenčín                         8,07
  6  Podhájecká Helena     90      ZŠ Komenského Bardejov            8,13
  7  Zázrivcová Barbora    900116  ZŠ Pionierská Brezno              8,16
  8  Bytiqiová Merita      890112  Pov.Byst                          8,22
W+3,0

60 m 1.beh           žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  ZŠCífer                           7,86
  2  Klučárová Stanislava  890130  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves        7,92
  3  Hajdinová Jana        880903  Športové gymnázium Bratislava     8,05
  4  Chlapíková Mariana    891025  ŠGTrenčín                         8,20
  5  Gońová Vladimíra      900114  L.Mikul.2                         8,22
  6  Veverková Markéta     891126  ZŠOPAVA                           8,26
  7  Břečková Veronika     910531  ZŠOPAVA                           8,34
  8  Paličková Iveta       890322  ZŠOPAVA                           8,72
W+2,3

60 m 2.beh           žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Szaboóvá Simona       880911  ŠGNitra                           8,03
  2  Zázrivcová Barbora    900116  ZŠ Pionierská Brezno              8,16
  3  Gregorová Sylvia      890211  ZŠ Pionierská Brezno              8,21
  4  Hlavnová Radka        900110  ŠGTrnava                          8,22
  5  Pavliaková Lucia      881018  Športové gymnázium Bratislava     8,28
  6  Kočiová Alexandra     890802  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      8,29
  7  Vatrtová Vierka       910218  ZŠ V.Javorku Žilina               8,50
  8  Kukanová Silvia       881213  ŠGNitra                           8,56
W+1,8

60 m 3.beh           žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Podhájecká Helena     90      ZŠ Komenského Bardejov            8,12
  2  Kantorová Martina     900205  ZŠ V.Javorku Žilina               8,40
  3  Gejmovská Romana      891011  Športové gymnázium Bratislava     8,49
  4  Szabóová Tímea        891112  ŠGTrnava                          8,57
  5  Jalčoviková Katarína  890912  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      8,60
  6  Vargová Marta         90      ZŠ Komenského Bardejov            8,68
  7  Vakulová Zuzana       900220  ZŠSkalica                         8,81
  8  Tokárová Natália      891200  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      8,90
W+1,7

60 m 4.beh           žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bytiqiová Merita      890112  Pov.Byst                          8,18
  2  Holeyová Andrta       890520  Pov.Byst                          8,36
  3  Mizlová Anna          90      ZŠ Komenského Bardejov            8,61
  4  Tajbošová Barbora     880919  ZŠ Pionierská Brezno              8,64
  5  Valkayová Sylvia      881116  Pov.Byst                          8,79
  6  Chocholáčková Renata  90      Skalica                           8,83
  7  Špektenhauserov Luci  900330  ŠGTrnava                          9,14
W+1,4


300 m                žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       40,15
  2  Valášková Petra               ZŠZeleneč                        41,74
  3  Hajdinová Jana        880903  Športové gymnázium Bratislava    42,41
  4  Gregorová Sylvia      890211  ZŠ Pionierská Brezno             42,72
  5  Slaničková Lucia      881108  Pov.Byst                         43,06
  6  Karlíková Martina     891028  ZŠ Pionierská Brezno             43,20
  7  Chlapíková Mariana    891025  ŠGTrenčín                        43,40
  8  Holeyová Andrta       890520  Pov.Byst                         43,70
  9  Čičmancová Karolína   900226  ŠGNitra                          44,04
 10  Veverková Markéta     891126  ZŠOPAVA                          44,36
 11  Murniková Eva         890909  ZŠ J.A.Komenského Michalovce     44,43
 12  Břečková Veronika     910531  ZŠOPAVA                          44,55
 13  Kučeríková Zuzana     880901  ZŠSkalica                        44,65
 14  Szaboóvá Simona       880911  ŠGNitra                          44,73
 15  Balogová Ivana        900108  ZŠ Šmeralova Prešov              45,05
 16  Kukanová Silvia       881213  ŠGNitra                          45,13
 17  Bytiqiová Merita      890112  Pov.Byst                         45,23
 18  Vatrtová Vierka       910218  ZŠ V.Javorku Žilina              45,29
 19  Jankovichová Táňa     881118  Športové gymnázium Bratislava    45,38
 20  Kočiová Alexandra     890802  ZŠ J.A.Komenského Michalovce     45,72
 21  Podhájecká Helena     90      ZŠ Komenského Bardejov           45,76
 22  Janušiaková Kvetosla  89      ZŠ Komenského Bardejov           46,17
 23  Mizlová Anna          90      ZŠ Komenského Bardejov           46,99
 24  Dubovská Katarína     910805  ŠGTrnava                         47,46
 25  Voštenáková Miroslav  910411  ZŠ V.Javorku Žilina              47,67
 26  Filípková Hana        910518  ZŠSkalica                        48,44
 27  Gašparíková Lenka     911019  ZŠ V.Javorku Žilina              48,95
 28  Krasňanská Katarína   930319  ŠGTrnava                         51,54
 29  Šipošová Lucia        910518  ŠGTrnava                         56,26

300 m 1.beh          žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  ZŠ Lipová Spišská Nová Ves       40,15
  2  Gregorová Sylvia      890211  ZŠ Pionierská Brezno             42,72
  3  Karlíková Martina     891028  ZŠ Pionierská Brezno             43,20
  4  Čičmancová Karolína   900226  ŠGNitra                          44,04
  5  Veverková Markéta     891126  ZŠOPAVA                          44,36
  6  Břečková Veronika     910531  ZŠOPAVA                          44,55
  7  Balogová Ivana        900108  ZŠ Šmeralova Prešov              45,05
  8  Kukanová Silvia       881213  ŠGNitra                          45,13

300 m 2.beh          žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Murniková Eva         890909  ZŠ J.A.Komenského Michalovce     44,43
  2  Vatrtová Vierka       910218  ZŠ V.Javorku Žilina              45,29
  3  Kočiová Alexandra     890802  ZŠ J.A.Komenského Michalovce     45,72
  4  Dubovská Katarína     910805  ŠGTrnava                         47,46
  5  Voštenáková Miroslav  910411  ZŠ V.Javorku Žilina              47,67
  6  Gašparíková Lenka     911019  ZŠ V.Javorku Žilina              48,95
  7  Krasňanská Katarína   930319  ŠGTrnava                         51,54

300 m 3.beh          žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hajdinová Jana        880903  Športové gymnázium Bratislava    42,41
  2  Chlapíková Mariana    891025  ŠGTrenčín                        43,40
  3  Kučeríková Zuzana     880901  ZŠSkalica                        44,65
  4  Bytiqiová Merita      890112  Pov.Byst                         45,23
  5  Podhájecká Helena     90      ZŠ Komenského Bardejov           45,76
  6  Filípková Hana        910518  ZŠSkalica                        48,44
  7  Šipošová Lucia        910518  ŠGTrnava                         56,26

300 m 4.beh          žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Valášková Petra               ZŠZeleneč                        41,74
  2  Slaničková Lucia      881108  Pov.Byst                         43,06
  3  Holeyová Andrta       890520  Pov.Byst                         43,70
  4  Szaboóvá Simona       880911  ŠGNitra                          44,73
  5  Jankovichová Táňa     881118  Športové gymnázium Bratislava    45,38
  6  Janušiaková Kvetosla  89      ZŠ Komenského Bardejov           46,17
  7  Mizlová Anna          90      ZŠ Komenského Bardejov           46,99


800 m                žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vargová Viktória      890427  ZŠDrienov                       2:22,60
  2  Bučková Denisa        890918  ZŠDubnic                        2:23,95
  3  Tokošová Lenka        881226  ZŠHolíč                         2:24,29
  4  Čičaková Zdenka       881217  ZŠ J.A.Komenského Michalovce    2:24,96
  5  Ščerbáková Ivona      900202  ZŠ Šmeralova Prešov             2:26,04
  6  Molnárová Dominika    910817  ZŠ J.A.Komenského Michalovce    2:26,18
  7  Mašková Markéta       90      OPAVA                           2:26,40
  8  Tajbošová Barbora     880919  ZŠ Pionierská Brezno            2:28,20
  9  Holušová Karolína     90      OPAVA                           2:29,68
 10  Kondeová Dajana       910521  ŠGNitra                         2:29,78
 11  Vajáková Dominika     90      ZŠ Komenského Bardejov          2:31,08
 12  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky       2:32,54
 13  Čičmancová Karolína   900226  ŠGNitra                         2:32,98
 14  Štefunková Patrícia   930123  Športové gymnázium Bratislava   2:34,08
 15  Prečúchová Alexandra  900415  ZŠ Pionierská Brezno            2:37,14
 16  Kazimírová Veronika   90      ZŠ Komenského Bardejov          2:38,76
 17  Valkayová Sylvia      881116  Pov.Byst                        2:40,56
 18  Šterdasovaá Barbora   891118  Pov.Byst                        2:41,18
 19  Voštenáková Miroslav  910411  ZŠ V.Javorku Žilina             2:46,68
 20  Štefanatná Zuzana     890224  Pov.Byst                        2:48,44
 21  Lišková Eva           890627  ZŠ V.Javorku Žilina             2:52,02
 22  Janšáková Katarína    900326  ŠGTrnava                        2:55,26
 23  Zdurienčíková Martin  891219  Športové gymnázium Bratislava   2:56,20
 24  Papalová Natália      901018  ŠGTrnava                        2:56,96
 25  Čermáková Petra       910623  ZŠSkalica                       3:00,98
 26  Pláňovská Veronika    900408  ZŠSkalica                       3:01,38
 27  Kišková Denisa        911227  ZŠ V.Javorku Žilina             3:02,04

800 m 1.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vargová Viktória      890427  ZŠDrienov                       2:22,60
  2  Bučková Denisa        890918  ZŠDubnic                        2:23,95
  3  Tokošová Lenka        881226  ZŠHolíč                         2:24,29
  4  Čičaková Zdenka       881217  ZŠ J.A.Komenského Michalovce    2:24,96
  5  Ščerbáková Ivona      900202  ZŠ Šmeralova Prešov             2:26,04
  6  Molnárová Dominika    910817  ZŠ J.A.Komenského Michalovce    2:26,18
  7  Tajbošová Barbora     880919  ZŠ Pionierská Brezno            2:28,20
  8  Vajáková Dominika     90      ZŠ Komenského Bardejov          2:31,08
  9  Štefunková Patrícia   930123  Športové gymnázium Bratislava   2:34,08

800 m 2.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Holušová Karolína     90      OPAVA                           2:29,68
  2  Kondeová Dajana       910521  ŠGNitra                         2:29,78
  3  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky       2:32,54
  4  Čičmancová Karolína   900226  ŠGNitra                         2:32,98
  5  Prečúchová Alexandra  900415  ZŠ Pionierská Brezno            2:37,14
  6  Šterdasovaá Barbora   891118  Pov.Byst                        2:41,18
  7  Voštenáková Miroslav  910411  ZŠ V.Javorku Žilina             2:46,68
  8  Lišková Eva           890627  ZŠ V.Javorku Žilina             2:52,02
  9  Pláňovská Veronika    900408  ZŠSkalica                       3:01,38

800 m 3.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mašková Markéta       90      OPAVA                           2:26,40
  2  Kazimírová Veronika   90      ZŠ Komenského Bardejov          2:38,76
  3  Valkayová Sylvia      881116  Pov.Byst                        2:40,56
  4  Štefanatná Zuzana     890224  Pov.Byst                        2:48,44
  5  Janšáková Katarína    900326  ŠGTrnava                        2:55,26
  6  Zdurienčíková Martin  891219  Športové gymnázium Bratislava   2:56,20
  7  Papalová Natália      901018  ŠGTrnava                        2:56,96
  8  Čermáková Petra       910623  ZŠSkalica                       3:00,98
  9  Kišková Denisa        911227  ZŠ V.Javorku Žilina             3:02,04


diaľka               žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šibová Vladimíra      90      ZŠ Komenského Bardejov            516
  2  Ondraschková Lucia    891012  ZŠOPAVA                           514
  3  Vravková Martina      890525  ŠGTrenčín                         508
  4  Banáková Katarína     890531  ZŠ Tematínska Bratislava          507
  5  Karlíková Martina     891028  ZŠ Pionierská Brezno              494
  6  Bašteková Kristína    910205  ZŠ V.Javorku Žilina               481
  7  Jalčoviková Katarína  890912  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      478
  8  Zázrivcová Barbora    900116  ZŠ Pionierská Brezno              476
  9  Pavliaková Lucia      881018  Športové gymnázium Bratislava     475
 10  Kantorová Martina     900205  ZŠ V.Javorku Žilina               473
 11  Szabóová Tímea        891112  ŠGTrnava                          472
 12  Gejmovská Romana      891011  Športové gymnázium Bratislava     470
     Mányová Veronika      890420  Atletický klub Nové Zámky         470
 14  Višňovská Veronika    900623  ŠGNitra                           463
     Dunajská Soňa         890425  ZŠ Pionierská Brezno              463
 16  Slováková Monika      900228  ŠGNitra                           459
 17  Michalcová Katarína   896018  Pov.Byst                          456
 18  Reviláková Martina    90      ZŠ Komenského Bardejov            455
 19  Tokárová Natália      891200  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      445
 20  Hnátovičová Katarína  890410  ZŠSkalica                         443
 21  Vargová Marta         90      ZŠ Komenského Bardejov            442
 22  Paličková Iveta       890322  ZŠOPAVA                           427
 23  Buchová Zuzana        890214  ŠGNitra                           422
     Filípková Hana        910518  ZŠSkalica                         422
 25  Slaničková Lucia      881108  Pov.Byst                          420
 26  Ľašová Veronika       920625  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      417
 27  Hlavnová Radka        900110  ŠGTrnava                          416
 28  Vavřinčíková Lucia    890407  ZŠOPAVA                           409
 29  Jankovichová Táňa     881118  Športové gymnázium Bratislava     400
 30  Vakulová Zuzana       900220  ZŠSkalica                         387
 31  Špektenhauserov Luci  900330  ŠGTrnava                          385
 32  Gašparíková Lenka     911019  ZŠ V.Javorku Žilina                0

diaľka finále        žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ondraschková Lucia    891012  ZŠOPAVA                           540
  2  Vravková Martina      890525  ŠGTrenčín                         521
  3  Šibová Vladimíra      90      ZŠ Komenského Bardejov            516
  4  Banáková Katarína     890531  ZŠ Tematínska Bratislava          507
  5  Jalčoviková Katarína  890912  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      504
  6  Karlíková Martina     891028  ZŠ Pionierská Brezno              494
  7  Zázrivcová Barbora    900116  ZŠ Pionierská Brezno              487
  8  Bašteková Kristína    910205  ZŠ V.Javorku Žilina               481

1. 540/+3,1     521/ 0,0
2. 521/+2,2     508/+0,7
3. 516/+1,6
4. 507/+2,4     501/+1,3
5. 504/+0,9
6. 494/+0,5
7. 489/+0,9
8. 487/+0,1

výška                žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Murniková Eva         890909  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      165
  2  Výpalová Darina       890415  ZŠ Tematínska Bratislava          162
  3  Blažová Denisa        911205  ZŠHlohove                         162
  4  Špániková Paula       905113  Pov.Byst                          162
  5  Ábelová Klára         920208  ZŠ Pionierská Brezno              156
     Dunajská Soňa         890425  ZŠ Pionierská Brezno              156
     Civáňová Monika       890709  ZŠ Nábr.mládeže Nitra             156
  8  Čapliarová Martina    90      ZŠ Turany                         153
     Michalcová Katarína   896018  Pov.Byst                          153
     Buchová Zuzana        890214  ŠGNitra                           153
     Béderová Denisa       891001  Športové gymnázium Bratislava     153
 12  Červienková Janka     911228  ZŠ Pionierská Brezno              150
     Višňovská Veronika    900623  ŠGNitra                           150
     Čičaková Zdenka       881217  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      150
 15  Heinzová Mária        890623  ZŠOPAVA                           145
     Zdurienčíková Martin  891219  Športové gymnázium Bratislava     145
     Kociánová Michaela    900521  ZŠOPAVA                           145
     Vavřinčíková Lucia    890407  ZŠOPAVA                           145
     Hanuščáková Kvetosla  89      ZŠ Komenského Bardejov            145
 20  Crkoňová Táňa         925107  Pov.Byst                          140
     Slováková Monika      900228  ŠGNitra                           140
     Šibová Vladimíra      90      ZŠ Komenského Bardejov            140
     Mikitová Michaela     900516  ZŠ Šmeralova Prešov               140
     Bašteková Kristína    910205  ZŠ V.Javorku Žilina               140
 25  Čičaková Katarína     891111  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      135
     Kučeríková Zuzana     880901  ZŠSkalica                         135
     Plešková Martina      900512  ZŠ V.Javorku Žilina               135
     Štefunková Patrícia   930123  Športové gymnázium Bratislava     135
 29  Hodulíková Kristína   900903  ŠGTrnava                          130
 30  Hnátovičová Katarína  890410  ZŠSkalica                         125
     Chocholáčková Renata  900731  ZŠSkalica                         125
 32  Šipošová Lucia        910518  ŠGTrnava                          120
 33  Dubovská Katarína     910805  ŠGTrnava                           0


guľa 3kg             žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Karasová Andrea       90520   AC Stavbár ŠG Nitra              13,02
  2  Konopásková Michaela  881028  ŠGNitra                          12,17
  3  Gajerová Katarína     891226  Športové gymnázium Bratislava    12,01
  4  Smoleňová Markéta     900527  ZŠOPAVA                          11,64
  5  Šašinková Dominika    890913  Športové gymnázium Bratislava    10,87
  6  Valčičáková Martina   890612  ZŠ Zarevúca Ružomberok           10,55
  7  Jánošíková Iveta      890820  ZŠSkalica                        10,49
  8  Kociánová Michaela    900521  ZŠOPAVA                          10,45
  9  Syčová Zuzana         881029  ZŠ Pionierská Brezno             10,19
 10  Šimková Anna          890813  Športové gymnázium Bratislava    10,11
     Kyzeková Dominika     881201  ZŠ Pionierská Brezno             10,11
 12  Poľaková Marianna     900209  ZŠ J.A.Komenského Michalovce     10,06
     Packová Katarína              ZŠUdiča                          10,06
 14  Blaženiaková Zuzana   890111  ZŠ Pionierská Brezno             10,01
 15  Petrovičová Terézia   910426  ŠGNitra                           9,96
 16  Kazimírová Veronika   90      ZŠ Komenského Bardejov            9,80
 17  Foorrová Nicola       900817  ŠGTrnava                          9,02
 18  Konečná Lucia         900322  ZŠSkalica                         8,93
 19  Kušnírová Nikoleta    900430  ŠGNitra                           8,81
 20  Heinzová Mária        890623  ZŠOPAVA                           8,60
     Čapičíková Júlia      89      ZŠ Komenského Bardejov            8,60
 22  Labajová Simona       900620  ZŠ V.Javorku Žilina               8,48
 23  Petrušková Lucia      90      ZŠ Komenského Bardejov            8,44
 24  Jankoviková Petra     880912  ZŠ J.A.Komenského Michalovce      8,43
 25  Plešková Martina      900512  ZŠ V.Javorku Žilina               8,26
 26  Štefanatná Zuzana     890224  Pov.Byst                          7,96
 27  Hodulíková Kristína   900903  ŠGTrnava                          7,41
 28  Lazová Petra          905831  Pov.Byst                          7,09
 29  Šterdasovaá Barbora   891118  Pov.Byst                          7,01

guľa 3kg finále      žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Karasová Andrea       90520   AC Stavbár ŠG Nitra              13,10
  2  Konopásková Michaela  881028  ŠGNitra                          12,35
  3  Gajerová Katarína     891226  Športové gymnázium Bratislava    12,01
  4  Smoleňová Markéta     900527  ZŠOPAVA                          11,64
  5  Šašinková Dominika    890913  Športové gymnázium Bratislava    10,87
  6  Valčičáková Martina   890612  ZŠ Zarevúca Ružomberok           10,55
  7  Jánošíková Iveta      890820  ZŠSkalica                        10,51
  8  Kociánová Michaela    900521  ZŠOPAVA                          10,45


kriket               žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gajerová Katarína     891226  Športové gymnázium Bratislava    68,84
  2  Valčičáková Martina   890612  ZŠ Zarevúca Ružomberok           67,97
  3  Gáliková Barbara      900410  ZŠKrupina                        67,46
  4  Valachová Adriana     891115  Púchov                           65,80
  5  Kušnírová Nikoleta    900430  ŠGNitra                          63,70
  6  Ondrušová Patícia             Skalica                          59,24
  7  Ondraschková Lucia    891012  ZŠOPAVA                          57,91
  8  Šimková Anna          890813  Športové gymnázium Bratislava    56,22
  9  Jánošíková Iveta      890820  ZŠSkalica                        54,74
 10  Čapičíková Júlia      89      ZŠ Komenského Bardejov           52,12
 11  Petrovičová Terézia   910426  ŠGNitra                          51,97
 12  Konopásková Michaela  881028  ŠGNitra                          51,90
 13  Kyzeková Dominika     881201  ZŠ Pionierská Brezno             51,38
 14  Smoleňová Markéta     900527  ZŠOPAVA                          49,23
 15  Lazová Petra          905831  Pov.Byst                         49,07
 16  Poľaková Marianna     900209  ZŠ J.A.Komenského Michalovce     48,79
 17  Hodulíková Kristína   900903  ŠGTrnava                         48,20
 18  Petrušková Lucia      90      ZŠ Komenského Bardejov           47,96
 19  Labajová Simona       900620  ZŠ V.Javorku Žilina              47,21
 20  Konečná Lucia         900322  ZŠSkalica                        46,45
 21  Červienková Janka     911228  ZŠ Pionierská Brezno             45,71
 22  Syčová Zuzana         881029  ZŠ Pionierská Brezno             45,68
 23  Špániková Paula       905113  Pov.Byst                         44,21
 24  Očková Martina        890515  ZŠ V.Javorku Žilina              44,05
 25  Kišková Denisa        911227  ZŠ V.Javorku Žilina              43,54
 26  Ľašová Veronika       920625  ZŠ J.A.Komenského Michalovce     41,77
 27  Šašinková Dominika    890913  Športové gymnázium Bratislava    41,53
 28  Pláňovská Veronika    900408  ZŠSkalica                        39,77
 29  Crkoňová Táňa         925107  Pov.Byst                         38,69
 30  Reviľaková Martina    90      ZŠ Komenského Bardejov           38,45
 31  Foorrová Nicola       900817  ŠGTrnava                         35,48

kriket finále        žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gajerová Katarína     891226  Športové gymnázium Bratislava    68,84
  2  Valčičáková Martina   890612  ZŠ Zarevúca Ružomberok           67,97
  3  Gáliková Barbara      900410  ZŠKrupina                        67,46
  4  Valachová Adriana     891115  Púchov                           65,80
  5  Kušnírová Nikoleta    900430  ŠGNitra                          63,70
  6  Ondrušová Patícia             Skalica                          62,03
  7  Ondraschková Lucia    891012  ZŠOPAVA                          57,91
  8  Šimková Anna          890813  Športové gymnázium Bratislava    56,22


4 x 60 m             žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  "A" Michalovce                                                 30,79
  2  "A" OŠG Nitra                                                  31,21
  3  "A" P.Bystrica                                                 31,44
  4  "A" OPAVA                                                      31,55
  5  "A" Bardejov                                                   31,63
  6  "A" OŠG Bratislava                                             31,72
  7  "A" Brezno                                                     31,98
  8  "B" OPAVA                                                      32,78
  9  "A" Žilina                                                     32,84
 10  "A" Skalica                                                    32,95
 11  "A" ASKTT                                                      33,34
 12  "B" Bardejov                                                   33,54
 13  "B" OŠG Nitra                                                  33,89
 14  "B" Michalovce                                                 34,56
 15  "B" Brezno                                                     35,19
 16  "B" P.Bystrica                                                 35,58
 17  "B" Žilina                                                     35,68
 18  "B" ASKTT                                                      36,12

4 x 60 m 1.b.        žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  "A" Michalovce                                                 30,79
  2  "A" OŠG Nitra                                                  31,21
  3  "A" OPAVA                                                      31,55
  4  "A" Bardejov                                                   31,63
  5  "A" OŠG Bratislava                                             31,72
  6  "A" Brezno                                                     31,98
  7  "A" Žilina                                                     32,84
  8  "A" Skalica                                                    32,95

4 x 60 m 2.b.        žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  "A" P.Bystrica                                                 31,44
  2  "B" OPAVA                                                      32,78
  3  "A" ASKTT                                                      33,34
  4  "B" Bardejov                                                   33,54
  5  "B" OŠG Nitra                                                  33,89
  6  "B" Michalovce                                                 34,56
  7  "B" Brezno                                                     35,19
  8  "B" P.Bystrica                                                 35,58
  9  "B" Žilina                                                     35,68
 10  "B" ASKTT                                                      36,12


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com