Majstrovstvá Slovenska v atletike pre rok 2004 - žiactvo
                          Nitra 11-12.09.2004




60 m 1.rozbeh        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,51
  2  Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,94
  3  Hammel Marián         910528  Olympia Galanta                   8,18
  4  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                 8,23
  5  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                 8,25
  6  Oršula Marek          891126  ŠK Vital Bratislava               8,27
  7  Gažovič  Vladimír             AC Stavbár ŠG Nitra               8,55
     Kmeť Gorazd           891218  Inter Slovnaft Bratislava           NP
W: 0,0

60 m 2.rozbeh        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vatrta Martin         890428  AO Slávia ŽU Žilina               7,72
  2  Graus Karol           890305  Atletický klub Nové Zámky         7,81
  3  Furťa Roman           900111  Slávia STU Bratislava             8,15
  4  Turčáni Roman         900328  ŠK Vital Bratislava               8,25
  5  Tkáčik Štefan         890929  TJ Slovan Sabinov                 8,27
  6  Mancuška Peter        890514  Atletický klub Nové Zámky         8,31
  7  Sochovič Radoslav     890913  TJ Slovan Sabinov                 8,91
W: -2,9

60 m 3.rozbeh        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Szita Lukáš           890220  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       7,89
  2  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava               8,19
  3  Rusňak Rudolf         901122  Atletický klub Malacky            8,20
  4  Tvorík Filip          891201  Slávia STU Bratislava             8,21
  5  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                 8,22
  6  Tomša Roman           891103  AFK Nové Mesto nad Váhom          8,37
  7  Markusek Tomáš        900423  ŠK Vital Bratislava               8,79
W: -3,6

60 m 4.rozbeh        žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava               7,93
  2  Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica               8,05
  3  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     8,07
  4  Tóth Norbert          891205  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,29
     Schneider Igor        891217  ŠK Vital Bratislava               8,29
  6  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra               8,30
  7  Moravčík Erik         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,55
W: -3,5

60 m finále "A"      žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,40
  2  Szita Lukáš           890220  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       7,54
  3  Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica               7,65
  4  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava               7,66
  5  Graus Karol           890305  Atletický klub Nové Zámky         7,67
  6  Vatrta Martin         890428  AO Slávia ŽU Žilina               7,68
  7  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     7,82
  8  Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,00
W: -0,9

60 m finále "B"      žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava               8,00
  2  Tvorík Filip          891201  Slávia STU Bratislava             8,01
     Rusňak Rudolf         901122  Atletický klub Malacky            8,01
  4  Furťa Roman           900111  Slávia STU Bratislava             8,08
  5  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                 8,09
  6  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                 8,10
     Hammel Marián         910528  Olympia Galanta                   8,10
  8  Turčáni Roman         900328  ŠK Vital Bratislava               8,22
W: -1,9


150 m                žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom     17,77
  2  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                    18,32
  3  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava              18,55
  4  Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica              18,65
  5  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava             18,69
  6  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                18,86
  7  Graus Karol           890305  Atletický klub Nové Zámky        18,89
  8  Szita Lukáš           890220  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      18,97
  9  Tóth Norbert          891205  Slávia ŠŠ Trenčín                19,00
 10  Macsicza Áron         891017  Slávia UK Bratislava             19,12
     Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom     19,12
 12  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava              19,29
 13  Tvorík Filip          891201  Slávia STU Bratislava            19,31
 14  Rusňak Rudolf         901122  Atletický klub Malacky           19,36
 15  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                19,40
 16  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                19,54
 17  Kmeť Gorazd           891218  Inter Slovnaft Bratislava        19,65
 18  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra              19,67
 19  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        19,69
     Čupec Matúš           900504  AK ZTS Martin                    19,69
 21  Tomša Roman           891103  AFK Nové Mesto nad Váhom         19,77
 22  Schneider Igor        891217  ŠK Vital Bratislava              19,81
 23  Moravčík Erik         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom     19,85
     Macka Michal          891218  Olympia Galanta                  19,85
 25  Turčáni Roman         900328  ŠK Vital Bratislava              19,93
 26  Škadra Radoslav       890305  AK Junior Holič                  19,97
 27  Furťa Roman           900111  Slávia STU Bratislava            20,37
 28  Madarász Ladislav     890415  Maraton AC Rača                  20,50
 29  Hammel Marián         910528  Olympia Galanta                  20,57
 30  Gažovič  Vladimír             AC Stavbár ŠG Nitra              21,29
 31  Piok Drahomír         900517  Slávia STU Bratislava            22,17
 32  Dohál Jakub           910501  Slávia ŠŠ Trenčín                22,42
 33  Páleník Patrik        930331  BK Pyxida Čierne Kľačany         22,88
 34  Ševčík Juraj          910921  Slávia ŠŠ Trenčín                23,24
 35  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany         24,99

150 m 1. rozbeh      žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom     17,77
  2  Tóth Norbert          891205  Slávia ŠŠ Trenčín                19,00
  3  Macsicza Áron         891017  Slávia UK Bratislava             19,12
  4  Rusňak Rudolf         901122  Atletický klub Malacky           19,36
  5  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra              19,67
  6  Dohál Jakub           910501  Slávia ŠŠ Trenčín                22,42
  7  Ševčík Juraj          910921  Slávia ŠŠ Trenčín                23,24
W: -1,0

150 m 2. rozbeh      žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Szita Lukáš           890220  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      18,97
  2  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                19,40
  3  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                19,54
  4  Madarász Ladislav     890415  Maraton AC Rača                  20,50
  5  Hammel Marián         910528  Olympia Galanta                  20,57
  6  Páleník Patrik        930331  BK Pyxida Čierne Kľačany         22,88
W: -2,1

150 m 3. rozbeh      žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava             18,69
  2  Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom     19,12
  3  Kmeť Gorazd           891218  Inter Slovnaft Bratislava        19,65
  4  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        19,69
  5  Turčáni Roman         900328  ŠK Vital Bratislava              19,93
  6  Piok Drahomír         900517  Slávia STU Bratislava            22,17
  7  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany         24,99
W: -2,0

150 m 4. rozbeh      žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                18,86
  2  Graus Karol           890305  Atletický klub Nové Zámky        18,89
  3  Čupec Matúš           900504  AK ZTS Martin                    19,69
  4  Tomša Roman           891103  AFK Nové Mesto nad Váhom         19,77
  5  Macka Michal          891218  Olympia Galanta                  19,85
  6  Furťa Roman           900111  Slávia STU Bratislava            20,37
  7  Gažovič  Vladimír             AC Stavbár ŠG Nitra              21,29
W: -2,3

150 m 5. rozbeh      žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                    18,32
  2  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava              18,55
  3  Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica              18,65
  4  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava              19,29
  5  Tvorík Filip          891201  Slávia STU Bratislava            19,31
  6  Schneider Igor        891217  ŠK Vital Bratislava              19,81
  7  Moravčík Erik         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom     19,85
  8  Škadra Radoslav       890305  AK Junior Holič                  19,97
W: -1,6

150 m finále "A"     žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom     17,55
  2  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava             17,92
  3  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                    18,21
  4  Fíger Braňo           890330  ŠK Vital Bratislava              18,33
  5  Szita Lukáš           890220  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      18,53
  6  Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica              18,57
  7  Graus Karol           890305  Atletický klub Nové Zámky        18,67
  8  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                18,91
W: -2,7

150 m finále "B"     žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tóth Norbert          891205  Slávia ŠŠ Trenčín                19,49
  2  Macsicza Áron         891017  Slávia UK Bratislava             19,55
  3  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                19,56
  4  Rusňak Rudolf         901122  Atletický klub Malacky           19,69
  5  Tvorík Filip          891201  Slávia STU Bratislava            19,71
  6  Behan Štefan          891121  ŠK Vital Bratislava              19,85
     Žubor Lukáš           890217  AK Spartak Dubnica nad Váhom        NF
     Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                   NF
W: -2,5


300 m                žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                    37,37
  2  Szita Lukáš           890220  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      38,21
  3  Mitrík Štefan         890306  Tatran Spišská Nová Ves          38,71
  4  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                  38,72
  5  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                  38,87
  6  Tichý Martin          891228  Slávia STU Bratislava            39,40
  7  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   39,86
  8  Tóth Norbert          891205  Slávia ŠŠ Trenčín                39,99
  9  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        40,58
 10  Kazár Maroš           900302  Atletický oddiel Svit            40,62
 11  Čupec Matúš           900504  AK ZTS Martin                    40,64
 12  Mandinec Jakub        900524  AFK Nové Mesto nad Váhom         41,40
 13  Buček Tomáš           890529  AC Stavbár ŠG Nitra              41,42
 14  Macsicza Áron         891017  Slávia UK Bratislava             41,44
 15  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                41,45
 16  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                41,49
 17  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra              42,74
 18  Chudý Peter           890911  Atletický klub Nové Zámky        42,76
 19  Macka Michal          891218  Olympia Galanta                  43,48
 20  Kompaník Tomáš        910110  Slovan Duslo Šala                46,06
 21  Ševčík Juraj          910921  Slávia ŠŠ Trenčín                50,96
     Gašpar Matúš          920420  Slávia ŠŠ Trenčín                   NF
     Vajs Roman            890206  AK Univerzity Banská Bystrica       NF
     Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom        NF

300 m 1.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Pliešovský Michal     891010  AK ZTS Martin                    37,37
  2  Szita Lukáš           890220  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      38,21
  3  Mitrík Štefan         890306  Tatran Spišská Nová Ves          38,71
  4  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                  38,87
  5  Tóth Norbert          891205  Slávia ŠŠ Trenčín                39,99
  6  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                41,45
  7  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                41,49
     Kadlic Matej          890613  AK Spartak Dubnica nad Váhom        NF

300 m 2.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                  38,72
  2  Tichý Martin          891228  Slávia STU Bratislava            39,40
  3  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        40,58
  4  Čupec Matúš           900504  AK ZTS Martin                    40,64
  5  Mandinec Jakub        900524  AFK Nové Mesto nad Váhom         41,40
  6  Buček Tomáš           890529  AC Stavbár ŠG Nitra              41,42
  7  Macsicza Áron         891017  Slávia UK Bratislava             41,44
     Vajs Roman            890206  AK Univerzity Banská Bystrica       NF

300 m 3.beh          žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   39,86
  2  Kazár Maroš           900302  Atletický oddiel Svit            40,62
  3  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra              42,74
  4  Chudý Peter           890911  Atletický klub Nové Zámky        42,76
  5  Macka Michal          891218  Olympia Galanta                  43,48
  6  Kompaník Tomáš        910110  Slovan Duslo Šala                46,06
  7  Ševčík Juraj          910921  Slávia ŠŠ Trenčín                50,96
     Gašpar Matúš          920420  Slávia ŠŠ Trenčín                   NF


600 m                žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Tichý Martin          891228  Slávia STU Bratislava           1:30,70
  2  Vajs Roman            890206  AK Univerzity Banská Bystrica   1:30,99
  3  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:31,20
  4  Mitrík Štefan         890306  Tatran Spišská Nová Ves         1:31,87
  5  Brozman Michal        891008  AK Mostáreň MŠK Brezno          1:34,65
  6  Janza Martin          891123  AO Slávia ŽU Žilina             1:35,57
  7  Kliment Matúš         890414  Slávia UK Bratislava            1:36,10
  8  Holeša Lukáš          900128  AK ZTS Martin                   1:36,79
  9  Kazár Maroš           900302  Atletický oddiel Svit           1:36,80
 10  Páleník Andrej        900905  AC Stavbár ŠG Nitra             1:37,43
 11  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra             1:37,59
 12  Benedikt Gugo         900309  Slávia UK Bratislava            1:37,66
 13  Mihaľov Lukáš         891207  ŠŠK-Junior Prešov               1:37,77
 14  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica             1:38,42
 15  Buček Tomáš           890529  AC Stavbár ŠG Nitra             1:38,91
 16  Brečka Eugen          890708  AC Stavbár ŠG Nitra             1:38,97
 17  Zafčík Denis          900611  Atletika ŠK Skalica             1:39,08
 18  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín               1:39,35
 19  Prieložný Branislav   901202  AO Slávia ŽU Žilina             1:39,60
 20  Kompaník Tomáš        910110  Slovan Duslo Šala               1:44,69
 21  Bišťan Michal         911204  Atletický klub Nové Zámky       1:45,49
 22  Obtulovič Viktor      900505  ŠK Vital Bratislava             1:46,56
 23  Melíšek Jaroslav      900628  Slávia STU Bratislava           1:47,61
 24  Skalický Lukáš        910131  AK AŠK Slávia Trnava            1:49,97
 25  Koyš Radoslav         890421  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:52,17
 26  Danáč Denis           930506  AC Stavbár ŠG Nitra             1:52,43
 27  Páleník Patrik        930331  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:55,61
 28  Dohál Jakub           910501  Slávia ŠŠ Trenčín               2:00,33
 29  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany        2:01,37

600 m 1.beh          žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Tichý Martin          891228  Slávia STU Bratislava           1:30,70
  2  Vajs Roman            890206  AK Univerzity Banská Bystrica   1:30,99
  3  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:31,20
  4  Mitrík Štefan         890306  Tatran Spišská Nová Ves         1:31,87
  5  Kliment Matúš         890414  Slávia UK Bratislava            1:36,10
  6  Kazár Maroš           900302  Atletický oddiel Svit           1:36,80
  7  Benedikt Gugo         900309  Slávia UK Bratislava            1:37,66
  8  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica             1:38,42
  9  Zafčík Denis          900611  Atletika ŠK Skalica             1:39,08
 10  Prieložný Branislav   901202  AO Slávia ŽU Žilina             1:39,60

600 m 2.beh          žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Brozman Michal        891008  AK Mostáreň MŠK Brezno          1:34,65
  2  Holeša Lukáš          900128  AK ZTS Martin                   1:36,79
  3  Páleník Andrej        900905  AC Stavbár ŠG Nitra             1:37,43
  4  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra             1:37,59
  5  Buček Tomáš           890529  AC Stavbár ŠG Nitra             1:38,91
  6  Brečka Eugen          890708  AC Stavbár ŠG Nitra             1:38,97
  7  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín               1:39,35
  8  Bišťan Michal         911204  Atletický klub Nové Zámky       1:45,49
  9  Obtulovič Viktor      900505  ŠK Vital Bratislava             1:46,56
 10  Skalický Lukáš        910131  AK AŠK Slávia Trnava            1:49,97

600 m 3.beh          žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Janza Martin          891123  AO Slávia ŽU Žilina             1:35,57
  2  Mihaľov Lukáš         891207  ŠŠK-Junior Prešov               1:37,77
  3  Kompaník Tomáš        910110  Slovan Duslo Šala               1:44,69
  4  Melíšek Jaroslav      900628  Slávia STU Bratislava           1:47,61
  5  Koyš Radoslav         890421  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:52,17
  6  Danáč Denis           930506  AC Stavbár ŠG Nitra             1:52,43
  7  Páleník Patrik        930331  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:55,61
  8  Dohál Jakub           910501  Slávia ŠŠ Trenčín               2:00,33
  9  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany        2:01,37


1500 m               žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Žíkavský Miroslav     900309  BK Pyxida Čierne Kľačany        4:32,66
  2  Kliment Matúš         890414  Slávia UK Bratislava            4:35,36
  3  Prieložný Branislav   901202  AO Slávia ŽU Žilina             4:37,88
  4  Hladký Jozef          890602  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     4:38,98
  5  Páleník Dušan         900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:41,38
  6  Sochovič Radoslav     890913  TJ Slovan Sabinov               4:41,64
  7  Tylka Juraj           900605  AC Kriváň Liptovský Mikuláš     4:41,82
  8  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky          4:43,22
  9  Benedikt Gugo         900309  Slávia UK Bratislava            4:43,84
 10  Krajčovič David       890109  AK Baník Prievidza              4:44,40
 11  Brečka Eugen          890708  AC Stavbár ŠG Nitra             4:45,16
 12  Páleník Andrej        900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:45,35
 13  Kuzma František       900412  AC Stavbár ŠG Nitra             4:46,52
 14  Mihaľov Lukáš         891207  ŠŠK-Junior Prešov               4:48,64
 15  Brozman Michal        891008  AK Mostáreň MŠK Brezno          4:49,04
 16  Fülöp Tibor           910331  AFK Nové Mesto nad Váhom        4:50,24
 17  Chudý Michal          890703  AK Spartak Dubnica nad Váhom    4:51,10
 18  Rechtoris Ján         900914  Atletika ŠK Skalica             4:51,46
 19  Kovács Marek          890530  Slávia STU Bratislava           5:07,78
 20  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany        5:45,98


100 m prek.          žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      15,37
  2  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     15,91
  3  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra              16,93
  4  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava              17,19
     Kalinaa Antón         890619  Slávia ŠŠ Trenčín                17,19
     Bochňa Martin         890612  ŠŠK-Junior Prešov                17,19
  7  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              17,29
  8  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra              17,46
  9  Kühnel Patrik         891101  Slávia STU Bratislava            18,89
 10  Nagy Tomáš            901204  Olympia Galanta                  20,54
     Šofránko Peter        890113  AO Olympia Považská Bystrica        NF
     Vanya Peter           900109  Atletický klub Nové Zámky           NF

100m prek. 1.rozbeh  žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     15,91
  2  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              17,29
  3  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra              17,46
  4  Kühnel Patrik         891101  Slávia STU Bratislava            18,89
  5  Nagy Tomáš            901204  Olympia Galanta                  20,54
     Šofránko Peter        890113  AO Olympia Považská Bystrica        NF
W: -2,4

100m prek. 2.rozbeh  žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      15,37
  2  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra              16,93
  3  Bochňa Martin         890612  ŠŠK-Junior Prešov                17,19
     Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava              17,19
     Kalinaa Antón         890619  Slávia ŠŠ Trenčín                17,19
     Vanya Peter           900109  Atletický klub Nové Zámky           NF
W: -3,7

100m prek. finále "A žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      14,93
  2  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     15,52
  3  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava              16,29
  4  Kalinaa Antón         890619  Slávia ŠŠ Trenčín                17,02
  5  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra              17,14
  6  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra              17,20
  7  Bochňa Martin         890612  ŠŠK-Junior Prešov                17,64
     Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF
W: -2,1

200m prek.           žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                27,48
  2  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      27,59
  3  Janza Martin          891123  AO Slávia ŽU Žilina              29,67
  4  Kalinaa Antón         890619  Slávia ŠŠ Trenčín                30,19
  5  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     30,67
  6  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín                30,93
  7  Sovák Maroš           891115  AK Univerzity Banská Bystrica    31,10
  8  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava              32,04
  9  Bochňa Martin         890612  ŠŠK-Junior Prešov                32,36
 10  Kühnel Patrik         891101  Slávia STU Bratislava            32,67
 11  Chupek Juraj          900222  TJ Orava Dolný Kubín             33,06
 12  Zelenay Martin        901026  Družba Piešťany                  34,44
 13  Vanya Peter           900109  Atletický klub Nové Zámky        35,30
 14  Ondriaš Peter         900309  Slávia STU Bratislava            36,29

200m prek. 1.beh     žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Žilka Martin          890213  Slávia ŠŠ Trenčín                27,48
  2  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      27,59
  3  Janza Martin          891123  AO Slávia ŽU Žilina              29,67
  4  Kalinaa Antón         890619  Slávia ŠŠ Trenčín                30,19
  5  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     30,67
  6  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín                30,93
  7  Kühnel Patrik         891101  Slávia STU Bratislava            32,67
W : - 2,6

200m prek. 2.beh     žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Sovák Maroš           891115  AK Univerzity Banská Bystrica    31,10
  2  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava              32,04
  3  Bochňa Martin         890612  ŠŠK-Junior Prešov                32,36
  4  Chupek Juraj          900222  TJ Orava Dolný Kubín             33,06
  5  Zelenay Martin        901026  Družba Piešťany                  34,44
  6  Vanya Peter           900109  Atletický klub Nové Zámky        35,30
  7  Ondriaš Peter         900309  Slávia STU Bratislava            36,29
W : -3,1


1 500m prek.         žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Žíkavský Miroslav     900309  BK Pyxida Čierne Kľačany        4:53,62
  2  Sako Patrik           890519  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     4:57,23
  3  Páleník Dušan         900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:57,29
  4  Melko František       891002  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  5:03,85
  5  Pavlík Martin         891109  Slávia ŠŠ Trenčín               5:04,03
  6  Tylka Juraj           900605  AC Kriváň Liptovský Mikuláš     5:09,61
  7  Zaťko Peter           890715  AK AŠK Slávia Trnava            5:15,81
  8  Chudý Michal          890703  AK Spartak Dubnica nad Váhom    5:31,81
  9  Eržiak Slavomír       891126  Atletický klub Župkov           5:35,05
 10  Farkas Igor           900616  Atletický klub Nové Zámky       6:08,42


diaľka               žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Lupták Lukáš          890712  Slávia UK Bratislava              646
  2  Surovčík Tomáš        890131  AK Univerzity Banská Bystrica     631
  3  Kučera Zoltán         890207  Atletický klub Nové Zámky         624
  4  Graus Karol           890305  Atletický klub Nové Zámky         573
  5  Barták Peter          890202  Atletika ŠK Skalica               562
  6  Tököly Roman          890712  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       555
  7  Hammel Marián         910528  Olympia Galanta                   546
  8  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                 533
  9  Kocúrik Marek         890314  Atletika ŠK Skalica               530
 10  Tvorík Filip          891201  Slávia STU Bratislava             523
 11  Tkáčik Štefan         890929  TJ Slovan Sabinov                 519
 12  Oršula Marek          891126  ŠK Vital Bratislava               518
 13  Furťa Roman           900111  Slávia STU Bratislava             518
 14  Sojka Lukáš           900215  AK Mostáreň MŠK Brezno            514
 15  Kalinec Miroslav      890714  Lokomotíva Šurany                 498
 16  Markusek Tomáš        900423  ŠK Vital Bratislava               498
 17  Póč Maroš             910311  AK Mostáreň MŠK Brezno            496
 18  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra               471
 19  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava               468
     Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                 468
 21  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra               429

1. 428/+2,4 621/+0,4 646/+2,7 646/+2,2 639/+1,5    -
2. 631/+3,0 385/+2,2    x        x        x     588/+1,4
3. 615/+1,4    -     624/+1,3 585/+0,5    x        x
4. 573/+0,9 556/-0,5 568/+1,0 566/+0,6    x        x
5. 498/+0,7 523/+1,2 543/-1,3 516/+1,3  544/+1,6 562+4,0
6. 443/+2,5 552/+0,8 541/+0,8 555/+0,8    -        x
7. 519/-0,8 546/+0,8 528/+1,7 535/+0,3    x      513/-0,5
8. 523/+1,0 533/+1,7 479/-0,2 505/+1,5 509/+0,7 500/+1,0


výška                žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Papšo Viliam          890523  AO Olympia Považská Bystrica      183
  2  Bayer Adam            900318  AK Junior Holič                   180
  3  Horný Ľuboš           891107  Slávia STU Bratislava             180
  4  Kocúrik Marek         890314  Atletika ŠK Skalica               177
  5  Kučera Zoltán         890207  Atletický klub Nové Zámky         177
  6  Bojňanský Ľubomír     890730  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       173
  7  Volko Ivan            890522  Atletický klub Bojničky           173
  8  Kalinec Miroslav      890714  Lokomotíva Šurany                 169
  9  Sojka Lukáš           900215  AK Mostáreň MŠK Brezno            169
 10  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra               160
 11  Barták Peter          890202  Atletika ŠK Skalica               155

        155     160     165     169     173     177     180     183     185
1.      0       0       x0      0       0       0       0       xx0     xxx
2.      0       0       0       0       x0      0       0       xxx
3.      -       -       0       0       0       0       x0      xxx
4.      0       0       0       x0      0       0       xxx
5.      0       0       0       0       xx0     x0      xx-     x
6.      -       0       0       x0      0       xxx
7.      0       0       x0      0       xx0     xxx
8.      0       0       x0      0       xxx
9.      0       x0      0       xx0     xxx
10.     0       xx0     xxx
11.     x0      xxx


žrď                  žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ondrejko Tomáš        890720  AK Univerzity Banská Bystrica     434
  2  Krajňák Tomáš         890930  AO Akademik TU Košice             390
  3  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice             360
  4  Bíreš Andrej          890608  AK Univerzity Banská Bystrica     340
  5  Daňko Marek           890507  AO Akademik TU Košice             320

   280  300  310  320  330  340  350  360  370  380  390  400  415  425  434  441
1. -    -    -    -    -    x    -    o    -    o    -    o    o    o    xo   x
2. -    -    -    -    -    o    -    xo   o    xo   o    xxx
3. -    o    -    o    -    xo   xo   o    xxx
4. xo   o    -    xo   o    xxo  xxx
5. -    o    -    o    -    xxx


disk 1kg             žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              48,49
  2  Blažek Timotej        890519  Atletika ŠK Skalica              42,78
  3  Tresa Patrik          891221  AO Akademik TU Košice            40,21
  4  Tupý Ondrej           910322  AFK Nové Mesto nad Váhom         36,16
  5  Šlosár Filip          891211  AC Stavbár ŠG Nitra              35,90
  6  Kendra Daniel         900405  AC Stavbár ŠG Nitra              35,81
  7  Toman Pavol           890402  AFK Nové Mesto nad Váhom         35,50
  8  Nosko Jaroslav        890419  Atletika ŠK Skalica              35,32
  9  Nôta Adam             890914  AK Univerzity Banská Bystrica    34,31
 10  Cyprian Rudolf        890605  AK Spartak Dubnica nad Váhom     33,39
 11  Kostár Róbert         890521  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      31,68
 12  Vajdík Patrik         890212  AK Mostáreň MŠK Brezno           31,12
 13  Sidor Miroslav        890907  HAC Humenné                      30,17
 14  Domonkoš Miroslav     900128  Atletický klub Nové Zámky        29,70
 15  Majkrák Miroslav      891228  AFK Nové Mesto nad Váhom         29,66
 16  Molnár Richard        891123  Atletický klub Nové Zámky        29,12
 17  Malec Tomáš           910426  Slávia ŠŠ Trenčín                26,19
 18  Zimermann Vratislav   900419  Slávia ŠŠ Trenčín                25,87

1. 40,90    x    44,53    x    47,79  48,49
2.   x    34,07  40,74  39,37  42,78    x
3.   x    38,11  36,94  36,18  40,21  40,10
4. 31,93  35,90  34,81    x    32,86  33,33
5. 34,27    x    35,81    x      x    34,70
6. 31,05  32,56  34,47    x    35,41  35,50
7. 34,56  33,45  34,68    x      x    35,32
8. 29,96  33,88  34,86    x      x    36,16


oštep 600g           žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Toman Pavol           890402  AFK Nové Mesto nad Váhom         51,43
  2  Cyprian Rudolf        890605  AK Spartak Dubnica nad Váhom     47,75
  3  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              47,40
  4  Michálek Miroslav     900518  TJ Orava Dolný Kubín             43,48
  5  Vrtielka Miroslav     890705  AK Danica Zvolen                 41,33
  6  Rezák Marek           890523  AO Olympia Považská Bystrica     39,86
  7  Kodaj Roman           900611  Slávia STU Bratislava            39,15
  8  Kostár Róbert         890521  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      38,54
  9  Tupý Ondrej           910322  AFK Nové Mesto nad Váhom         37,21
 10  Záň Juraj             890228  TJ Orava Dolný Kubín             37,12
 11  Malec Tomáš           910426  Slávia ŠŠ Trenčín                34,92
 12  Vajdík Patrik         890212  AK Mostáreň MŠK Brezno           30,20
 13  Zimermann Vratislav   900419  Slávia ŠŠ Trenčín                27,31
 14  Mihaľov Lukáš         891207  ŠŠK-Junior Prešov                24,43
 15  Bochňa Martin         890612  ŠŠK-Junior Prešov                23,56
 16  Vrbovský Jakub        900102  AK Mostáreň MŠK Brezno           23,06

1. 47,89  51,43   -      x     44,60  45,44
2. 47,75  46,36  45,68  47,70  44,10  45,90
3. 47,40  46,42   x      x      x     44,60
4. 34,03  39,10  35,22  36,09  43,48  39,41
5. 40,23   x     40,07  34,89  41,33  39,68
6. 38,70  35,12  36,70   x     39,22  39,86
7. 36,30  36,34  38,22   x     37,62  39,15
8. 38,54   x     35,87   33,88  x      x


kladivo 4kg          žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra              61,41
  2  Zimermann Vratislav   900419  Slávia ŠŠ Trenčín                38,80
  3  Sidor Miroslav        890907  HAC Humenné                      38,65
  4  Majkrák Miroslav      891228  AFK Nové Mesto nad Váhom         36,41
  5  Bucala Jozef          890612  Atletický klub Nové Zámky        36,29
  6  Michálek Miroslav     900518  TJ Orava Dolný Kubín             34,88
  7  Kutlík Jakub          891205  TJ Orava Dolný Kubín             28,80
  8  Mojdis Lukáš          89      ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      19,22
  9  Krajčí Peter          891017  AFK Nové Mesto nad Váhom          0,

1.   x     61,41  59,89  60,20  59,33   x
2.  38,80  35,88  36,62  36,76   x     36,27
3.  38,65   x      x     34,97   x      x
4.  33,20   x      x     30,56  36,41  34,58
5.  31,65  35,35  30,52   x     36,29   x
6.  27,79  31,52  29,36   x     33,38  34,88
7.   x      x     28,80   x      x      x
8.   x     19,22   x      x      x      x


3 000m chôdza        žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Tichý Peter           930625  AK MŠK Kysucké Nové Mesto      16:10,41
  2  Bartoš Tomáš          900324  Atletic Stavklub Lučenec       16:25,90
  3  Zalužický Eduard      900226  ŠK Comenium pri IV. Michalovce 16:45,92
  4  Lukáč Tomáš           900125  AC Stavbár ŠG Nitra            17:08,23
  5  Tvrdoň Kristián       901012  AC Stavbár ŠG Nitra            17:40,69
  6  Remjar Dávid          911018  AC Stavbár ŠG Nitra            17:43,55
  7  Horváth Anton         890131  AK ZTS Martin                  18:09,77
  8  Pillaj Peter          910712  AC Stavbár ŠG Nitra            18:20,97


4 x 60 m             žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           Maraton AC Rača                  28,68
  2  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom     28,84
  3  "A"                           Slávia STU Bratislava            28,89
  4  "A"                           ŠK Vital Bratislava              29,33
  5  "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra              29,53
     "A"                           Atletika ŠK Skalica              29,53
  7  "A"                           AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      29,78
  8  "A"                           AO Olympia Považská Bystrica     30,03
  9  "A"                           Atletický klub Nové Zámky        30,43
 10  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín                30,47

OLYPB :  Papšo, Rezák, Albedínsky, Šofránko
ACSOG :  Medzay, Toman, Valenta, Šmondrk
ACNZA :  Bašťovanský, Chudý, Mancuška, Graus
AKSNV :  Szita, Sako, Bajňanský, Tokoly
ZTSDU :  Moravčík, Ranuša, Žubor, Kadlic
SLATN :  Žilka, Kalina, Tóth, Chrenko
STUBA :  Tvorík, Hotnýľ, Tichý, Furta
ASKSK :  Štefík, Barták, Kocúrik, Nosko
VITAL :  Behan, Turčani, Schneider, Figer
MACRA :  Madarász, Babál, Kandlbauer, Horváth

4 x 60 m 1.beh       žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom     28,84
  2  "A"                           Atletika ŠK Skalica              29,53
  3  "A"                           AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      29,78
  4  "A"                           AO Olympia Považská Bystrica     30,03
  5  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín                30,47


4 x 60 m 2.beh       žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           Maraton AC Rača                  28,68
  2  "A"                           Slávia STU Bratislava            28,89
  3  "A"                           ŠK Vital Bratislava              29,33
  4  "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra              29,53
  5  "A"                           Atletický klub Nové Zámky        30,43


4 x 300 m            žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           Maraton AC Rača                 2:40,83
  2  "A"                           Slávia STU Bratislava           2:42,98
  3  "A"                           ŠK Vital Bratislava             2:43,11
  4  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín               2:43,66
  5  "A"                           AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     2:45,25
  6  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:46,75
  7  "A"                           Atletický klub Nové Zámky       2:48,95
  8  "A"                           Atletika ŠK Skalica             2:50,48
  9  "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra             2:56,62
 10  "A"                           AFK Nové Mesto nad Váhom        3:00,87
     "A"                           ŠŠK-Junior Prešov                    NP
     "A"                           ŠŠK J.A.Komenského Bardejov          NP

AFKNM : Hulínek, Tomša, Kutaj, Mandinec
SLATN : Žilka, Kalina, Tóth, Chrenko
ACNZA : Bašťovanský, Mančuška, Chudý, Graus
JUNPO : Staškievič, Bochňa, Mihačov, Fotta
AKSNV : Sako, Bojňanský, Tököly, Szita
VITAL : Turčáni, Schneider, Figel, Behan
ZTSDU : Ranuša, Moravčík, Žubor, Kadlic
STUBA : Furťa, Tvorík, Tichý, Horný
MACRA : Huk, Kohút - Palik, Kandlbauer, Horváth
ASKSK : Štefik, Barták, Kocúrik, Zafčík
ACŚOG : Kuzma, Páleník D, Buček, Páleník A.

4 x 300 m  1. beh    žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           Maraton AC Rača                 2:40,83
  2  "A"                           ŠK Vital Bratislava             2:43,11
  3  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín               2:43,66
  4  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:46,75
  5  "A"                           Atletický klub Nové Zámky       2:48,95
  6  "A"                           Atletika ŠK Skalica             2:50,48
  7  "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra             2:56,62

4 x 300 m  2. beh    žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           Slávia STU Bratislava           2:42,98
  2  "A"                           AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     2:45,25
  3  "A"                           AFK Nové Mesto nad Váhom        3:00,87
     "A"                           ŠŠK-Junior Prešov                    NP
     "A"                           ŠŠK J.A.Komenského Bardejov          NP



60 m 1.rozbeh        žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava              8,41
  2  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,58
     Kršáková Lenka        910222  Inter Slovnaft Bratislava         8,58
  4  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava              8,98
  5  Horná Marianna        900525  BK Pyxida Čierne Kľačany          9,08
  6  Vančakovská Adriana   900630  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       9,10
  7  Bodnárová Dominika    901201  Atletik jump club Lučenec         9,14
  8  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany          9,42
W: -1,8

60 m 2.rozbeh        žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Valentínyová Aneta    891008  Atletik jump club Lučenec         8,39
  2  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,40
  3  Kočiová Alexandra     890802  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    8,67
  4  Káňová Eliška         890131  Inter Slovnaft Bratislava         8,89
  5  Vyletelová Barbora    900814  Atletik jump club Lučenec         8,91
  6  Benczová Timea        890523  AC Stavbár ŠG Nitra               8,92
  7  Justová Ivana         910808  BK Pyxida Čierne Kľačany          9,39
  8  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany          9,61
W: -1,5

60 m 3.rozbeh        žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       8,23
  2  Goňová Vladimíra      900114  AC Kriváň Liptovský Mikuláš       8,39
  3  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,49
  4  Boszáková Veronika    891017  AO Akademik TU Košice             8,77
  5  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       9,07
  6  Mrazíková Dominika    911228  Atletický klub Bojničky           9,17
  7  Lutišanová Lucia      900903  AK AŠK Slávia Trnava              9,31
     Mireková Dominika     890530  AO Akademik TU Košice               NP
W: -2,9

60 m 4.rozbeh        žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 8,54
  2  Hlavnová Radka        900110  AK AŠK Slávia Trnava              8,62
  3  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,68
  4  Benková Hana          890625  Lokomotíva Šurany                 8,76
  5  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                 9,04
  6  Cubínková Simona      900213  Atletický klub Nové Zámky         9,19
  7  Petríková Linda       910915  AK AŠK Slávia Trnava              9,34
W: -1,2

60 m 5.rozbeh        žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,21
  2  Dolešová Dominika     890223  AC Stavbár ŠG Nitra               8,55
  3  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava         8,61
  4  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           8,79
  5  Búriová Barbora       910305  ŠŠK-Junior Prešov                 8,83
  6  Jurišová Mária        900427  AK AŠK Slávia Trnava              8,87
  7  Cetényová Alexandra   891214  AC Stavbár ŠG Nitra               9,44
W: -0,8

60 m finále "A"      žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava              8,07
  2  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       8,10
  3  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,29
  4  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,43
  5  Valentínyová Aneta    891008  Atletik jump club Lučenec         8,49
  6  Goňová Vladimíra      900114  AC Kriváň Liptovský Mikuláš       8,53
  7  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,61
  8  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 8,73
W: -2,7

60 m finále "B"      žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno            8,51
  2  Kršáková Lenka        910222  Inter Slovnaft Bratislava         8,55
  3  Dolešová Dominika     890223  AC Stavbár ŠG Nitra               8,69
  4  Hlavnová Radka        900110  AK AŠK Slávia Trnava              8,75
  5  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava         8,79
  6  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,80
  7  Kočiová Alexandra     890802  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    8,81
  8  Benková Hana          890625  Lokomotíva Šurany                 8,93
W: -2,4


150 m                žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             19,79
  2  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      20,13
  3  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,29
  4  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,40
  5  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,42
  6  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,44
  7  Goňová Vladimíra      900114  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      20,90
  8  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                20,94
  9  Kršáková Lenka        910222  Inter Slovnaft Bratislava        21,14
 10  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        21,19
 11  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        21,24
 12  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                21,33
 13  Kočiová Alexandra     890802  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   21,34
 14  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      21,41
 15  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      21,45
 16  Dolešová Dominika     890223  AC Stavbár ŠG Nitra              21,48
 17  Hlavnová Radka        900110  AK AŠK Slávia Trnava             21,54
 18  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky          21,56
 19  Vyletelová Barbora    900814  Atletik jump club Lučenec        21,82
 20  Hortová Anna          890529  AK Spartak Dubnica nad Váhom     21,83
 21  Búriová Barbora       910305  ŠŠK-Junior Prešov                21,85
 22  Majeríková Kristína   900106  AK Univerzity Banská Bystrica    21,88
 23  Jurišová Mária        900427  AK AŠK Slávia Trnava             21,90
 24  Horná Marianna        900525  BK Pyxida Čierne Kľačany         21,96
 25  Káňová Eliška         890131  Inter Slovnaft Bratislava        21,98
 26  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava             22,00
 27  Molnárová Dominika    890914  Atletický klub Nové Zámky        22,02
 28  Krejčiová Miroslava   900918  Inter Slovnaft Bratislava        22,32
 29  Vančakovská Adriana   900630  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      22,33
 30  Žabárová ľubomíra     891024  Slávia ŠŠ Trenčín                22,48
     Bodnárová Dominika    901201  Atletik jump club Lučenec        22,48
 32  Mrazíková Dominika    911228  Atletický klub Bojničky          22,62
 33  Konopová Natália      890713  AK Tretra Cerová                 22,70
 34  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany         22,94
 35  Brancová Nikola       891004  AO Akademik TU Košice            23,09
 36  Justová Ivana         910808  BK Pyxida Čierne Kľačany         23,18
 37  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany         23,38
 38  Srnčíková Ivana       900210  AC Stavbár ŠG Nitra              23,54
 39  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                26,50

150 m 1.rozbeh       žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             19,79
  2  Kočiová Alexandra     890802  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   21,34
  3  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      21,41
  4  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      21,45
  5  Hortová Anna          890529  AK Spartak Dubnica nad Váhom     21,83
  6  Mrazíková Dominika    911228  Atletický klub Bojničky          22,62
  7  Brancová Nikola       891004  AO Akademik TU Košice            23,09
W: -1,8

150 m 2.rozbeh       žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      20,13
  2  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        21,19
  3  Hlavnová Radka        900110  AK AŠK Slávia Trnava             21,54
  4  Búriová Barbora       910305  ŠŠK-Junior Prešov                21,85
  5  Jurišová Mária        900427  AK AŠK Slávia Trnava             21,90
  6  Vančakovská Adriana   900630  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      22,33
  7  Justová Ivana         910808  BK Pyxida Čierne Kľačany         23,18
  8  Srnčíková Ivana       900210  AC Stavbár ŠG Nitra              23,54
W: -3,6

150 m 3.rozbeh       žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,42
  2  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,44
  3  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                20,94
  4  Kršáková Lenka        910222  Inter Slovnaft Bratislava        21,14
  5  Horná Marianna        900525  BK Pyxida Čierne Kľačany         21,96
  6  Molnárová Dominika    890914  Atletický klub Nové Zámky        22,02
  7  Konopová Natália      890713  AK Tretra Cerová                 22,70
  8  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                26,50
W: -3,7

150 m 4.rozbeh       žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,40
  2  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                21,33
  3  Dolešová Dominika     890223  AC Stavbár ŠG Nitra              21,48
  4  Majeríková Kristína   900106  AK Univerzity Banská Bystrica    21,88
  5  Káňová Eliška         890131  Inter Slovnaft Bratislava        21,98
  6  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava             22,00
  7  Bodnárová Dominika    901201  Atletik jump club Lučenec        22,48
  8  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany         23,38
W: -3,4

150 m 5.rozbeh       žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,29
  2  Goňová Vladimíra      900114  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      20,90
  3  Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava        21,24
  4  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky          21,56
  5  Vyletelová Barbora    900814  Atletik jump club Lučenec        21,82
  6  Krejčiová Miroslava   900918  Inter Slovnaft Bratislava        22,32
  7  Žabárová ľubomíra     891024  Slávia ŠŠ Trenčín                22,48
  8  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany         22,94
W: -3,2

150 m finále "A"     žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             19,05
  2  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      19,55
  3  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,11
  4  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,27
  5  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,43
  6  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno           20,63
  7  Goňová Vladimíra      900114  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      20,95
  8  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                21,31
W: -3,5

150 m finále "B"     žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Tomašovičová Dominik  890123  Inter Slovnaft Bratislava        21,08
  2  Kršáková Lenka        910222  Inter Slovnaft Bratislava        21,17
  3  Kočiová Alexandra     890802  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   21,86
  4  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      21,89
  5  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      27,14
     Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                   NF
     Baroková Lucia        890705  Inter Slovnaft Bratislava           NF
     Dolešová Dominika     890223  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF
W: -3,0


300 m                žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      40,59
  2  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             41,39
  3  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno           42,71
  4  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom     43,35
  5  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              43,99
  6  Hercegová Hana        900527  AK Tretra Cerová                 44,37
  7  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina              44,68
  8  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                44,81
  9  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                45,38
 10  Búriová Barbora       910305  ŠŠK-Junior Prešov                45,80
 11  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                46,12
 12  Hudáčková Barbora     891020  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      46,24
 13  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava             46,28
 14  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      46,65
 15  Molnárová Dominika    890914  Atletický klub Nové Zámky        46,81
 16  Bodnárová Dominika    901201  Atletik jump club Lučenec        46,92
 17  Jančušová Katarína    900128  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      46,97
 18  Foltánová Dominika    900309  AK Univerzity Banská Bystrica    47,03
 19  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                47,21
 20  Lutišanová Lucia      900903  AK AŠK Slávia Trnava             47,29
 21  Petríková Linda       910915  AK AŠK Slávia Trnava             47,43
 22  Vyletelová Barbora    900814  Atletik jump club Lučenec        48,21
 23  Pappová Gabriela      910620  Olympia Galanta                  48,25
 24  Horná Marianna        900525  BK Pyxida Čierne Kľačany         48,31
 25  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín                48,32
 26  Žabárová ľubomíra     891024  Slávia ŠŠ Trenčín                48,43
 27  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                49,06
 28  Justová Ivana         910808  BK Pyxida Čierne Kľačany         49,08
 29  Mrazíková Dominika    911228  Atletický klub Bojničky          49,09
 30  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín                49,24
 31  Pohronská Lucia       891121  AC Stavbár ŠG Nitra              49,25
 32  Vričanová Monika      910418  AK Danica Zvolen                 49,28
 33  Micsinaiová Petra     890710  Atletický klub Nové Zámky        49,39
 34  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany         49,79
     Molnárová Dominika    890914  Atletický klub Nové Zámky           NF

300 m 1.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      40,59
  2  Hanusová Miroslava    890224  AK AŠK Slávia Trnava             41,39
  3  Gregorová Sylvia      890211  AK Mostáreň MŠK Brezno           42,71
  4  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom     43,35
  5  Hercegová Hana        900527  AK Tretra Cerová                 44,37
  6  Chlapíková Mariana    891025  Slávia ŠŠ Trenčín                44,81
  7  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      46,65
  8  Foltánová Dominika    900309  AK Univerzity Banská Bystrica    47,03

300 m 2.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              43,99
  2  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina              44,68
  3  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                45,38
  4  Búriová Barbora       910305  ŠŠK-Junior Prešov                45,80
  5  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                46,12
  6  Lietavcová Eva        890922  AK AŠK Slávia Trnava             46,28
  7  Bodnárová Dominika    901201  Atletik jump club Lučenec        46,92
  8  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                49,06

300 m 3.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Molnárová Dominika    890914  Atletický klub Nové Zámky        46,81
  2  Petríková Linda       910915  AK AŠK Slávia Trnava             47,43
  3  Pappová Gabriela      910620  Olympia Galanta                  48,25
  4  Horná Marianna        900525  BK Pyxida Čierne Kľačany         48,31
  5  Žabárová ľubomíra     891024  Slávia ŠŠ Trenčín                48,43
  6  Mrazíková Dominika    911228  Atletický klub Bojničky          49,09
  7  Pohronská Lucia       891121  AC Stavbár ŠG Nitra              49,25

300 m 4.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Jančušová Katarína    900128  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      46,97
  2  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                47,21
  3  Lutišanová Lucia      900903  AK AŠK Slávia Trnava             47,29
  4  Vyletelová Barbora    900814  Atletik jump club Lučenec        48,21
  5  Micsinaiová Petra     890710  Atletický klub Nové Zámky        49,39
  6  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany         49,79

300 m 5.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hudáčková Barbora     891020  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      46,24
  2  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín                48,32
  3  Justová Ivana         910808  BK Pyxida Čierne Kľačany         49,08
  4  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín                49,24
  5  Vričanová Monika      910418  AK Danica Zvolen                 49,28
     Molnárová Dominika    890914  Atletický klub Nové Zámky           NF


600 m                žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          1:41,10
  2  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:41,83
  3  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina             1:43,28
  4  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 1:43,30
  5  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra             1:47,50
  6  Prečúchová Alexandra  900415  AK Mostáreň MŠK Brezno          1:47,88
  7  Osvaldová Zuzana      890218  Klub Horáčik Banská Štiavnica   1:48,08
  8  Bogdányová Eva        890708  Maraton AC Rača                 1:48,44
  9  Holičová Michaela     910318  AK Tretra Cerová                1:48,46
 10  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov               1:48,76
 11  Laurinecová Simona    891103  Atletický klub Nové Zámky       1:49,62
 12  Molnárová Dominika    910817  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:49,76
 13  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:49,98
 14  Foltánová Dominika    900309  AK Univerzity Banská Bystrica   1:49,99
 15  Cihánová Dominika     890622  AK Univerzity Banská Bystrica   1:50,76
 16  Márkusová Mária       910308  Olympia Galanta                 1:50,82
 17  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov               1:51,02
 18  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky       1:52,30
 19  Hudáčková Barbora     891020  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     1:52,49
 20  Brychtová Nikola      900813  Slávia STU Bratislava           1:53,38
 21  Vrablicová Martina    900406  AK AŠK Slávia Trnava            1:53,60
 22  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava             1:53,68
 23  Bélová Paulína        900325  AK Univerzity Banská Bystrica   1:54,70
 24  Hujsiová Lenka        890925  AK AŠK Slávia Trnava            1:55,42
 25  Forgácsová Lea        900215  Atletický klub Nové Zámky       1:57,38
 26  Považanová Klára      910625  AK Junior Holič                 1:57,43
 27  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         1:58,03
 28  Micsinaiová Petra     890710  Atletický klub Nové Zámky       1:58,07
 29  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín               2:00,53
 30  Justová Ivana         910808  BK Pyxida Čierne Kľačany        2:00,87
 31  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín               2:02,42
 32  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany        2:03,19
 33  Horná Marianna        900525  BK Pyxida Čierne Kľačany        2:06,57

600 m 1.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:41,83
  2  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina             1:43,28
  3  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 1:43,30
  4  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra             1:47,50
  5  Osvaldová Zuzana      890218  Klub Horáčik Banská Štiavnica   1:48,08
  6  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov               1:48,76
  7  Molnárová Dominika    910817  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:49,76
  8  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov               1:51,02
  9  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky       1:52,30
 10  Brychtová Nikola      900813  Slávia STU Bratislava           1:53,38
 11  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava             1:53,68
 12  Bélová Paulína        900325  AK Univerzity Banská Bystrica   1:54,70

600 m 2.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          1:41,10
  2  Prečúchová Alexandra  900415  AK Mostáreň MŠK Brezno          1:47,88
  3  Holičová Michaela     910318  AK Tretra Cerová                1:48,46
  4  Laurinecová Simona    891103  Atletický klub Nové Zámky       1:49,62
  5  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:49,98
  6  Cihánová Dominika     890622  AK Univerzity Banská Bystrica   1:50,76
  7  Márkusová Mária       910308  Olympia Galanta                 1:50,82
  8  Vrablicová Martina    900406  AK AŠK Slávia Trnava            1:53,60
  9  Hujsiová Lenka        890925  AK AŠK Slávia Trnava            1:55,42
 10  Forgácsová Lea        900215  Atletický klub Nové Zámky       1:57,38
 11  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín               2:00,53

600 m 3.beh          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Bogdányová Eva        890708  Maraton AC Rača                 1:48,44
  2  Foltánová Dominika    900309  AK Univerzity Banská Bystrica   1:49,99
  3  Hudáčková Barbora     891020  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     1:52,49
  4  Považanová Klára      910625  AK Junior Holič                 1:57,43
  5  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         1:58,03
  6  Micsinaiová Petra     890710  Atletický klub Nové Zámky       1:58,07
  7  Justová Ivana         910808  BK Pyxida Čierne Kľačany        2:00,87
  8  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín               2:02,42
  9  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany        2:03,19
 10  Horná Marianna        900525  BK Pyxida Čierne Kľačany        2:06,57


1 500m               žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hollá Aneta           890718  Atletický klub Malacky          4:56,84
  2  Vargová Viktória      890427  Maraton AC Rača                 5:04,10
  3  Laurinecová Simona    891103  Atletický klub Nové Zámky       5:08,92
  4  Klemová Ivana         900517  AO Akademik TU Košice           5:15,88
  5  Bogdányová Eva        890708  Maraton AC Rača                 5:16,38
  6  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov               5:17,09
  7  Kondeová Dajana       910521  AC Stavbár ŠG Nitra             5:17,10
  8  Bučková Denisa        890918  AK Spartak Dubnica nad Váhom    5:29,36
  9  Vajáková Dominika     900415  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:29,64
 10  Zubercová Šárka       901109  AK ZTS Martin                   5:30,14
 11  Bradáčová Dominika    920929  AC Stavbár ŠG Nitra             5:31,74
 12  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        5:31,95
 13  Zubercová Slávka      901109  AK ZTS Martin                   5:36,64
 14  Korytárová Hana       901020  Atletický klub Nové Zámky       5:37,34
 15  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         5:39,34
 16  Puškárová Jana        911221  AK AŠK Slávia Trnava            5:39,80
 17  Forgácsová Lea        900215  Atletický klub Nové Zámky       5:42,50
 18  Nováková Jana         891111  BK Pyxida Čierne Kľačany        5:46,42


80 m prek.           žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hrnčárová Lucia       890531  Slávia ŠŠ Trenčín                13,12
  2  Boszáková Veronika    891017  AO Akademik TU Košice            13,17
  3  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              13,40
  4  Gejmovská Romana      891011  ŠK Vital Bratislava              13,77
  5  Švarcpacherová Denis  900418  AK Univerzity Banská Bystrica    13,78
  6  Hanuščáková Kvetosla  890906  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      13,79
  7  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                13,83
  8  Bytyqiová Merita      890112  AO Sparta Považská Bystrica      13,94
  9  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      14,03
 10  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom     14,10
 11  Mireková Dominika     890530  AO Akademik TU Košice            14,66
 12  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                14,87
 13  Benczová Timea        890523  AC Stavbár ŠG Nitra              15,07
 14  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                15,13
 15  Pohronská Lucia       891121  AC Stavbár ŠG Nitra              15,64
 16  Mitanová Zuzana       910330  AFK Nové Mesto nad Váhom         15,68
 17  Bučeková Barbora      901214  AFK Nové Mesto nad Váhom         15,72
 18  Považanová Klára      910625  AK Junior Holič                  15,77
 19  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov                16,01
 20  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov                16,37
     Buchová Zuzana        890214  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF
     Hurtoňová Alexandra   891123  Slávia ŠŠ Trenčín                   NP

80 m prek. 1.rozbeh  žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Boszáková Veronika    891017  AO Akademik TU Košice            13,17
  2  Hanuščáková Kvetosla  890906  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      13,79
  3  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      14,03
  4  Mireková Dominika     890530  AO Akademik TU Košice            14,66
  5  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                14,87
  6  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov                16,37
     Buchová Zuzana        890214  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF
W: -4,5

80 m prek. 2.rozbeh  žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Hrnčárová Lucia       890531  Slávia ŠŠ Trenčín                13,12
  2  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                13,83
  3  Bytyqiová Merita      890112  AO Sparta Považská Bystrica      13,94
  4  Pohronská Lucia       891121  AC Stavbár ŠG Nitra              15,64
  5  Mitanová Zuzana       910330  AFK Nové Mesto nad Váhom         15,68
  6  Bučeková Barbora      901214  AFK Nové Mesto nad Váhom         15,72
W: -3,3

80 m prek. 3.rozbeh  žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              13,40
  2  Gejmovská Romana      891011  ŠK Vital Bratislava              13,77
  3  Švarcpacherová Denis  900418  AK Univerzity Banská Bystrica    13,78
  4  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom     14,10
  5  Benczová Timea        890523  AC Stavbár ŠG Nitra              15,07
  6  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                15,13
  7  Považanová Klára      910625  AK Junior Holič                  15,77
  8  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov                16,01
W: -3,3

80m prek. finále "A" žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Boszáková Veronika    891017  AO Akademik TU Košice            12,75
  2  Hrnčárová Lucia       890531  Slávia ŠŠ Trenčín                12,95
  3  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              13,42
  4  Švarcpacherová Denis  900418  AK Univerzity Banská Bystrica    13,91
  5  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                14,01
  6  Gejmovská Romana      891011  ŠK Vital Bratislava              14,15
  7  Hanuščáková Kvetosla  890906  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      14,29
  8  Bytyqiová Merita      890112  AO Sparta Považská Bystrica      14,69
W = -4,9

80m prek. finále "B" žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom     13,92
  2  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      13,93
  3  Mireková Dominika     890530  AO Akademik TU Košice            14,06
  4  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                14,80
  5  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                15,52
  6  Pohronská Lucia       891121  AC Stavbár ŠG Nitra              15,59
  7  Mitanová Zuzana       910330  AFK Nové Mesto nad Váhom         15,60
     Benczová Timea        890523  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF
W = -2,9


200m prek.           žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              30,84
  2  Hrnčárová Lucia       890531  Slávia ŠŠ Trenčín                31,21
  3  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      32,01
  4  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom     32,49
  5  Gejmovská Romana      891011  ŠK Vital Bratislava              32,78
  6  Bytyqiová Merita      890112  AO Sparta Považská Bystrica      32,88
  7  Hanuščáková Kvetosla  890906  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      33,36
  8  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                33,77
  9  Hurtoňová Alexandra   891123  Slávia ŠŠ Trenčín                33,81
 10  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                34,04
 11  Hortová Anna          890529  AK Spartak Dubnica nad Váhom     34,63
 12  Hozanková Hana        901202  Slávia UK Bratislava             35,76
 13  Bučeková Barbora      901214  AFK Nové Mesto nad Váhom         36,76
 14  Mitanová Zuzana       910330  AFK Nové Mesto nad Váhom         36,82
 15  Brancová Nikola       891004  AO Akademik TU Košice            38,12
     Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                   NF

200m prek. 1.beh     žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              30,84
  2  Hrnčárová Lucia       890531  Slávia ŠŠ Trenčín                31,21
  3  Holleyová Andrea      890520  AO Sparta Považská Bystrica      32,01
  4  Magulová Soňa         890724  AK Spartak Dubnica nad Váhom     32,49
  5  Gejmovská Romana      891011  ŠK Vital Bratislava              32,78
  6  Hanuščáková Kvetosla  890906  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      33,36
  7  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                33,77
  8  Hurtoňová Alexandra   891123  Slávia ŠŠ Trenčín                33,81
W : -2,5

200m prek. 2.beh     žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Bytyqiová Merita      890112  AO Sparta Považská Bystrica      32,88
  2  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                34,04
  3  Hortová Anna          890529  AK Spartak Dubnica nad Váhom     34,63
  4  Hozanková Hana        901202  Slávia UK Bratislava             35,76
  5  Bučeková Barbora      901214  AFK Nové Mesto nad Váhom         36,76
  6  Mitanová Zuzana       910330  AFK Nové Mesto nad Váhom         36,82
  7  Brancová Nikola       891004  AO Akademik TU Košice            38,12
     Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                   NF
W : +1,4


diaľka               žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vravková Martina      890525  Slávia ŠŠ Trenčín                 513
  2  Karlíková Martina     891028  AK Mostáreň MŠK Brezno            502
  3  Klučárová Stanislava  890130  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       496
  4  Hercegová Hana        900527  AK Tretra Cerová                  491
  5  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           488
  6  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 486
  7  Gejmovská Romana      891011  ŠK Vital Bratislava               484
  8  Valentínyová Aneta    891008  Atletik jump club Lučenec         483
  9  Benková Hana          890625  Lokomotíva Šurany                 483
 10  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       473
 11  Šavarová Andrea       900829  Maraton AC Rača                   473
 12  Bališová Kristína     901130  Atletický klub Bojničky           473
 13  Švarcpacherová Denis  900418  AK Univerzity Banská Bystrica     467
 14  Petrášová Jana        890901  AK Tretra Cerová                  464
 15  Civáňová Monika       890709  AC Stavbár ŠG Nitra               464
 16  Zázrivcová Barbora    900116  AK Mostáreň MŠK Brezno            461
 17  Červienková Janka     911228  AK Mostáreň MŠK Brezno            452
 18  Banáková Katarína     890531  Slávia STU Bratislava             450
 19  Flamíková Michaela    900910  AK Junior Holič                   436
 20  Tokárová Natália      891200  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    435
 21  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky           431
 22  Dunajská Soňa         890425  AK Mostáreň MŠK Brezno            423
     Mrazíková Dominika    911228  Atletický klub Bojničky           423
 24  Benczová Timea        890523  AC Stavbár ŠG Nitra               417
 25  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky           414
 26  Pappová Gabriela      910620  Olympia Galanta                   414
 27  Ábelová Klára         920508  AK Mostáreň MŠK Brezno            408
 28  Jalčoviková Katarína  890912  ŠK Comenium pri IV. Michalovce      0

1. 456/+2,2     486/+4,4     499/+2,9     466/+3,6     513/+5,5     505/+4,6
2. 492/+2,0     495/+3,3     502/+2,3     488/+3,5     483/+3,1     -
3. x            482/+4,0     496/+3,7     -            -            -
4. 483/+2,9     410/+2,0     491/+2,6     457/+4,8     478/+4,5     470/+2,4
5. 488/+2,8     474/+3,1     487/+3,4     x            479/+4,9     483/+1,9
6. 477/+4,1     486/+2,9     473/+4,9     474/+3,3     482/+3,1     464/+2,7
7. 471/+2,5     484/+4,0     458/+2,9     x            468/+3,1     313
8. 475/+2,6     483/+3,8     482/+2,7     x            x            478/+3,6


výška                žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Dunajská Soňa         890425  AK Mostáreň MŠK Brezno            158
  2  Výpalová Darina       890415  Slávia STU Bratislava             158
  3  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky           158
  4  Michalcová Katarína   891018  AO Sparta Považská Bystrica       154
  5  Béderová Denisa       891001  ŠK Vital Bratislava               154
  6  Buchová Zuzana        890214  AC Stavbár ŠG Nitra               154
  7  Špániková Pavla       900113  AO Sparta Považská Bystrica       150
  8  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra               150
  9  Ábelová Klára         920508  AK Mostáreň MŠK Brezno            145
     Bališová Kristína     901130  Atletický klub Bojničky           145
     Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                 145
     Michlíková Miroslava  910226  Slávia UK Bratislava              145
     Červienková Janka     911228  AK Mostáreň MŠK Brezno            145
 14  Civáňová Monika       890709  AC Stavbár ŠG Nitra               145
 15  Votavová Blanka       900706  Slávia UK Bratislava              145
 16  Hanuščáková Kvetosla  890906  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       140
     Romerová_Ortiz Inez   911123  Slávia UK Bratislava                 NP


   140  145  150  154  158  161
1.  o    o    o    o    o   xxx
2.  o   xo    o   xo   xo   xxx
3.  o    o    o   xo   xxo  xxx
4.  o    o   xxo   o   xxx
5.  o    o    o   xxo  xxx
6.  o    o   xxo  xxo  xxx
7.  o    o    o   xxx
8.  o    o   xxo  xxx


žrď                  žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Čížková Dana          911228  AO Akademik TU Košice             315
  2  Michalíková Jana      901106  AK Univerzity Banská Bystrica     270
     Hrnčárová Kristína    900118  AC Stavbár ŠG Nitra               270
  4  Sedmáková Miroslava   890424  AC Stavbár ŠG Nitra               260
  5  Surová Bronislava     911110  AK Univerzity Banská Bystrica     240
  6  Srnčíková Ivana       900210  AC Stavbár ŠG Nitra               230
  7  Vršecká Erika         890515  AC Stavbár ŠG Nitra               230
  8  Miklušičáková Martin  890519  TJ Orava Dolný Kubín              220
  9  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov                   0

   200  220  230  240  250  260  270  280  290  305  315
1.  -    -    -    -    o    -    o    o   xxo   o   xxo
2.  o    o    o    o    o    o    o   xxx
    o    o    o    o    o    o    o   xxx
4.  -    -    -   xo   xo   xo   xxx
5.  o    o   xxo  xo   xxx
6.  o    o    o   xxx
7.  o    o   xo   xxx
8.  o    o   xxx


guľa 3kg             žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karasová Andrea       890208  AC Stavbár ŠG Nitra              13,06
  2  Filipová Veronika     891229  Slovan Duslo Šala                12,73
  3  Gajerová Katarína     891226  ŠK Vital Bratislava              11,53
  4  Löbbová Kristína      891215  AC Stavbár ŠG Nitra              11,02
  5  Šašinková Dominika    890913  ŠK Vital Bratislava              10,47
  6  Petrovičová Terézia   910426  AC Stavbár ŠG Nitra              10,43
  7  Miklušičáková Martin  890519  TJ Orava Dolný Kubín             10,20
  8  Šimková Anna          890813  ŠK Vital Bratislava              10,05
  9  Szutyányiová Lucia    910616  Olympia Galanta                   9,51
 10  Migašová Zuzana       900802  ŠŠK-Junior Prešov                 9,38
 11  Rišpanová Jana        890604  AK ZTS Martin                     9,28
 12  Maliterná Katarína    890610  TJ Orava Dolný Kubín              9,23
 13  Šošková Zuzana        890430  AO Slávia ŽU Žilina               9,04
 14  Poľaková Marianna     900209  ŠK Comenium pri IV. Michalovce    8,92
 15  Vričanová Monika      910418  AK Danica Zvolen                  8,88
 16  Foorrová Nicola       900817  AK AŠK Slávia Trnava              8,85
 17  Mackovičová Martina   910705  AK Univerzity Banská Bystrica     8,79
 18  Galková Zuzana        900827  AK Univerzity Banská Bystrica     8,71
 19  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov                 8,25
 20  Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity Banská Bystrica     8,18

1. 13,06  11,92  12,85  12,39  12,38  12,50
2. 10,45  12.14  12,73  12,36  11,92  12,00
3. 11,08  11,53  11,09  11,04   x      x
4.  9,84  11,02  10,81   x     10,98  10,44
5.  x      9,83   x      9,56  10,47  10,14
6. 10,51  10,20   x     10,43   x      x
7.  9,89  10,11  10,17   x     10,05  10,20
8.  8,92  10,05   9,63   9,58   9,09   9,80


disk 1kg             žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Filipová Veronika     891229  Slovan Duslo Šala                32,27
  2  Šošková Zuzana        890430  AO Slávia ŽU Žilina              30,16
  3  Gajerová Katarína     891226  ŠK Vital Bratislava              26,76
  4  Karasová Andrea       890208  AC Stavbár ŠG Nitra              25,92
  5  Šašinková Dominika    890913  ŠK Vital Bratislava              25,81
  6  Rišpanová Jana        890604  AK ZTS Martin                    22,51
  7  Jančušová Katarína    900128  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,51
  8  Majeríková Kristína   900106  AK Univerzity Banská Bystrica    20,09
  9  Šimková Anna          890813  ŠK Vital Bratislava              19,63
 10  Švarová Lívia         890205  AFK Nové Mesto nad Váhom         18,36
 11  Mackovičová Martina   910705  AK Univerzity Banská Bystrica    18,22
 12  Migašová Zuzana       900802  ŠŠK-Junior Prešov                16,17

1.  x     32,27   x     30,36   x      x
2. 28,78  30,16  29,08   x     28,60  29,94
3. 24,56  26,44  26,76   x      x      x
4.  x     21,13   x     22,29  25,92   x
5. 17,88  18,22  20,64   x      x     25,81
6. 21,06   x     21,89   x     22,51   x
7. 20,51  12,06   x     17,59  20,27  20,51
8.  x     20,09   x     18,28  18,85  19,49


oštep 600g           žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Gajerová Katarína     891226  ŠK Vital Bratislava              35,53
  2  Šimková Anna          890813  ŠK Vital Bratislava              33,72
  3  Šašinková Dominika    890913  ŠK Vital Bratislava              33,08
  4  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              31,49
  5  Valachová Adriana     891115  Atletický klub Púchov            30,16
  6  Poľaková Marianna     900209  ŠK Comenium pri IV. Michalovce   28,51
  7  Petrovičová Terézia   910426  AC Stavbár ŠG Nitra              27,62
  8  Bališová Kristína     901130  Atletický klub Bojničky          24,20
  9  Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity Banská Bystrica    22,68
 10  Vršecká Erika         890515  AC Stavbár ŠG Nitra              21,80
 11  Telúchová Lucia       900504  AK Spartak Dubnica nad Váhom     21,76
 12  Migašová Zuzana       900802  ŠŠK-Junior Prešov                20,45
 13  Vričanová Monika      910418  AK Danica Zvolen                 19,25

1. 35,53  30,86  32,45  33,54  35,27  34,18
2. 29,91  28,02  29,36  30,74  30,80  33,72
3. 28,34  33,08  30,39  29,50  28,90  31,54
4. 30,06  31,49  29,53  30,93   x      x
5. 30,16  27,67  29,75  27,35  28,38  26,67
6. 20,33  24,94  23,77  24,42  24,48  28,51
7. 26,70  26,05  23,33  26,71  27,62  25,80
8. 16,42  21,36  23,02   x     20,00  24,20


kladivo 3kg          žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Karasová Andrea       890208  AC Stavbár ŠG Nitra              45,51
  2  Filipová Veronika     891229  Slovan Duslo Šala                37,08
  3  Vyhnánková Zuzana     900704  TJ Orava Dolný Kubín             30,00
  4  Mackovičová Martina   910705  AK Univerzity Banská Bystrica    26,13
  5  Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity Banská Bystrica    23,98
  6  Majeríková Kristína   900106  AK Univerzity Banská Bystrica    22,88
  7  Švarová Lívia         890205  AFK Nové Mesto nad Váhom         20,95

1.  x     42,22  45,51  44,63   x      x
2.  x     37,08   x     33,08   x     34,82
3. 23,65   x      x     30,00   x     23,48
4. 22,42  24,31  24,40  24,98  26,13  21,10
5. 23,98  21,68   x      x     21,83   x
6. 22,88   x     21,14  20,66   x      x
7. 15,00  20,71  18,49  18,74   x      x


3 000m chôdza        žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Strnadová Barbora     890119  MŠK Hlohovec                   15:37,35
  2  Ciprušová Mária       890126  MŠK Hlohovec                   15:54,41
  3  Lacinová Marianna     920218  AC Stavbár ŠG Nitra            17:31,31
  4  Taragelová Otília     890422  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves    17:58,70
  5  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov              18:27,90
  6  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov              18:50,42
  7  Belišová Bohuslava    891016  AK Mostáreň MŠK Brezno         19:29,56
  8  Navrátilová Martina   910805  AC Stavbár ŠG Nitra            20:23,92


4 x 60 m             žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Mostáreň MŠK Brezno           31,21
  2  "A"                           AK AŠK Slávia Trnava             31,45
  3  "A"                           Inter Slovnaft Bratislava        31,47
  4  "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra              31,79
  5  "A"                           ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      32,05
  6  "A"                           AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      32,26
  7  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín                32,38
  8  "A"                           ŠK Vital Bratislava              32,58
  9  "A"                           ŠK Comenium pri IV. Michalovce   32,63
 10  "A"                           AO Akademik TU Košice            33,03
 11  "A"                           Atletický klub Bojničky          34,22
 12  "A"                           Atletický klub Nové Zámky        36,74

ACSOG : Benczová, Čičmalová, Civáňová, Dolešová
ACNZA : Cubínková, Micsinaiová, Mányová, Molnárová
BOJNI : Mrazíková, Blažová, Bališová, Danišová
AKSNV : Hudáčková, Vančákovská, Takáčová, Klučárová
AŠKTT : Hlavnová, Jurišová, Lietavcová, Hanusová
SLATN : Chlapíková, Vravková,Hrnčárová, Dovinová
MOSTB : Gregorová, Kačmárová, Karlíková, Záznivcová
VITAL : Zdurienčíková, Štefunková, Bederová, Gejmovská
SKCMI : Poláková, Tokárová, Jalčovíková, KOčiová
ŠŠKBJ : POdhájecká, Vazininová, Vargová, Šibová
ATVKE : Boszáková, Brancová, čižková, Mireková
INTERBA : Kaňová, Kršáková, Tomašovičová, Baroková

4 x 60 m 1.beh       žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Mostáreň MŠK Brezno           31,21
  2  "A"                           AK AŠK Slávia Trnava             31,45
  3  "A"                           Inter Slovnaft Bratislava        31,47
  4  "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra              31,79
  5  "A"                           ŠK Comenium pri IV. Michalovce   32,63
  6  "A"                           AO Akademik TU Košice            33,03


4 x 60 m 2.beh       žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      32,05
  2  "A"                           AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      32,26
  3  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín                32,38
  4  "A"                           ŠK Vital Bratislava              32,58
  5  "A"                           Atletický klub Bojničky          34,22
  6  "A"                           Atletický klub Nové Zámky        36,74


4 x 300 m            žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Mostáreň MŠK Brezno          2:57,21
  2  "A"                           AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     2:59,30
  3  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín               2:59,91
  4  "A"                           AK AŠK Slávia Trnava            3:02,37
  5  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    3:04,37
  6  "A"                           ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:05,55
  7  "A"                           ŠŠK-Junior Prešov               3:09,40
  8  "A"                           AK Tretra Cerová                3:13,17
  9  "A"                           Atletický klub Nové Zámky       3:15,67
 10  "B"                           Slávia ŠŠ Trenčín               3:24,43
     "A"                           AO Akademik TU Košice                NF
     "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra                  DQ
     "A"                           Atletický klub Malacky               DQ
     "A"                           ŠK Comenium pri IV. Michalovce       NP

SLATN "A" : Hrnčárová, Chlapíková, Vravková, Dovinová
SLATN "B" : Habdáková, Gavendová,Žabárová, Kereková
ACŠOG     : Čičmancová, Kondéová, Dolešová, Višňovská
ACNZA     : Molnárová, Očkajová, Micsinaiová, Laurinecová
TRCER     : Konopová, Petrášová, Hercegová, Šedivá
AŠKTT     : Hlavnová, Lietavcová, Hanusová, Vráblicová
MOSTB     : Zázrivcová, Kačmárová, Karlíková, Gregorová
ŠŠKBJ     : POdhájecká, Hnuščáková, Jančušová, Vajáková
JUNPO     : Buriová, Kuchárová, Kašperová, Jurecová
AKSNV     : Hudáčková, Vančákovská, Takáčová, Klučárová
ZTSDU     : Hortová, Vavríková, Magulová, Bučková
ATUKE     : Boszáková, Brancová, Mireková, Klemová
ACMAL "A" : Kocáková, Hollá, Štuková, Fajtáková

4 x 300 m  1. beh    žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Mostáreň MŠK Brezno          2:57,21
  2  "A"                           AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     2:59,30
  3  "A"                           Slávia ŠŠ Trenčín               2:59,91
  4  "A"                           AK AŠK Slávia Trnava            3:02,37
  5  "A"                           ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:05,55
     "A"                           AO Akademik TU Košice                NF
     "A"                           AC Stavbár ŠG Nitra                  DQ

4 x 300 m  2. beh    žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  "A"                           AK Spartak Dubnica nad Váhom    3:04,37
  2  "A"                           ŠŠK-Junior Prešov               3:09,40
  3  "A"                           AK Tretra Cerová                3:13,17
  4  "A"                           Atletický klub Nové Zámky       3:15,67
  5  "B"                           Slávia ŠŠ Trenčín               3:24,43
     "A"                           Atletický klub Malacky               DQ
     "A"                           ŠK Comenium pri IV. Michalovce       NP

Záverečný protokol

Preteky prebehli za slnečného počasia, prevažne s nedovolenou podporou vetra
čo poznamenalo hodnotu výkonov. V priebehu sa vyskytli protesty, vo vrhu guľou
žiakov bolo porušené pravidlo 188/5, kde sa dostali do súťaže vinou vrchníka guľe,
ktorých hmotnosť nebola predpísaná. Jury nariadila opakovanie nakoľko však
niektoré družstvá odcestovali nebolo ju možné realizovať. Daľší protest bol
podaný v disciplíne  4 x 60 metrov. Kde úsekoví rozhodcovia neumožnili pretekárom
využiť nábehové územie pred predávkovým územím. Jury rozhodlo o opakovaní behu
pre tri štafety, ktoré podali protest. Na druhý deň toto rozhodnutie po konzultácii
s Ing. Malíkom zrušilo a potvrdilo pôvodné výsledky.
Druhý deň bol podaný protest v behu na  4 x 300m žiačok na jednotné oblečnie
družstva štafief  (viď súťažný poriadok SAZ strana 73) . Vedúci družstva ACMAL
sa k nejednotnému oblečeniu priznal a štafeta ACMAL bola DQ.



  Ing. Juraj Baláž                                              František Tóth
 technický delegát                                               technický delegát



  Ing. Pavol Štanga                                           Mgr.Marian Páleník
   hlavný rozhodca                                                 riaditeľ preteku


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com