Majstrovstvá Slovenska v atletike pre rok 2004 - dorast
                          Košice 10-11.07.2004


100 m - 1.rozbeh     dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Radovan       870314  AO Akademik TU Košice            11,53
  2  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica      11,92
  3  Szita Lukáš           890220  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      12,19
  4  Kusý Libor            880211  ŠK Vital Bratislava              12,21
  5  Horný Erik            880905  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,47
  6  Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,72
  7  Moravčík Erik         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom     13,32
W: -1,7

100 m - 2.rozbeh     dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šajbidor Marek        870119  AK AŠK Slávia Trnava             11,49
  2  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,74
  3  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky           12,06
  4  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                    12,38
  5  Valach Marek          870123  Slávia STU Bratislava            12,42
  6  Brimus Andrej         890417  AK AŠK Slávia Trnava             12,54
  7  Husár Lukáš           880411  MŠK Vranov nad Topľou            12,62
W: -0,7

100 m - 3.rozbeh     dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                11,30
  2  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra              11,71
  3  Zika Matúš            871215  AO Akademik TU Košice            11,82
  4  Fabianek Pavol        870215  ŠK Vital Bratislava              12,06
  5  Podhajecký Peter      880202  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      12,12
  6  Hegedüs Marek         880811  MARRV-MS                         12,42
  7  Martončík Jozef       870816  AO Akademik TU Košice            12,46
W: 0,0

100 m - 4.rozbeh     dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Dluhoš Michal         870918  AO Akademik TU Košice            11,70
  2  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava              11,79
  3  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava              12,15
  4  Dráb Ján              881105  HAC Humenné                      12,41
  5  Nagy Roland           870323  Atletický klub Nové Zámky        12,46
  6  Andrejčák Peter       871015  AO Akademik TU Košice            12,61
  7  Bumbera Tomáš         880225  MŠK Vranov nad Topľou            12,89
W: 0,0

100 m - finále       dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Radovan       870314  AO Akademik TU Košice            11,18
  2  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                11,36
  3  Šajbidor Marek        870119  AK AŠK Slávia Trnava             11,38
  4  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,70
  5  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra              11,76
  6  Dluhoš Michal         870918  AO Akademik TU Košice            11,83
  7  Zika Matúš            871215  AO Akademik TU Košice            11,84
  8  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava              11,90
W: -1,0


200 m - 1.rozbeh     dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Radovan       870314  AO Akademik TU Košice            22,99
  2  Šajbidor Marek        870119  AK AŠK Slávia Trnava             23,57
  3  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              24,05
  4  Holečka Milan         881216  ŠK Vital Bratislava              24,21
  5  Horný Erik            880905  AK Spartak Dubnica nad Váhom     24,53
  6  Kusý Libor            880211  ŠK Vital Bratislava              24,54
  7  Martončík Jozef       870816  AO Akademik TU Košice            25,27
  8  Nagy Roland           870323  Atletický klub Nové Zámky        25,45
w: +0,5

200 m - 2.rozbeh     dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                22,83
  2  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                23,25
  3  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava              23,35
  4  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                    24,43
  5  Jančov Peter          880903  AK Mostáreň MŠK Brezno           24,93
  6  Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom     25,27
  7  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra              26,47
     Svinčák Juraj         871208  AK AŠK Slávia Trnava                NF
w: +1,8

200 m - 3.rozbeh     dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava              23,13
  2  Dluhoš Michal         870918  AO Akademik TU Košice            23,46
  3  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra              23,53
  4  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom     23,57
  5  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              23,58
  6  Kerner Lukáš          880302  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       24,26
  7  Maslík Tomáš          880213  AK Danica Zvolen                 24,52
  8  Štegmann Patrik       880411  AK AŠK Slávia Trnava             25,62
w: +0,8

200 m - 4.rozbeh     dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica      23,41
  2  Zika Matúš            871215  AO Akademik TU Košice            23,62
  3  Čabrun Ján            870806  Atletický klub Malacky           23,92
  4  Szita Lukáš           890220  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      24,18
  5  Valach Marek          870123  Slávia STU Bratislava            24,70
  6  Dráb Ján              881105  HAC Humenné                      25,12
  7  Moravčík Erik         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom     26,06
     Bumbera Tomáš         880225  MŠK Vranov nad Topľou               NF
w: +0,5

200 m - finále       dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Horváth Radovan       870314  AO Akademik TU Košice            22,19
  2  Mentel Matúš          871225  Slávia ŠŠ Trenčín                22,69
  3  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava              23,09
  4  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                23,35
  5  Kušnír Anton          870422  AC Stavbár ŠG Nitra              23,55
  6  Bereš Juraj           871216  ŠK Vital Bratislava              23,67
  7  Dluhoš Michal         870918  AO Akademik TU Košice            23,68
     Kotala Lukáš          870415  AO Sparta Považská Bystrica         NF
W: +1,0


400 m - 1.beh        dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tomasch Roman         870204  AO Akademik TU Košice            49,72
  2  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                51,06
  3  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              51,53
  4  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              53,13
  5  Kerner Lukáš          880302  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       53,72
  6  Maslík Tomáš          880213  AK Danica Zvolen                 53,82
  7  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                54,22
  8  Svinčák Juraj         871208  AK AŠK Slávia Trnava             56,94

400 m - 2.beh        dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kozenko Róbert        870502  MŠK Vranov nad Topľou            54,40
  2  Šupka Martin          880419  Slávia ŠŠ Trenčín                54,42
  3  Kaiser Igor           871031  ŠK Vital Bratislava              54,84
  4  Jančov Peter          880903  AK Mostáreň MŠK Brezno           56,38
  5  Pitlivka Michal       871014  ŠŠK-Junior Prešov                56,60
  6  Zigo Ľubomír          880623  AK Spartak Dubnica nad Váhom     57,36
  7  Opálený Andrej        870716  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      58,45
  8  Volovár Matúš         891016  HAC Humenné                      61,42

400 m - celk.por.    dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tomasch Roman         870204  AO Akademik TU Košice            49,72
  2  Svička Marcel         870123  Slávia ŠŠ Trenčín                51,06
  3  Tóth Marcel           881024  ŠK Vital Bratislava              51,53
  4  Čellár Martin         870602  ŠK Vital Bratislava              53,13
  5  Kerner Lukáš          880302  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       53,72
  6  Maslík Tomáš          880213  AK Danica Zvolen                 53,82
  7  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                54,22
  8  Kozenko Róbert        870502  MŠK Vranov nad Topľou            54,40
  9  Šupka Martin          880419  Slávia ŠŠ Trenčín                54,42
 10  Kaiser Igor           871031  ŠK Vital Bratislava              54,84
 11  Jančov Peter          880903  AK Mostáreň MŠK Brezno           56,38
 12  Pitlivka Michal       871014  ŠŠK-Junior Prešov                56,60
 13  Svinčák Juraj         871208  AK AŠK Slávia Trnava             56,94
 14  Zigo Ľubomír          880623  AK Spartak Dubnica nad Váhom     57,36
 15  Opálený Andrej        870716  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      58,45
 16  Volovár Matúš         891016  HAC Humenné                      61,42


800 m - 1.beh        dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Szabo Jaroslav        870227  AK Slávia PU Prešov             1:56,06
  2  Rádl Matej            870909  AK Univerzity Banská Bystrica   1:58,34
  3  Matúš Ján             880424  AK Junior Holič                 1:59,02
  4  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       2:04,58
  5  Hosťovecký Marek      870611  AC Stavbár ŠG Nitra             2:05,06
  6  Maholányi Ivan        870906  ŠK Vital Bratislava             2:05,74
  7  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava             2:10,34
  8  Jurášek Jakub         881224  ŠK Vital Bratislava             2:11,54
  9  Šupka Martin          880419  Slávia ŠŠ Trenčín               2:11,82
     Štofaník Slavomír     880531  AO Akademik TU Košice                NP

800 m - 2.beh        dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vajs Roman            890206  AK Univerzity Banská Bystrica   2:05,05
  2  Slimák Milan          881026  ŠK Vital Bratislava             2:09,05
  3  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:09,21
  4  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                 2:09,61
  5  Lietavec Matej        870530  AK AŠK Slávia Trnava            2:10,01
  6  Jančuš Martin         870129  AO Slávia ŽU Žilina             2:10,10
  7  Achymský Matúš/Matej  870317  AO Sparta Považská Bystrica     2:10,85
  8  Škápik Peter          880316  AK Junior Holič                 2:14,93
  9  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra             2:16,61
 10  Prostinák Matej       890819  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:17,41

800 m - celk.por.    dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Szabo Jaroslav        870227  AK Slávia PU Prešov             1:56,06
  2  Rádl Matej            870909  AK Univerzity Banská Bystrica   1:58,34
  3  Matúš Ján             880424  AK Junior Holič                 1:59,02
  4  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       2:04,58
  5  Vajs Roman            890206  AK Univerzity Banská Bystrica   2:05,05
  6  Hosťovecký Marek      870611  AC Stavbár ŠG Nitra             2:05,06
  7  Maholányi Ivan        870906  ŠK Vital Bratislava             2:05,74
  8  Slimák Milan          881026  ŠK Vital Bratislava             2:09,05
  9  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:09,21
 10  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                 2:09,61
 11  Lietavec Matej        870530  AK AŠK Slávia Trnava            2:10,01
 12  Jančuš Martin         870129  AO Slávia ŽU Žilina             2:10,10
 13  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava             2:10,34
 14  Achymský Matúš/Matej  870317  AO Sparta Považská Bystrica     2:10,85
 15  Jurášek Jakub         881224  ŠK Vital Bratislava             2:11,54
 16  Šupka Martin          880419  Slávia ŠŠ Trenčín               2:11,82
 17  Škápik Peter          880316  AK Junior Holič                 2:14,93
 18  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra             2:16,61
 19  Prostinák Matej       890819  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:17,41
     Štofaník Slavomír     880531  AO Akademik TU Košice                NP


1500 m               dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kelle Michal          870928  Atletický klub Nové Zámky       4:10,91
  2  Szabo Jaroslav        870227  AK Slávia PU Prešov             4:11,35
  3  Matúš Ján             880424  AK Junior Holič                 4:11,47
  4  Bednár Marián         870708  ŠK Vital Bratislava             4:14,55
  5  Kula Lukáš            870802  AK Univerzity Banská Bystrica   4:20,03
  6  Vajs Roman            890206  AK Univerzity Banská Bystrica   4:20,07
  7  Slimák Milan          881026  ŠK Vital Bratislava             4:23,55
  8  Vojtašek Peter        880314  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok      4:25,23
  9  Jančuš Martin         870129  AO Slávia ŽU Žilina             4:25,92
 10  Pribišan Ľubomír      870828  Atletic Stavklub Lučenec        4:27,68
 11  Gašparik Ján          870126  Inter Slovnaft Bratislava       4:28,65
 12  Mistrík Martin        880110  AK Univerzity Banská Bystrica   4:29,52
 13  Kuba Anton            871030  AK MŠK Kysucké Nové Mesto       4:32,23
 14  Macko Peter           871228  AO Akademik TU Košice           4:39,63
 15  Vrábel Marián         870619  Atletický klub Nové Zámky       4:42,13
 16  Brozman Michal        891008  AK Mostáreň MŠK Brezno          4:42,16
 17  Achymský Matúš        870317  AO Sparta Považská Bystrica     4:47,19
 18  Chudý Michal          890703  AK Spartak Dubnica nad Váhom    4:58,33
 19  Hegedüs Marek         880811  MARRV-MS                        5:17,06


3000 m               dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kelle Michal          870928  Atletický klub Nové Zámky       9:12,42
  2  Kula Lukáš            870802  AK Univerzity Banská Bystrica   9:15,50
  3  Bednár Marián         870708  ŠK Vital Bratislava             9:20,18
  4  Kuba Anton            871030  AK MŠK Kysucké Nové Mesto       9:27,46
  5  Vojtašek Peter        880314  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok      9:42,62
  6  Baňár Radoslav        880119  Slávia ŠŠ Trenčín               9:42,86
  7  Tuka Martin           870430  ŠK Copy-Serv Liptovský Mikuláš  9:46,34
  8  Mistrík Martin        880110  AK Univerzity Banská Bystrica   9:47,86
  9  Hladký Jozef          890602  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov    10:24,64
 10  Vrábel Marián         870619  Atletický klub Nové Zámky      10:31,94
 11  Hanus Stanislav       880624  AK AŠK Slávia Trnava           10:35,18


110 m prek.- 1.rozb. dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava              14,89
  2  Bennár Ľubomír        880208  AC Stavbár ŠG Nitra              15,61
  3  Paulík Marián         870227  Iskra Partizánske                16,07
  4  Horečný Marek         871006  Slávia ŠŠ Trenčín                16,50
  5  Lopúch Dominik        880906  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      17,03
  6  Molčan Dávid          871229  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      17,11
  7  Kralovič Lukáš        880502  ŠK Vital Bratislava              17,95
W: +0,2

110 m prek.- 2.rozb. dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Anda Patrik           880206  AK AŠK Slávia Trnava             15,12
  2  Virág Rudolf          870416  AC Stavbár ŠG Nitra              15,84
  3  Vonga Rastislav       870803  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      16,12
  4  Halaj Ján             880626  TJ Orava Dolný Kubín             16,28
  5  Kalafút Marcel        871119  Slávia ŠŠ Trenčín                16,46
  6  Solčianský Lukáš      870212  Atletický klub Nové Zámky        17,76
W: -1,0

110 m prek.- finále  dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava              14,84
  2  Anda Patrik           880206  AK AŠK Slávia Trnava             15,06
  3  Bennár Ľubomír        880208  AC Stavbár ŠG Nitra              15,30
  4  Virág Rudolf          870416  AC Stavbár ŠG Nitra              15,57
  5  Vonga Rastislav       870803  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      16,24
  6  Paulík Marián         870227  Iskra Partizánske                16,36
  7  Halaj Ján             880626  TJ Orava Dolný Kubín             16,60
  8  Kalafút Marcel        871119  Slávia ŠŠ Trenčín                16,74
W: -0,4


300 m prek.- 1.beh   dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Anda Patrik           880206  AK AŠK Slávia Trnava             39,54
  2  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                39,85
  3  Vonga Rastislav       870803  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      39,93
  4  Paulík Marián         870227  Iskra Partizánske                40,47
  5  Kalafút Marcel        871119  Slávia ŠŠ Trenčín                41,66
  6  Horečný Marek         871006  Slávia ŠŠ Trenčín                42,52
  7  Podhajecký Peter      880202  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      42,83
  8  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      42,92

300 m prek.- 2.beh   dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Halaj Ján             880626  TJ Orava Dolný Kubín             41,52
  2  Pitlivka Michal       871014  ŠŠK-Junior Prešov                43,28
  3  Dikácz Július         880823  Atletický klub Nové Zámky        44,14
  4  Kralovič Lukáš        880502  ŠK Vital Bratislava              45,32
  5  Opálený Andrej        870716  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      47,54
  6  Procházka Juraj       870306  AK Danica Zvolen                 48,86

300 m prek.- 3.beh   dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Jurášek Jakub         881224  ŠK Vital Bratislava              43,78
  2  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava              44,78
  3  Kaiser Igor           871031  ŠK Vital Bratislava              47,86

300 m prek.- celk.po dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Anda Patrik           880206  AK AŠK Slávia Trnava             39,54
  2  Mezei Tibor           870905  Slávia ŠŠ Trenčín                39,85
  3  Vonga Rastislav       870803  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      39,93
  4  Paulík Marián         870227  Iskra Partizánske                40,47
  5  Halaj Ján             880626  TJ Orava Dolný Kubín             41,52
  6  Kalafút Marcel        871119  Slávia ŠŠ Trenčín                41,66
  7  Horečný Marek         871006  Slávia ŠŠ Trenčín                42,52
  8  Podhajecký Peter      880202  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      42,83
  9  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      42,92
 10  Pitlivka Michal       871014  ŠŠK-Junior Prešov                43,28
 11  Jurášek Jakub         881224  ŠK Vital Bratislava              43,78
 12  Dikácz Július         880823  Atletický klub Nové Zámky        44,14
 13  Drobný Adam           870310  ŠK Vital Bratislava              44,78
 14  Kralovič Lukáš        880502  ŠK Vital Bratislava              45,32
 15  Opálený Andrej        870716  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      47,54
 16  Kaiser Igor           871031  ŠK Vital Bratislava              47,86
 17  Procházka Juraj       870306  AK Danica Zvolen                 48,86


1500 m prek.         dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Rádl Matej            870909  AK Univerzity Banská Bystrica   4:29,91
  2  Hosťovecký Marek      870611  AC Stavbár ŠG Nitra             4:32,20
  3  Maholányi Ivan        870906  ŠK Vital Bratislava             4:37,90
  4  Baňár Radoslav        880119  Slávia ŠŠ Trenčín               4:42,73
  5  Škápik Peter          880316  AK Junior Holič                 4:54,64
  6  Solčianský Lukáš      870212  Atletický klub Nové Zámky       4:55,16
  7  Oprchal Lukáš         880515  AFK Nové Mesto nad Váhom        4:57,18
  8  Agošton Kristián      880514  Atletic Stavklub Lučenec        5:03,20
  9  Bogdány Gabriel       880421  Maraton AC Rača                 5:03,22
 10  Šarközy Jozef         871112  AK ZTS Martin                   5:25,04
     Hladký Jozef          890602  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov          NF


diaľka               dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goruška Lukáš         871025  ŠK Vital Bratislava               703
  2  Gancarčík Martin      870321  AO Akademik TU Košice             666
  3  Vonga Rastislav       870803  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       651
  4  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     632
  5  Folk Matej            880530  AK Univerzity Banská Bystrica     622
  6  Kratochvíl Jakub      870901  AC Stavbár ŠG Nitra               602
  7  Martinček Jakub       870115  AK Univerzity Banská Bystrica     581
  8  Jurášek Jakub         880330  AK ZTS Martin                     577
  9  Duda Tomáš            880522  AC Kriváň Liptovský Mikuláš       577
 10  Hegedüs Marek         880811  MARRV-MS                          573
 11  Zajac Matúš           880130  AK Univerzity Banská Bystrica     573
 12  Molčan Dávid          871229  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       567
 13  Šarközy Jozef         871112  AK ZTS Martin                     561
 14  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       561
 15  Štefina Lukáš         871114  AK Spartak Dubnica nad Váhom      557
 16  Brimus Andrej         890417  AK AŠK Slávia Trnava              556
 17  Hájiček Martin        871103  AK AŠK Slávia Trnava              555
 18  Melo Damián           880510  AK Spartak Dubnica nad Váhom      552
 19  Kokeš Marek           880929  AO Slávia ŽU Žilina               549
 20  Procházka Juraj       870306  AK Danica Zvolen                  547
 21  Dikácz Július         880823  Atletický klub Nové Zámky         527
 22  Dráb Ján              881105  HAC Humenné                       519
 23  Bayer Adam            900318  AK Junior Holič                   513
 24  Volko Ivan            890522  Atletický klub Bojničky           481


1. 669/+0,8  656/+0,3  696/-0,3  -         671/-0,9  703/-0,8
2. 604/+0,8  566/-0,8  612/-0,6  573/-1,2  x         666/-2,6
3. 610/-0,6  611/-2,2  606/-1,6  -         x         651/-1,5
4. 594/+0,6  563/-1,2  372/-2,0  577/-0,9  x         632/-1,5
5. 622/+0,7  610/-2,3  607/-1,3  x         615/-2,8  x
6. 581/+0,5  565/-2,8  -         602/-1,3  547/-1,8  x
7. 581/+0,7  548/-3,1  376/-0,5  x         -         x
8. 577/-1,1  x         548/-2,8  562/-2,0  x         575/-2,8


trojskok             dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zajac Matúš           880130  AK Univerzity Banská Bystrica    13,60
  2  Sikoray Ivan          870528  AO Sparta Považská Bystrica      13,16
  3  Duda Tomáš            880522  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      13,12
  4  Jurášek Jakub         880330  AK ZTS Martin                    12,95
  5  Kratochvíl Jakub      870901  AC Stavbár ŠG Nitra              12,45
  6  Bennár Ľubomír        880208  AC Stavbár ŠG Nitra              12,31
  7  Hájiček Martin        871103  AK AŠK Slávia Trnava             12,30
  8  Kokeš Marek           880929  AO Slávia ŽU Žilina              12,10
  9  Melo Damián           880510  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,07
 10  Štefina Lukáš         871114  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,00
 11  Molčan Dávid          871229  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      11,50
 12  Fabianek Pavol        870215  ŠK Vital Bratislava               0,

1. x           12,74/-0,3  12,77/+0,3  12,85/-0,9  13,17/-0,3  13,60/+1,0
2. x           12,72/+2,6  12,84/+1,8  12,85/-0,8  13,16/+0,4  13,11/+2,9
3. x           13,02/+2,6  13,12/+0,2  12,60/+0,3  13,11/+1,1  x
4. 12,28/+0,2  12,95/+2,5  x           12,67/-0,3  x           x
5. 12,45/+0,9  -           x           -           11,82/+0,6  11,95/+1,7
6. 11,58/+0,6  11,90/+1,5  12,31/+1,2  11,56/-0,2  11,87/+2,1  11,52/+1,0
7. 11,82/+0,3  12,26/+1,1  12,30/+0,7  11,41/+1,5  12,09/-2,1  11,95/+1,4
8. 12,10/+0,9  11,54/+0,2  11,90/+1,5  11,89/+1,1  x           11,88/+1,8


výška                dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kalafus Martin        881208  Slávia STU Bratislava             192
  2  Lopúch Dominik        880906  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       188
  3  Bennár Ľubomír        880208  AC Stavbár ŠG Nitra               184
  4  Bojňanský Ľubomír     890730  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       180
  5  Martinček Jakub       870115  AK Univerzity Banská Bystrica     180
  6  Bayer Adam            900318  AK Junior Holič                   175
  7  Procházka Juraj       870306  AK Danica Zvolen                  175
  8  Krupa Daniel          880818  AK Univerzity Banská Bystrica     170
     Jurášek Jakub         880330  AK ZTS Martin                     170
 10  Horný Ľuboš           891107  Slávia STU Bratislava             170
 11  Oláh Peter            880927  Slávia ŠŠ Trenčín                 165
 12  Volko Ivan            890522  Atletický klub Bojničky             0
     Duda Tomáš            880522  AC Kriváň Liptovský Mikuláš         0
     Hegedüs Marek         880811  MARRV-MS                            0
     Opálený Andrej        870716  AC Kriváň Liptovský Mikuláš         0

    165  170  175  180  184  188  192  195
1.  -    -    -    o    xo   o    o    xxx
2.  -    xo   xo   xo   o    xo   xxx
3.  o    o    o    xo   xo   xxx
4.  o    o    xo   o    xxx
5.  -    o    o    xo   xxx
6.  o    o    xo   xxx
7.  o    o    xxo  xxx
8.  o    o    xxx
    o    o    xxx



žrď                  dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ondrejko Tomáš        890720  AK Univerzity Banská Bystrica     432
  2  Krajňák Tomáš         890930  AO Akademik TU Košice             410
  3  Jandík Jakub          880124  AK Univerzity Banská Bystrica     360
  4  Daňko Marek           890507  AO Akademik TU Košice             360
  5  Šatník Jakub          880207  AK Univerzity Banská Bystrica     340
  6  Virág Rudolf          870416  AC Stavbár ŠG Nitra               320
     Bíreš Andrej          890608  AK Univerzity Banská Bystrica     320
  8  Babiš Andrej          890429  AK Univerzity Banská Bystrica       0

      320   340  360  370  380  400  410  415  420  432  441
1.    -     -    o    -    xo   o    o    -    o    xxo  xxx
2.    -     -    o    -    o    o    o    xxx
3.    xxo   xo   o    xxx
4.    -     o    xo   xxx
5.    o     xo   xxx
6.    o     -
      o     xxx
8.    xx


guľa 5 kg            dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Löbb Robert           880123  AC Stavbár ŠG Nitra              17,25
  2  Tanko Peter           880122  ŠK Vital Bratislava              14,48
  3  Bukna Patrik          870316  TJ Orava Dolný Kubín             13,56
  4  Mráz Tibor            880201  Atletický klub Nové Zámky        13,02
  5  Jordán Marek          880708  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,96
  6  Sandtner Peter        880912  Slávia STU Bratislava            12,72
  7  Findra Stanislav      881209  Atletic Stavklub Lučenec         12,30
  8  Národa Michal         880123  AK Danica Zvolen                 12,12
  9  Híreš Ľubomír         880318  AK ZTS Martin                    12,04
 10  Baránek Martin        871102  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,98
 11  Oláh Peter            880927  Slávia ŠŠ Trenčín                11,47
 12  Blažek Adam           880326  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,34
 13  Cyprian Rudolf        890605  AK Spartak Dubnica nad Váhom     11,18
 14  Sidor Miroslav        890907  HAC Humenné                       9,08
 15  Korim Michal          880507  AK Danica Zvolen                  8,72
 16  Vašina Adam           880710  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,63

1. 16,47  15,94  16,11  16,90  17,25  16,75
2. 14,25  x      14,48  x      x      x
3. 12,37  12,25  13,56  x      x      12,85
4. 12,86  13,02  12,95  12,57  12,96  x
5. 12,58  x      12,83  x      12,96  12,94
6. 11,76  11,22  12,72  x      x      12,14
7. 12,08  11,58  11,82  12,30  12,15  x
8. 11,86  11,83  12,12  x      x      11,71


disk 1,5 kg          dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Löbb Robert           880123  AC Stavbár ŠG Nitra              46,41
  2  Fekete Ákos           870911  Atletický klub Nové Zámky        45,67
  3  Bencz Zoltán          880616  AC Stavbár ŠG Nitra              39,61
  4  Bukna Patrik          870316  TJ Orava Dolný Kubín             37,42
  5  Jordán Marek          880708  AK Spartak Dubnica nad Váhom     37,21
  6  Híreš Ľubomír         880318  AK ZTS Martin                    36,89
  7  Tanko Peter           880122  ŠK Vital Bratislava              35,54
  8  Národa Michal         880123  AK Danica Zvolen                 35,32
  9  Sandtner Peter        880912  Slávia STU Bratislava            33,81
 10  Baránek Martin        871102  AK Spartak Dubnica nad Váhom     32,90
 11  Mráz Tibor            880201  Atletický klub Nové Zámky        32,33
 12  Vašina Adam           880710  AK Spartak Dubnica nad Váhom     30,10
 13  Hegedüs Marek         880811  MARRV-MS                         29,10
 14  Gábel Lukáš           870428  AK Spartak Dubnica nad Váhom     29,06
 15  Blažek Adam           880326  AK Spartak Dubnica nad Váhom     28,65
 16  Cyprian Rudolf        890605  AK Spartak Dubnica nad Váhom     25,67
 17  Korim Michal          880507  AK Danica Zvolen                 25,48
 18  Sidor Miroslav        890907  HAC Humenné                      24,68

1. x      x      39,20  44,09  44,27  46,41
2. 40,27  40,19  45,67  41,96  42,55  42,68
3. 38,40  x      x      37,22  39,61  x
4. 36,39  36,76  37,42  x      x      x
5. 37,21  x      x      x      x      x
6. x      35,87  34,25  x      36,89  x
7. 34,39  35,54  x      35,50  35,54  x
8. 30,96  34,79  33,37  35,32  x      33,94


oštep 700 g          dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Benák Martin          880527  AFK Nové Mesto nad Váhom         58,34
  2  Pivko Tomáš           880620  AK AŠK Slávia Trnava             53,60
  3  Meľaga Lukáš          870715  AK Svetlošák.S Banská Bystrica   51,92
  4  Gábel Lukáš           870428  AK Spartak Dubnica nad Váhom     45,20
  5  Jordán Marek          880708  AK Spartak Dubnica nad Váhom     43,43
  6  Sikoray Ivan          870528  AO Sparta Považská Bystrica      41,60
  7  Cyprian Rudolf        890605  AK Spartak Dubnica nad Váhom     40,80
  8  Toman Pavol           890402  AFK Nové Mesto nad Váhom         40,32
  9  Oláh Peter            880927  Slávia ŠŠ Trenčín                39,78
 10  Sandtner Peter        880912  Slávia STU Bratislava            39,25
 11  Blažek Adam           880326  AK Spartak Dubnica nad Váhom     38,08
 12  Fornádeľ Michal       890823  AK Spartak Dubnica nad Váhom     36,12
 13  Šarközy Jozef         871112  AK ZTS Martin                    35,60
 14  Hegedüs Marek         880811  MARRV-MS                         33,80
 15  Juráček Tomáš         880310  AFK Nové Mesto nad Váhom          0,

1. x      44,10  48,40  50,62  58,34  -
2. 53,60  43,95  47,26  45,65  47,95  49,22
3. x      51,92  x      x      x      50,15
4. 41,37  41,03  45,20  41,64  x      x
5. 43,43  42,42  x      x      42,80  42,50
6. 41,42  41,60  41,56  41,12  39,16  -
7. 37,86  40,80  x      x      x      39,40
8. 33,88  40,32  37,76  39,00  37,40  38,40


kladivo 5 kg         dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Poništ Marek          880220  AC Stavbár ŠG Nitra              55,80
  2  Bukna Patrik          870316  TJ Orava Dolný Kubín             55,26
  3  Darnady Peter         881020  AC Stavbár ŠG Nitra              53,17
  4  Národa Michal         880123  AK Danica Zvolen                 49,88
  5  Sidor Miroslav        890907  HAC Humenné                      37,05
  6  Juráček Tomáš         880310  AFK Nové Mesto nad Váhom         32,93
  7  Baránek Martin        871102  AK Spartak Dubnica nad Váhom     31,78
  8  Korim Michal          880507  AK Danica Zvolen                 28,20

1.  51,50  53,43  55,80  x      x      x
2.  55,26  52,60  x      53,00  x      x
3.  51,79  51,61  53,17  51,74  x      x
4.  x      47,95  49,88  x      48,95  47,51
5.  x      31,51  35,08  35,84  35,92  37,05
6.  29,91  x      26,76  30,03  28,27  32,93
7.  x      x      22,35  30,50  28,40  31,78
8.  26,34  28,20  x      x      x      x


5000 m chôdza        dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Gróf Peter            870417  AC Stavbár ŠG Nitra            22:45,76
  2  Hudák Jakub           870804  AK Univerzity Banská Bystrica  22:49,04
  3  Majdan Dušan          870908  AK Univerzity Banská Bystrica  23:17,08
  4  Krivoš Emil           870422  AK Spartak Dubnica nad Váhom   23:46,08
  5  Machník Ľuboš         881210  AK ZTS Martin                  25:57,60
     Horňák Stanislav      880717  Atletický klub Nové Zámky            NF
     Bezák Michal          871229  AK Univerzity Banská Bystrica        DQ


4 x 100 m            dorastenci
-------------------------------------------------------------------------
  1  ATUKE                         AO Akademik TU Košice            43,98
  2  VITAL A                       ŠK Vital Bratislava              44,80
  3  UMBBB                         AK Univerzity Banská Bystrica    45,74
  4  VITAL B                       ŠK Vital Bratislava              46,06
  5  ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra              46,16
  6  ASKTT                         AK AŠK Slávia Trnava             46,18
  7  ZTSDU                         AK Spartak Dubnica nad Váhom     46,69
  8  ACNZA                         Atletický klub Nové Zámky        48,00

ATUKE   - Horváth, Tomasch, Zika, Gancarčík
VITAL A - Čellár, Holečka, Béreš, Goruška
UMBBB   - Folk, Zajac, Surovčík, Krupa
VITAL B - Královič, Fabianek, Kusý, Tóth
ACŠOG   - Virág, Bennár, Kratochvíl, Kušnír
AŠKTT   - Brimus, Stegmann, Šajbidor, Anda
ZTSDU   - Žubor, Horný, Štefina, Kadlic
ACNZA   - Nagy, Mikula, Dikácz, Solčianský


1-2-3-400 m - 1.beh  dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  SLATN                         Slávia ŠŠ Trenčín               2:02,81
  2  VITAL "A"                     ŠK Vital Bratislava             2:03,61
  3  AKSNV                         AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     2:07,54
  4  ASKTT "A"                     AK AŠK Slávia Trnava            2:07,77
  5  ACNZA                         Atletický klub Nové Zámky       2:09,13
  6  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:10,61
     ATUKE                         AO Akademik TU Košice                NF

1-2-3-400 m - 2.beh  dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  VITAL "B"                     ŠK Vital Bratislava             2:07,31
  2  ZTSDU "B"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:16,09
  3  ASKTT "B"                     AK AŠK Slávia Trnava            2:16,99

1-2-3-400 m - celk.p dorastenci
--------------------------------------------------------------------------
  1  SLATN                         Slávia ŠŠ Trenčín               2:02,81
  2  VITAL "A"                     ŠK Vital Bratislava             2:03,61
  3  VITAL "B"                     ŠK Vital Bratislava             2:07,31
  4  AKSNV                         AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     2:07,54
  5  ASKTT "A"                     AK AŠK Slávia Trnava            2:07,77
  6  ACNZA                         Atletický klub Nové Zámky       2:09,13
  7  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:10,61
  8  ZTSDU "B"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:16,09
  9  ASKTT "B"                     AK AŠK Slávia Trnava            2:16,99
     ATUKE                         AO Akademik TU Košice                NF

SLATN     - Kalafut, Mentel, Mezei, Svička
VITAL "A" - Holečka, Béreš, Čellár, Tóth
VITAL "B" - Fabianek, Jurášek, Kusý, Drobný
AKSNV     - Lopúch, Tököly, Szita, Vonga
AŠKTT "A" - Šajbidor, Hájiček, Lietavec, Anda
ACNZA     - Nagy, Mikula, Dikácz, Kelle
ZTSDU "A" - Zubor, Horný, Kadlic, Ranuša
ZTSDU "B" - Moravčík, Štefina, Prostinák, Zigo
AŠKTT "B" - Pivko, Brimus, Štegman, Hanus
ATUKE     - Gancarčík, Zika, Horváth, Tomasch




100 m - 1.rozbeh     dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vrlíková Slavomíra    871001  AO Akademik TU Košice            12,66
  2  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                13,01
  3  Kováčová Lucia        870307  AO Slávia ŽU Žilina              13,09
  4  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        13,23
  5  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky          13,96
  6  Hírešová Jana         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom     13,98
  7  Kovalčíková Alena     880427  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       14,07
  8  Semráková Marianna    880207  AO Akademik TU Košice            14,67
w: -0,5

100 m - 2.rozbeh     dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hírešová Michaela     870403  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,73
  2  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              12,87
  3  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                13,13
  4  Bytyqiová Merita      890112  AO Sparta Považská Bystrica      13,28
  5  Milkovičová Gréta     880607  HAC Humenné                      13,53
  6  Jurkáčková Jana       880428  ŠK Vital Bratislava              13,58
  7  Krnáčová Veronika     880227  AO Akademik TU Košice            13,61
     Fiolková Erika        900505  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok          DQ
w: +0,7

100 m - 3.rozbeh     dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           12,63
  2  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             12,86
  3  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno           13,05
  4  Szaboóvá Simona       880911  AC Stavbár ŠG Nitra              13,15
  5  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                13,53
  6  Mácsayová Monika      880819  AC Stavbár ŠG Nitra              13,67
  7  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky          13,89
  8  Palanská Andrea       890517  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       14,03
w: +1,4

100 m - 4.rozbeh     dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      12,92
  2  Karkalíková Anna      870205  AK Univerzity Banská Bystrica    12,93
  3  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                13,51
  4  Lukáčová Nikola       870406  Slávia ŠŠ Trenčín                13,56
  5  Kovalčíková Bibiána   870707  AK Danica Zvolen                 13,89
  6  Pavliaková Lucia      881018  ŠK Vital Bratislava              14,02
  7  Lančaričová Zuzana    880425  AK AŠK Slávia Trnava             14,10
  8  Hortová Anna          890529  AK Spartak Dubnica nad Váhom     14,76
w: -2,2

100 m - finále       dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vrlíková Slavomíra    871001  AO Akademik TU Košice            12,37
  2  Hírešová Michaela     870403  AK Spartak Dubnica nad Váhom     12,68
  3  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           12,74
  4  Karkalíková Anna      870205  AK Univerzity Banská Bystrica    12,78
  5  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             12,92
  6  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      13,06
  7  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                13,10
  8  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              13,34
w: -0,4


200 m - 1.rozbeh     dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              25,33
  2  Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava             26,48
  3  Chudíková Soňa        870107  AK AŠK Slávia Trnava             27,29
  4  Krnáčová Veronika     880227  AO Akademik TU Košice            27,93
  5  Hurtoňová Alexandra   891123  Slávia ŠŠ Trenčín                28,21
  6  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        28,27
  7  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky          28,41
     Karkalíková Anna      870205  AK Univerzity Banská Bystrica       NF
w: +0,7

200 m - 2.rozbeh     dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      25,67
  2  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              26,49
  3  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                26,50
  4  Szaboóvá Simona       880911  AC Stavbár ŠG Nitra              27,08
  5  Košičiarová Anna      870720  Atletik jump club Lučenec        27,59
  6  Lančaričová Zuzana    880425  AK AŠK Slávia Trnava             28,20
  7  Ščerbáková Ivona      900202  ŠŠK-Junior Prešov                28,52
  8  Semráková Marianna    880207  AO Akademik TU Košice            29,95
w: +1,1

200 m - 3.rozbeh     dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           26,20
  2  Sándorová Mária       870111  AO Akademik TU Košice            26,39
  3  Kováčová Lucia        870307  AO Slávia ŽU Žilina              26,87
  4  Fugliová Csilla       880119  Atletický klub Nové Zámky        27,17
  5  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno           27,41
  6  Bytyqiová Merita      890112  AO Sparta Považská Bystrica      27,61
  7  Búriová Barbora       910305  ŠŠK-Junior Prešov                28,19
  8  Hortová Anna          890529  AK Spartak Dubnica nad Váhom     29,49
w: 0,0

200 m - 4.rozbeh     dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             25,94
  2  Hírešová Michaela     870403  AK Spartak Dubnica nad Váhom     26,19
  3  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        26,62
  4  Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava              26,72
  5  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        27,26
  6  Jurkáčková Jana       880428  ŠK Vital Bratislava              27,66
  7  Kovalčíková Bibiána   870707  AK Danica Zvolen                 28,66
  8  Badaničová Paulína    871114  AO Akademik TU Košice            30,70
w: 0,0

200 m - finále       dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              25,15
  2  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      25,52
  3  Šimková Barbora       871208  Atletický klub Malacky           25,64
  4  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             25,82
  5  Hírešová Michaela     870403  AK Spartak Dubnica nad Váhom     26,06
  6  Sándorová Mária       870111  AO Akademik TU Košice            26,39
  7  Hajdinová Jana        880903  ŠK Vital Bratislava              27,21
     Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava                NF
w: +1,2


400 m - 1.beh        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      57,40
  2  Sándorová Mária       870111  AO Akademik TU Košice            58,21
  3  Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava             58,48
  4  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              58,65
  5  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                61,74
  6  Krivaňová Adriana     880527  ŠŠK-Junior Prešov                62,58
     Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok          NF

400 m - 2.beh        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        60,22
  2  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                61,82
  3  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                62,30
  4  Hromadíková Simona    871121  Slávia ŠŠ Trenčín                62,66
  5  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                66,86
  6  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        67,60

400 m - 3.beh        dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      64,31
  2  Kačmárová Katarína    890331  AK Mostáreň MŠK Brezno           66,19
  3  Hurtoňová Alexandra   891123  Slávia ŠŠ Trenčín                67,15
     Mészarosová Zsuzsann  880224  Atletický klub Nové Zámky           NP

400 m - celk.por.    dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      57,40
  2  Sándorová Mária       870111  AO Akademik TU Košice            58,21
  3  Valášková Petronela   881025  AK AŠK Slávia Trnava             58,48
  4  Putalová Iveta        880324  ŠK Vital Bratislava              58,65
  5  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        60,22
  6  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                61,74
  7  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                61,82
  8  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                62,30
  9  Krivaňová Adriana     880527  ŠŠK-Junior Prešov                62,58
 10  Hromadíková Simona    871121  Slávia ŠŠ Trenčín                62,66
 11  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      64,31
 12  Kačmárová Katarína    890331  AK Mostáreň MŠK Brezno           66,19
 13  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                66,86
 14  Hurtoňová Alexandra   891123  Slávia ŠŠ Trenčín                67,15
 15  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        67,60
     Grigláková Martina    880804  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok          NF
     Mészarosová Zsuzsann  880224  Atletický klub Nové Zámky           NP


800 m - 1.beh        dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Fugliová Csilla       880119  Atletický klub Nové Zámky       2:16,06
  2  Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava             2:18,50
  3  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava             2:19,34
  4  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:24,14
  5  Solivarská Pavla      880215  Klub Horáčik Banská Štiavnica   2:24,26
  6  Čičaková Zdenka       881217  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  2:25,82
  7  Ščerbáková Ivona      900202  ŠŠK-Junior Prešov               2:26,86
  8  Tokošová Lenka        881226  AK Junior Holič                 2:27,97

800 m - 2.beh        dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          2:26,68
  2  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov               2:29,62
  3  Čaladíková Martina    870911  AC Stavbár ŠG Nitra             2:30,52
  4  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:33,72
  5  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov               2:36,04
  6  Belokostolská Veroni  880421  Bežecký klub Lysá pod Makytou   2:36,96
  7  Šantavá Lucia         880505  ŠK Vital Bratislava             2:44,28

800 m - celk.por.    dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Fugliová Csilla       880119  Atletický klub Nové Zámky       2:16,06
  2  Vetrova Zuzana        880420  ŠK Vital Bratislava             2:18,50
  3  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava             2:19,34
  4  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:24,14
  5  Solivarská Pavla      880215  Klub Horáčik Banská Štiavnica   2:24,26
  6  Čičaková Zdenka       881217  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  2:25,82
  7  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          2:26,68
  8  Ščerbáková Ivona      900202  ŠŠK-Junior Prešov               2:26,86
  9  Tokošová Lenka        881226  AK Junior Holič                 2:27,97
 10  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov               2:29,62
 11  Čaladíková Martina    870911  AC Stavbár ŠG Nitra             2:30,52
 12  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:33,72
 13  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov               2:36,04
 14  Belokostolská Veroni  880421  Bežecký klub Lysá pod Makytou   2:36,96
 15  Šantavá Lucia         880505  ŠK Vital Bratislava             2:44,28


1500 m               dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Šimeková Magdaléna    871020  ŠK Vital Bratislava             4:44,22
  2  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          4:59,87
  3  Solivarská Pavla      880215  Klub Horáčik Banská Štiavnica   5:01,23
  4  Krčová Michaela       870515  AK AŠK Slávia Trnava            5:02,99
  5  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky       5:12,43
  6  Sýkorová Alžbeta      871120  Atletic Stavklub Lučenec        5:13,45
  7  Ďurišová Silvia       870715  AFK Nové Mesto nad Váhom        5:13,47
  8  Belokostolská Veroni  880421  Bežecký klub Lysá pod Makytou   5:24,67
  9  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov               5:29,07
 10  Tokošová Lenka        881226  AK Junior Holič                 5:48,63
 11  Brzáková Miriama      870904  AO Sparta Považská Bystrica     5:55,15


3000 m               dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Smolárová Katarína    890807  Maraton AC Rača                11:04,11
  2  Poláčiková Jana       870118  Atletický klub Nové Zámky      11:19,99
  3  Kostelánová Katarína  871026  AFK Nové Mesto nad Váhom       11:35,71
  4  Laurinecová Sabina    891103  Atletický klub Nové Zámky      11:43,23
     Brzáková Miriama      870904  AO Sparta Považská Bystrica          NF


100 m prek.- 1.rozb. dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava             15,28
  2  Danková Jana          870830  AO Akademik TU Košice            15,30
  3  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                15,96
  4  Kažimírová Miroslava  880426  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      16,34
  5  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava        17,64
  6  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                17,84
w: +0,9

100 m prek.- 2.rozb. dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vašková Monika        870909  AO Akademik TU Košice            15,30
  2  Slaničková Lucia      881108  AO Sparta Považská Bystrica      15,43
  3  Debnáriková Tatiana   870308  Slávia ŠŠ Trenčín                15,52
  4  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                15,77
  5  Kováčová Magdaléna    880122  AC Stavbár ŠG Nitra              17,49
  6  Provazníková Jana     880902  AK AŠK Slávia Trnava             17,94
w: +1,7

100 m prek.- 3.rozb. dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                14,81
  2  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                14,84
  3  Chudíková Soňa        870107  AK AŠK Slávia Trnava             15,66
  4  Gondová Andrea        870317  Slávia ŠŠ Trenčín                16,82
  5  Lazanová Linda        880110  Atletický klub Nové Zámky        17,67
  6  Benczová Kristína     880626  AC Stavbár ŠG Nitra              17,68
w: +0,1

100 m prek.- finále  dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                14,62
  2  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                14,88
  3  Vašková Monika        870909  AO Akademik TU Košice            15,04
  4  Danková Jana          870830  AO Akademik TU Košice            15,40
  5  Chudíková Soňa        870107  AK AŠK Slávia Trnava             15,52
  6  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava             15,60
  7  Slaničková Lucia      881108  AO Sparta Považská Bystrica      15,62
  8  Debnáriková Tatiana   870308  Slávia ŠŠ Trenčín                15,82
w: -1,2


300 m prek.- 1.beh   dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                44,06
  2  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                45,78
  3  Slaničková Lucia      881108  AO Sparta Považská Bystrica      45,92
  4  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                47,24
  5  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                47,34
  6  Fortunova Miroslava   870803  Slávia ŠŠ Trenčín                47,65
  7  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      47,69
  8  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom     49,16

300 m prek.- 2.beh   dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Palšovičová Katarína  880527  AK AŠK Slávia Trnava             46,45
  2  Krasňanová Ivana      880715  AO Sparta Považská Bystrica      47,94
  3  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                48,26
  4  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                49,36
  5  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                49,38
  6  Kukanová Silvia       881213  AC Stavbár ŠG Nitra              49,69
  7  Jankovichová Táňa     881118  ŠK Vital Bratislava              51,02
  8  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava        51,16

300 m prek.- 3.beh   dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hromadíková Simona    871121  Slávia ŠŠ Trenčín                49,14
  2  Lazanová Linda        880110  Atletický klub Nové Zámky        51,40
  3  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                51,99
  4  Klementisová Linda    870427  Slávia STU Bratislava            52,42
  5  Neštická Zuzana       880213  AK AŠK Slávia Trnava             53,06
  6  Vdovjaková Martina    880917  ŠK Vital Bratislava              54,40
  7  Gondová Andrea        870317  Slávia ŠŠ Trenčín                55,22

300 m prek.- celk.por. dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Brídová Zuzana        870225  Slávia ŠŠ Trenčín                44,06
  2  Marcinková Gabriela   880402  ŠŠK-Junior Prešov                45,78
  3  Slaničková Lucia      881108  AO Sparta Považská Bystrica      45,92
  4  Palšovičová Katarína  880527  AK AŠK Slávia Trnava             46,45
  5  Majerčáková Lucia     870226  Slávia ŠŠ Trenčín                47,24
  6  Kušnirová Lenka       871028  ŠŠK-Junior Prešov                47,34
  7  Fortunova Miroslava   870803  Slávia ŠŠ Trenčín                47,65
  8  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      47,69
  9  Krasňanová Ivana      880715  AO Sparta Považská Bystrica      47,94
 10  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                48,26
 11  Hromadíková Simona    871121  Slávia ŠŠ Trenčín                49,14
 12  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom     49,16
 13  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                49,36
 14  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                49,38
 15  Kukanová Silvia       881213  AC Stavbár ŠG Nitra              49,69
 16  Jankovichová Táňa     881118  ŠK Vital Bratislava              51,02
 17  Žiačiková Barbora     890715  Inter Slovnaft Bratislava        51,16
 18  Lazanová Linda        880110  Atletický klub Nové Zámky        51,40
 19  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                51,99
 20  Klementisová Linda    870427  Slávia STU Bratislava            52,42
 21  Neštická Zuzana       880213  AK AŠK Slávia Trnava             53,06
 22  Vdovjaková Martina    880917  ŠK Vital Bratislava              54,40
 23  Gondová Andrea        870317  Slávia ŠŠ Trenčín                55,22


1500 m prek.         dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Smolárová Katarína    890807  Maraton AC Rača                 5:24,66
  2  Laurinecová Simona    891103  Atletický klub Nové Zámky       5:28,55
  3  Kršková Andrea        880113  AK Spartak Dubnica nad Váhom    5:35,82
  4  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov               5:41,66
  5  Čaladíková Martina    870911  AC Stavbár ŠG Nitra             5:54,62
  6  Šantavá Lucia         880505  ŠK Vital Bratislava             6:08,28
  7  Neštická Zuzana       880213  AK AŠK Slávia Trnava            6:30,94


diaľka               dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vrlíková Slavomíra    871001  AO Akademik TU Košice             555
  2  Milkovičová Gréta     880607  HAC Humenné                       550
  3  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava               535
  4  Antalová Eva          870114  Inter Slovnaft Bratislava         531
  5  Klusová Lenka         880414  AK Univerzity Banská Bystrica     526
  6  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                 523
  7  Danková Jana          870830  AO Akademik TU Košice             521
  8  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                 516
  9  Jalčoviková Katarína  890912  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    515
 10  Danková Miroslava     870830  AO Akademik TU Košice             512
 11  Chudíková Soňa        870107  AK AŠK Slávia Trnava              507
 12  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           505
 13  Krchnárová Linda      880126  AK AŠK Slávia Trnava              504
 14  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       503
 15  Lukáčová Nikola       870406  Slávia ŠŠ Trenčín                 493
 16  Palšovičová Katarína  880527  AK AŠK Slávia Trnava              490
 17  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       488
 18  Lakosilová Nikola     881004  AC Olympia Skalica                488
 19  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 487
 20  Kovalčíková Bibiána   870707  AK Danica Zvolen                  487
 21  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky           475
 22  Benková Hana          890625  Lokomotíva Šurany                 474
 23  Jurčíková Katarína    880224  ŠK Vital Bratislava               461
 24  Dunajská Soňa         890425  AK Mostáreň MŠK Brezno            459
 25  Olexová Ľubica        880808  AO Akademik TU Košice             451
 26  Pavliaková Lucia      881018  ŠK Vital Bratislava               448
 27  Košičiarová Anna      870720  Atletik jump club Lučenec         437
 28  Lančaričová Zuzana    880425  AK AŠK Slávia Trnava                0
     Hálová Terézia        881125  ŠK HITEC Banská Bystrica           NP
     Hatalová Michaela     891025  Atletický klub Nové Zámky          NP

1.  x         555/+3,9  518/+2,4  522/+3,8  528/+0,8  547/+4,3
2.  490/+1,0  524/+1,6  546/+3,8  550/+3,0  x         547/+2,2
3.  514/+0,5  x         535/+2,7  492/-1,8  529/-1,4  x
4.  515/+2,8  512/+4,0  529/+0,8  531/+1,3  x         529/+0,7
5.  502/+1,1  x         526/+2,5  493/+1,7  481/+2,9  x
6.  515/+2,9  508/-1,2  x         513/+0,7  508/+0,7  523/-0,7
7.  517/+6,4  512/-1,6  500/+2,2  519/+3,5  521/+1,3  509/+3,0
8.  507/+2,0  505/+4,3  516/+1,0  475/+2,9  498/+3,4  494/+1,2


trojskok             dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ďuricová Katarína     881007  Atletický klub Malacky           11,64
  2  Martočková Martina    880526  ŠŠK-Junior Prešov                11,25
  3  Stredňáková Veronika  880214  ŠŠK-Junior Prešov                11,22
  4  Danková Miroslava     870830  AO Akademik TU Košice            11,14
  5  Debnáriková Tatiana   870308  Slávia ŠŠ Trenčín                11,05
  6  Eiselová Kristína     870214  ŠK Vital Bratislava              11,04
  7  Fortunova Miroslava   870803  Slávia ŠŠ Trenčín                10,79
  8  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                10,70
  9  Zaťková Zuzana        880730  Atletický klub Nové Zámky        10,33
 10  Pavliaková Lucia      881018  ŠK Vital Bratislava              10,04
 11  Slaničková Lucia      881108  AO Sparta Považská Bystrica       0,
     Jankovichová Táňa     881118  ŠK Vital Bratislava               0,
     Širillová Michaela    880525  ŠK Vital Bratislava               0,
     Mácsayová Monika      880819  AC Stavbár ŠG Nitra               0,
     Benczová Kristína     880626  AC Stavbár ŠG Nitra               0,

1.  11,38/+1,8  x           11,58/+1,8  11,60/+2,0  11,22/+2,0  11,64/+1,7
2.  11,25/+1,2  x           10,96/+1,2  x           11,13/+0,8  11,13/+2,1
3.  10,73/+1,4  10,65/+1,0  10,95/+2,6  10,83/+1,1  11,22/+1,1  11,19+2,2
4.  10,79/+2,0  11,14/+2,8  10,84/+2,2  10,58/+2,6  10,72/+1,3  x
5.  11,05/+1,3  10,52/+1,9  10,71/+1,8  x           x           x
6.  10,65/+2,4  10,84/+1,8  10,99/+2,9  11,04/+2,2  10,85/+1,2  x
7.  10,11/+1,0  10,31/+2,1  10,69/+1,6  10,79/+2,1  10,70/+0,7  -
8.  10,61/+2,5  10,56/+2,0  1046/+0,8  x            10,70/+3,0  10,35/+2,9


výška                dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tomková Zuzana        880220  ŠŠK-Junior Prešov                 167
  2  Srnková Iveta         870502  ŠK Vital Bratislava               163
  3  Výpalová Darina       890415  Slávia STU Bratislava             163
     Dunajská Soňa         890425  AK Mostáreň MŠK Brezno            163
  5  Stredňáková Veronika  880214  ŠŠK-Junior Prešov                 159
  6  Kažimírová Miroslava  880426  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       159
  7  Béderová Denisa       891001  ŠK Vital Bratislava               159
  8  Dratvová Veronika     880308  AK ZTS Martin                     155
  9  Milkovičová Gréta     880607  HAC Humenné                       155
 10  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky           150
 11  Provazníková Jana     880902  AK AŠK Slávia Trnava              145
 12  Kováčová Magdaléna    880122  AC Stavbár ŠG Nitra               145
     Hatalová Michaela     891025  Atletický klub Nové Zámky          NP
     Hálová Terézia        881125  ŠK HITEC Banská Bystrica           NP

	145  150  155  159  163  167  170
1.	-    -    o    o    xxo  o    xxx
2.	-    -    -    o    o    xxx
3.	o    o    o    o    xxo  xxx
	o    o    o    o    xxo  xxx
5.	-    -    o    o    xxx
6.	o    o    xo   o    xxx
7.	o    xo   o    xo   xxx
8.	o    o    o    xxx


žrď                  dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Feteriková Dagmar     871231  AO Akademik TU Košice             320
  2  Petrovičová Barbara   881113  AC Stavbár ŠG Nitra               315
  3  Lešňanská Zuzana      880416  AO Akademik TU Košice             300
  4  Slobodníková Jana     880208  AO Akademik TU Košice             290
  5  Čížková Dana          911228  AO Akademik TU Košice             270
  6  Michalíková Jana      901106  AK Univerzity Banská Bystrica     260
  7  Sedmáková Miroslava   890424  AC Stavbár ŠG Nitra               250
  8  Kováčová Magdaléna    880122  AC Stavbár ŠG Nitra               240
  9  Surová Bronislava     911110  AK Univerzity Banská Bystrica     240

	220  240  250  260  270  280  290  300  310  315  320
1.	-    -    -    o    -    o    o    o    xxo  xx-  o
2.	-    -    -    o    -    xo   xxo  o    xxo  o    xxx
3.	-    -    -    o    -    o    o    o    xxx
4.	-    -    -    o    -    xo   o    xxx
5.	o    o    o    xxo  xo   xxx
6.	xo   o    o    o    xxx
7.	-    xo   o    xxx
8.	o    xo   -    xxx
9. 	xo   xo   xxx


guľa 3 kg            dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Chudá Ivona           880330  ŠK Vital Bratislava              14,28
  2  Tileschová Petra      870910  Slávia ŠŠ Trenčín                13,01
  3  Konopásková Michaela  881028  AC Stavbár ŠG Nitra              12,52
  4  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                12,07
  5  Gedrová Katarína      871205  AK Košický AK Jednota Košice     11,87
  6  Hardoňová Denisa      880911  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       11,81
  7  Gažúriková Veronika   891020  Atletický klub Nové Zámky        11,70
  8  Detková Katarína      880314  Slávia ŠŠ Trenčín                11,50
  9  Krasňanová Ivana      880715  AO Sparta Považská Bystrica      11,32
 10  Zborovanová Zora      870515  Slávia UK Bratislava             11,08
 11  Kyzeková Dominika     881201  AK Mostáreň MŠK Brezno           11,05
 12  Barinková Veronika    880725  AK Spartak Dubnica nad Váhom     10,88
 13  Filipová Veronika     891229  Slovan Duslo Šala                10,83
 14  Krivaňová Adriana     880527  ŠŠK-Junior Prešov                 9,97
 15  Halová Terézia        88      ŠK HITEC Banská Bystrica          9,90
 16  Migašová Zuzana       900802  ŠŠK-Junior Prešov                 9,79
 17  Maliterná Katarína    890610  TJ Orava Dolný Kubín              9,68
 18  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                 9,12

1.  13,41  12,83  14,26  14,28  14,12  x
2.  x      13,01  x      x      11,91  11,38
3.  11,74  12,52  x      12,06  12,24  12,27
4.  11,18  11,66  12,07  11,70  x      11,81
5.  10,90  x      11,87  10,64  x      10,98
6.  11,81  11,75  11,70  11,33  10,90  11,26
7.   9,90  11,70  x      10,88  x      x
8.  11,27  10,63  11,50  10,98  x      11,43


disk 1 kg            dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hardoňová Denisa      880911  AC Elán pri ZSŠOS Kežmarok       35,95
  2  Chudá Ivona           880330  ŠK Vital Bratislava              34,89
  3  Filipová Veronika     891229  Slovan Duslo Šala                33,04
  4  Konopásková Michaela  881028  AC Stavbár ŠG Nitra              30,42
  5  Sandanyová Karolína   870216  AK Univerzity Banská Bystrica    29,07
  6  Zborovanová Zora      870515  Slávia UK Bratislava             28,70
  7  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                28,22
  8  Gedrová Katarína      871205  AK Košický AK Jednota Košice     27,57
  9  Gažúriková Veronika   891020  Atletický klub Nové Zámky        27,19
 10  Gajerová Katarína     891226  ŠK Vital Bratislava              26,75
 11  Gabrišová Tatiana     871005  AFK Nové Mesto nad Váhom         25,18
 12  Šašinková Dominika    890913  ŠK Vital Bratislava              24,69
 13  Barinková Veronika    880725  AK Spartak Dubnica nad Váhom     24,69
 14  Bartáková Eva         881021  AK Spartak Dubnica nad Váhom     23,41
 15  Tileschová Petra      870910  Slávia ŠŠ Trenčín                23,21
 16  Detková Katarína      880314  Slávia ŠŠ Trenčín                20,45

1.  33,63  x      35,95  33,69  x      x
2.  x      34,89  28,10  33,65  33,70  33,71
3.  33,04  x      x      x      31,29  x
4.  30,42  x      28,62  28,17  x      x
5.  28,78  28,45  28,58  x      x      29,07
6.  x      28,70  27,64  x      x      x
7.  x      24,92  27,37  x      25,33  28,22
8.  27,57  x      27,52  x      x      x


oštep 600 g          dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krišková Lenka        880611  ŠŠK-Junior Prešov                37,90
  2  Gajerová Katarína     891226  ŠK Vital Bratislava              35,45
  3  Gabrišová Tatiana     871005  AFK Nové Mesto nad Váhom         34,20
  4  Ivičičová Martina     871002  AC Olympia Skalica               33,10
  5  Detková Katarína      880314  Slávia ŠŠ Trenčín                32,86
  6  Šašinková Dominika    890913  ŠK Vital Bratislava              32,65
  7  Jurčíková Katarína    880224  ŠK Vital Bratislava              31,15
  8  Hálová Terézia        881125  ŠK HITEC Banská Bystrica         29,50
  9  Filová Diana          871130  Atletický klub Nové Zámky        28,86
 10  Krasňanová Ivana      880715  AO Sparta Považská Bystrica      28,30
 11  Kyzeková Dominika     881201  AK Mostáreň MŠK Brezno           27,00
 12  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov                19,60
 13  Migašová Zuzana       900802  ŠŠK-Junior Prešov                18,88

1.  36,52  37,90  37,62  35,34  37,54  37,62
2.  31,38  35,45  30,44  34,44  32,92  x
3.  31,48  32,78  34,20  x      x      32,50
4.  32,50  32,30  32,00  32,95  33,10  32,48
5.  x      31,74  x      32,86  x      x
6.  32,65  29,20  29,60  27,50  27,56  28,84
7.  30,10  27,18  31,15  30,55  29,06  30,25
8.  25,91  27,10  28,90  29,50  28,74  x


kladivo 3 kg         dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lomnická Nikola       880916  AC Stavbár ŠG Nitra              57,47
  2  Obalová Martina       880826  AK AŠK Slávia Trnava             54,56
  3  Chovancová Anežka     870504  TJ Orava Dolný Kubín             40,28
  4  Kyzeková Dominika     881201  AK Mostáreň MŠK Brezno           30,16
  5  Tileschová Petra      870910  Slávia ŠŠ Trenčín                29,58
  6  Gažúriková Veronika   891020  Atletický klub Nové Zámky        29,33
  7  Barinková Veronika    880725  AK Spartak Dubnica nad Váhom     27,36

1.  x      57,47  x      50,47  53,00  x
2.  x      52,94  x      54,56  54,45  48,50
3.  38,31  40,28  40,08  36,59  39,47  38,89
4.  x      28,42  23,23  30,16  x      28,71
5.  29,58  x      28,17  x      -      -
6.  x      28,22  29,33  28,67  -      -
7.  27,36  25,64  25,28  25,97  25,57  x


5000 m chôdza        dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Malíková Klára        870110  Miestny ŠK Borský Mikuláš      26:01,52
  2  Strnadová Barbora     890119  MŠK Hlohovec                   26:28,86
  3  Ciprušová Mária       890126  MŠK Hlohovec                   26:44,49
  4  Klobučníková Michael  880108  AK Spartak Dubnica nad Váhom   27:48,92
  5  Bartoňová Zuzana      880914  AK Univerzity Banská Bystrica  29:28,59
  6  Gedrová Zuzana        890119  AK Košický AK Jednota Košice   29:55,52
  7  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov              31:57,98
  8  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov              32:20,45


4 x 100 m            dorastenky
-------------------------------------------------------------------------
  1  ASKTT                         AK AŠK Slávia Trnava             50,63
  2  VITAL                         ŠK Vital Bratislava              50,98
  3  ZTSDU                         AK Spartak Dubnica nad Váhom     51,66
  4  ATUKE                         AO Akademik TU Košice            51,89

1.  ASKTT:  Valášková,Krchnárová,Chudíková,Hanusová
2.  VITAL:  Jurkáčková,Hajdinová,Pavliaková,Putalová
3.  ZTSDU:  Hírešová J.,Hírešová M.,Kršková,Vašinová
4.  ATUKE:  Vašková,Šándorová,Danková M.,Danková J.


1-2-3-400 m - 1.beh    dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  VITAL A                       ŠK Vital Bratislava             2:18,43
  2  ASKTT A                       AK AŠK Slávia Trnava            2:18,91
  3  SLATN                         Slávia ŠŠ Trenčín               2:22,31
  4  ACNZA                         Atletický klub Nové Zámky       2:24,74
  5  JUNPO A                       ŠŠK-Junior Prešov               2:25,84
  6  ZTSDU                         AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:28,09
  7  ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra             2:33,75
     ATUKE                         AO Akademik TU Košice                NF

1-2-3-400 m - 2.beh    dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  SPAPB                         AO Sparta Považská Bystrica     2:24,07
  2  VITAL B                       ŠK Vital Bratislava             2:26,55
  3  ASKTT B                       AK AŠK Slávia Trnava            2:28,59
  4  JUNPO B                       ŠŠK-Junior Prešov               2:28,63

1-2-3-400 m - celk.por dorastenky
--------------------------------------------------------------------------
  1  VITAL A                       ŠK Vital Bratislava             2:18,43
  2  ASKTT A                       AK AŠK Slávia Trnava            2:18,91
  3  SLATN                         Slávia ŠŠ Trenčín               2:22,31
  4  SPAPB                         AO Sparta Považská Bystrica     2:24,07
  5  ACNZA                         Atletický klub Nové Zámky       2:24,74
  6  JUNPO A                       ŠŠK-Junior Prešov               2:25,84
  7  VITAL B                       ŠK Vital Bratislava             2:26,55
  8  ZTSDU                         AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:28,09
  9  ASKTT B                       AK AŠK Slávia Trnava            2:28,59
 10  JUNPO B                       ŠŠK-Junior Prešov               2:28,63
 11  ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra             2:33,75
     ATUKE                         AO Akademik TU Košice                NF

VITAL A: Eiselová, Jurkáčková, Hajdinová, Putalová
ASKTT A: Chudíková, Krchnárová, Hanusová, Valášková
SLATN  : Vravková, Bridová, Chlapíková, Majerčáková
SPAPB  : Krasňanová, Bytyqiová, Holleyová, Slaničková
ACNZA  : Lazanová, Očkajová, Zaťková, Fugliová
JUNPO A: Marcinková, Tomková, Martočková, Krišková
VITAL B: Širillová, Pavliaková, Šimeková, Vetrová
ZTSDU  : Hírešová, Vašinová, Magulová, Bučková
ASKTT B: Provazníková, Neštická, Lančaričová, Palšovičová
JUNPO B: Kašperová, Ščerbáková, Búriová, Balogová
ACSOG  : Macsayová, Szabóová, Kukanová, Čaladíková
ATUKE  : Danková J., Vrlíková, Vašková, Sándorová


Diskvalifikácie:
Beh na 100 m dorastenky - Erika Fiolková ELKEZ - porušenie pravidla 162.7. Štart.
Chôdza 5000 m dorastenci - Michal Bezák AKUMBB - porušenie pravidla 230.1. Chôdza.

Žrď - dorastenci:
Babiš zranený pri 3. pokuse na základnej výške.

V pretekoch bol prekonaný najlepší slovenský výkon starších žiakov
do 15 rokov - Ondrejko Tomáš 432 cm. Doteraz Ondrejko 431 cm. Výška
bola premeraná oceľovým pásmom.

Výkon overili:
Ing. Krajňák - vrchník
Ing. Šenkovič - rozhodca 1. triedy
Ing. Hrušovský - ústredný rozhodca

Boli podané 2 protesty Ing. Jaroslavom Rusnákom predsedom AK KJK, neboli podané v súlade s pravidlom 146.1 a 146.2, netýkali sa práva pretekárov ani výsledkov pretekov ( kritika bola voči činnosti a úborovaniu rozhodcov pri skoku o žrdi ). Na prvý protest bola sťažovateľovi daná písomná odpoveď Jury, druhý protest, ktorý bol rovnakého charakteru, Jury považovala za bezpredmetný.

Záver:
Preteky prebehli podľa pravidiel atletiky, za teplého a slnečného počasia. Nebola udelená žiadna žltá ani červená karta.


Ing. Vladislav Vovčko			Milutin Černák
tech. delegát dorastenci		tech. delegát dorastenky


Ing. Silvia Hanusová			Ing. Miroslav Lakatoš
hlavná rozhodkyňa		      	riaditeľ pretekov


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com