M-SR žiakov  Nové Zámky  10.9.2005 - 11.9.2005


60m Finále "A" 1.deň žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                 7,48
  2  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                 7,53
  3  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra               7,64
  4  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       7,72
  5  Haris Ákos            900911  Atletický klub Nové Zámky         7,73
  6  Rusňak Rudolf         901122  Atletický klub Malacky            7,76
  7  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica               7,82
     Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica                 NF
W: -0,1

60m Finále "B" 1.deň žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Moravčík Erik         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,77
  2  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                   7,81
  3  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                   7,81
  4  Kováč Milan           900120  Atletický klub Nové Zámky         7,83
  5  Virág Matej           900924  BK Pyxida Čierne Kľačany          7,91
  6  Mandinec Jakub        900524  AFK Nové Mesto nad Váhom          7,92
  7  Vilímek Jakub         910214  Atletický klub Malacky            7,93
  8  Drozda Ľuboš          900412  AK AŠK Slávia Trnava              8,03
W: 0,0

60m  1. beh  1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica               7,67
  2  Rusňak Rudolf         901122  Atletický klub Malacky            7,71
  3  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                   7,77
  4  Drozda Ľuboš          900412  AK AŠK Slávia Trnava              7,89
  5  Kotlaba Tomáš         911122  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,35
  6  Nagy Róbert           910103  AO Slávia STU Bratislava          8,51
  7  Kubek Kamil           910410  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,57
w: +0,1

60m  2. beh  1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                 7,56
  2  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                   7,85
  3  Moravčík Erik         900308  AK Spartak Dubnica nad Váhom      7,94
  4  Hulínek Tomáš         910105  AFK Nové Mesto nad Váhom          7,97
  5  Belavý Miroslav       900712  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,12
  6  Piok Drahomír         900517  AO Slávia STU Bratislava          8,43
  7  Jamrich Ivan          900630  AO Slávia STU Bratislava          8,63
w: -0,1

60m  3. beh  1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       7,68
  2  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica               7,76
  3  Mandinec Jakub        900524  AFK Nové Mesto nad Váhom          7,88
  4  Kováč Milan           900120  Atletický klub Nové Zámky         7,94
  5  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                 8,00
  6  Pažitný Peter         900628  Maraton AC Rača                   8,03
  7  Šimek Daniel          900830  Atletický klub Malacky            8,06
  8  Pavliak Juraj         900823  ŠK Vital Bratislava               8,56
w: -0,2

60m  4. beh  1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                 7,50
  2  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra               7,50
  3  Haris Ákos            900911  Atletický klub Nové Zámky         7,75
  4  Virág Matej           900924  BK Pyxida Čierne Kľačany          7,82
  5  Vilímek Jakub         910214  Atletický klub Malacky            7,92
  6  Furťa Roman           900111  AO Slávia STU Bratislava          8,02
  7  Šulgan Marian         910227  Družba Piešťany 1                 8,26
  8  Kecskés Tamás         911020  Atletický klub Nové Zámky         8,50
w: +0,1


150m   Finále "A"    žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                17,45
  2  Turčáni Roman         900328  ŠK Vital Bratislava              18,01
  3  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra              18,10
  4  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                18,16
  5  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        18,17
  6  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      18,32
W: +0,4

150m   Finále "B"    žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica              18,27
  2  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                  18,49
  3  Rusňak Rudolf         901122  Atletický klub Malacky           18,77
  4  Virág Matej           900924  BK Pyxida Čierne Kľačany         19,03
     Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                     NF
     Haris Ákos            900911  Atletický klub Nové Zámky           NF
W: +0,4

150m  1.beh  2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                17,64
  2  Huk Ľubomír           900417  Maraton AC Rača                  18,54
  3  Virág Matej           900924  BK Pyxida Čierne Kľačany         18,62
  4  Rossa Matej           911230  AK ZTS Martin                    19,67
  5  Kotlaba Tomáš         911122  AK Spartak Dubnica nad Váhom     20,27
  6  Domonkoš Miroslav     900128  Atletický klub Nové Zámky        21,45
W: +0,1

150m  2.beh  2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                18,13
  2  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                  18,64
  3  Hulínek Tomáš         910105  AFK Nové Mesto nad Váhom         18,91
  4  Pažitný Peter         900628  Maraton AC Rača                  19,63
  5  Progner Boris         911205  ŠK Vital Bratislava              20,93
W: -0,7

150m  3.beh  2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        18,45
  2  Rusňak Rudolf         901122  Atletický klub Malacky           18,82
  3  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                19,19
  4  Rychtárik Jakub       910924  ŠK Vital Bratislava              19,70
  5  Piok Drahomír         900517  AO Slávia STU Bratislava         20,46
  6  Nagy Róbert           910103  AO Slávia STU Bratislava         21,46
W: -0,7

150m  4.beh  2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Turčáni Roman         900328  ŠK Vital Bratislava              18,13
  2  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      18,49
  3  Drozda Ľuboš          900412  AK AŠK Slávia Trnava             18,99
  4  Vilímek Jakub         910214  Atletický klub Malacky           19,21
  5  Kecskés Tamás         911020  Atletický klub Nové Zámky        20,87
  6  Jamrich Ivan          900630  AO Slávia STU Bratislava         21,23
W: -0,2

150m  5.beh  2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Toman Norbert         900123  AC Stavbár ŠG Nitra              18,40
  2  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica              18,62
  3  Haris Ákos            900911  Atletický klub Nové Zámky        18,70
  4  Durc Jakub            91      Slávia UK Bratislava             19,93
  5  Kubek Kamil           910410  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,18
     Šimek Daniel          900830  Atletický klub Malacky              DQ
W: +0,6


300m cel.por.1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                36,78
  2  Turčáni Roman         900328  ŠK Vital Bratislava              37,84
  3  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom     38,38
  4  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                38,65
  5  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        38,70
  6  Čupec Matúš           900504  AK ZTS Martin                    38,76
  7  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                39,42
  8  Hulínek Tomáš         910105  AFK Nové Mesto nad Váhom         39,53
  9  Jánošík Juraj         910622  AK Spartak Dubnica nad Váhom     40,14
 10  Virág Matej           900924  BK Pyxida Čierne Kľačany         40,23
 11  Mandinec Jakub        900524  AFK Nové Mesto nad Váhom         40,60
 12  Dubný Martin          910127  Družba Piešťany 1                41,19
 13  Rychtárik Jakub       910924  ŠK Vital Bratislava              41,35
 14  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra              41,40
 15  Bišťan Michal         911204  Atletický klub Nové Zámky        41,98
 16  Sýkora Tomáš          910922  AC Stavbár ŠG Nitra              42,66
 17  Roland Róbert         900124  ŠŠK-Junior Prešov                42,71
 18  Kubek Kamil           910410  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      42,76

300m beh 1   1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Turčáni Roman         900328  ŠK Vital Bratislava              37,84
  2  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom     38,38
  3  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        38,70
  4  Čupec Matúš           900504  AK ZTS Martin                    38,76

300m beh 2   1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Krčmár Matúš          900130  Lokomotíva Šurany                36,78
  2  Staškievič Martin     901107  ŠŠK-Junior Prešov                39,42
  3  Hulínek Tomáš         910105  AFK Nové Mesto nad Váhom         39,53
  4  Jánošík Juraj         910622  AK Spartak Dubnica nad Váhom     40,14

300m beh 3   1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mandinec Jakub        900524  AFK Nové Mesto nad Váhom         40,60
  2  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra              41,40
  3  Bišťan Michal         911204  Atletický klub Nové Zámky        41,98
  4  Sýkora Tomáš          910922  AC Stavbár ŠG Nitra              42,66
  5  Kubek Kamil           910410  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      42,76

300m beh 4   1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                38,65
  2  Virág Matej           900924  BK Pyxida Čierne Kľačany         40,23
  3  Dubný Martin          910127  Družba Piešťany 1                41,19
  4  Rychtárik Jakub       910924  ŠK Vital Bratislava              41,35
  5  Roland Róbert         900124  ŠŠK-Junior Prešov                42,71


600m cel.por.2.deň   žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:28,58
  2  Koky Dávid            900807  Atletický klub Nové Zámky       1:29,30
  3  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky          1:29,56
  4  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica             1:30,38
  5  Čupec Matúš           900504  AK ZTS Martin                   1:32,86
  6  Maňko Juraj           900222  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     1:32,96
  7  Roland Róbert         900124  ŠŠK-Junior Prešov               1:33,04
  8  Čierňava Marek        911108  AK MŠK Kysucké Nové Mesto       1:35,68
  9  Fedorko Matúš         901119  Družba Piešťany 1               1:36,10
 10  Zámečník Tomáš        900325  ŠK Vital Bratislava             1:36,54
 11  Bišťan Michal         911204  Atletický klub Nové Zámky       1:36,74
 12  Sorkovský Adam        900228  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:36,88
 13  Sekelský František    910523  Atletika ŠK Skalica             1:37,84
 14  Belko Marek           900118  AK MŠK Kysucké Nové Mesto       1:38,38
 15  Černaj Juraj          910404  MŠK AK Žiar nad Hronom          1:39,86
 16  Šabík Matúš           901031  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:41,00
 17  Brutovský Michal      910801  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     1:41,26
 18  Antal Michal          920320  AFK Nové Mesto nad Váhom        1:41,59
 19  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra             1:42,12
 20  Skalický Lukáš        910131  AK AŠK Slávia Trnava            1:42,98
 21  Godál Emanuel         910131  Družba Piešťany 1               1:43,17
 22  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:57,51

600m beh 1   2.deň   žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ranuša Marek          900719  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:28,58
  2  Koky Dávid            900807  Atletický klub Nové Zámky       1:29,30
  3  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky          1:29,56
  4  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica             1:30,38
  5  Čupec Matúš           900504  AK ZTS Martin                   1:32,86
  6  Maňko Juraj           900222  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     1:32,96
  7  Roland Róbert         900124  ŠŠK-Junior Prešov               1:33,04
  8  Fedorko Matúš         901119  Družba Piešťany 1               1:36,10
  9  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra             1:42,12

600m beh 2   2.deň   žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Čierňava Marek        911108  AK MŠK Kysucké Nové Mesto       1:35,68
  2  Zámečník Tomáš        900325  ŠK Vital Bratislava             1:36,54
  3  Bišťan Michal         911204  Atletický klub Nové Zámky       1:36,74
  4  Sorkovský Adam        900228  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:36,88
  5  Sekelský František    910523  Atletika ŠK Skalica             1:37,84
  6  Belko Marek           900118  AK MŠK Kysucké Nové Mesto       1:38,38
  7  Černaj Juraj          910404  MŠK AK Žiar nad Hronom          1:39,86
  8  Brutovský Michal      910801  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves     1:41,26
  9  Skalický Lukáš        910131  AK AŠK Slávia Trnava            1:42,98

600m beh 3   2.deň   žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Šabík Matúš           901031  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:41,00
  2  Antal Michal          920320  AFK Nové Mesto nad Váhom        1:41,59
  3  Godál Emanuel         910131  Družba Piešťany 1               1:43,17
  4  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:57,51


1 500m c.por.1.deň   žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Žíkavský Miroslav     900309  BK Pyxida Čierne Kľačany        4:27,02
  2  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky          4:27,86
  3  Páleník Andrej        900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:28,02
  4  Sárkozi Peter         900109  AK Elán pri ZŠ Svätý Peter      4:28,03
  5  Bozsík Peter          900613  Maraton AC Rača                 4:30,54
  6  Prieložný Branislav   901202  AO Slávia ŽU Žilina             4:32,34
  7  Hlaváč Miroslav       900424  AO Olympia Považská Bystrica    4:34,38
  8  Fülöp Tibor           910331  AFK Nové Mesto nad Váhom        4:35,74
  9  Obtulovič Viktor      900505  ŠK Vital Bratislava             4:39,58
 10  Vajdík Marek          920407  TJ Orava Dolný Kubín            4:45,85
 11  Bundala Dominik       910205  Slávia ŠŠ Trenčín               4:47,16
 12  Jarina Jaroslav       900218  Maratón klub Rajec              4:47,53
 13  Jašek Tibor           910622  AK AŠK Slávia Trnava            4:55,43
 14  Šabík Juraj           910331  ŠK Vital Bratislava             4:57,14
 15  Vajdík Matúš          920407  TJ Orava Dolný Kubín            4:57,97
 16  Zámečník Lukáš        911106  ŠK Vital Bratislava             4:58,01
 17  Iĺko Igor             920503  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  5:06,92
 18  Šabík Matúš           901031  BK Pyxida Čierne Kľačany        5:07,25
 19  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany        5:37,51

1 500m beh 1 1.deň 1 žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Žíkavský Miroslav     900309  BK Pyxida Čierne Kľačany        4:27,02
  2  Beňa Ján              900604  Atletický klub Malacky          4:27,86
  3  Páleník Andrej        900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:28,02
  4  Sárkozi Peter         900109  AK Elán pri ZŠ Svätý Peter      4:28,03
  5  Bozsík Peter          900613  Maraton AC Rača                 4:30,54
  6  Prieložný Branislav   901202  AO Slávia ŽU Žilina             4:32,34
  7  Hlaváč Miroslav       900424  AO Olympia Považská Bystrica    4:34,38
  8  Fülöp Tibor           910331  AFK Nové Mesto nad Váhom        4:35,74
  9  Obtulovič Viktor      900505  ŠK Vital Bratislava             4:39,58
 10  Bundala Dominik       910205  Slávia ŠŠ Trenčín               4:47,16

1 500m beh 2 1.deň   žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Vajdík Marek          920407  TJ Orava Dolný Kubín            4:45,85
  2  Jarina Jaroslav       900218  Maratón klub Rajec              4:47,53
  3  Jašek Tibor           910622  AK AŠK Slávia Trnava            4:55,43
  4  Šabík Juraj           910331  ŠK Vital Bratislava             4:57,14
  5  Vajdík Matúš          920407  TJ Orava Dolný Kubín            4:57,97
  6  Zámečník Lukáš        911106  ŠK Vital Bratislava             4:58,01
  7  Iĺko Igor             920503  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  5:06,92
  8  Šabík Matúš           901031  BK Pyxida Čierne Kľačany        5:07,25
  9  Páleník Matej         920317  BK Pyxida Čierne Kľačany        5:37,51


100m prek.Finále "A" žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín                14,91
  2  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     15,17
  3  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava              15,49
  4  Albedínsky Boris      910729  AO Olympia Považská Bystrica     15,69
  5  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      15,97
     Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF
W: +0,6

100m prek.Finále "B" žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                16,55
  2  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica              16,85
     Vanya Peter           900109  Atletický klub Nové Zámky            NF
W: -0,0

100m pr.1beh 2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra              14,61
  2  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava              15,65
  3  Albedínsky Boris      910729  AO Olympia Považská Bystrica     15,85
  4  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      15,89
W: +0,0

100m pr.2beh 2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín                14,98
  2  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     15,01
  3  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica              16,06
  4  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                16,96
  5  Vanya Peter           900109  Atletický klub Nové Zámky        17,80
W: -0,4


200m pr.c.p. 1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica              28,17
  2  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín                28,33
  3  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     28,71
  4  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra              29,60
  5  Bielik Pavol          900207  Maraton AC Rača                  30,19
  6  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica              30,25
  7  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      30,26
  8  Pražienka Tomáš       900902  Atletika ŠK Skalica              30,91
  9  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                31,54
 10  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky        31,80
 11  Hierweg Karol         920601  ŠK Vital Bratislava              32,74
 12  Lukáčik Ladislav      910708  TJ Olympia Galanta               32,88
 13  Tóth Marek            901230  ŠK Vital Bratislava              33,41
 14  Ondriaš Peter         900309  AO Slávia STU Bratislava         33,42
 15  Mikuláši Jakub        910831  ŠK Vital Bratislava              33,71
 16  Chylka Stanislav      911018  TJ Orava Dolný Kubín             34,60
 17  Zelenay Tomáš         911205  Družba Piešťany 1                34,64
     Zelenay Martin        901026  Družba Piešťany 1                   NF

200m pr.beh1 1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica              28,17
  2  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín                28,33
  3  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     28,71
  4  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra              29,60
  5  Bielik Pavol          900207  Maraton AC Rača                  30,19
  6  Pražienka Tomáš       900902  Atletika ŠK Skalica              30,91
W: -0,2

200m pr.beh2 1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica              30,25
  2  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      30,26
  3  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky        31,80
  4  Ondriaš Peter         900309  AO Slávia STU Bratislava         33,42
  5  Mikuláši Jakub        910831  ŠK Vital Bratislava              33,71
     Zelenay Martin        901026  Družba Piešťany 1                   NF
W: -0,4

200m pr.beh3 1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                31,54
  2  Hierweg Karol         920601  ŠK Vital Bratislava              32,74
  3  Lukáčik Ladislav      910708  TJ Olympia Galanta               32,88
  4  Tóth Marek            901230  ŠK Vital Bratislava              33,41
  5  Chylka Stanislav      911018  TJ Orava Dolný Kubín             34,60
  6  Zelenay Tomáš         911205  Družba Piešťany 1                34,64
W: +0,2


1 500m prek. 2.deň   žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Žíkavský Miroslav     900309  BK Pyxida Čierne Kľačany        4:30,43
  2  Rechtoris Ján         900914  Atletika ŠK Skalica             4:39,42
  3  Páleník Andrej        900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:44,74
  4  Bozsík Peter          900613  Maraton AC Rača                 4:46,26
  5  Hlaváč Miroslav       900424  AO Olympia Považská Bystrica    4:54,70
  6  Sárkozi Peter         900109  AK Elán pri ZŠ Svätý Peter      4:59,94
  7  Pavlík Michal         900729  Atletika ŠK Skalica             5:06,20
  8  Bundala Dominik       910205  Slávia ŠŠ Trenčín               5:07,79
  9  Fecko Martin          900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:11,94
     Farkas Igor           900616  Atletický klub Nové Zámky            NF
     Prieložný Branislav   901202  AO Slávia ŽU Žilina                  NF


diaľka       1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Póč Maroš             910311  AK Mostáreň MŠK Brezno            623
  2  Hammel Marián         910528  TJ Olympia Galanta                580
  3  Maňko Juraj           900222  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       574
  4  Kohút-Palik Dušan     900212  Maraton AC Rača                   548
  5  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava               548
  6  Sojka Lukáš           900215  AK Mostáreň MŠK Brezno            543
  7  Valentovič Boris      910116  AO Olympia Považská Bystrica      539
  8  Furťa Roman           900111  AO Slávia STU Bratislava          533
  9  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica      528
 10  Markusek Tomáš        900423  ŠK Vital Bratislava               527
 11  Fecko Martin          900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       518
 12  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica               509
 13  Mertus Michal         900804  AK AŠK Inter  Bratislava          506
 14  Albedínsky Boris      910729  AO Olympia Považská Bystrica      500
 15  Progner Boris         911205  ŠK Vital Bratislava               497
 16  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                 484
 17  Vanya Peter           900109  Atletický klub Nové Zámky         484
 18  Valláš Simon          910407  AFK Nové Mesto nad Váhom          481

1. 559/-0,4 519/-0,2 580/-0,6 569/-0,7 623/-1,0 x
2. 564/-0,2 x        551/-0,5 572/-1,5 556/+0,3 580/-0,3
3. x        x        557/-0,6 x        570/-0,6 574/+0,2
4. x        548/+0,2 535/-0,5 x        x        533/-0,4
5. x        548/-0,3 x        533/-0,5 524/-0,6 526/-0,2
6. x        538/-0,2 490/-0,6 x        365/-0,9 543/-0,2
7. 526/-1,0 539/-0,2 x        497/-0,8 522/-0,4 x
8. 529/-0,9 518/+0,2 533/-0,2 367/-0,4 524/-1,4 520/+0,2


výška        2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bayer Adam            900318  AK Junior Holič                   185
  2  Sojka Lukáš           900215  AK Mostáreň MŠK Brezno            177
  3  Furťa Roman           900111  AO Slávia STU Bratislava          169
  4  Kučera Martin         900510  ŠK Vital Bratislava               169
  5  Valentovič Boris      910116  AO Olympia Považská Bystrica      169
  6  Póč Maroš             910311  AK Mostáreň MŠK Brezno            165
  7  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra               165
  8  Bořuta Jakub          900219  AO Olympia Považská Bystrica      165
  9  Ruman Erik            910110  AK Slovan Levoča                  160
 10  Franta Ľubomír        911217  TJ Olympia Galanta                160
 11  Tomašek Andrej        900216  AC Stavbár ŠG Nitra               155
 12  Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky           0

        155     160     165     169     173     177     180     185     190
1.      -       -       o       -       o       -       o       o       xxx
2.      -       o       o       xo      o       xxo     xxx
3.      o       o       xo      o       xxx
4.      o       -       -       xo      xxx
5.      o       xo      o       xo      xxx
6.      o       o       o       xxx
7.      o       o       xxo     xxx
8.      xo      o       xxo     xxx
9.      o       o       xxx
10.     xo      o       xxx
11.     xo      xxx
12.     -       xxx


žrď          1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zmoray Ján            910516  AK Univerzity  Banská Bystrica    320
  2  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice             320
  3  Sýkora Patrik         920114  AC Stavbár ŠG Nitra               300
  4  Vlčko Ladislav        901101  AK Univerzity  Banská Bystrica    280
  5  Simonics Jozef        900122  Atletický klub Nové Zámky           0

        240     260     280     300     310     320     330     340     350
1.      -       -       o       o       o       o       -
2.      -       -       -       -       -       xo      -       -       xxx
3.      -       o       xo      xxo     xxx
4.      -       o       o       xxx
5.      xxx


guľa 4kg     1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kendra Daniel         900405  AC Stavbár ŠG Nitra              15,49
  2  Kodaj Roman           900611  AO Slávia STU Bratislava         13,08
  3  Kružliak Tomáš        920209  AC Stavbár ŠG Nitra              12,75
  4  Malec Tomáš           910426  Slávia ŠŠ Trenčín                12,68
  5  Zimermann Vratislav   900419  Slávia ŠŠ Trenčín                12,22
  6  Blahý Michal          900426  Atletika ŠK Skalica              11,34
  7  Partl Marian          910530  ŠK Vital Bratislava              11,21
  8  Blažek Róbert         901117  AK AŠK Slávia Trnava             11,10
  9  Štefánik Filip        911205  Atletický klub Nové Zámky         9,37
 10  Nagy Róbert           910103  AO Slávia STU Bratislava          8,80
 11  Bernath Gabriel       920117  Atletický klub Nové Zámky         8,79
 12  Poláček Patrik        900523  Atletika ŠK Skalica               8,56
     Verner Marek          910627  AFK Nové Mesto nad Váhom            NP
     Hudček Tomáš          900126  AO Olympia Považská Bystrica        NP
     Čičmanský Michal      910114  AFK Nové Mesto nad Váhom            NP

1.      14,44   x       15,10   15,49   x       14,47
2.      x       11,65   10,74   x       12,60   13,08
3.      11,61   11,11   12,75   12,47   12,29   11,85
4.      12,47   12,34   12,35   12,38   12,08   12,68
5.      11,19   11,47   11,21   11,95   x       12,22
6.      11,34   x       10,36   10,47   10,66   11,31
7.      11,07   10,85   11,21   10,70   10,93   11,13
8.      10,84   10,59   10,83   11,10   10,74   x
9.      8,72    9,25    9,37
10.     8,20    8,80    8,18
11.     7,15    7,40    8,79
12.     8,56    x       x


disk 1kg     2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              51,65
  2  Kendra Daniel         900405  AC Stavbár ŠG Nitra              41,21
  3  Zimermann Vratislav   900419  Slávia ŠŠ Trenčín                39,13
  4  Tupý Ondrej           910322  AFK Nové Mesto nad Váhom         38,98
  5  Malec Tomáš           910426  Slávia ŠŠ Trenčín                37,61
  6  Kodaj Roman           900611  AO Slávia STU Bratislava         37,23
  7  Blahý Michal          900426  Atletika ŠK Skalica              30,82
  8  Partl Marian          910530  ŠK Vital Bratislava              30,67
  9  Kalaš Ivan            901113  AO Olympia Považská Bystrica     28,23
 10  Poláček Patrik        900523  Atletika ŠK Skalica              24,96
 11  Hudček Tomáš          900126  AO Olympia Považská Bystrica     24,32
 12  Štefánik Filip        911205  Atletický klub Nové Zámky        19,50
 13  Bernath Gabriel       920117  Atletický klub Nové Zámky        15,15

1.      51,65   46,08   x       45,69   x       47,43
2.      30,53   37,21   x       39,13   35,46   36,87
3.      36,12   37,73   x       39,13   35,46   36,87
4.      x       37,97   x       39,13   35,46   36,87
5.      x       35,68   36,59   37,61   36,67   x
6.      34,61   32,12   36,90   32,86   37,23   x
7.      28,68   30,41   29,00   28,38   30,82   30,80
8.      27,31   x       28,70   x       25,04   30,67


oštep 600g   1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              49,40
  2  Tupý Ondrej           910322  AFK Nové Mesto nad Váhom         47,38
  3  Kružliak Tomáš        920209  AC Stavbár ŠG Nitra              44,19
  4  Kodaj Roman           900611  AO Slávia STU Bratislava         44,07
  5  Hudček Tomáš          900126  AO Olympia Považská Bystrica     43,51
  6  Malec Tomáš           910426  Slávia ŠŠ Trenčín                42,11
  7  Chrenko Filip         901027  Slávia ŠŠ Trenčín                40,73
  8  Kováč Milan           900120  Atletický klub Nové Zámky        39,81
  9  Mogilský Dušan        900523  AK AŠK Slávia Trnava             37,83
 10  Čičko Miroslav        920111  AFK Nové Mesto nad Váhom         37,17
 11  Kalaš Ivan            901113  AO Olympia Považská Bystrica     36,82
 12  Sýkora Patrik         920114  AC Stavbár ŠG Nitra              36,74
 13  Schader Jakub         900526  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,95
 14  Zimermann Vratislav   900419  Slávia ŠŠ Trenčín                30,52
 15  Iglódy Tomáš          910927  Atletický klub Nové Zámky        17,54

1.      x       49,40   47,75   x       x       -
2.      38,97   42,26   47,38   42,82   x       x
3.      44,19   x       38,46   40,22   41,76   x
4.      42,70   42,36   4374    42,12   39,40   44,07
5.      x       36,79   41,06   43,51   x       40,54
6.      39,94   x       42,11   41,75   x       -
7.      37,44   39,03   38,29   40,73   x       40,12
8.      39,81   -       -       36,60   -       -
9.      x       37,83   34,90
10.     34,52   37,17   32,59
11.     36,82   36,34   -
12.     36,74   35,09   34,27
13.     35,95   -       -
14.     25,84   24,27   30,52
15.     17,54   14,74   15,89


kladivo 4kg  1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra              59,61
  2  Brieška Tomáš         920526  AC Stavbár ŠG Nitra              50,65
  3  Kružliak Tomáš        920209  AC Stavbár ŠG Nitra              48,54
  4  Zimermann Vratislav   900419  Slávia ŠŠ Trenčín                46,13
  5  Tabačák Matej         911130  TJ Orava Dolný Kubín             39,47
  6  Gondár Jakub          900228  AFK Nové Mesto nad Váhom         32,50
  7  Čičmanský Michal      910114  AFK Nové Mesto nad Váhom         29,16
  8  Hudček Tomáš          900126  AO Olympia Považská Bystrica     28,96
  9  Verner Marek          910627  AFK Nové Mesto nad Váhom         28,69
 10  Radzo Šimon           910424  TJ Orava Dolný Kubín             25,02

1.      x       53,42   x       55,60   57,09   59,61
2.      48,76   45,80   48,88   48,58   50,65   47,24
3.      47,74   x       43,50   x       48,17   48,54
4.      45,14   42,89   41,90   x       x       46,13
5.      39,47   x       x       x       38,12   37,36
6.      30,94   32,50   x       31,13   30,71   x
7.      x       28,15   29,16   27,73   27,41   26,85
8.      25,15   x       28,96   x       x       27,20
9.      28,69   xx      -
10.     20,74   23,10   25,02


3 000m chôdz.1.deň   žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  Tvrdoň Kristián       901012  AC Stavbár ŠG Nitra            14:48,36
  2  Tichý Peter           930625  AK MŠK Kysucké Nové Mesto      14:58,52
  3  Remjar Dávid          911018  AC Stavbár ŠG Nitra            15:12,72
  4  Hajaš Miloslav        900221  AK Univerzity  Banská Bystrica 15:42,06
  5  Zalužický Eduard      900226  ŠK Comenium pri IV. Michalovce 16:34,34
  6  Filip Roman           911223  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves    16:58,18
  7  Bugáň Jozef           911123  AK MŠK Kysucké Nové Mesto      17:50,42
  8  Hatala Martin         910203  Atletický klub Nové Zámky      19:26,89
     Lukáč Tomáš           900125  AC Stavbár ŠG Nitra                  DQ


4 x 60m c.p. 1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom     29,02
  2  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky        29,10
  3  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra              29,28
  4  ASKSK "A"                     Atletika ŠK Skalica              29,37
  5  MACRA "A"                     Maraton AC Rača                  29,47
  6  ACMAL "A"                     Atletický klub Malacky           29,53
  7  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      29,54
  8  OLYPB "A"                     AO Olympia Považská Bystrica     29,91
  9  VITAL "A"                     ŠK Vital Bratislava              29,96
 10  AFKNM "A"                     AFK Nové Mesto nad Váhom         30,14
 11  STUBA "A"                     AO Slávia STU Bratislava         31,05

ACSOG "A" : Medzay, Sládečka, Mydlík, Toman
ACNZA "A" : Kováč, Bašťovanský, Haris, Tomeček
ASKSK "A" : Stančík, Černák, Gálik, Nosko
ZTSDU "A" : Belavý, Jánošík, Ranuša, Moravčík
OLYPB "A" : Albedínsky, Ilalaš, Valentovič, Albedínsky
VITAL "A" : Rychtárik, Markusek, Kučera, Turčáni
MACRA "A" : Bielik P., Pažitný P., Huk Ľ., Kohút-Palik D.
SSKBJ "A" : Kubek, Fecko, Maňko, Schader
STUBA "A" : Furťa, Jamrich, Nagy, Piok
ACMAL "A" : Šimek, Vilímek, Beňa, Rusňák
AFKNM "A" : Mandinec, Drabant, Valláš, Hulínek

4 x 60m 1.beh 1.deň  žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom     29,02
  2  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra              29,28
  3  ASKSK "A"                     Atletika ŠK Skalica              29,37
  4  OLYPB "A"                     AO Olympia Považská Bystrica     29,91
  5  STUBA "A"                     AO Slávia STU Bratislava         31,05

4 x 60m 2.beh 1.deň  žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky        29,10
  2  ACMAL "A"                     Atletický klub Malacky           29,47
  3  MACRA "A"                     Maraton AC Rača                  29,53
  4  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      29,54
  5  VITAL "A"                     ŠK Vital Bratislava              29,96
  6  AFKNM "A"                     AFK Nové Mesto nad Váhom         30,14


4 x 300m c.p. 2.deň  žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra             2:39,01
  2  ASKSK "A"                     Atletika ŠK Skalica             2:40,83
  3  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky       2:41,44
  4  ACMAL "A"                     Atletický klub Malacky          2:41,64
  5  MACRA "A"                     Maraton AC Rača                 2:42,28
  6  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     2:43,66
  7  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:45,47
  8  OLYPB "A"                     AO Olympia Považská Bystrica    2:49,84
  9  STUBA "A"                     AO Slávia STU Bratislava        2:56,48
     JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov                    NP

ACSOG "A": Mydlík, Slídečka, Toman, Valenta
STUBA "A": Jamrich, Piok, Nagy, Furťa
JUNPO "A": Staškievič, Hozza, Roland, Fotta
ACNZA "A": Bašťovanský, Tomeček, Koky, Haris
ZTSDU "A": Jánošík, Belavý, Moravčík, Ranuša
SSKBJ "A": Schader, Fecko, Kubek, Maňko
OLYPB "A": M.Albedínsky, Kalaš, Hlaváč, B.Albedínsky
MACRA "A": Kohút-Palik D., Pažitný P., Bozsík P., Huk Ľ.
ASKSK "A": Černák, Rechtoris, Stančík, Gálik
ACMAL "A": Šimek, Rusňák, Vilímek, Beňa

4 x 300m beh1 2.deň  žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra             2:39,01
  2  ASKSK "A"                     Atletika ŠK Skalica             2:40,83
  3  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky       2:41,44
  4  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     2:43,66
  5  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom    2:45,47

4 x 300m beh2 2.deň  žiaci
--------------------------------------------------------------------------
  1  ACMAL "A"                     Atletický klub Malacky          2:41,64
  2  MACRA "A"                     Maraton AC Rača                 2:42,28
  3  OLYPB "A"                     AO Olympia Považská Bystrica    2:49,84
  4  STUBA "A"                     AO Slávia STU Bratislava        2:56,48
     JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov                    NP


60m/8        1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice             7,84
  2  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky         7,85
  3  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky         8,25
  4  Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky         8,35
  5  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín              8,45
  6  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín              8,61
  7  Mag Robert            900224  Atletic Stavklub Lučenec          8,87
  8  Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky         9,24
W: +0,1

diaľka/8     1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice             541
  2  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky         540
  3  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky         535
  4  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín              497
  5  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín              493
  6  Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky         467
  7  Mag Robert            900224  Atletic Stavklub Lučenec          457
  8  Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky         400

1.      541/-0,7        x               537/-0,3
2.      502/-0,8        522/+0,3        540/-0,8
3.      531/-0,7        535/-0,9        x
4.      497/-1,1        484/-0,2        477/-0,7
5.      493/-1,0        475/-1,3        489/-0,6
6.      467/-0,9        -               -
7.      451/-1,1        457/+0,2        436/-1,0
8.      400/-0,2        x               391/-0,6

guľa/8       1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice            12,65
  2  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín             10,06
  3  Mag Robert            900224  Atletic Stavklub Lučenec          9,94
  4  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky         9,76
  5  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky         9,62
  6  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín              9,04
  7  Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky         6,67
  8  Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky          ,0

1.      x       11,84   12,65
2.      9,80    8,95    10,06
3.      9,91    9,94    9,04
4.      8,88    9,76    x
5.      x       8,89    9,62
6.      9,04    x       x
7.      x       x       6,67
8.      x       x       x

výška/8      1.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín              167
  2  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín              164
  3  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice             161
  4  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky         150
  5  Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky         145
     Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky         145
  7  Mag Robert            900224  Atletic Stavklub Lučenec          140
  8  Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky         135

        130     135     140     145     150     155     158     161     164     167     170
1.      -       -       -       -       o       o       o       o       o       xxo     xxx
2.      -       -       -       -       o       o       o       o       xo      xxx
3.      o       o       o       o       o       o       o       xxo     xxx
4.      -       -       o       o       o       xxx
5.      -       -       o       o       xxx
        -       -       o       o       xxx
7.      o       o       xxo     xxx
8.      o       o       xxx

žrď/8        2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice             370
  2  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky         240
  3  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky         220
  4  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín              210
  5  Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky         0
     Mag Robert            900224  Atletic Stavklub Lučenec          0
     Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky         0
     Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín              0

        180     200     210     220     230     240     250     300     330     350     370     380
1.      -       -       -       -       -       -       -       o       o       o       o       xxx
2.      -       xo      xo      xo      -       xo      xx-
3.      -       o       o       xo      xx      x
4.      o       o       o       xxx
5.      xxx

oštep/8      2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice             466
  2  Mag Robert            900224  Atletic Stavklub Lučenec          403
  3  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky         324
  4  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky         286
  5  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín              270
  6  Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky         205
  7  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín               0
     Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky          0

1.      x       46,62   39,05
2.      40,38   x       35,91
3.      32,45   x       x
4.      x       x       28,64
5.      25,52   27,08   23,68
6.      18,02   20,54   19,47
7.      xxx

100m prek./8 2.deň   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky        15,59
  2  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice            16,13
  3  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky        16,77
  4  Mag Robert            900224  Atletic Stavklub Lučenec         17,15
  5  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín             17,45
  6  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín             17,67
  7  Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky        19,82
  8  Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky        22,89

100m prek./8 1.beh   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky        15,59
  2  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice            16,13
  3  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky        16,77
  4  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín             17,45
W: +0,5

100m prek./8 2.beh   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mag Robert            900224  Atletic Stavklub Lučenec         17,15
  2  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín             17,67
  3  Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky        19,82
  4  Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky        22,89
W: +0,0

1000m/8      2.beh   žiaci
-------------------------------------------------------------------------
  1  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky       3:20,49
  2  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice           3:23,39
  3  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky       3:31,94
  4  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín            3:40,27
  5  Mag Robert            900224  Atletic Stavklub Lučenec        3:40,89
  6  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín            3:54,48
     Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky            NF
     Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky            NP



60m Finále "A" 1.deň žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kršáková Lenka        910222  AK AŠK Inter  Bratislava          7,96
  2  Goňová Vladimíra      900114  AC Kriváň Liptovský Mikuláš       8,14
  3  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,18
  4  Štuková Alexandra     900702  Atletický klub Malacky            8,26
  5  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,30
  6  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 8,34
  7  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,54
W: 0,0

60m Finále "B" 1.deň žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ragalyová Anna        911105  KAC 1895 Kežmarok                 8,64
  2  Chrebeková Ivana      910121  AFK Nové Mesto nad Váhom          8,66
  3  Bodnárová Dominika    901201  Atletik jump club Lučenec         8,74
  4  Koleková Nicola       910513  AK AŠK Inter  Bratislava          8,76
  5  Kovalinková Natália   920110  AC Stavbár ŠG Nitra               8,88
  6  Šuchančoková Michael  910913  AO Slávia STU Bratislava          8,89
  7  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           8,90
  8  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       9,01
W: -0,2

60m  1. beh   1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,44
  2  Bodnárová Dominika    901201  Atletik jump club Lučenec         8,70
  3  Agricolová Eva        920206  AK ZTS Martin                     8,83
  4  Jurišová Mária        900427  AK AŠK Slávia Trnava              9,04
  5  Bičianová Martina     910602  Atletický klub Nové Zámky         9,05
  6  Mrazíková Dominika    911228  Atletický klub Bojničky           9,16
     Verešová Lucia        910928  Atletický klub Nové Zámky           NF
W: 0,0

60m  2. beh   1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Štuková Alexandra     900702  Atletický klub Malacky            8,37
  2  Ragalyová Anna        911105  KAC 1895 Kežmarok                 8,65
  3  Valjentová Klaudia    910605  AK Spartak Dubnica nad Váhom      8,84
  4  Harčaríková Zuzana    901221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,88
  5  Vančakovská Adriana   900630  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       9,08
  6  Minarovičová Katarín  910328  AK AŠK Slávia Trnava              9,46
W: 0,0

60m  3. beh   1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,31
  2  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                 8,59
  3  Chrebeková Ivana      910121  AFK Nové Mesto nad Váhom          8,65
  4  Malíková Veronika     910521  Lokomotíva Šurany                 8,85
  5  Kurucová Simona       930313  Atletický klub Bojničky           9,22
  6  Dianová Diana         910222  AK Spartak Dubnica nad Váhom      9,30
  7  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany          9,59
W: 0,0

60m  4. beh   1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goňová Vladimíra      900114  AC Kriváň Liptovský Mikuláš       8,32
  2  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           8,76
  3  Koleková Nicola       910513  AK AŠK Inter  Bratislava          8,78
  4  Očenášová Kristína    910204  Slovan Duslo Šaľa                 8,90
  5  Lobíková Natália      911204  AFK Nové Mesto nad Váhom          9,01
  6  Butkovská Lucia       930505  AO Slávia STU Bratislava          9,13
  7  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany          9,18
  8  Uhlárová Dominika     910719  AO Slávia STU Bratislava          9,64
W: -0,9

60m  5. beh   1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kršáková Lenka        910222  AK AŠK Inter  Bratislava          7,99
  2  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 8,34
  3  Kovalinková Natália   920110  AC Stavbár ŠG Nitra               8,77
  4  Šuchančoková Michael  910913  AO Slávia STU Bratislava          8,81
  5  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,82
  6  Mokráňová Barbora     901022  ŠK Vital Bratislava               8,91
  7  Hladká Zuzana         910918  Atletický klub Bojničky           9,10
  8  Mattová Anna          920305  AO Slávia STU Bratislava          9,33
W: 0,0


150m   Finále "A"    žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kršáková Lenka        910222  AK AŠK Inter  Bratislava         19,51
  2  Goňová Vladimíra      900114  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      20,00
  3  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,12
  4  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              20,13
  5  Fajtáková Renata      910801  Atletický klub Malacky           20,16
  6  Ragalyová Anna        911105  KAC 1895 Kežmarok                20,96
W: -1,2

150m   Finále "B"    žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              20,84
  2  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                20,88
  3  Hercegová Hana        900527  AK Tretra Cerová                 21,06
  4  Chrebeková Ivana      910121  AFK Nové Mesto nad Váhom         21,18
  5  Agricolová Eva        920206  AK ZTS Martin                    21,38
  6  Považanová Klára      910625  AK Junior Holič                  21,38
W: -0,2

150m  1.beh  2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kršáková Lenka        910222  AK AŠK Inter  Bratislava         19,45
  2  Ragalyová Anna        911105  KAC 1895 Kežmarok                20,55
  3  Voštenáková Miroslav  910411  AO Slávia ŽU Žilina              21,19
  4  Vančakovská Adriana   900630  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      22,59
  5  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany         22,97
W: +0,2

150m  2.beh  2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Goňová Vladimíra      900114  AC Kriváň Liptovský Mikuláš      20,32
  2  Chrebeková Ivana      910121  AFK Nové Mesto nad Váhom         20,95
  3  Bičianová Martina     910602  Atletický klub Nové Zámky        21,90
  4  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany         22,64
  5  Petková Adriana       900413  HAC Humenné 1                    22,82
W. +0,2

150m  3.beh  2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              20,24
  2  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              20,71
  3  Považanová Klára      910625  AK Junior Holič                  20,95
  4  Veselá Veronika       910807  AK Spartak Dubnica nad Váhom     21,16
  5  Halaburková Beáta     921217  HAC Humenné 1                    23,29
     Koleková Nicola       910513  AK AŠK Inter  Bratislava            NF
W: -0,4

150m  4.beh  2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,15
  2  Valjentová Klaudia    910605  AK Spartak Dubnica nad Váhom     21,42
  3  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                21,94
  4  Dianová Diana         910222  AK Spartak Dubnica nad Váhom     22,56
  5  Uhlárová Dominika     910719  AO Slávia STU Bratislava         23,62
     Kovalčíková Martina   920622  AK Elán Kežmarok                    NP
W. +0,0

150m  5.beh  2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Fajtáková Renata      910801  Atletický klub Malacky           19,94
  2  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                20,79
  3  Hercegová Hana        900527  AK Tretra Cerová                 20,81
  4  Agricolová Eva        920206  AK ZTS Martin                    20,89
  5  Šuchančoková Michael  910913  AO Slávia STU Bratislava         21,63
  6  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín                21,85
W: +0,0


300m cel.por.1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Štuková Alexandra     900702  Atletický klub Malacky           41,03
  2  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava              42,79
  3  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              43,71
  4  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      44,21
  5  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              44,39
  6  Quittnerová Jana      910716  Slávia UK Bratislava             44,44
  7  Bodnárová Dominika    901201  Atletik jump club Lučenec        44,55
  8  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                44,88
  9  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina              45,34
 10  Voštenáková Miroslav  910411  AO Slávia ŽU Žilina              45,35
 11  Ladecká Nora          920208  AK Spartak Dubnica nad Váhom     45,69
 12  Hercegová Hana        900527  AK Tretra Cerová                 45,73
 13  Veselá Veronika       910807  AK Spartak Dubnica nad Váhom     45,81
     Márkusová Mária       910308  TJ Olympia Galanta               45,81
 15  Gašparíková Lenka     911019  AO Slávia ŽU Žilina              46,10
 16  Zubercová Slávka      901109  AK ZTS Martin                    46,55
 17  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín                46,94
 18  Margolienová Martina  930826  AK Spartak Dubnica nad Váhom     46,95
 19  Mačejovská Veronika   901231  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      47,62
 20  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                47,63
 21  Petková Adriana       900413  HAC Humenné 1                    48,37
 22  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany         48,40
 23  Halaburková Beáta     921217  HAC Humenné 1                    48,49
 24  Kovačiková Kristína   910924  AO Slávia ŽU Žilina              48,61
 25  Melišeková Monika     901219  Slávia UK Bratislava             48,62
 26  Barnincová Marika     900916  Bežecký klub  Lysá pod Makytou   49,87
 27  Hladká Zuzana         910918  Atletický klub Bojničky          50,42
 28  Barnincová Petra      921226  Bežecký klub  Lysá pod Makytou   51,25
 29  Minarovičová Katarín  910328  AK AŠK Slávia Trnava             51,76
 30  Kurucová Simona       930313  Atletický klub Bojničky          52,75
     Navrátilová Martina   910805  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF
     Remjarová Sandra      900904  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF
     Ragalyová Anna        911105  KAC 1895 Kežmarok                   NF
     Kovalčíková Martina   920622  AK Elán Kežmarok                    NP

300m beh 1   1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Štuková Alexandra     900702  Atletický klub Malacky           41,03
  2  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava              42,79
  3  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              44,39
  4  Bodnárová Dominika    901201  Atletik jump club Lučenec        44,55
  5  Dovinová Kristína     911108  Slávia ŠŠ Trenčín                44,88
  6  Hercegová Hana        900527  AK Tretra Cerová                 45,73

300m beh 2   1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              43,71
  2  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      44,21
  3  Ladecká Nora          920208  AK Spartak Dubnica nad Váhom     45,69
  4  Veselá Veronika       910807  AK Spartak Dubnica nad Váhom     45,81
     Ragalyová Anna        911105  KAC 1895 Kežmarok                   NF
     Kovalčíková Martina   920622  AK Elán Kežmarok                    NP

300m beh 3   1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Quittnerová Jana      910716  Slávia UK Bratislava             44,44
  2  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina              45,34
  3  Voštenáková Miroslav  910411  AO Slávia ŽU Žilina              45,35
  4  Gašparíková Lenka     911019  AO Slávia ŽU Žilina              46,10
  5  Gavendová Simona      900930  Slávia ŠŠ Trenčín                46,94
  6  Mačejovská Veronika   901231  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      47,62

300m beh 4   1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Zubercová Slávka      901109  AK ZTS Martin                    46,55
  2  Margolienová Martina  930826  AK Spartak Dubnica nad Váhom     46,95
  3  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                47,63
  4  Kovačiková Kristína   910924  AO Slávia ŽU Žilina              48,61
  5  Melišeková Monika     901219  Slávia UK Bratislava             48,62
     Navrátilová Martina   910805  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF

300m beh 5   1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Petková Adriana       900413  HAC Humenné 1                    48,37
  2  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany         48,40
  3  Barnincová Marika     900916  Bežecký klub  Lysá pod Makytou   49,87
  4  Hladká Zuzana         910918  Atletický klub Bojničky          50,42
  5  Minarovičová Katarín  910328  AK AŠK Slávia Trnava             51,76
     Remjarová Sandra      900904  AC Stavbár ŠG Nitra                 NF

300m beh 6   1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Márkusová Mária       910308  TJ Olympia Galanta               45,81
  2  Halaburková Beáta     921217  HAC Humenné 1                    48,49
  3  Barnincová Petra      921226  Bežecký klub  Lysá pod Makytou   51,25
  4  Kurucová Simona       930313  Atletický klub Bojničky          52,75


600m cel.por.2.deň   žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Štuková Alexandra     900702  Atletický klub Malacky          1:40,76
  2  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov               1:41,04
  3  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina             1:41,76
  4  Kotoučková Viktória   901128  KAC 1895 Kežmarok               1:42,68
  5  Mackovichová Alica    920620  Atletický klub Malacky          1:43,53
  6  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava             1:45,76
  7  Privalincová Veronik  920312  AC Stavbár ŠG Nitra             1:47,60
  8  Prečúchová Alexandra  900415  AK Mostáreň MŠK Brezno          1:47,65
  9  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov               1:48,08
 10  Molnárová Dominika    910817  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:48,33
 11  Ladecká Nora          920208  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:48,88
 12  Okáĺová Zuzana        901120  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:48,96
 13  Cihanová Dominika     900723  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:48,98
 14  Habáňová Mariana      910624  Atletický klub Malacky          1:49,22
 15  Bíla Lenka            910427  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:50,12
 16  Gašparíková Lenka     911019  AO Slávia ŽU Žilina             1:50,82
 17  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         1:50,94
 18  Stračárová Zuzana     910405  AK AŠK Inter  Bratislava        1:51,50
 19  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:51,74
 20  Zubercová Slávka      901109  AK ZTS Martin                   1:51,77
 21  Vrablicová Martina    900406  AK AŠK Slávia Trnava            1:52,04
 22  Petrušková Tatiana    920706  AK AŠK Slávia Trnava            1:52,08
 23  Kovačiková Kristína   910924  AO Slávia ŽU Žilina             1:52,13
 24  Petková Adriana       900413  HAC Humenné 1                   1:54,54
 25  Šimunková Jana        920306  Lokomotíva Šurany               1:55,40
 26  Halaburková Beáta     921217  HAC Humenné 1                   1:55,62
 27  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:55,80
 28  Forgácsová Lea        900215  Atletický klub Nové Zámky       1:55,81
 29  Gorcovská Laura       900205  AK ZTS Martin                   1:56,66
 30  Bélová Paulína        900325  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:57,52
 31  Gašparovičová Barbor  900706  AK AŠK Slávia Trnava            2:00,18
 32  Habarová Iveta        921116  AK Elán pri ZŠ Svätý Peter      2:03,65

600m beh 1   2.deň   žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Štuková Alexandra     900702  Atletický klub Malacky          1:40,76
  2  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov               1:41,04
  3  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina             1:41,76
  4  Kotoučková Viktória   901128  KAC 1895 Kežmarok               1:42,68
  5  Mackovichová Alica    920620  Atletický klub Malacky          1:43,53
  6  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava             1:45,76
  7  Prečúchová Alexandra  900415  AK Mostáreň MŠK Brezno          1:47,65
  8  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov               1:48,08
  9  Molnárová Dominika    910817  ŠK Comenium pri IV. Michalovce  1:48,33
 10  Ladecká Nora          920208  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:48,88
 11  Okáĺová Zuzana        901120  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:48,96

600m beh 2   2.deň   žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Cihanová Dominika     900723  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:48,98
  2  Habáňová Mariana      910624  Atletický klub Malacky          1:49,22
  3  Bíla Lenka            910427  AK Spartak Dubnica nad Váhom    1:50,12
  4  Gašparíková Lenka     911019  AO Slávia ŽU Žilina             1:50,82
  5  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         1:50,94
  6  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:51,74
  7  Zubercová Slávka      901109  AK ZTS Martin                   1:51,77
  8  Vrablicová Martina    900406  AK AŠK Slávia Trnava            1:52,04
  9  Petrušková Tatiana    920706  AK AŠK Slávia Trnava            1:52,08
 10  Gorcovská Laura       900205  AK ZTS Martin                   1:56,66
 11  Bélová Paulína        900325  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:57,52

600m beh 3   2.deň   žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Privalincová Veronik  920312  AC Stavbár ŠG Nitra             1:47,60
  2  Stračárová Zuzana     910405  AK AŠK Inter  Bratislava        1:51,50
  3  Kovačiková Kristína   910924  AO Slávia ŽU Žilina             1:52,13
  4  Petková Adriana       900413  HAC Humenné 1                   1:54,54
  5  Šimunková Jana        920306  Lokomotíva Šurany               1:55,40
  6  Halaburková Beáta     921217  HAC Humenné 1                   1:55,62
  7  Rajnohová Sabína      920706  BK Pyxida Čierne Kľačany        1:55,80
  8  Forgácsová Lea        900215  Atletický klub Nové Zámky       1:55,81
  9  Gašparovičová Barbor  900706  AK AŠK Slávia Trnava            2:00,18
 10  Habarová Iveta        921116  AK Elán pri ZŠ Svätý Peter      2:03,65


1 500m c.por.1.deň   žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kondeová Dajana       910521  AC Stavbár ŠG Nitra             5:06,27
  2  Havlíková Alexandra   910818  ŠK Vital Bratislava             5:07,43
  3  Majirská Mária        911031  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:07,49
  4  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov               5:10,50
  5  Zubercová Šárka       901109  AK ZTS Martin                   5:13,57
  6  Bradáčová Dominika    920929  AC Stavbár ŠG Nitra             5:14,57
  7  Puškárová Jana        911221  AK AŠK Slávia Trnava            5:16,23
  8  Janíčková Adriana     911123  Bežecký klub  Lysá pod Makytou  5:18,17
  9  Mackovichová Alica    920620  Atletický klub Malacky          5:23,37
 10  Buchalová Zuzana      920924  Atletický oddiel Kremnica       5:25,99
 11  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov               5:26,67
 12  Rajníková Denisa      930715  Slávia ŠŠ Trenčín               5:31,02
 13  Hanzelová Daniela     901004  AO Slávia ŽU Žilina             5:35,00
 14  Liptáková Natália     900911  ŠK Vital Bratislava             5:35,02
 15  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        5:38,68
 16  Stračárová Zuzana     910405  AK AŠK Inter  Bratislava        5:40,64
 17  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         5:45,92
 18  Vajáková Dominika     900415  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:46,20
 19  Korytárová Hana       901020  Atletický klub Nové Zámky       5:47,94
 20  Forgácsová Lea        900215  Atletický klub Nové Zámky       5:48,46
 21  Maderková Kristína    910328  TJ Olympia Galanta              5:59,04
     Bíla Lenka            910427  AK Spartak Dubnica nad Váhom         NF
     Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky            NF

1 500m beh 1 1.deň   žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kondeová Dajana       910521  AC Stavbár ŠG Nitra             5:06,27
  2  Havlíková Alexandra   910818  ŠK Vital Bratislava             5:07,43
  3  Majirská Mária        911031  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:07,49
  4  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov               5:10,50
  5  Zubercová Šárka       901109  AK ZTS Martin                   5:13,57
  6  Bradáčová Dominika    920929  AC Stavbár ŠG Nitra             5:14,57
  7  Puškárová Jana        911221  AK AŠK Slávia Trnava            5:16,23
  8  Janíčková Adriana     911123  Bežecký klub  Lysá pod Makytou  5:18,17
  9  Mackovichová Alica    920620  Atletický klub Malacky          5:23,37
 10  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov               5:26,67
     Bíla Lenka            910427  AK Spartak Dubnica nad Váhom         NF
     Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky            NF

1 500m beh 2 1.deň   žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Buchalová Zuzana      920924  Atletický oddiel Kremnica       5:25,99
  2  Rajníková Denisa      930715  Slávia ŠŠ Trenčín               5:31,02
  3  Hanzelová Daniela     901004  AO Slávia ŽU Žilina             5:35,00
  4  Liptáková Natália     900911  ŠK Vital Bratislava             5:35,02
  5  Ivanová Adriana       911008  BK Pyxida Čierne Kľačany        5:38,68
  6  Stračárová Zuzana     910405  AK AŠK Inter  Bratislava        5:40,64
  7  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         5:45,92
  8  Vajáková Dominika     900415  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:46,20
  9  Korytárová Hana       901020  Atletický klub Nové Zámky       5:47,94
 10  Forgácsová Lea        900215  Atletický klub Nové Zámky       5:48,46
 11  Maderková Kristína    910328  TJ Olympia Galanta              5:59,04


80m prek. Finále"A"  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bašteková Kristína    910205  AO Slávia ŽU Žilina              12,77
  2  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                12,87
  3  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      12,89
  4  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                13,15
  5  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava              13,45
  6  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      13,63
W: +0,0

80m prek. Finále"B"  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                13,39
  2  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              13,85
  3  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín                14,23
  4  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                14,31
  5  Krejčíová Miroslava   900918  AK AŠK Inter  Bratislava         15,46
  6  Balážiová Katarína    910326  AC Stavbár ŠG Nitra              16,12
W: -0,7

80m pr. 1beh 2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Bašteková Kristína    910205  AO Slávia ŽU Žilina              12,86
  2  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava              13,31
  3  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                13,35
  4  Balážiová Katarína    910326  AC Stavbár ŠG Nitra              14,85
  5  Krejčíová Miroslava   900918  AK AŠK Inter  Bratislava         15,11
W: +0,3

80m pr. 2beh 2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      13,01
  2  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                13,24
  3  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              13,71
  4  Špotová Jitka         910613  AK AŠK Slávia Trnava             15,13
  5  Špektenhauserov Luci  900330  AK AŠK Slávia Trnava             15,31
W: +0,0

80m pr. 3beh 2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                12,97
  2  Takáčová Liana        901215  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves      13,02
  3  Ondrejovičová Adela   901126  Slávia ŠŠ Trenčín                14,25
  4  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín                14,57
  5  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                15,41
  6  Uhlárová Dominika     910719  AO Slávia STU Bratislava         16,59
W: +0,1


200m prek.celk.porad žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              29,91
  2  Bláhová Mária         910521  ŠK Vital Bratislava              32,15
  3  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                32,46
  4  Bašteková Kristína    910205  AO Slávia ŽU Žilina              32,53
  5  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                32,96
  6  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava              33,22
  7  Balážiová Katarína    910326  AC Stavbár ŠG Nitra              33,59
  8  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                33,86
  9  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín                34,39
 10  Špektenhauserov Luci  900330  AK AŠK Slávia Trnava             35,60
 11  Špotová Jitka         910613  AK AŠK Slávia Trnava             35,75
 12  Sárková Stanislava    910813  AK AŠK Slávia Trnava             36,56
 13  Krejčíová Miroslava   900918  AK AŠK Inter  Bratislava         38,00
 14  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                38,03

200m pr.beh1  1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              29,91
  2  Bláhová Mária         910521  ŠK Vital Bratislava              32,15
  3  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                32,46
  4  Bašteková Kristína    910205  AO Slávia ŽU Žilina              32,53
  5  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava              33,22
W: -0,2

200m pr.beh2  1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Balážiová Katarína    910326  AC Stavbár ŠG Nitra              33,59
  2  Kereková Petra        911217  Slávia ŠŠ Trenčín                34,39
  3  Špektenhauserov Luci  900330  AK AŠK Slávia Trnava             35,60
  4  Špotová Jitka         910613  AK AŠK Slávia Trnava             35,75
  5  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                38,03
W: -0,2

200m pr.beh3  1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                32,96
  2  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                33,86
  3  Sárková Stanislava    910813  AK AŠK Slávia Trnava             36,56
  4  Krejčíová Miroslava   900918  AK AŠK Inter  Bratislava         38,00
W:-0,1


diaľka       2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       524
  2  Mančušková Adriana    900528  Lokomotíva Šurany                 521
  3  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky           500
  4  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           485
  5  Lašová Dana           910206  AO Olympia Považská Bystrica      481
  6  Hercegová Hana        900527  AK Tretra Cerová                  479
  7  Malíková Veronika     910521  Lokomotíva Šurany                 475
  8  Márkusová Mária       910308  TJ Olympia Galanta                460
  9  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                 459
 10  Chrebeková Ivana      910121  AFK Nové Mesto nad Váhom          457
 11  Petríková Linda       910915  AK AŠK Slávia Trnava              454
 12  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       453
 13  Ábelová Klára         920508  AK Mostáreň MŠK Brezno            453
 14  Banásová Kristína     900207  Lokomotíva Šurany                 439
 15  Kadlečíková Veronika  910601  Atletický klub Bojničky           432
 16  Šavarová Andrea       900829  Maraton AC Rača                   426
 17  Dunajská Táňa         920725  AK Mostáreň MŠK Brezno            418
 18  Koleková Nicola       910513  AK AŠK Inter  Bratislava          416
 19  Verešová Lucia        910928  Atletický klub Nové Zámky         384
 20  Šuchančoková Michael  910913  AO Slávia STU Bratislava          378
 21  Vančakovská Adriana   900630  AŠK Slávia Spiššká Nová Ves       274

1.      x               x               497/+0,2        x               499/-0,3        524/-0,2
2.      516/+0,8        489/-1,0        501/+0,2        521/-0,2        516/-1,5        x
3.      x               x               489/+0,8        485/-0,8        494/+0,4        500/+0,6
4.      484/-0,4        x               x               485/-0,2        482/-0,2        x
5.      467/-1,5        450/-1,5        458/+0,2        481/-1,0        x               474/+1,0
6.      449/-0,6        446/-1,6        479/+1,4        418/-0,3        453/-0,7        -
7.      473/-1,0        473/-1,0        357/-1,0        465/+0,7        475/-0,8        471/+0,7
8.      442/-0,8        440/-0,2        460/-0,2        438/+0,2        439/-1,5        444/-0,7
9.      441/-1,4        445/-1,8        459/-0,5
10.     437/-0,2        388/-0,9        457/-0,5
11.     454/-0,5        439/+0,5        443/-2,7
12.     449/-1,2        310/+0,2        453/-0,4
13.     453/-1,4        x               -
14.     421/-0,8        407/-0,5        439/-0,4
15.     x               432/-0,2        429/-0,6
16.     426/-0,9        398/-1,6        386/-0,2
17.     391/-0,5        365/-1,8        418/-2,3
18.     415/-0,2        416/-1,4        416/+0,6
19.     x               x               384/-0,9
20.     378/-1,8        x               180/-2,7
21.     x               x               274/-0,2


výška        1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky           170
  2  Ábelová Klára         920508  AK Mostáreň MŠK Brezno            170
  3  Michlíková Miroslava  910226  Slávia UK Bratislava              164
  4  Šteflíková Veronika   910402  AC Olympia Skalica                161
  5  Votavová Blanka       900706  Slávia UK Bratislava              158
  6  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                 158
  7  Špániková Paula       900113  AO Olympia Považská Bystrica      150
  8  Romerová_Ortiz Inez   911123  Slávia UK Bratislava              150
  9  Dunajská Táňa         920725  AK Mostáreň MŠK Brezno            150
 10  Bališová Kristína     901130  Atletický klub Bojničky           145
 11  Crkoňová Tatiana      920107  AO Olympia Považská Bystrica      145
 12  Kleinová Simona       920308  ŠK Vital Bratislava               145
 13  Struhárová Monika     930727  ŠK Vital Bratislava               140
 14  Mattová Anna          920305  AO Slávia STU Bratislava            0

        140     145     150     154     158     161     164     166     168     170     172
1.      -       -       o       o       o       o       xo      o       o       xo      xxx
2.      -       -       -       o       -       o       xxo     o       -       xo      xxx
3.      -       -       o       o       o       xo      xxo     xxx
4.      -       o       o       xo      xo      xxo     xxx
5.      -       -       o       o       o       xxx
6.      -       o       xo      xo      o       xxx
7.      -       o       o       xxx
8.      o       o       xo      xxx
9.      xo      o       xxo     xxx
10.     o       xo      xxx
11.     xo      xxo     xxx
12.     xxo     xxo     xxx
13.     xxo     xxx


žrď          1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Jana      901106  AK Univerzity  Banská Bystrica    310
  2  Hrnčárová Kristína    900118  AC Stavbár ŠG Nitra               280
  3  Surová Bronislava     911110  AK Univerzity  Banská Bystrica    270
  4  Navrátilová Martina   910805  AC Stavbár ŠG Nitra               230
  5  Majtánová Alexandra   920629  AK Univerzity  Banská Bystrica    200
     Dibdiaková Anna       911029  TJ Orava Dolný Kubín              200
  7  Remjarová Sandra      900904  AC Stavbár ŠG Nitra                0
     Čížková Dana          911228  AO Akademik TU Košice              0

        200     210     220     230     240     250     260     270     280     290     300     310     321
1.      -       -       -       -       -       -       o       -       o       xo      o       o       xxx
2.      -       -       -       -       o       -       o       o       o       xxx
3.      -       -       -       -       o       -       o       o       xxx
4.      o       o       xo      xo      xxx
5.      o       xxx
Čížková                                                                                 x       xx
Remjar. xxx


guľa 3kg     1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Petrovičová Terézia   910426  AC Stavbár ŠG Nitra              10,89
  2  Kolenová Michaela     911101  AO Slávia STU Bratislava         10,79
  3  Foorrová Nicola       900817  AK AŠK Slávia Trnava             10,63
  4  Szutyányiová Lucia    910616  TJ Olympia Galanta               10,47
  5  Škultétyová Zuzana    910513  AO Slávia STU Bratislava          9,91
  6  Kazimirová Veronika   900508  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       9,74
  7  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                 9,57
  8  Vričanová Monika      910418  AK Danica Zvolen                  9,34
  9  Jurišová Mária        900427  AK AŠK Slávia Trnava              9,34
 10  Hrušovská Andrea      920223  AFK Nové Mesto nad Váhom          9,07
 11  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov                 9,01
 12  Papšová Denisa        911202  AO Olympia Považská Bystrica      8,76
 13  Žiaková Lucia         901017  AK Univerzity  Banská Bystrica    8,63
 14  Crkoňová Tatiana      920107  AO Olympia Považská Bystrica      8,09
 15  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov                 7,99
 16  Štrbáková Dominika    900219  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,95
 17  Habdáková Daniela     910301  Slávia ŠŠ Trenčín                 7,61
 18  Huszárová Lucia       910328  Atletický klub Nové Zámky         6,62
     Mackovičová Martina   910705  AK Univerzity  Banská Bystrica       NP
     Majeríková Kristína   900106  AK Univerzity  Banská Bystrica       NP
     Galková Zuzana        900827  AK Univerzity  Banská Bystrica       NP
     Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity  Banská Bystrica       NP


disk 1kg     2.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Mackovičová Martina   910705  AK Univerzity  Banská Bystrica   28,58
  2  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              27,45
  3  Kolenová Michaela     911101  AO Slávia STU Bratislava         25,75
  4  Kadlečíková Veronika  910601  Atletický klub Bojničky          25,49
  5  Szutyányiová Lucia    910616  TJ Olympia Galanta               22,93
  6  Galková Zuzana        900827  AK Univerzity  Banská Bystrica   22,62
  7  Benediková Lucia      901123  AK Univerzity  Banská Bystrica   21,78
  8  Hrušovská Andrea      920223  AFK Nové Mesto nad Váhom         21,77
  9  Petrušková Lucia      900121  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,36
 10  Škultétyová Zuzana    910513  AO Slávia STU Bratislava         19,55
 11  Majeríková Kristína   900106  AK Univerzity  Banská Bystrica   19,09
 12  Kleinová Vanda        900114  ŠŠK-Junior Prešov                18,12
 13  Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity  Banská Bystrica   17,11
 14  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky          16,36
     Telúchová Lucia       900504  AK Spartak Dubnica nad Váhom         NP

1.      x       27,06   28,58   27,38   x       x
2.      26,87   26,10   27,09   x       27,45   26,22
3.      20,25   25,75   x       x       22,27   23,69
4.      22,41   x       x       25,49   x       25,03
5.      20,88   x       22,93   x       x       x
6.      x       21,70   21,19   x       x       22,62
7.      21,00   21,42   x       x       x       21,78
8.      21,77   17,15   19,46   19,48   19,50   x
9.      20,36   x       x
10.     15,05   18,39   19,55
11.     16,85   19,09   x
12.     x       15,76   18,12
13.     x       17,11   x
14.     16,36   x       14,90


oštep 600g   1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              31,17
  2  Kadlečíková Veronika  910601  Atletický klub Bojničky          30,93
  3  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      28,71
  4  Petrušková Lucia      900121  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      27,80
  5  Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity  Banská Bystrica   26,41
  6  Papšová Denisa        911202  AO Olympia Považská Bystrica     24,81
  7  Bališová Kristína     901130  Atletický klub Bojničky          24,69
  8  Telúchová Lucia       900504  AK Spartak Dubnica nad Váhom     22,71
  9  Štrbáková Dominika    900219  Slávia ŠŠ Trenčín                21,63
 10  Huszárová Lucia       910328  Atletický klub Nové Zámky        21,28
 11  Rozsnyóová Diana      900927  Atletický klub Nové Zámky        19,76
 12  Vričanová Monika      910418  AK Danica Zvolen                 18,68
 13  Hrušovská Andrea      920223  AFK Nové Mesto nad Váhom         18,65
 14  Koreňová Frederika    920907  AFK Nové Mesto nad Váhom          0,
     Foorrová Nicola       900817  AK AŠK Slávia Trnava                NP

1.      x       29,02   28,90   31,15   29,80   31,17
2.      29,48   29,22   27,88   30,93   30,85   28,25
3.      22,32   26,70   20,23   25,80   x       28,71
4.      26,44   24,93   26,73   x       26,75   27,80
5.      25,12   26,41   25,08   25,55   x       x
6.      24,81   24,15   24,55   24,66   22,54   21,95
7.      x       24,69   23,26   23,18   24,33   23,95
8.      20,40   22,71   19,98   x       22,41   22,21
9.      17,89   21,63   18,97
10.     21,28   x       18,88
11.     19,13   17,73   19,76
12.     18,68   15,33   15,40
13.     18,65   17,15   17,81
14.     x       x       x


kladivo 3kg  1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Ondrová Zuzana        920812  AC Stavbár ŠG Nitra              34,40
  2  Kluková Katarína      900927  TJ Orava Dolný Kubín             31,76
  3  Mackovičová Martina   910705  AK Univerzity  Banská Bystrica   31,30
  4  Babiarová Dana        900825  AK Tretra Cerová                 27,20
  5  Benediková Lucia      901123  AK Univerzity  Banská Bystrica   25,33
  6  Kazimirová Veronika   900508  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      25,08
  7  Galková Zuzana        900827  AK Univerzity  Banská Bystrica   24,42
  8  Koreňová Frederika    920907  AFK Nové Mesto nad Váhom         22,75
  9  Kadlečíková Veronika  910601  Atletický klub Bojničky          22,72
 10  Hrušovská Andrea      920223  AFK Nové Mesto nad Váhom         22,45
 11  Hladká Zuzana         910918  Atletický klub Bojničky          20,20
 12  Kachniaková Jana      900914  TJ Orava Dolný Kubín             19,39
 13  Žiaková Lucia         901017  AK Univerzity  Banská Bystrica   15,03
 14  Vričanová Monika      910418  AK Danica Zvolen                  0,

1.      34,40   33,13   32,63   33,88   34,20   33,82
2.      x       29,77   31,75   30,10   28,93   31,76
3.      27,88   x       28,49   26,70   30,68   31,30
4.      x       27,20   26,10   26,47   x       x
5.      x       24,46   x       x       24,62   25,33
6.      23,35   x       -       -       -       -
7.      x       x       23,15   24,42   x       x
8.      22,75   20,76   21,25   22,21   22,37   22,25
9.      18,38   21,89   22,72
10.     x       22,45   x
11.     x       19,62   20,20
12.     19,39   17,54   x
13.     15,03   x       x


3 000m chôdz.1.deň   žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Privalincová Veronik  920312  AC Stavbár ŠG Nitra            15:06,17
  2  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov              15:48,80
  3  Lacinová Marianna     920218  AC Stavbár ŠG Nitra            15:51,82
  4  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov              16:30,08
  5  Paulovičová Simona    921211  Atletický klub Bojničky        18:04,78
  6  Kleinová Vanda        900114  ŠŠK-Junior Prešov              18:11,48
  7  Danišová Nikola       930204  Atletický klub Bojničky        19:36,98
  8  Krajčovičová Dominik  911016  Atletický klub Nové Zámky      19:37,62
  9  Óvariová Dominika     920817  Atletický klub Nové Zámky      19:38,44
 10  Vrančíková Beata      901204  Atletický klub Nové Zámky      23:13,02


4 x 60m c.por.1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      31,59
  2  SLAZI "A"                     AO Slávia ŽU Žilina              32,16
  3  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom     32,98
  4  ASKTT "A"                     AK AŠK Slávia Trnava             33,73
  5  BOJNI "A"                     Atletický klub Bojničky          34,00
  6  STUBA "A"                     AO Slávia STU Bratislava         34,02
  7  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      34,56
  8  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky        35,31
     ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra                 NF

ACSOG "A" : Kovalinková, Čičmancová, Višňovská, Balážiová
SLAZI "A" : Raštaríková, Voštenáková, Bašteková, Vatrtová
ACNZA "A" : Bičianová, Verešová, Rozsnyová, Očkajová
ZTSDU "A" : Ladečka, Veselá, Valjentová, Dianová
BOJNI "A" : Mráziková, Kadlečíková, Blažová, Danišová
ASKTT "A" : Špotová, Špektenhauserová, Sárková, Jurišová
SSKBJ "A" : Podhájecká, Kazimírová, Vargová, ibová
SSKBJ "B" : Harčaríková, Vajáková, Majirská, Mačejovská
STUBA "A" : Butkovská, Mattová, Uhlárová, uchančoková

4 x 60m beh 1 1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      31,59
  2  SLAZI "A"                     AO Slávia ŽU Žilina              32,16
  3  ASKTT "A"                     AK AŠK Slávia Trnava             33,73
  4  BOJNI "A"                     Atletický klub Bojničky          34,00
     ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra                  NF

4 x 60m beh 2 1.deň  žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom     32,98
  2  STUBA "A"                     AO Slávia STU Bratislava         34,02
  3  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      34,56
  4  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky        35,31


4 x 300m c.p. 2.deň  žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  SLAZI "A"                     AO Slávia ŽU Žilina             3:00,01
  2  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom    3:03,93
  3  JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:04,69
  4  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra             3:05,67
  5  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:06,05
  6  VITAL "A"                     ŠK Vital Bratislava             3:06,16
  7  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:11,71
  8  ASKTT "A"                     AK AŠK Slávia Trnava            3:12,20
  9  ZTSMT "A"                     AK ZTS Martin                   3:12,89
 10  OLYGA "A"                     TJ Olympia Galanta              3:14,21
 11  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:14,57
 12  BOJNI "A"                     Atletický klub Bojničky         3:15,88
     ACMAL "A"                     Atletický klub Malacky               NF
     ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky            NP

ACSOG "A" : Čičmancová, Grambličková, Balážiová, Kondeová
BOJNI "A" : Hladká, Mráziková, Kadlečíková, Danišová
JUNPO "A" : Kuchárová, Jurecová, Kmecová, Kašperová
JUNPO "B" : Míňová, Kleinová, Majcherová, Balogová
SLAZI "A" : Gašparíková, Lajčáková, Voštenáková, Vatrtová
ACNZA "A" : Bičianová, Forgáčová, Verešová, Očkajová
VITAL "A" : Bláhová, Kompišová, Hutňanská, Štefunková
SSKBJ "A" : Harčaríková, Mačejovská, ibová, Podhájecká
SSKBJ "B" : Kazimírová, Majirská, Vajáková, Vargová
ASKTT "A" : Špotová, Špektenhauserová, Petríková, Vrablicová
ACMAL "A" : Habáňová, Mackovichová, Fajtáková, tuková
ZTSMT "A" : Agrikolová, S.Zubercová, Gorcovská, Š.Zubercová
ZTSDU "A" : Margolienová, Ladecká, Veselá, Valjentová
OLYGA "A" : Márkusová, Horváthová, Maderková, Pappová

4 x 300m beh1 2.deň  žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  SLAZI "A"                     AO Slávia ŽU Žilina             3:00,01
  2  ZTSDU "A"                     AK Spartak Dubnica nad Váhom    3:03,93
  3  JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:04,69
  4  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra             3:05,67
  5  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:06,05
  6  ZTSMT "A"                     AK ZTS Martin                   3:12,89

4 x 300m beh2 2.deň  žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  VITAL "A"                     ŠK Vital Bratislava             3:06,16
  2  ASKTT "A"                     AK AŠK Slávia Trnava            3:12,20
  3  BOJNI "A"                     Atletický klub Bojničky         3:15,88
     ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky            NP

4 x 300m beh3 2.deň  žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:11,71
  2  OLYGA "A"                     TJ Olympia Galanta              3:14,21
  3  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:14,57
     ACMAL "A"                     Atletický klub Malacky               NF


80 prek./7           žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Reviĺáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      13,76
  2  Červienková Janka     911228  AK Mostáreň MŠK Brezno           14,34
  3  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky        15,38
W: 0,0

výška/7              žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Červienková Janka     911228  AK Mostáreň MŠK Brezno            140
  2  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky         140
  3  Reviĺáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       140

guľa/7               žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Reviĺáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       9,71
  2  Červienková Janka     911228  AK Mostáreň MŠK Brezno            7,49
  3  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky         6,98

1.      9,71    8,35    9,02
2.      x       5,81    7,49
3.      6,98    5,84    x

200m/7               žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky        28,93
  2  Reviĺáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      29,71
  3  Červienková Janka     911228  AK Mostáreň MŠK Brezno           30,57

diaľka/7             žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky         473
  2  Reviĺáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       456
  3  Červienková Janka     911228  AK Mostáreň MŠK Brezno            445

1.      426/+0,2        422/-1,2        473/-0,6
2.      433/+0,8        456/-1,3        439/-0,2
3.      430/+0,2        445/-1,4        435/-1,0

oštep/7              žiačky
-------------------------------------------------------------------------
  1  Červienková Janka     911228  AK Mostáreň MŠK Brezno           23,72
  2  Reviĺáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      23,29
  3  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky        21,77

800m/7               žiačky
--------------------------------------------------------------------------
  1  Očkajová Dominika     911120  Atletický klub Nové Zámky       2:35,20
  2  Reviĺáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     2:42,90
  3  Červienková Janka     911228  AK Mostáreň MŠK Brezno          2:51,98



ZÁVEREČNÝ PROTOKOL



        M-SR sa uskutočnili v Nových Zámkoch prvý deň za teplého počasia
        s prudkým búrkovým dažďom a presunutím skoku do výšky osemboja na druhý deň.

        Prvý deň bol podaný protest vo vrhu guľou žiačok proti postupu do finále.
        Po prešetrení a zistení chyby rozhodcu bolo umožnené pretekárke VRIČANOVEJ
        DANZV dokončiť finálové pokusy a zrušenie finálových pokusov pretekárky
        JURIŠOVEJ ASKTT a zmenenie poradia na 8. a 9. mieste.


                DQ      Tomáš LUKÁŠ             ACSOG   3 000m chôdza   prav. 230/1

                DQ      Daniel ŠIMEK    ACMAL 150m                   prav. 162.7

        Na druhý deň bolo teplé počasie pod mrakom.

        Jednotlivé disciplíny sa uskutočnili v duchu platných pravidiel žlté
        a červené karty neboli udelené. Súťažné sektory boli dobre pripravené
        a zodpovedali príslušným pravidlám.

        Na M - SR bol prekonaný Slovenský rekord v behu na  1 500m prek.
        Miroslav  ŽIKAVSKÝ KLCA   4:30,43.





Ing. Ján  BAŇÁR v.r.                            Ing. Štefan  STRÁŇOVSKÝ v.r.
  Hlavný rozhodca                                           riaditeľ pretekov





František  TÓTH v.r.                            Bc Róbert MITTERMAYER v.r.

 technický delegát                               technický delegát


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com