Majstrovstvá Slovenska v atletike pre rok 2004 - dospelí
                       Bratislava 03-04.07.2004


100 m I.rozbeh       muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmarek Peter        860108  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,01
  2  Rehor Lukáš           861021  Lokomotíva Šurany                11,25
  3  Daňko František       850509  AO Akademik TU Košice            11,44
  4  Šesták Tomáš          800409  AC Bebet Bratislava              11,57
  5  Bučinský Lukáš        810205  Slávia STU Bratislava            11,68
  6  Vaško Roman           861009  AC Stavbár ŠG Nitra              11,73
  7  Pituch Tomáš          830301  Slávia STU Bratislava            12,21
w: -0,9 m/s

100 m II.rozbeh      muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Novosád Anton         820129  Slávia UK Bratislava             11,13
  2  Švondrk Jozef         860824  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,15
  3  Hudcovský Ján         810307  AC Stavbár ŠG Nitra              11,18
  4  Kapišinský Peter      751105  AC Bebet Bratislava              11,44
  5  Bartoš Miroslav       861112  AC Stavbár ŠG Nitra              11,63
  6  Čelko Tomáš           840427  AO Slávia ŽU Žilina              11,86
  7  Valach Marek          870123  Slávia STU Bratislava            12,30
     Ekhardt Vladimír      821223  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava          DQ
w: +1,6 m/s

100 m III.rozbeh     muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gajdoš Ján            830216  AO Akademik TU Košice            10,97
  2  Vanderka Marián       720418  Slávia UK Bratislava             11,09
  3  Lazor Martin          840715  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   11,13
  4  Filip Peter           770621  Slávia UK Bratislava             11,38
  5  Slovák Juraj          850812  AC Stavbár ŠG Nitra              11,47
  6  Vaňo Peter            810503  Slávia STU Bratislava            11,67
  7  Fabianek Pavol        870215  ŠK Vital Bratislava              12,08
  8  Pastorčík Rastislav   770609  AO Akademik TU Košice            12,93
w: +2,1 m/s

100 m finále         muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmarek Peter        860108  AK Spartak Dubnica nad Váhom     10,80
  2  Gajdoš Ján            830216  AO Akademik TU Košice            10,89
  3  Novosád Anton         820129  Slávia UK Bratislava             10,97
  4  Vanderka Marián       720418  Slávia UK Bratislava             11,04
  5  Lazor Martin          840715  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   11,09
  6  Rehor Lukáš           861021  Lokomotíva Šurany                11,13
  7  Švondrk Jozef         860824  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,39
     Hudcovský Ján         810307  AC Stavbár ŠG Nitra                 DQ
Pretekár Hudcovský  ACSOG bol diskvalifikovaný pre porušenie pravidla číslo 162 o štarte
w: +0,1 m/s


200 m I.rozbeh       muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gajdoš Ján            830216  AO Akademik TU Košice            22,55
  2  Lazor Martin          840715  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   22,72
  3  Králik Juraj          830629  AC Stavbár ŠG Nitra              22,72
  4  Vaňo Peter            810503  Slávia STU Bratislava            24,15
  5  Poláček Peter         860913  AK AŠK Slávia Trnava             24,23
  6  Filo Miloš            810808  AK Spartak Dubnica nad Váhom     24,95
     Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava                 NF
w: -1,8 m/s

200 m II.rozbeh      muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             22,88
  2  Daňko František       850509  AO Akademik TU Košice            23,08
  3  Mižičko Matej         840131  ŠK Vital Bratislava              23,31
  4  Kapišinský Peter      751105  AC Bebet Bratislava              23,67
  5  Bartoš Miroslav       861112  AC Stavbár ŠG Nitra              23,74
  6  Ekhardt Vladimír      821223  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       24,24
  7  Valach Marek          870123  Slávia STU Bratislava            25,34
     Hruška Marián         860630  Atletický klub Nové Zámky           NP
w: -0,8 m/s

200 m III.rozbeh     muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Rác Michal            790605  Slávia UK Bratislava             22,55
  2  Hudcovský Ján         810307  AC Stavbár ŠG Nitra              23,05
  3  Šesták Tomáš          800409  AC Bebet Bratislava              23,28
  4  Váci Ľuboš            830903  AO Akademik TU Košice            23,52
  5  Bučinský Lukáš        810205  Slávia STU Bratislava            23,60
  6  Švondrk Jozef         860824  AK Spartak Dubnica nad Váhom     23,62
  7  Gardian Adam          860905  Slávia UK Bratislava             23,63
  8  Pastorčík Rastislav   770609  AO Akademik TU Košice            26,23
w: -0,4 m/s

200 m finále         muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gajdoš Ján            830216  AO Akademik TU Košice            22,02
  2  Lazor Martin          840715  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   22,60
  3  Králik Juraj          830629  AC Stavbár ŠG Nitra              22,62
  4  Rác Michal            790605  Slávia UK Bratislava             22,87
  5  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             22,93
  6  Hudcovský Ján         810307  AC Stavbár ŠG Nitra              22,97
  7  Šesták Tomáš          800409  AC Bebet Bratislava              23,41
  8  Daňko František       850509  AO Akademik TU Košice            23,95
w: -0,4 m/s


400 m                muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žňava Peter           821006  AC Stavbár ŠG Nitra              48,58
  2  Repčík Jozef          860803  Slávia ŠŠ Trenčín                49,13
  3  Filip Peter           770621  Slávia UK Bratislava             50,41
  4  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             50,61
  5  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava              51,01
  6  Králik Juraj          830629  AC Stavbár ŠG Nitra              51,48
  7  Tokarčík Daniel       860529  AK Univerzity Banská Bystrica    51,63
  8  Váci Ľuboš            830903  AO Akademik TU Košice            51,72
  9  Gardian Adam          860905  Slávia UK Bratislava             51,97
 10  Mižičko Matej         840131  ŠK Vital Bratislava              52,05
 11  Fesenko Sergej        860917  ŠK Vital Bratislava              52,11
 12  Filo Miloš            810808  AK Spartak Dubnica nad Váhom     53,29
 13  Martinický Jakub      841008  Inter Slovnaft Bratislava        54,03
 14  Pivarček Milan        860723  Atletický klub Nové Zámky        54,42
 15  Pavlík Ivan           840927  AK Spartak Dubnica nad Váhom     54,87
 16  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                  57,01

400 m I.beh          muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žňava Peter           821006  AC Stavbár ŠG Nitra              48,58
  2  Repčík Jozef          860803  Slávia ŠŠ Trenčín                49,13
  3  Filip Peter           770621  Slávia UK Bratislava             50,41
  4  Babin Matej           850118  AK AŠK Slávia Trnava             50,61
  5  Horák Boris           850813  ŠK Vital Bratislava              51,01
  6  Králik Juraj          830629  AC Stavbár ŠG Nitra              51,48
  7  Gardian Adam          860905  Slávia UK Bratislava             51,97
  8  Mižičko Matej         840131  ŠK Vital Bratislava              52,05

400 m II.beh         muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tokarčík Daniel       860529  AK Univerzity Banská Bystrica    51,63
  2  Váci Ľuboš            830903  AO Akademik TU Košice            51,72
  3  Fesenko Sergej        860917  ŠK Vital Bratislava              52,11
  4  Filo Miloš            810808  AK Spartak Dubnica nad Váhom     53,29
  5  Martinický Jakub      841008  Inter Slovnaft Bratislava        54,03
  6  Pivarček Milan        860723  Atletický klub Nové Zámky        54,42
  7  Pavlík Ivan           840927  AK Spartak Dubnica nad Váhom     54,87
  8  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                  57,01


800 m                muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Lajčák Matúš          781129  Slávia UK Bratislava            1:53,15
  2  Pagáč Ján             841005  Atletic Stavklub Lučenec        1:53,39
  3  Ondruš Peter          800704  Slávia STU Bratislava           1:54,05
  4  Findra Vladimír       850413  Atletic Stavklub Lučenec        1:55,63
  5  Tokarčík Daniel       860529  AK Univerzity Banská Bystrica   1:57,91
  6  Puškár Ondrej         850406  AK AŠK Slávia Trnava            1:58,50
  7  Tarkoš Pavol          830511  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      1:58,64
  8  Beňo Jakub            860205  AK Univerzity Banská Bystrica   1:59,77
  9  Balážik Jakub         860120  Atletic Stavklub Lučenec        2:00,83
 10  Holák Viliam          820202  Slávia STU Bratislava           2:01,24
 11  Lapšanský Marek       770823  Slávia STU Bratislava           2:01,60
 12  Safko Michal          750328  AO Akademik TU Košice           2:01,91
 13  Puškár Michal         860707  AK AŠK Slávia Trnava            2:02,35
 14  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       2:04,80
 15  Grull Martin          850315  Lokomotíva Šurany               2:04,93
 16  Pavlík Ivan           840927  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:05,45
 17  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                 2:10,83
     Tibenský Branislav    821223  Slávia STU Bratislava                NF
     Pivarček Milan        860723  Atletický klub Nové Zámky            NF
     Valent Roman          820821  AK Univerzity Banská Bystrica        NF

800 m otvorený pretek muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Lajčák Matúš          781129  Slávia UK Bratislava            1:53,15
  2  Pagáč Ján             841005  Atletic Stavklub Lučenec        1:53,39
  3  Ondruš Peter          800704  Slávia STU Bratislava           1:54,05
  4  Munir Ali Abufares    830314  Lýbia                           1:55,22
  5  Findra Vladimír       850413  Atletic Stavklub Lučenec        1:55,63
  6  Tokarčík Daniel       860529  AK Univerzity Banská Bystrica   1:57,91
  7  Puškár Ondrej         850406  AK AŠK Slávia Trnava            1:58,50
  8  Tarkoš Pavol          830511  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      1:58,64
  9  Beňo Jakub            860205  AK Univerzity Banská Bystrica   1:59,77
 10  Balážik Jakub         860120  Atletic Stavklub Lučenec        2:00,83
 11  Holák Viliam          820202  Slávia STU Bratislava           2:01,24
 12  Lapšanský Marek       770823  Slávia STU Bratislava           2:01,60
 13  Safko Michal          750328  AO Akademik TU Košice           2:01,91
 14  Puškár Michal         860707  AK AŠK Slávia Trnava            2:02,35
 15  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       2:04,80
 16  Grull Martin          850315  Lokomotíva Šurany               2:04,93
 17  Pavlík Ivan           840927  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:05,45
 18  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                 2:10,83
     Tibenský Branislav    821223  Slávia STU Bratislava                NF
     Pivarček Milan        860723  Atletický klub Nové Zámky            NF
     Valent Roman          820821  AK Univerzity Banská Bystrica        NF

800 m I.beh          muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Lajčák Matúš          781129  Slávia UK Bratislava            1:53,15
  2  Pagáč Ján             841005  Atletic Stavklub Lučenec        1:53,39
  3  Ondruš Peter          800704  Slávia STU Bratislava           1:54,05
  4  Munir Ali Abufares    830314  Lýbia                           1:55,22
  5  Findra Vladimír       850413  Atletic Stavklub Lučenec        1:55,63
  6  Tokarčík Daniel       860529  AK Univerzity Banská Bystrica   1:57,91
  7  Puškár Ondrej         850406  AK AŠK Slávia Trnava            1:58,50
  8  Tarkoš Pavol          830511  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      1:58,64
  9  Holák Viliam          820202  Slávia STU Bratislava           2:01,24
     Valent Roman          820821  AK Univerzity Banská Bystrica        NF
     Tibenský Branislav    821223  Slávia STU Bratislava                NF

800 m II.beh         muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Beňo Jakub            860205  AK Univerzity Banská Bystrica   1:59,77
  2  Balážik Jakub         860120  Atletic Stavklub Lučenec        2:00,83
  3  Lapšanský Marek       770823  Slávia STU Bratislava           2:01,60
  4  Safko Michal          750328  AO Akademik TU Košice           2:01,91
  5  Puškár Michal         860707  AK AŠK Slávia Trnava            2:02,35
  6  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       2:04,80
  7  Grull Martin          850315  Lokomotíva Šurany               2:04,93
  8  Pavlík Ivan           840927  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:05,45
  9  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                 2:10,83
     Pivarček Milan        860723  Atletický klub Nové Zámky            NF


1500 m               muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ondruš Peter          800704  Slávia STU Bratislava           3:55,06
  2  Puškár Ondrej         850406  AK AŠK Slávia Trnava            4:00,40
  3  Bekeš Martin          810228  TJ Obal servis VSŽ Košice       4:03,33
  4  Beňo Jakub            860205  AK Univerzity Banská Bystrica   4:05,67
  5  Jakubášek Jaroslav    680710  JM DEMOLEX BK Bardejov          4:09,51
  6  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany               4:12,48
  7  Puškár Michal         860707  AK AŠK Slávia Trnava            4:16,48
  8  Arbet Branislav       770423  Bežecký klub Lysá pod Makytou   4:17,18
  9  Urban František       841213  Slávia UK Bratislava            4:18,94
 10  Palkovič Tomáš        850814  AK Junior Holič                 4:24,19
 11  Martinek Jozef        811027  AO Slávia ŽU Žilina             4:24,33
 12  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       4:26,73
 13  Safko Michal          750328  AO Akademik TU Košice           4:27,86
 14  Starovský Peter       851111  AK MŠK Kysucké Nové Mesto       4:32,07
 15  Blaško Miroslav       850727  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      4:36,42
     Balážik Jakub         860120  Atletic Stavklub Lučenec             NF

1500 m otvorený pretek muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ondruš Peter          800704  Slávia STU Bratislava           3:55,06
  2  Munir Ali Abufares    830314  Lýbia                           3:55,63
  3  Hubáček Petr          780506  N.Měston/M                      3:58,27
  4  Puškár Ondrej         850406  AK AŠK Slávia Trnava            4:00,40
  5  Bekeš Martin          810228  TJ Obal servis VSŽ Košice       4:03,33
  6  Beňo Jakub            860205  AK Univerzity Banská Bystrica   4:05,67
  7  Jakubášek Jaroslav    680710  JM DEMOLEX BK Bardejov          4:09,51
  8  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany               4:12,48
  9  Puškár Michal         860707  AK AŠK Slávia Trnava            4:16,48
 10  Arbet Branislav       770423  Bežecký klub Lysá pod Makytou   4:17,18
 11  Urban František       841213  Slávia UK Bratislava            4:18,94
 12  Palkovič Tomáš        850814  AK Junior Holič                 4:24,19
 13  Martinek Jozef        811027  AO Slávia ŽU Žilina             4:24,33
 14  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       4:26,73
 15  Safko Michal          750328  AO Akademik TU Košice           4:27,86
 16  Starovský Peter       851111  AK MŠK Kysucké Nové Mesto       4:32,07
 17  Blaško Miroslav       850727  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      4:36,42


5000 m               muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vanko Miroslav        730314  TJ Obal servis VSŽ Košice      14:59,05
  2  Prokein Martin        831002  AK Univerzity Banská Bystrica  15:11,14
  3  Holečko Martin        781218  TJ Obal servis VSŽ Košice      15:13,47
  4  Arbet Roman           760530  JM DEMOLEX BK Bardejov         15:17,06
  5  Dubašák Jozef         770522  AK Steeple Poprad Poprad       15:33,25
  6  Grull Miroslav        860915  Lokomotíva Šurany              15:40,68
  7  Arbet Branislav       770423  Bežecký klub Lysá pod Makytou  15:43,17
  8  Vyhnička Ján          850115  AO Sparta Považská Bystrica    15:52,13
  9  Jakubášek Jaroslav    680710  JM DEMOLEX BK Bardejov         15:58,26
 10  Bekeš Martin          810228  TJ Obal servis VSŽ Košice      16:00,67
 11  Sumerling Štefan      711119  Šport Team Hritz Nová Lesná    16:02,89
 12  Zuzčák Marek          730711  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava     16:33,45
 13  Košík Slavomír        810915  Považan Pruské                 16:47,43
 14  Belokostolský Tomáš   841123  Bežecký klub Lysá pod Makytou  16:53,89


10 000  m            muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Matanin Marcel        731215  TJ Obal servis VSŽ Košice      31:21,49
  2  Arbet Roman           760530  JM DEMOLEX BK Bardejov         31:35,36
  3  Tichý Peter           690312  SR                             32:23,15
  4  Sumerling Štefan      711119  Šport Team Hritz Nová Lesná    33:21,77
  5  Belokostolský Tomáš   841123  Bežecký klub Lysá pod Makytou  33:35,05
  6  Kačic Martin          710628  Klub rekr Nové Mesto nad Váhom 33:40,84
  7  Medveď Róbert         860908  AK Svetlošák.S Banská Bystrica 34:00,38
  8  Vaník Peter           741225  Slávia STU Bratislava          35:24,90
  9  Erdziak Lukáš         810506  Maraton AC Rača                35:26,07
 10  Palkovič Roman        840622  AK Junior Holič                36:12,73
 11  Palkovič Peter        830126  AK Junior Holič                36:18,81
 12  Oprchal Tomáš         861027  AFK Nové Mesto nad Váhom       38:27,10
 13  Vrábel Marián         870619  Atletický klub Nové Zámky      39:05,53
 14  Szolár Ladislav       870702  Atletický klub Nové Zámky      40:40,88
     Švajda Gabriel        841127  AK ŽP Šport Podbrezová               NF
     Rusznyák Ľudovít      860815  Atletický klub Nové Zámky            NF
     Králik Eduard         731107  Slávia UK Bratislava                 NP

10 000  m            juniori
--------------------------------------------------------------------------
  1  Medveď Róbert         860908  AK Svetlošák.S Banská Bystrica 34:00,38
  2  Oprchal Tomáš         861027  AFK Nové Mesto nad Váhom       38:27,10
  3  Vrábel Marián         870619  Atletický klub Nové Zámky      39:05,53
  4  Szolár Ladislav       870702  Atletický klub Nové Zámky      40:40,88
     Rusznyák Ľudovít      860815  Atletický klub Nové Zámky            NF


110 m prek.finále    muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Dizdarevič Slaven     810803  AO Akademik TU Košice            14,89
  2  Doroš Ivan            701009  Slávia UK Bratislava             15,11
  3  Sobota Andrej         790624  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       15,58
  4  Kuric Jaroslav        860111  Slávia ŠŠ Trenčín                15,71
  5  Droščák Branislav     801207  Slávia STU Bratislava            16,60
  6  Kevický Martin        830828  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       16,70
  7  Laubert Tomáš         791014  AO Akademik TU Košice            18,09
w: -0,8 m/s


400 m prek.          muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lopuchovský Marcel    770502  Slávia UK Bratislava             51,12
  2  Čelko Tomáš           840427  AO Slávia ŽU Žilina              53,11
  3  Fogel Viktor          840730  AK AŠK Slávia Trnava             53,80
  4  Adamík Richard        840523  Slávia ŠŠ Trenčín                56,55
  5  Sobota Andrej         790624  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       56,68
  6  Zuzčák Juraj          780330  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       57,36
  7  Plančík Peter         841017  AK Svetlošák.S Banská Bystrica   57,91
  8  Meszáros Tomáš        861005  ŠK Vital Bratislava              58,50
  9  Pytliak Marek         780605  AO Akademik TU Košice            61,07
 10  Droščák Branislav     801207  Slávia STU Bratislava            63,18
     Tibenský Branislav    821223  Slávia STU Bratislava               NF

400 m prek. I.beh    muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lopuchovský Marcel    770502  Slávia UK Bratislava             51,12
  2  Čelko Tomáš           840427  AO Slávia ŽU Žilina              53,11
  3  Fogel Viktor          840730  AK AŠK Slávia Trnava             53,80
  4  Adamík Richard        840523  Slávia ŠŠ Trenčín                56,55
  5  Plančík Peter         841017  AK Svetlošák.S Banská Bystrica   57,91
  6  Meszáros Tomáš        861005  ŠK Vital Bratislava              58,50

400 m prek. II.beh   muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Sobota Andrej         790624  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       56,68
  2  Zuzčák Juraj          780330  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       57,36
  3  Pytliak Marek         780605  AO Akademik TU Košice            61,07
  4  Droščák Branislav     801207  Slávia STU Bratislava            63,18
     Tibenský Branislav    821223  Slávia STU Bratislava               NF


3000 m prek.         muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Michalčík Pavol       800827  AFK Nové Mesto nad Váhom        9:17,98
  2  Dubašák Jozef         770522  AK Steeple Poprad Poprad        9:32,89
  3  Jamrich Milan         810918  Slávia STU Bratislava          10:16,54
     Košík Slavomír        810915  Považan Pruské                       NF


diaľka               muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Dobrovodský Jaroslav  841213  Atletický klub Nové Zámky         739
  2  Hruška Marián         860630  Atletický klub Nové Zámky         721
  3  Dizdarevič Slaven     810803  AO Akademik TU Košice             699
  4  Krug Stefan           850706  HAC Humenné                       695
  5  Puvák Branislav       780922  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava        673
  6  Benda Andrej          750925  AC Bebet Bratislava               671
  7  Pustý Lukáš           840820  TJ Slovan Sabinov                 669
  8  Hort Ondrej           860825  AK Spartak Dubnica nad Váhom      633
  9  Ličák Gabriel         820705  AK Univerzity Banská Bystrica     625
 10  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     622
 11  Škvarka Michal        860407  AK Univerzity Banská Bystrica     609
 12  Holocsi Miroslav      880616  ŠK Vital Bratislava               593
 13  Zajac Matúš           880130  AK Univerzity Banská Bystrica     584
 14  Martinček Jakub       870115  AK Univerzity Banská Bystrica     566
1.  733/+0.4  727/+0.6  709/-0.3  739/+1.5  730/+0.4  723/+0.6
2.  677/+0.5     x      650/+1.2  674/+0.2  697/+0.6  721/+0.8
3.  665/-1.3  676/+0.2  664/+0.8  688/-0.1  699/-1.0  661/+0.5
4.  520/+0.3  512/+0.4  668/-0.3  694/-0.8  534/-0.3  695/+0.4
5.  641/+0.5  673/+0.2  660/+0.5  672/+0.4  673/-0.1  645/+0.6
6.  667/+0.6  671/-0.3     x      652/-0.9     x         x
7.     x      628/+0.3     x      645/-0.1     x      669/+2.2
8.  633/+0.7  584/-0.8     x      598/+0.2  621/+0.4  616/+0.9
9.  625/+0,9
10. 622/+0.4
11. 609/-0.7
12. 593/+2.5   578/-0.2
13. 584/+0.4
14. 566/+0.4


trojskok             muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Dobrovodský Jaroslav  841213  Atletický klub Nové Zámky        14,80
  2  Hruška Marián         860630  Atletický klub Nové Zámky        13,53
  3  Stanko Matej          831023  Slávia UK Bratislava              0,00
     Kovarovič Tomáš       780412  Atletika ŠK Skalica               0,00
     Zajac Matúš           880130  AK Univerzity Banská Bystrica     0,00

1.       x      16,23/-0,5  16,66/+1,1  16,35/+1,4       x           x
2.       x           x      16,37/+1,0       x      15,54/-0,7  15,27/-0,3
3.       x      15,62/+0,3  15,87/+0,7  16,04/+0,3       x      15,98/+0,4
4.       x           x      14,69/+0,9  14,60/-0,5  14,62/+0,5  14,80/-0,2
5.       x           x           x           -      13,53/+0,6       x

trojskok otvorený pr muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Valiukevich Dmitrij   810530  Slávia UK Bratislava             16,66
  2  Cholenský Tomáš       78      CZ-OLYMP                         16,37
  3  Kovář Milan           72      CZ-DUKLA                         16,04
  4  Dobrovodský Jaroslav  841213  Atletický klub Nové Zámky        14,80
  5  Hruška Marián         860630  Atletický klub Nové Zámky        13,53
  6  Zajac Matúš           880130  AK Univerzity Banská Bystrica     0,00
     Kovarovič Tomáš       780412  Atletika ŠK Skalica               0,00
     Stanko Matej          831023  Slávia UK Bratislava              0,00
      Mutyaba Miron        81      CZ-M.SLAVI                          NP


výška                muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horák Peter           831207  AŠK Dukla Banská Bystrica         218
  2  Kabelka Michal        850204  Atletik jump club Lučenec         205
  3  Prezbruchy Martin     840823  AO Akademik TU Košice             200
  4  Veľký Dušan           741018  AK Slávia PU Prešov               195
  5  Čička Miroslav        860401  AO Sparta Považská Bystrica       195
  6  Škvarka Michal        860407  AK Univerzity Banská Bystrica     195
     Cvanciger Roman       831206  AO Akademik TU Košice             195
  8  Brázdik Pavol         791020  AC Stavbár ŠG Nitra               190
     Kompas Róbert         861012  AC Stavbár ŠG Nitra                NF
     Kalafus Martin        881208  Slávia STU Bratislava                NP

   185  190  195  200  205  209  214  218  221

1.                      xo  xxo   xo  xxo  xxx
2.        o    o    o  xxo  xxx
3.   o    o    o   xo  xxx
4.   o    o    o  xxx
5.   o    o   xo  xxx
6.   o    o  xxo  xxx
     o    o  xxo  xxx
8.   o    o  xxx


žrď                  muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Čekan Tomáš           860320  AO Akademik TU Košice             480
  2  Pažák Peter           570223  AK Univerzity Banská Bystrica     440
  3  Ďurjak Ondrej         841207  AK Univerzity Banská Bystrica     440

    400  420  440  450  460  480  490
1.    o    -    o    -   xo  xxo  xxx
2.    o   xo   xo  xxx
3.    o    o  xxo  xxx


guľa                 muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Haborák Milan         730111  AŠK Dukla Banská Bystrica        19,82
  2  Konopka Mikuláš       790123  AŠK Dukla Banská Bystrica        19,71
  3  Žitňanský Jaroslav    710218  Slávia UK Bratislava             18,70
  4  Pittner Jaroslav      840420  Slávia UK Bratislava             17,70
  5  Štrbák Michal         850308  Slávia ŠŠ Trenčín                15,07
  6  Vida Roman            691002  Maraton AC Rača                  14,38
  7  Böhm Rastislav        680317  AK Spartak Dubnica nad Váhom     13,07
  8  Florek Pavol          650813  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,99

1.  19,39    x    19,45    x    19,27  19,82
2.  19,16  19,71    -      -      -      -
3.    x    18,19  18,70    x      x      x
4.  17,70  17,65    x      x      x    17,20
5.  14,14    x      x    15,07    x      -
6.    x    13,70  14,37    x      x    14,38
7.  12,44    x    12,57  13,02    x    13,07
8.  12,25  12,63    x    12,64  12,99    x


disk                 muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žitňanský Jaroslav    710218  Slávia UK Bratislava             54,64
  2  Vanek Daniel          830118  Slávia ŠŠ Trenčín                54,50
  3  Gašaj Matej           811227  AC Stavbár ŠG Nitra              47,51
  4  Gajdoš Ján            860718  AO Akademik TU Košice            41,38
  5  Párička Jozef         841012  AK Univerzity Banská Bystrica    40,60
  6  Daniš Branislav       841220  AK Univerzity Banská Bystrica    40,43
  7  Florek Pavol          650813  AK Spartak Dubnica nad Váhom     38,08
  8  Kevický Martin        830828  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       35,39
  9  Ďurjak Ondrej         841207  AK Univerzity Banská Bystrica    28,28

1.    x    52,40  54,64    x      x      x
2.  52,85  54,50    x      x    54,29  53,62
3.  44,58  46,92  44,10  47,51    x    47,37
4.    x    38,53  41,16  38,60  41,38    x
5.    x    37,16    x    40,60    x      x
6.  36,73  40,24    x      x    40,43    x
7.    x    36,73  38,08  38,06  37,51    x
8.    x    35,39    x    32,07  30,69    x


oštep                muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bokor Marián          770417  AŠK Dukla Banská Bystrica        74,02
  2  Vyrostek Mikuláš      801007  AK Univerzity Banská Bystrica    63,66
  3  Florek Pavol          650813  AK Spartak Dubnica nad Váhom     63,62
  4  Honner Richard        700320  Slávia STU Bratislava            57,15
  5  Pavlatovský Roman     730219  Atletický klub Nové Zámky        52,98
  6  Meňky Peter           860321  AC Stavbár ŠG Nitra              50,49
  7  Ďurjak Ondrej         841207  AK Univerzity Banská Bystrica    44,80

1.  70,90  74,02    x      x      x      x
2.  55,87    x    59,04  59,20    x    63,66
3.  61,24  61,97    x      -      -    63,62
4.  55,20  55,12    x    57,15    x      x
5.  50,18  50,00    x      x    49,83  52,98
6.  50,19    x    49,69    x    50,49    x
7.  44,80    x      x      x    44,40  42,90


kladivo              muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  Charfreitag Libor     770911  AK AŠK Slávia Trnava             74,68
  2  Daniš Branislav       841220  AK Univerzity Banská Bystrica    60,16
  3  Koukal Jiří           820623  AK Svetlošák.S Banská Bystrica   58,83
  4  Lomnický Marcel       870706  AC Stavbár ŠG Nitra              57,65

1.  74,24  73,02    x    74,68  73,46  74,60
2.    x    58,26  60,16    x      x      x
3.  56,86  56,64  56,12  56,79  58,76  58,83
4.    x    56,45    x    51,85  56,64  57,65

10 km chôdza         muži
--------------------------------------------------------------------------
  1  Babík Zdeno           840109  AK Svetlošák.S Banská Bystrica 42:47,28
  2  Gajňák Milann         830613  AK Univerzity Banská Bystrica  44:51,51
  3  Medera Zdeno          750101  AK Spartak Dubnica nad Váhom   46:34,74
  4  Mitický Vratko        841224  AK Spartak Dubnica nad Váhom   48:09,04
  5  Lomjanský Michal      860113  MŠK Hlohovec                   49:31,26
  6  Gregorička Adam       861215  AK Spartak Dubnica nad Váhom   51:07,87


4 x 100 m            muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  "A                            Slávia UK Bratislava             42,37
  2  "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra              43,11
  3  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom     43,68
  4  "A"                           Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       44,12
  5  "A"                           Slávia STU Bratislava            44,90

STUBA "A" : Bučinský, Vaňo, Pitúch, Droščák
UKBLA "A" : Filip, Lopuchovský, Vanderka, Novosad
ACSOG "A" : Králik, Vaško, Bartoš, Hudcovský
SPSTT "A" : Puvák, Sobota, Kevický, Ekhardt
ZTSDU "A" : Filo, Švondrk, Hort, Krčmárek


4 x 400 m            muži
-------------------------------------------------------------------------
  1  "A                            Slávia UK Bratislava            3:21,29
  2  "A"                           ŠK Vital Bratislava             3:23,81
  3  "A"                           Škol.atlet.klub SPŠ Trnava      3:26,97
  4  "A"                           AK AŠK Slávia Trnava            3:28,22
  5  "A"                           Slávia STU Bratislava           3:33,50

VITAL "A" : Fesenko, Mižičko, Meszároš, Pelikán
SPSTT "A" : Foltýn, Sobota, Zuzčák, Puvák
UKBLA "A" : Filip, Lajčák, Gardian, Lopuchovský
ASKTT "A" : Poláček, Svinčák, Babín, Fogel
STUBA "A" : Vaňo, Droščák, Ondruš, Bučinský



100 m I.rozbeh       ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Záhumenská Anna       760405  ŠK HITEC Banská Bystrica         12,52
  2  Bobková Miriam        790302  Slávia STU Bratislava            12,55
  3  Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava        12,67
  4  Lukácsová Lucia       880922  Inter Slovnaft Bratislava        13,37
  5  Musilová Beata        860908  Slávia STU Bratislava            14,29
w: +0,5 m/s

100 m II.rozbeh      ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava              12,56
  2  Briatková Michaela    810327  AK Univerzity Banská Bystrica    12,57
  3  Chalmovská Lucia      820618  AC Bebet Bratislava              12,91
  4  Margolienová Lucia    811205  AK Spartak Dubnica nad Váhom     13,06
  5  Ozoráková Andrea      840820  Slávia UK Bratislava             13,23
w: -0,4 m/s

100 m finále         ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bobková Miriam        790302  Slávia STU Bratislava            11,82
  2  Záhumenská Anna       760405  ŠK HITEC Banská Bystrica         12,19
  3  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava              12,30
  4  Briatková Michaela    810327  AK Univerzity Banská Bystrica    12,41
  5  Chalmovská Lucia      820618  AC Bebet Bratislava              12,52
  6  Bršelová Erika        860825  Inter Slovnaft Bratislava        12,68
  7  Margolienová Lucia    811205  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,90
  8  Ozoráková Andrea      840820  Slávia UK Bratislava             13,23
w: -0,5 m/s


200 m finále         ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Barbora   860621  ŠK Vital Bratislava              25,11
  2  Záhumenská Anna       760405  ŠK HITEC Banská Bystrica         25,11
  3  Briatková Michaela    810327  AK Univerzity Banská Bystrica    25,26
  4  Kučerová Erika        830113  AK Univerzity Banská Bystrica    25,53
  5  Chalmovská Lucia      820618  AC Bebet Bratislava              25,61
  6  Ozoráková Andrea      840820  Slávia UK Bratislava             27,01
     Gajarská Lenka        850406  AO Slávia ŽU Žilina                 NP
     Musilová Beata        860908  Slávia STU Bratislava               NP
w: -0,4 m/s


400 m                ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hrdličková Miriam     760104  Slávia STU Bratislava            55,50
  2  Kučerová Erika        830113  AK Univerzity Banská Bystrica    56,31
  3  Ostrenková Barbora    820627  AK Univerzity Banská Bystrica    57,64
  4  Kováčiková Petra      830906  AK Spartak Dubnica nad Váhom     58,89
  5  Tvrdoňová Lucia       860125  Lokomotíva Šurany                60,46
  6  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        63,45
  7  Mocná Marianna        830923  Maraton AC Rača                  63,66
  8  Valentovičová Jana    860324  Maraton AC Rača                  64,58
  9  Petríková Katarína    860607  Tatran Spišská Nová Ves          64,73
 10  Vršková Jana          860522  Slávia STU Bratislava            68,59
     Klocová Lucia         831120  Slávia UK Bratislava                NP

400 m I.beh          ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hrdličková Miriam     760104  Slávia STU Bratislava            55,50
  2  Kučerová Erika        830113  AK Univerzity Banská Bystrica    56,31
  3  Ostrenková Barbora    820627  AK Univerzity Banská Bystrica    57,64
  4  Kováčiková Petra      830906  AK Spartak Dubnica nad Váhom     58,89
  5  Tvrdoňová Lucia       860125  Lokomotíva Šurany                60,46
  6  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        63,45
  7  Mocná Marianna        830923  Maraton AC Rača                  63,66
     Klocová Lucia         831120  Slávia UK Bratislava                NP

400 m II.beh         ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Valentovičová Jana    860324  Maraton AC Rača                  64,58
  2  Petríková Katarína    860607  Tatran Spišská Nová Ves          64,73
  3  Vršková Jana          860522  Slávia STU Bratislava            68,59


800 m                ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Klocová Lucia         831120  Slávia UK Bratislava            2:02,51
  2  Ostrenková Barbora    820627  AK Univerzity Banská Bystrica   2:14,47
  3  Janečková Stanislava  860618  ŠK HITEC Banská Bystrica        2:15,96
  4  Tvrdoňová Lucia       860125  Lokomotíva Šurany               2:20,20
  5  Váňová Renata         851012  ŠK Vital Bratislava             2:21,94
  6  Sedláková Jana        860903  Atletický klub Malacky          2:24,56
  7  Pavlovičová Alexandr  840918  Atletický klub Nové Zámky       2:25,33
  8  Martinická Monika     851019  Inter Slovnaft Bratislava       2:27,34
  9  Petríková Katarína    860607  Tatran Spišská Nová Ves         2:29,30
 10  Tasbireková Rodika    880909  Slávia UK Bratislava            2:33,15


1500 m               ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Janečková Stanislava  860618  ŠK HITEC Banská Bystrica        4:58,67
  2  Styková Jana          850114  Atletický klub Nové Zámky       4:59,90
  3  Váňová Renata         851012  ŠK Vital Bratislava             5:02,99
  4  Tasbireková Rodika    880909  Slávia UK Bratislava            5:11,10
  5  Bartová Dominika      850301  Slávia UK Bratislava            5:11,91
  6  Laurinecová Simona    891103  Atletický klub Nové Zámky       5:12,93
  7  Najšelová Monika      841101  MŠK AK Žiar nad Hronom          5:16,04


5000 m               ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Janečková Dana        730820  JM DEMOLEX BK Bardejov         17:19,32
  2  Kuriačková Mária      641121  Slávia UK Bratislava           17:53,65
  3  Lovrantová Katarína   850407  AK Univerzity Banská Bystrica  18:04,70
  4  Jánošíková Katarína   800926  AK Univerzity Banská Bystrica  18:13,96
  5  Styková Jana          850114  Atletický klub Nové Zámky      18:39,86
  6  Ziburová Dorota       840407  Slávia UK Bratislava           20:06,22


10 000 m             ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kuriačková Mária      641121  Slávia UK Bratislava           36:54,69
  2  Jánošíková Katarína   800926  AK Univerzity Banská Bystrica  37:10,31
  3  Ihnátová Gabriela     790514  ŠK Comenium pri IV. Michalovce 38:54,07
     Nováčková Zuzana      821030  Maraton AC Rača                      NF


100 m prek.          ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lunterová Zuzana      850110  AK Spartak Dubnica nad Váhom     14,85
  2  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava              14,88
  3  Vašková Monika        870909  AO Akademik TU Košice            15,75
  4  Hrinová Zuzana        860401  AO Slávia ŽU Žilina              16,05
     Adamíková Alžbeta     830419  AO Akademik TU Košice               DQ
w: -0,2 m/s
Pretekárka Adamíková diskvalifikoná pre porušenie pravidla 168/7.


400 m prek.          ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Máčalová Sylvia       830222  Slávia STU Bratislava           1:03,36
  2  Hrinová Zuzana        860401  AO Slávia ŽU Žilina             1:07,88
  3  Mocná Marianna        830923  Maraton AC Rača                 1:11,30
  4  Valentovičová Jana    860324  Maraton AC Rača                 1:16,67


3000 m prek.         ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Lovrantová Katarína   850407  AK Univerzity Banská Bystrica  11:00,69
  2  Masaryková Juliana    861211  Slávia ŠŠ Trenčín              12:18,34


diaľka               ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Velďáková Jana        810603  AO Akademik TU Košice             634
  2  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava               578
  3  Lunterová Zuzana      850110  AK Spartak Dubnica nad Váhom      576
  4  Moravčíková Zuzana    860805  AK Univerzity Banská Bystrica     549
  5  Gajarská Lenka        850406  AO Slávia ŽU Žilina               544
  6  Antalová Eva          870114  Inter Slovnaft Bratislava         528
  7  Hálová Katarína       860901  ŠK HITEC Banská Bystrica          512
  8  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               505
  9  Klimentová Monika     821226  AK Univerzity Banská Bystrica     486
 10  Kožúriková Katarína   860801  AK Univerzity Banská Bystrica     437
     Kalmanová Jana        850605  Atletický klub Nové Zámky          NP

1.    x        594/-0,7     x      628/+0,2  634/-0,3     x
2.  538/-0,4     x      534/+0,5     x       545/-0,1  578/+0,8
3.  564/+0,4     x      576/+0,7   574/+0,1  569/+0,8     x
4.  537/+0,8  534/-0,2  542/-0,4      x         x      549/+0,3
5.  533/-0,8  535/+0,4  544/+0,4   534/-0,3  541/+0,1  536/+0,3
6.  495/+1,1  511/-0,3  511/-0,4   502/-0,6  504/+0,5  528/+0,5
7.  493/+0,3  512/+0,9  502/-0,1      x      486/+0,3     -
8.  488/+1,3  492/-0,1  499/-0,3   464/-0,1     x      505/+1,8
9.  486/+0,5
10. 437/+0,6


trojskok             ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Velďáková Dana        810603  AO Akademik TU Košice            13,56
  2  Beskrovnaja Irina     821228  Slávia UK Bratislava             12,85
  3  Velďáková Jana        810603  AO Akademik TU Košice            12,75
  4  Moravčíková Zuzana    860805  AK Univerzity Banská Bystrica    11,82
  5  Kožúriková Katarína   860801  AK Univerzity Banská Bystrica    11,36
  6  Hálová Katarína       860901  ŠK HITEC Banská Bystrica         11,34
  7  Kalmanová Jana        850605  Atletický klub Nové Zámky         0,00


trojskok otvorený pr ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kašpárková Šárka      71      CZ-USK                           13,90
  2  Velďáková Dana        810603  AO Akademik TU Košice            13,56
  3  Beskrovnaja Irina     821228  Slávia UK Bratislava             12,85
  4  Velďáková Jana        810603  AO Akademik TU Košice            12,75
  5  Moravčíková Zuzana    860805  AK Univerzity Banská Bystrica    11,82
  6  Kožúriková Katarína   860801  AK Univerzity Banská Bystrica    11,36
  7  Hálová Katarína       860901  ŠK HITEC Banská Bystrica         11,34
  8  Kalmanová Jana        850605  Atletický klub Nové Zámky         0,00

1.  13,48/+0,2       x      13,60/+0,9  13,85/+0,5  13,56/-0,2  13,90/+2,1
2.  13,31/+0,8  13,47/+0,9  13,55/+0,2  13,53/+0,5  13,48/+0,5  13,56/+0,4
3.  12,58/+0,4  12,80/+2,1  12,75/-0,4  12,85/+0,4  12,76/-0,5       x
4.       x           x      12,75/-0,4       x           x           x
5.       x      11,57/+0,4       x      11,59/+0,9  11,74/+0,7  11,82/+0,3
6.       x      11,14/+0,7       x      11,36/+1,1       x           x
7.  11,34/+0,6  11,22/-0,8  11,34/+1,0       -           -           -


výška                ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lázničková Diana      740814  Slávia STU Bratislava             180
  2  Nyesóová Szilvia      851108  Slávia UK Bratislava              173
  3  Horská Dana           840221  AC Bebet Bratislava               169
  4  Horňáková Iveta       840915  Slávia UK Bratislava              169
     Závišová Iveta        780316  AK AŠK Slávia Trnava              169
     Borloková Ivana       861227  Atletik jump club Lučenec         169
  7  Brčáková Andrea       770817  TJ AO Nižná nad Oravou            165
     Gajarská Lenka        850406  AO Slávia ŽU Žilina               165
  9  Výpalová Darina       890415  Slávia STU Bratislava             155

    155  160  165  169  173  177  180  191  195

1.                        o    -  xxo  xx-    x
2.         o    o    o    o  xxx
3.    o    o   xo    o  xxx
4.    o    o    o   xo  xxx Horňáková
      o    o    o   xo  xxx Závišová
           o    o   xo  xxx Borloková
7.    o    o    o    x
8.    o   xo   xo  xxx
9.    o  xxx



žrď                  ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Sľuková Slavomíra     80      AK Univerzity Banská Bystrica     375
  2  Petrovičová Barbara   881113  AC Stavbár ŠG Nitra               300
  3  Kováčová Magdaléna    880122  AC Stavbár ŠG Nitra               280
  4  Stankovičová Mária    860208  AK AŠK Slávia Trnava              280

      240  260  280  290  300  310 330  350  365  375  390
1.                          o    -   o    o   xo    o  xxx
2.      o    o    o    -    o  xxx
3.      o    o    o  xxx
4.     xo    o   xo  xxx


guľa                 ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zaťková Martina       861120  Atletický klub Nové Zámky        14,66
  2  Burgárová Andrea      790929  MŠK atletický oddie Ružomberok   13,20
  3  Tomanová Ivona        721024  Slávia UK Bratislava             12,50
  4  Kostelanská Martina   850516  Slávia ŠŠ Trenčín                12,00
  5  Hálová Katarína       860901  ŠK HITEC Banská Bystrica         10,99
  6  Bartáková Ivana       861130  Slávia ŠŠ Trenčín                10,06

1.  13,97  13,97  14,43  14,47    x    14,66
2.  12,73  13,20  13,19  12,78    x      x
3.  11,40  11,64  12,50  11,94  12,13  12,38
4.  11,82  11,43  11,44  11,43    x    12,00
5.  10,92  10,92    x    10,37  10,62  10,99
6.    x      x     9,36  10,06    x      x


disk                 ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tomanová Ivona        721024  Slávia UK Bratislava             48,64
  2  Charfreitagová Eva    790909  AK AŠK Slávia Trnava             45,15
  3  Margócziová Michaela  860330  AK Univerzity Banská Bystrica    44,52
  4  Hálová Katarína       860901  ŠK HITEC Banská Bystrica         32,28
  5  Zaťková Martina       861120  Atletický klub Nové Zámky        30,38
  6  Zborovanová Martina   850114  Slávia UK Bratislava             29,92
  7  Alaxová Jana          850720  Atletický klub Nové Zámky        29,56
  8  Zborovanová Zora      870515  Slávia UK Bratislava             28,99
  9  Belicová Mária        791220  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       23,11

1.    x    48,64    x      x      x    45,51
2.  39,60  39,66  45,15  39,94    x      x
3.  39,23  44,52  41,14  43,30  42,17  40,73
4.  27,03  32,28  32,24  31,37    x    30,59
5.  27,38  28,45  30,38    x      x      x
6.    x      x    24,15  23,00  29,95    x
7.    x    22,60  23,47  29,78  29,92  27,19
8.  27,62    x    28,99  27,60  25,43  26,23


oštep                ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Janková Veronika      860513  Atletický klub Nové Zámky        43,68
  2  Ihringová Petra       760511  Slávia STU Bratislava            39,76
  3  Tomašeková Lucia      821026  AC Bebet Bratislava              36,68
  4  Hálová Katarína       860901  ŠK HITEC Banská Bystrica         34,31
  5  Belicová Mária        791220  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       30,26
  6  Študencová Lenka      821115  Škol.atlet.klub SPŠ Trnava       24,95

1.  43,68  42,45  39,72  41,08  38,69  39,24
2.  39,76    x    38,19  34,94  37,73  37,50
3.  33,91  35,34  36,68    x    34,36  35,91
4.  31,24  34,31  33,49  33,93    x    31,51
5.  28,02  30,26    x    29,79  29,28  28,84
6.  24,95  22,10  23,97  23,24    -      -


kladivo              ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Královenská Monika    821231  AK Univerzity Banská Bystrica    58,82
  2  Charfreitagová Eva    790909  AK AŠK Slávia Trnava             54,75
  3  Lomnická Nikola       880916  AC Stavbár ŠG Nitra              51,61
  4  Verešová Magda        840405  AC Stavbár ŠG Nitra              46,99
  5  Obalová Martina       880826  AK AŠK Slávia Trnava             46,44
  6  Kostelanská Martina   850516  Slávia ŠŠ Trenčín                44,71
     Tomanová Ivona        721024  Slávia UK Bratislava                NP

kladivo otvorený pre ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vrbenská Lucie        770512  CZE-OLYMP                        62,61
  2  Královenská Monika    821231  AK Univerzity Banská Bystrica    58,82
  3  Charfreitagová Eva    790909  AK AŠK Slávia Trnava             54,75
  4  Lomnická Nikola       880916  AC Stavbár ŠG Nitra              51,61
  5  Verešová Magda        840405  AC Stavbár ŠG Nitra              46,99
  6  Obalová Martina       880826  AK AŠK Slávia Trnava             46,44
  7  Kostelanská Martina   850516  Slávia ŠŠ Trenčín                44,71
     Tomanová Ivona        721024  Slávia UK Bratislava                 NP

1.  62,20    x      x    61,84    x    62,61
2.  52,73  55,43  58,82    x    56,21  53,45
3.  41,44  52,35  54,75  52,80  54,59  54,00
4.    x      x    49,27  51,61  50,74    x
5.  44,35  44,63  45,35    x    44,53  46,99
6.  45,61  45,42    x    44,50  46,44  46,02
7.  41,37    x    41,51  44,16    x    44,71


5 km chôdza          ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  Malíková Zuzana       830802  Lokomotíva Šurany              21:56,38
  2  Gáliková Mária        800821  AK Univerzity Banská Bystrica  22:07,06
     Trajteľová Lenka      851001  AK Univerzity Banská Bystrica        NF

Pretekárka Zuzana Malíková LOKSU dosiahla lepší výkon ako je platný rekord SR žien do 22 rokov.


4 x 100 m            ženy
-------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Univerzity Banská Bystrica    49,75
  2  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom     49,90

UMBBB "A" : Ostrenková, Kučerová, Klimentová, Briatková
ZTSDU "A" : Hírešová, Kováčiková, Lunterová, Margolienová


4 x 400 m            ženy
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    4:05,45
  2  "A"                           Maraton AC Rača                 4:14,02
     "B"                           Maraton AC Rača                      NF

MACRA "A" : Mocná, Vyzváriová, Vargová, Valentovičová
ZTSDU "A" : Bučková, Kršková, Magulová, Kováčiková
MACRA "B" : Bogdányová, Nováčková, Štancelová ml., Štancelová st.


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com