Výsledková listina 6. ročníka Bratislavského crossu
                                1. 10. 2005, Bratislava


------------------ Chlapci predškol. veku -  500 m --------------------------------------------
  1    30  Bekö            Roman           2001 Bratislava                             02:55,81
  2    10  Beťko           Brunko          2001 TJ Dúbravka                            03:15,92
  3    18  Giertl          Ondrej          2000 Bratislava                             03:18,15
  4    20  Olšiak          Jakub           2000 Bratislava                             03:22,65
  5    15  Budinský        Samuel          2000 Bratislava                             03:31,19
  6    44  Navrátil        Matej           2002 ŠK Vazka Bratislava                    04:44,90
  7    25  Varsányi        Adam            2003 VITAS Bratislava                       08:10,47
               
------------------ Dievčatá predškol. veku -  500 m -------------------------------------------
  1    24  Hrašková        Hana            2001 VITAS Bratislava                       03:58,19
  2    39  Pročková        Lucia           2002 Bratislava                             04:38,34
  3    43  Navrátilová     Adela           2002 TJ TŽ Třinec                           05:07,88
  4    16  Suchá           Kika            2001 Stupava                                05:13,91
  5    36  Klimová         Zorka           2002 Dunajčík Bratislava                    05:49,15
               
------------------ Žiaci ranného škol. veku -  500 m ------------------------------------------
  1    12  Šujanský        Pavol           1998 Kryha Bratislava                       02:05,90
  2    11  Vrška           Martin          1995 MAC Rača                               02:19,94
  3    34  Paczelt         Erik            1995 Bratislava                             02:20,49
  4     7  Porubanec       Martin          1996 LK Lokomotíva                          02:21,67
  5     9  Šteis           Lukáš           1995 Bratislava                             02:23,17
  6     6  Engl            Ján             1996 LK Lokomotíva                          02:26,19
  7     8  Antal           Andrej          1997 LK Lokomotíva                          02:27,13
  8    32  Takáč           Marek           1998 Bratislava                             02:32,34
  9    33  Štít            Stanislav       1996 W                                      02:33,20
 10     4  Bíly            Erik            1999 LK Lokomotíva                          02:33,77
 11    31  Kučera          Tomáš           1997 Bratislava                             02:36,43
 12    37  Poľanský        Matej           1997 Bratislava                             02:43,75
 13    40  Kirchhoff       Sebastian       1996 Bratislava                             02:49,95
 14    17  Benčura         Juraj           1998 Bratislava                             02:53,68
 15    28  Briežnik        Ján             1998 Bratislava                             03:20,62
 16    41  Navrátil        Adam            1999 TJ TŽ Třinec                           03:47,85
               
------------------ Žiačky ranného škol. veku -  500 m -----------------------------------------
  1    14  Šujanská        Magdaléna       1995 Kryha Bratislava                       02:05,74
  2    38  Mokrá           Zuzana          1995 Kryha Bratislava                       02:09,98
  3    22  Tomanová        Klaudia         1995 Bratislava                             02:12,23
  4    26  Nagyová         Petra           1996 Bratislava                             02:17,33
  5    19  Giertlová       Karolína        1996 ZŠ matky Alexie                        02:21,70
  6    42  Šúplatová       Viktória        1997 Bratislava                             02:22,74
  7    13  Šujanská        Terézia         1995 Kryha Bratislava                       02:27,55
  8    35  Moravčíková     Soňa            1999 Kryha Bratislava                       02:33,13
  9    21  Podolinčáková   Gabriela        1999 Bratislava                             03:02,01
 10    23  Hrašková        Ema             1998 VITAS Bratislava                       03:13,97
 11    27  Dubovská        Martina         1998 Bratislava                             03:22,23
               
------------------ Mladší žiaci - 1000 m ------------------------------------------------------
  1   161  Hlubocký        Miroslav        1993 ŠG Ostredkova                          05:09,25
  2   180  Nerušil         Boris           1994 PVFA Bratislava                        05:28,53
  3   184  Mižúr           Šimon           1994 Farmaceut Bratislava                   06:00,76
  4   182  Mandák          Samuel          1994 Senec                                  06:24,55
  5   192  Mitas           Mário           1994 Bratislava                             06:24,69
  6   191  Paczelt         Viktor          1993 Bratislava                             07:09,87
  7   186  Takáč           Martin          1994 Bratislava                             07:23,25
  8   152  Husár           Ondrej          1994 LK Lokomotíva                          08:20,25
               
------------------ Mladšie žiačky - 1000 m ----------------------------------------------------
  1   188  Štiffelová      Klaudia         1994 Bratislava                             05:27,07
  2   177  Budinská        Petra           1993 Bratislava                             05:41,15
  3   178  Benčurová       Katarína        1993 Bratislava                             05:41,61
  4   164  Slovíkova       Veronika        1994 ŠG Ostredkova                          05:47,50
  5   176  Antalová        Natália         1993 Slávia UK Bratislava                   05:58,22
  6   162  Kosztolányiová  Martina         1993 ŠG Ostredkova                          06:24,30
  7   155  Obuchová        Andrea          1993 LK Lokomotíva                          06:28,03
  8   189  Vaňková         Nikola          1993 Bratislava                             06:56,07
  9   190  Balážová        Simona          1994 Bratislava                             06:58,30
 10   154  Bíla            Tamara          1993 LK Lokomotíva                          07:05,81
 11   187  Štítová         Simona          1993 Bratislava                             07:05,97
 12   153  Ulrichová       Sandra          1993 LK Lokomotíva                          07:59,99
               
------------------ Starší žiaci - 1000 m ------------------------------------------------------
  1   166  Zámečník        Lukáš           1991 ŠG Ostredkova                          04:20,76
  2   185  Mižúr           Peter           1991 Farmaceut Bratislava                   04:38,50
  3   169  Hierweg         Karol           1992 ŠG Ostredkova                          04:45,43
  4   170  Štiglic         Radovan         1991 ŠG Ostredkova                          04:47,09
  5   167  Richter         Dominik         1991 ŠG Ostredkova                          04:54,78
  6   168  Progner         Boris           1991 ŠG Ostredkova                          05:01,68
  7   171  Chymo           Erik            1992 ŠG Ostredkova                          05:07,73
  8   172  Mikuláši        Jakub           1991 ŠG Ostredkova                          05:17,78
  9   181  Šuntavý         Michal          1991 ZŠ Sibírska                            05:43,97
 10   173  Taddeo          Robert          1992 ŠG Ostredkova                          05:46,15
               
------------------ Staršie žiačky - 1000 m ----------------------------------------------------
  1   175  Quittnerová     Jana            1991 Slávia UK Bratislava                   04:52,29
  2   160  Kršáková        Lenka           1991 LK Lokomotíva                          05:36,58
  3   174  Dubecová        Romana          1992 ŠG Ostredkova                          05:45,77
  4   179  Giertlová       Alexandra       1992 ZŠ matky Alexie                        06:00,84
  5   157  Antalová        Sandra          1992 LK Lokomotíva                          06:17,65
  6   158  Husárová        Martina         1992 LK Lokomotíva                          06:31,68
               
------------------ Mladšie dorastenky - 1500 m ------------------------------------------------
  1   351  Bogdányová      Eva             1989 MAC Rača                               09:07,98
  2   352  Kučerová        Barbara         1990 Bratislava                             10:19,26
               
------------------ Staršie dorastenky - 1500 m ------------------------------------------------
  1   353  Šantavá         Lucia           1988 Gymn. Einsteinova                      08:31,10
               
------------------ Mladší dorastenci - 3000 m -------------------------------------------------
  1   402  Boďa            Martin          1989 MAC Rača                               13:37,88
  2   381  Hulényi         Martin          1990 MAC Rača                               14:41,38
               
------------------ Starší dorastenci - 3000 m -------------------------------------------------
  1   404  Lenčeš          Marek           1988 Bratislava                             11:57,28
  2   400  Béder           Michal          1988 Bratislava                             12:41,40
  3   403  Drábik          Juraj           1987 MAC Rača                               13:34,09
               
------------------ Ženy - 3000 m --------------------------------------------------------------
  1   385  Protičová       Kristína        1979 MAC Rača                               13:25,75
  2   398  Vávrová         Veronika        1985 KOBRA Bratislava                       15:17,89
  3   389  Javorková       Veronika        1978 Bratislava                             16:08,08
  4   410  Plávková        Andrea          1982 LK Lokomotíva                          16:52,75
  5   397  Beržinská       Soňa            1985 KOBRA Bratislava                       17:07,00
  6   394  Holocsyová      Kristína        1985 Bratislava                             35:12,94
  7   393  Pročková        Vilma           1985 Bratislava                             35:13,23
  8   392  Marčišová       Alexandra       1984 Bratislava                             35:29,67
               
------------------ Veteránky B - 3000 m -------------------------------------------------------
  1   382  Quittnerová     Jana            1957 Devínska Nová Ves                      15:22,21
  2   391  Filová          Ľubica          1962 Bratislava                             15:59,61
  3   388  Krčmárová       Mária           1948 BBS Bratislava                         17:11,07
  4   395  Nagyová         Mária           1938 Bratislava                             17:19,06
  5   399  Mandáková       Želmíra         1958 Senec                                  26:09,41
               
------------------ Muži - 3000 m --------------------------------------------------------------
  1   384  Trubiroha       Juraj           1977 MAC Rača                               10:58,66
  2   409  Kavacký         Michal          1977 MŠK Kysucké Nové Mesto                 10:59,21
  3   383  Guttmann        Martin          1978 MAC Rača                               11:08,27
  4   390  Regec           Vojtech         1982 Únia nevidiacich                       11:34,61
  5   411  Horváth         Miroslav        1981 SRI Chinmoy Marathon                   11:36,80
  6   386  Giertli         Tomáš           1967 Dobroč Čierny Balogh                   12:29,84
  7   387  Novotný         Peter           1970 Bratislava                             12:53,96
  8   406  Rajec           Taras           1988 ŠKP Bratislava                         14:00,84
  9   405  Kuzmiak         Lukáš           1984 ŠKP Bratislava                         14:16,42
 10   396  Šuplata         Rastislav       1965 Bratislava                             15:16,24
 11   401  Foltín          Viliam          1954 Bernolákovo                            16:20,87
 12   407  Kučera          Zdeno           1971 Lipt. Mikuláš                          18:50,08
               
------------------ Muži - 6500 m --------------------------------------------------------------
  1   508  Kavacký         Michal          1977 MŠK Kysucké Nové Mesto                 24:08,68
  2   477  Trubiroha       Juraj           1977 MAC Rača                               25:12,19
  3   510  Horváth         Miroslav        1981 SRI Chinmoy Marathon                   25:48,00
  4   469  Roziak          Ján             1981 HK Extrém                              25:55,97
  5   464  Bízik           Matej           1984 Astmatic                               26:01,05
  6   514  Barilla         Marek           1985 ŠKP B. Bystrica                        27:14,05
  7   482  Giertli         Tomáš           1967 Dobroč Čierny Balogh                   27:44,58
  8   456  Nagy            Dávid           1967 Bratislava                             27:47,40
  9   475  Novák           Bronislav       1985 BK Lamač                               27:51,60
 10   479  Glaus           Michal          1983 Klub dunajských vodákov                28:06,29
 11   463  Čerevka         Alexander       1984 Astmatici                              28:07,03
 12   489  Novotný         Peter           1970 Bratislava                             28:12,59
 13   511  Markech         Martin          1985 Bike team KŠK                          28:13,65
 14   484  Cerina          Ľubomír         1970 Lamač                                  28:15,86
 15   499  Varsányi        Igor            1972 VITAS Bratislava                       28:23,61
 16   465  Graus           Ladislav        1969 Ultimate Frisbee                       28:37,56
 17   452  Székely         Jozef           1986 ŠK Vazka Bratislava                    29:05,32
 18   473  Ryšánek         Juraj           1972 BK Lamač                               29:15,84
 19   521  Vedral          Jaroslav        1975 Bratislava                             29:46,23
 20   516  Kolesár         Peter           1983 Bratislava                             30:08,48
 21   498  Hraško          Pavel           1971 VITAS Bratislava                       30:57,02
 22   519  Navrátil        Rostislav       1966 TJ TŽ Trinec                           31:01,16
 23   461  Martiš          Petr            1975 Bratislava                             31:02,84
 24   500  Kalocay         Roman           1978 Nemecko                                31:12,03
 25   458  Stoličný        Martin          1969 Bratislava                             31:35,50
 26   515  Svetlík         Martin          1983 Bratislava                             32:09,46
 27   486  Olšiak          Vladimír        1973 Bratislava                             32:40,64
 28   470  Varga           Peter           1975 Bratislava                             32:43,82
 29   462  Farkaš          Pavol           1978 Devínska Nová Ves                      33:36,37
 30   471  Hamšík          Adam            1984 Bratislava                             35:00,13
 31   520  Martinec        Danko           1969 Bratislava                             35:21,13
 32   453  Lopuchovský     Marcel          1977 Dubnica n/Váhom                        35:52,48
 33   454  Rozvadský       Andrej          1978 Kappa cross training team              35:53,21
 34   472  Hamšík          Jakub           1985 Bratislava                             36:47,90
 35   491  Kirchhoff       Robert          1968 Atelier Doc                            37:24,87
 36   507  Pecník          Ivan            1968 Podbrezová                             40:09,94
      513  Hajdúch         Pavol           1973 Dolný Kubín                     DSQ            
               
------------------ Ženy - 6500 m --------------------------------------------------------------
  1   476  Protičová       Kristína        1979 MAC Rača                               28:58,58
  2   467  Urbanová        Katarína        1983 MAC Rača                               32:24,03
  3   481  Fiaminová       Zora            1967 Bratislava                             37:19,37
  4   493  Krčmárová       Mária           1948 BBS Bratislava                         38:11,31
  5   457  Šteisová        Zuzana          1968 Bratislava                             38:33,79
  6   468  Cibuľová        Elena           1981 Astmatici                              39:36,38
  7   506  Rochovská       Alena           1971 Bratislava                             40:29,99
  8   512  Nielsen         Jane            1956 Textile House                          41:36,51
  9   488  Podolinčáková   Slávka          1973 Bratislava                             45:12,52
               
------------------ Veteráni A - 6500 m --------------------------------------------------------
  1   459  Findl           Ladislav        1962 MAC Rača                               26:18,57
  2   495  Cích            Vladimír        1958 MAC Rača                               28:01,70
  3   503  Nagy            Peter           1964 Bratislava                             28:51,21
  4   501  Putala          Martin          1965 Slávia UK Bratislava                   31:13,93
  5   490  Gábriš          Peter           1962 Devínska Nová Ves                      33:28,48
  6   487  Masaryk         Milan           1961 Bratislava                             35:26,29
  7   502  Šúplata         Rastislav       1965 Bratislava                             36:10,42
  8   517  Čabrun          Pavol           1958 Studienka                              39:47,24
  9   497  Jančík          Ivan            1961 Toptin Bratislava                      41:38,49
 10   483  Plett           Daniel          1963 Bratislava                             42:39,21
               
------------------ Veteráni B - 6500 m --------------------------------------------------------
  1   504  Kresánek        Miroslav        1949 WibaX                                  27:55,89
  2   509  Dunaj Spily     Peter           1948 Bratislava                             30:01,45
  3   492  Krčmár          Jozef           1949 BBS Bratislava                         30:53,70
  4   505  Sládek          Jaroslav        1950 LK Svätý Jur                           34:22,67
  5   496  Grauzel         Vladimír        1951 Farmaceut Bratislava                   35:58,45
  6   466  Bláha           Dušan           1954 TJ Vonex Bratislava                    41:59,34
               
------------------ Veteráni C - 6500 m --------------------------------------------------------
  1   474  Novák           Viliam          1942 Železná studnička                      30:50,03
  2   494  Köplinger       Erich           1940 Bratislava                             31:45,28
  3   480  Fiamin          Ivan            1941 RFIC Bratislava                        36:16,94
  4   460  Čigaš           Ján             1945 BBS Bratislava                         42:51,48


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com