Majtrovstvá Slovenska družstiev
                            žiaci a žiačky
                       8.10.2005 Banská Bystrica

60 m 1.rozbeh        žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                 7,56
  2  Zafčík Denis          900611  Atletika ŠK Skalica               7,65
  3  Pažitný Peter         900628  Maraton AC Rača                   8,04
  4  Kobliška Tomáš        920611  Atletika ŠK Skalica               8,11
  5  Kubek Kamil           910410  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,27
  6  Domonkoš Miroslav     900128  Atletický klub Nové Zámky         8,41
  7  Ciho Matej            910128  AO Olympia Považská Bystrica      8,52
  8  Martinkovič Ivan      920615  TJ Orava Dolný Kubín              8,90
wind: +0,2 m/s

60 m 2.rozbeh        žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra               7,62
  2  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica               7,63
  3  Kecskés Tamás         911020  Atletický klub Nové Zámky         8,28
  4  Gajdár Michal         910317  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,34
  5  Svitek Vladimír       900112  AO Olympia Považská Bystrica      8,56
  6  Németh Viktor         911118  Atletický klub Nové Zámky         8,57
  7  Grega Juraj           930402  ŠŠK-Junior Prešov                 9,60
  8  Mikušec Jakub         910129  AO Olympia Považská Bystrica      9,66
wind: +0,2 m/s

60 m finále A        žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                 7,53   11
  2  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica               7,62    9
  3  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra               7,63    8
  4  Zafčík Denis          900611  Atletika ŠK Skalica               7,79    7
  5  Pažitný Peter         900628  Maraton AC Rača                   8,10    6
  6  Kobliška Tomáš        920611  Atletika ŠK Skalica               8,19    5
  7  Kecskés Tamás         911020  Atletický klub Nové Zámky         8,26    4
  8  Kubek Kamil           910410  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,40    3
wind: +0,3 m/s

60 m finále B        žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Svitek Vladimír       900112  AO Olympia Považská Bystrica      8,28    2
  2  Ciho Matej            910128  AO Olympia Považská Bystrica      8,52    1
  3  Domonkoš Miroslav     900128  Atletický klub Nové Zámky         8,54
  4  Gajdár Michal         910317  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,56
  5  Németh Viktor         911118  Atletický klub Nové Zámky         8,58
  6  Martinkovič Ivan      920615  TJ Orava Dolný Kubín              8,82
  7  Mikušec Jakub         910129  AO Olympia Považská Bystrica      9,54
  8  Grega Juraj           930402  ŠŠK-Junior Prešov                 9,83
wind: +0,4 m/s


150 m 1.beh          žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                18,04
  2  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        18,07
  3  Zafčík Denis          900611  Atletika ŠK Skalica              18,64
  4  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra              18,73
  5  Bayer Adam            900318  Atletika ŠK Skalica              19,12
  6  Svitek Vladimír       900112  AO Olympia Považská Bystrica     19,97
  7  Fecko Martin          900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,09
  8  Kmeč Marek            900902  ŠŠK-Junior Prešov                20,27
wind: -1,2 m/s

150 m 2.beh          žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Rechtoris Ján         900914  Atletika ŠK Skalica              19,66
  2  Kukľa Vincent         910221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      19,97
  3  Albedínsky Boris      910729  AO Olympia Považská Bystrica     20,27
  4  Ondrejička Filip      910218  AO Olympia Považská Bystrica     21,22
  5  Cihuňka Eduard        910625  AO Olympia Považská Bystrica     21,88
  6  Mikušec Jakub         910129  AO Olympia Považská Bystrica     24,15
wind: -0,7 m/s

150 m cel.por.       žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                18,04   11
  2  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        18,07    9
  3  Zafčík Denis          900611  Atletika ŠK Skalica              18,64    8
  4  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra              18,73    7
  5  Bayer Adam            900318  Atletika ŠK Skalica              19,12    6
  6  Rechtoris Ján         900914  Atletika ŠK Skalica              19,66    5
  7  Kukľa Vincent         910221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      19,97    3,5
     Svitek Vladimír       900112  AO Olympia Považská Bystrica     19,97    3,5
  9  Fecko Martin          900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,09    2
 10  Albedínsky Boris      910729  AO Olympia Považská Bystrica     20,27    0,5
     Kmeč Marek            900902  ŠŠK-Junior Prešov                20,27    0,5
 12  Ondrejička Filip      910218  AO Olympia Považská Bystrica     21,22
 13  Cihuňka Eduard        910625  AO Olympia Považská Bystrica     21,88
 14  Mikušec Jakub         910129  AO Olympia Považská Bystrica     24,15


300 m 1.beh          žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        38,19
  2  Koky Dávid            900807  Atletický klub Nové Zámky        38,88
  3  Zafčík Denis          900611  Atletika ŠK Skalica              39,64
  4  Maňko Juraj           900222  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      40,74
  5  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra              40,81
  6  Sýkora Tomáš          910922  AC Stavbár ŠG Nitra              40,99
  7  Kubek Kamil           910410  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      42,64
  8  Roland Róbert         900124  ŠŠK-Junior Prešov                42,81

300 m 2.beh          žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Vajdík Daniel         910514  TJ Orava Dolný Kubín             41,33
  2  Kobliška Tomáš        920611  Atletika ŠK Skalica              43,02
  3  Kolen Tomáš           901005  ŠŠK-Junior Prešov                43,77
  4  Hrečko Lukáš          900922  ŠŠK-Junior Prešov                44,30
  5  Herstek Jakub         920115  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      45,04
  6  Opiela Dominik        920315  ŠŠK-Junior Prešov                45,57
  7  Sluštík Michal        910618  AO Olympia Považská Bystrica     46,61
  8  Lúčan Tomáš           920308  AO Olympia Považská Bystrica     48,47

300 m 3.beh          žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica              38,65
  2  Kukľa Vincent         910221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      42,44
  3  Sekelský František    910523  Atletika ŠK Skalica              43,34
  4  Hulényi Martin        900421  Maraton AC Rača                  46,46
  5  Tešík Jozef           910904  AO Olympia Považská Bystrica     52,39

300 m cel.por.       žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Bašťovanský Marek     900920  Atletický klub Nové Zámky        38,19   11
  2  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica              38,65    9
  3  Koky Dávid            900807  Atletický klub Nové Zámky        38,88    8
  4  Zafčík Denis          900611  Atletika ŠK Skalica              39,64    7
  5  Maňko Juraj           900222  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      40,74    6
  6  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra              40,81    5
  7  Sýkora Tomáš          910922  AC Stavbár ŠG Nitra              40,99    4
  8  Vajdík Daniel         910514  TJ Orava Dolný Kubín             41,33    3
  9  Kukľa Vincent         910221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      42,44    2
 10  Kubek Kamil           910410  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      42,64    1
 11  Roland Róbert         900124  ŠŠK-Junior Prešov                42,81
 12  Kobliška Tomáš        920611  Atletika ŠK Skalica              43,02
 13  Sekelský František    910523  Atletika ŠK Skalica              43,34
 14  Kolen Tomáš           901005  ŠŠK-Junior Prešov                43,77
 15  Hrečko Lukáš          900922  ŠŠK-Junior Prešov                44,30
 16  Herstek Jakub         920115  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      45,04
 17  Opiela Dominik        920315  ŠŠK-Junior Prešov                45,57
 18  Hulényi Martin        900421  Maraton AC Rača                  46,46
 19  Sluštík Michal        910618  AO Olympia Považská Bystrica     46,61
 20  Lúčan Tomáš           920308  AO Olympia Považská Bystrica     48,47
 21  Tešík Jozef           910904  AO Olympia Považská Bystrica     52,39


600 m 1.beh          žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Koky Dávid            900807  Atletický klub Nové Zámky       1:36,94
  2  Roland Róbert         900124  ŠŠK-Junior Prešov               1:39,38
  3  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica             1:40,87
  4  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra             1:41,31
  5  Sekelský František    910523  Atletika ŠK Skalica             1:41,37
  6  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica             1:41,60
  7  Maňko Juraj           900222  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     1:41,61
  8  Bišťan Michal         911204  Atletický klub Nové Zámky       1:44,13
  9  Vajdík Matúš          920407  TJ Orava Dolný Kubín            1:44,45
 10  Albedínsky Boris      910729  AO Olympia Považská Bystrica    1:45,37

600 m 2.beh          žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     1:42,29
  2  Vajdík Daniel         910514  TJ Orava Dolný Kubín            1:42,32
  3  Tománek Ján           920713  Atletika ŠK Skalica             1:45,66
  4  Hrabovský Miloslav    920110  AO Olympia Považská Bystrica    1:46,73
  5  Danáč Denis           930506  AC Stavbár ŠG Nitra             1:47,60
  6  Martinka Adam         910123  AO Olympia Považská Bystrica    1:47,71
  7  Grega Michal          930309  ŠŠK-Junior Prešov               1:53,32
  8  Eperieši Marek        920416  ŠŠK-Junior Prešov               1:59,33
  9  Sirota Adam           920723  ŠŠK-Junior Prešov               1:59,93
 10  Grega Juraj           930402  ŠŠK-Junior Prešov               2:00,16

600 m cel.por.       žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Koky Dávid            900807  Atletický klub Nové Zámky       1:36,94  11
  2  Roland Róbert         900124  ŠŠK-Junior Prešov               1:39,38   9
  3  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica             1:40,87   8
  4  Mydlík Matej          910425  AC Stavbár ŠG Nitra             1:41,31   7
  5  Sekelský František    910523  Atletika ŠK Skalica             1:41,37   6
  6  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica             1:41,60   5
  7  Maňko Juraj           900222  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     1:41,61   4
  8  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     1:42,29   3
  9  Vajdík Daniel         910514  TJ Orava Dolný Kubín            1:42,32   2
 10  Bišťan Michal         911204  Atletický klub Nové Zámky       1:44,13   1
 11  Vajdík Matúš          920407  TJ Orava Dolný Kubín            1:44,45
 12  Albedínsky Boris      910729  AO Olympia Považská Bystrica    1:45,37
 13  Tománek Ján           920713  Atletika ŠK Skalica             1:45,66
 14  Hrabovský Miloslav    920110  AO Olympia Považská Bystrica    1:46,73
 15  Danáč Denis           930506  AC Stavbár ŠG Nitra             1:47,60
 16  Martinka Adam         910123  AO Olympia Považská Bystrica    1:47,71
 17  Grega Michal          930309  ŠŠK-Junior Prešov               1:53,32
 18  Eperieši Marek        920416  ŠŠK-Junior Prešov               1:59,33
 19  Sirota Adam           920723  ŠŠK-Junior Prešov               1:59,93
 20  Grega Juraj           930402  ŠŠK-Junior Prešov               2:00,16


1500 m               žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Sárkozi Peter         900109  Atletický klub Nové Zámky       4:26,47  11
  2  Páleník Dušan         900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:27,48   9
  3  Vajdík Marek          920407  TJ Orava Dolný Kubín            4:38,31   8
  4  Lonský Jakub          910403  TJ Orava Dolný Kubín            4:49,71   7
  5  Sahajda Tibor         901218  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:01,97   6
  6  Mathia Dávid          920306  ŠŠK-Junior Prešov               5:08,21   5
  7  Svorad Michal         900510  Maraton AC Rača                 5:10,46   4
  8  Zuščik Lukáš          900928  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:11,04   3
  9  Herceg Jaroslav       911104  Atletika ŠK Skalica             5:13,01   2
 10  Haluza Jakub          930715  AC Stavbár ŠG Nitra             5:16,11   1
 11  Hudáček Michal        901119  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:33,67
 12  Pavelka Jakub         910208  AO Olympia Považská Bystrica    5:48,04
 13  Dziak Jakub           930110  ŠŠK-Junior Prešov               5:49,65
 14  Grbál Jozef           910113  AO Olympia Považská Bystrica    6:33,35
     Hasa Dávid            901130  Atletika ŠK Skalica                  DQ
     Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica                  DQ

ŽK - Šarkozi za nevhodné správanie (pravidlo 124/4)
DQ - Nosko za nešportové správanie (pravidlo 145)
     Hasa za blokovanie súpera (pravidlo 163/2)


100 m prek. 1.beh    žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     14,83    
  2  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra              15,24
  3  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica              15,48
  4  Albedínsky Boris      910729  AO Olympia Považská Bystrica     15,79
  5  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica              15,99
  6  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      16,15
  7  Kaco Michal           900730  TJ Orava Dolný Kubín             16,27
  8  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                17,05
wind: -0,6 m/s

100 m prek. 2.beh    žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Hlaváč Miroslav       900424  AO Olympia Považská Bystrica     16,05
  2  Anderko Matej         910731  ŠŠK-Junior Prešov                16,19
  3  Hudák Jozef           900707  ŠŠK-Junior Prešov                16,93
  4  Gogoľ Patrik          910514  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      17,56
  5  Kunec Miroslav        900114  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      17,62
wind: -0,3 m/s

100 m prek. 3.beh    žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Kovaľ Jozef           911217  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      17,75
  2  Jašek Matej           911219  AO Olympia Považská Bystrica     18,43
  3  Hrečko Lukáš          900922  ŠŠK-Junior Prešov                19,38
  4  Chylka Stanislav      911018  TJ Orava Dolný Kubín             19,47
wind: +0,2 m/s

100 m prek. c.p.     žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     14,83   11
  2  Medzay Matúš          910112  AC Stavbár ŠG Nitra              15,24    9
  3  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica              15,48    8
  4  Albedínsky Boris      910729  AO Olympia Považská Bystrica     15,79    7
  5  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica              15,99    6
  6  Hlaváč Miroslav       900424  AO Olympia Považská Bystrica     16,05    5
  7  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      16,15    4
  8  Anderko Matej         910731  ŠŠK-Junior Prešov                16,19    3
  9  Kaco Michal           900730  TJ Orava Dolný Kubín             16,27    2
 10  Hudák Jozef           900707  ŠŠK-Junior Prešov                16,93    1
 11  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                17,05
 12  Gogoľ Patrik          910514  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      17,56
 13  Kunec Miroslav        900114  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      17,62
 14  Kovaľ Jozef           911217  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      17,75
 15  Jašek Matej           911219  AO Olympia Považská Bystrica     18,43
 16  Hrečko Lukáš          900922  ŠŠK-Junior Prešov                19,38
 17  Chylka Stanislav      911018  TJ Orava Dolný Kubín             19,47


200 m prek. 1.beh    žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica              28,13
  2  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     28,69
  3  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky        30,06
  4  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra              30,36
  5  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky        30,47
  6  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      31,09
  7  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica              31,11
  8  Pražienka Tomáš       900902  Atletika ŠK Skalica              32,29
wind: -2,4 m/s

200 m prek. 2.beh    žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Jastráb Martin        900613  Atletika ŠK Skalica              30,35
  2  Kaco Michal           900730  TJ Orava Dolný Kubín             31,19
  3  Kontra Jakub          910311  AO Olympia Považská Bystrica     31,94
  4  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                32,18
  5  Ondrejička Filip      910218  AO Olympia Považská Bystrica     32,57
  6  Opiela Dominik        920315  ŠŠK-Junior Prešov                32,87
  7  Hrečko Lukáš          900922  ŠŠK-Junior Prešov                33,82
  8  Jašek Matej           911219  AO Olympia Považská Bystrica     34,56
wind: -2,6 m/s

200 m prek. 3.beh    žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Kunec Miroslav        900114  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      30,93
  2  Anderko Matej         910731  ŠŠK-Junior Prešov                31,06
  3  Pažitný Peter         900628  Maraton AC Rača                  32,74
  4  Varešinský Lukáš      920625  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,10
  5  Kovaľ Jozef           911217  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,97
  6  Katrenič Ján          920130  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      36,41
  7  Miškanin Michal       920131  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      37,11
     Lipka Ľuboš           920316  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov         DQ
wind: -1,2 m/s

DQ - Lipka za úmyselné zhodenie prekážky rukou (pravidlo 168/7)

200 m prek. c.p.     žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Stančík Ján           900811  Atletika ŠK Skalica              28,13   11
  2  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica     28,69    9
  3  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky        30,06    8
  4  Jastráb Martin        900613  Atletika ŠK Skalica              30,35    7
  5  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra              30,36    6
  6  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky        30,47    5
  7  Kunec Miroslav        900114  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      30,93    4
  8  Anderko Matej         910731  ŠŠK-Junior Prešov                31,06    3
  9  Kapcala Pavol         910912  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      31,09    2
 10  Černák Štefan         900811  Atletika ŠK Skalica              31,11    1
 11  Kaco Michal           900730  TJ Orava Dolný Kubín             31,19
 12  Kontra Jakub          910311  AO Olympia Považská Bystrica     31,94
 13  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                32,18
 14  Pražienka Tomáš       900902  Atletika ŠK Skalica              32,29
 15  Ondrejička Filip      910218  AO Olympia Považská Bystrica     32,57
 16  Pažitný Peter         900628  Maraton AC Rača                  32,74
 17  Opiela Dominik        920315  ŠŠK-Junior Prešov                32,87
 18  Hrečko Lukáš          900922  ŠŠK-Junior Prešov                33,82
 19  Jašek Matej           911219  AO Olympia Považská Bystrica     34,56
 20  Varešinský Lukáš      920625  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,10
 21  Kovaľ Jozef           911217  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,97
 22  Katrenič Ján          920130  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      36,41
 23  Miškanin Michal       920131  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      37,11
     Lipka Ľuboš           920316  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov         DQ


1500 m prek.         žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Páleník Andrej        900905  AC Stavbár ŠG Nitra             4:47,74  11
  2  Rechtoris Ján         900914  Atletika ŠK Skalica             4:52,50   9
  3  Hlaváč Miroslav       900424  AO Olympia Považská Bystrica    4:52,82   8
  4  Pavlík Michal         900729  Atletika ŠK Skalica             4:59,12   7
  5  Hudák Jozef           900707  ŠŠK-Junior Prešov               5:01,02   6
  6  Fecko Martin          900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:01,04   5
  7  Košík Anton           901219  Atletika ŠK Skalica             5:05,05   4
  8  Štalmach Tomáš        900907  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:25,19   3
  9  Kováčik Radim         900901  Atletika ŠK Skalica             5:26,92   2
 10  Chylka Stanislav      911018  TJ Orava Dolný Kubín            5:27,28   1
 11  Schváb Erik           920411  Atletický klub Nové Zámky       5:59,72
 12  Bruncko Ondrej        911203  TJ Orava Dolný Kubín            6:06,40
 13  Páleník Michal        900916  AO Olympia Považská Bystrica    6:09,09
 14  Šebest Juraj          930407  ŠŠK-Junior Prešov               6:10,16


diaľka               žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Maňko Juraj           900222  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       585    11
  2  Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky         580     9
  3  Bayer Adam            900318  Atletika ŠK Skalica               567     8
  4  Gálik Martin          900126  Atletika ŠK Skalica               554     7
  5  Albedínsky Martin     900228  AO Olympia Považská Bystrica      550     6
  6  Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky         535     5
  7  Fecko Martin          900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       527     4
  8  Pavlík Michal         900729  Atletika ŠK Skalica               523     3
  9  Simonics Jozef        900122  Atletický klub Nové Zámky         522     2
 10  Valentovič Boris      910116  AO Olympia Považská Bystrica      496     1
 11  Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica               488
 12  Kováčik Radim         900901  Atletika ŠK Skalica               488
 13  Kolen Tomáš           901005  ŠŠK-Junior Prešov                 472
 14  Kmeč Marek            900902  ŠŠK-Junior Prešov                 470
 15  Ciho Matej            910128  AO Olympia Považská Bystrica      469
 16  Kocák Dominik         910901  ŠŠK-Junior Prešov                 464
 17  Hozza Dávid           911009  ŠŠK-Junior Prešov                 459
 18  Sluštík Michal        910618  AO Olympia Považská Bystrica      453
 19  Solčianský Ján        900528  AC Stavbár ŠG Nitra               438
 20  Martinkovič Ivan      920615  TJ Orava Dolný Kubín              431
 21  Hudáček Michal        901119  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       417
 22  Grega Michal          930309  ŠŠK-Junior Prešov                 398
 23  Šebest Juraj          930407  ŠŠK-Junior Prešov                 368
     Pavelka Marek         910217  Maraton AC Rača                    NP

1.      577/+0,1        584/ 0,0        557/ 0,0        558/ 0,0        563/ 0,0        585/ 0,0
2.      564/ 0,0        567/ 0,0           x               x            545/ 0,0        580/-0,1
3.      567/ 0,0           x            551/ 0,0        550/ 0,0        555/ 0,0        481/-0,3
4.      526/ 0,0        537/+0,1        526/ 0,0        554/ 0,0        551/ 0,0        547/ 0,0
5.         x            550/ 0,0        543/ 0,0           -               x               x
6.      501/ 0,0           x            535/ 0,0        530/ 0,0        516/ 0,0        522/ 0,0
7.      430/ 0,0        527/ 0,0           x               x            526/ 0,0        506/ 0,0
8.      523/ 0,0        493/ 0,0        504/ 0,0           x            482/ 0,0        477/ 0,0


výška                žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Bayer Adam            900318  Atletika ŠK Skalica               185    11
  2  Solčianský Ján        900528  AC Stavbár ŠG Nitra               185     9
  3  Valentovič Boris      910116  AO Olympia Považská Bystrica      173     8
  4  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra               165     6,5
     Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín              165     6,5
  6  Tomašek Andrej        900216  AC Stavbár ŠG Nitra               160     5
  7  Bořuta Jakub          900219  AO Olympia Považská Bystrica      160     4
  8  Simonics Jozef        900122  Atletický klub Nové Zámky         160     3
  9  Birošík Matej         910309  AO Olympia Považská Bystrica      155     2
 10  Pavelka Marek         910217  Maraton AC Rača                   155     1
 11  Kubek Kamil           910410  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       155
 12  Kukľa Vincent         910221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       155
     Tvrdoň Kristián       901012  AC Stavbár ŠG Nitra               155
 14  Majer Jozef           910207  ŠŠK-Junior Prešov                 145
     Anderko Matej         910731  ŠŠK-Junior Prešov                 145
     Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín              145
 17  Szokol Richard        900811  Atletický klub Nové Zámky         145
 18  Hrabovský Miloslav    920110  AO Olympia Považská Bystrica      145
     Straka Dávid          910805  ŠŠK-Junior Prešov                  NP
     Kocák Dominik         910901  ŠŠK-Junior Prešov                  NP

        145     155     160     165     169     173     176     179     182     185     188
1.        -       -       o       o       o       o       o      xo      xo       o     xxx
2.        -       o       o       o       o       o       o       o       o     xxo     xxx
3.        o       o      xo      xo     xxo       o     xxx
4.        o       o       o       o     xxx
          -       o       o       o     xxx
6.        o       o       o     xxx
         -       xo       o     xxx
8.       xo       o      xo     xxx


žrď                  žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Sýkora Patrik         920114  AC Stavbár ŠG Nitra               300    11
  2  Páleník Michal        900916  AO Olympia Považská Bystrica      260     8,5
     Kontra Jakub          910311  AO Olympia Považská Bystrica      260     8,5
  4  Kaco Lukáš            911114  TJ Orava Dolný Kubín              260     7
  5  Bruncko Ondrej        911203  TJ Orava Dolný Kubín              240     6
  6  Klocháň Marek         900819  TJ Orava Dolný Kubín              240     4,5
     Tomeček Mário         900403  Atletický klub Nové Zámky         240     4,5
     Opiela Dominik        920315  ŠŠK-Junior Prešov                  NF
     Kučera Erik           910129  Atletický klub Nové Zámky          NF
     Birošík Matej         910309  AO Olympia Považská Bystrica       NF

        240     260     280     300     315
1.        -       o       o      xo     xxx
2.        o       o     xxx
          o       o     xxx
4.        o     xxo
5.        o     xxx
6.       xo     xxx
         xo     xxx


guľa                 žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Kendra Daniel         900405  AC Stavbár ŠG Nitra              15,66   11
  2  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra              15,02    9
  3  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              12,20    8
  4  Blahý Michal          900426  Atletika ŠK Skalica              11,72    7
  5  Kružliak Tomáš        920209  AC Stavbár ŠG Nitra              11,58    6
  6  Maďar Jakub           911217  Atletický klub Nové Zámky        11,16    5
  7  Nosko Lukáš           900629  Atletika ŠK Skalica              10,36    4
  8  Tongel Denis          910118  Atletika ŠK Skalica              10,32    3
  9  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín              9,90    2
 10  Domonkoš Miroslav     900128  Atletický klub Nové Zámky         9,84    1
 11  Fotta Radoslav        900531  ŠŠK-Junior Prešov                 9,74
 12  Bořuta Jakub          900219  AO Olympia Považská Bystrica      9,70
 13  Majer Jozef           910207  ŠŠK-Junior Prešov                 9,64
 14  Kunec Miroslav        900114  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       9,62
 15  Hrabovský Miloslav    920110  AO Olympia Považská Bystrica      9,42
 16  Grbál Jozef           910113  AO Olympia Považská Bystrica      9,30
 17  Gogoľ Patrik          910514  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       9,28
 18  Halabrín Jakub        900418  Atletika ŠK Skalica               9,00
 19  Štefánik Filip        911205  Atletický klub Nové Zámky         9,00
 20  Ceré Ján              900820  Atletika ŠK Skalica               8,60
 21  Tešík Jozef           910904  AO Olympia Považská Bystrica      8,24
 22  Straka Dávid          910805  ŠŠK-Junior Prešov                 7,70

1.        x     13,60   14,78     x     14,20   15,66
2.      13,62     x     14,08   14,48   14,44   15,02
3.      10,82   11,26   11,02   12,20     x       x
4.      11,02   10,30   11,00   10,44   11,06   11,42
5.      11,43   11,06   10,13     x     11,55   11,58
6.      10,26   10,22   10,66   10,90   10,10   11,16
7.        x      9,96   10,36    9,70    9,00     x
8.      10,32    9,94    9,10     x       x      9,30


disk                 žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              47,80   11
  2  Kendra Daniel         900405  AC Stavbár ŠG Nitra              43,16    9
  3  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra              40,70    8
  4  Leška František       900602  Maraton AC Rača                  36,56    7
  5  Bořuta Jakub          900219  AO Olympia Považská Bystrica     36,28    6
  6  Halabrín Jakub        900418  Atletika ŠK Skalica              31,54    5
  7  Kalaš Ivan            901113  AO Olympia Považská Bystrica     31,25    4
  8  Tomašek Andrej        900216  AC Stavbár ŠG Nitra              29,50    3
  9  Cihuňka Eduard        910625  AO Olympia Považská Bystrica     28,84    2
 10  Gazdačko Ľubomír      901026  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      28,72    1
 11  Sýkora Patrik         920114  AC Stavbár ŠG Nitra              28,60
 12  Grbál Jozef           910113  AO Olympia Považská Bystrica     27,24
 13  Ceré Ján              900820  Atletika ŠK Skalica              27,08
 14  Jastráb Martin        900613  Atletika ŠK Skalica              26,24
 15  Pečeňuk Dávid         911001  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      24,80
 16  Gogoľ Patrik          910514  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      23,80
 17  Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky        22,48
 18  Birošík Matej         910309  AO Olympia Považská Bystrica     22,14
 19  Majer Jozef           910207  ŠŠK-Junior Prešov                20,68
 20  Jašica Tibor          910329  TJ Orava Dolný Kubín             18,70
 21  Štefánik Filip        911205  Atletický klub Nové Zámky        18,28
 22  Kolen Tomáš           901005  ŠŠK-Junior Prešov                16,64
 23  Radzo Šimon           910424  TJ Orava Dolný Kubín             16,28
 24  Oravec Jakub          900516  TJ Orava Dolný Kubín             13,48
     Blahý Michal          900426  Atletika ŠK Skalica                 NF

1.        x     47,80   46,00   44,00   47,56   47,20
2.      38,08   41,30   43,16   39,08   39,59     x
3.      33,70   39,12   35,08   42,02   36,68   40,70
4.      32,26   33,56     x     36,36   33,56   36,56
5.        x     29,48     x     33,98   34,77   36,28
6.      30,34   29,70   31,54     x       x       x
7.      31,25     -       -       -       -       -
8.      29,14   29,50   25,00   27,16   29,34     x


oštep                žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Šmondrk Ján           900313  AC Stavbár ŠG Nitra              56,74   11
  2  Kružliak Tomáš        920209  AC Stavbár ŠG Nitra              43,31    9
  3  Kalaš Ivan            901113  AO Olympia Považská Bystrica     41,57    8
  4  Sýkora Patrik         920114  AC Stavbár ŠG Nitra              37,85    7
  5  Kocák Dominik         910901  ŠŠK-Junior Prešov                37,70    6
  6  Martinka Adam         910123  AO Olympia Považská Bystrica     34,06    5
  7  Sládečka Filip        901108  AC Stavbár ŠG Nitra              33,74    4
  8  Jastráb Martin        900613  Atletika ŠK Skalica              33,15    3
  9  Jašica Tibor          910329  TJ Orava Dolný Kubín             31,08    2
 10  Simonics Jozef        900122  Atletický klub Nové Zámky        30,38    1
 11  Záhradník Andrej      911123  TJ Orava Dolný Kubín             30,23
 12  Kovaľ Jozef           911217  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      28,53
 13  Maďar Jakub           911217  Atletický klub Nové Zámky        28,45
 14  Kováčik Radim         900901  Atletika ŠK Skalica              27,43
 15  Klocháň Marek         900819  TJ Orava Dolný Kubín             27,35
 16  Gazdačko Ľubomír      901026  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      27,16
 17  Straka Dávid          910805  ŠŠK-Junior Prešov                27,12
 18  Kmeč Marek            900902  ŠŠK-Junior Prešov                24,81
 19  Pečeňuk Dávid         911001  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      24,39
 20  Katrenič Ján          920130  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      22,03
     Leška František       900602  Maraton AC Rača                     NP

1.        x     53,50   56,74     x     48,21     x
2.        x       x     39,08     x     40,27   43,31
3.      41,57     x     368,35    x       x     39,52
4.      37,85     x     32,80     x       x     35,03
5.      27,21   25,36   35,29   34,07   37,70   35,15
6.      34,06   33,09   32,11   30,32   31,09   31,00
7.      31,48   33,74     x       x       x       x
8.      32,98   33,15     x     29,14     x     32,33


kladivo              žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Šmondrk Peter         900313  AC Stavbár ŠG Nitra              60,12   11
  2  Kružliak Tomáš        920209  AC Stavbár ŠG Nitra              47,45    9
  3  Brieška Tomáš         920526  AC Stavbár ŠG Nitra              42,74    8
  4  Kaco Michal           900730  TJ Orava Dolný Kubín             33,43    7
  5  Kendra Daniel         900405  AC Stavbár ŠG Nitra              33,08    6
  6  Klenko Róbert         920320  AC Stavbár ŠG Nitra              32,58    5
  7  Blahý Michal          900426  Atletika ŠK Skalica              28,85    4
  8  Leška František       900602  Maraton AC Rača                  28,00    3
  9  Radzo Šimon           910424  TJ Orava Dolný Kubín             24,71    2
 10  Halabrín Jakub        900418  Atletika ŠK Skalica              23,88    1
 11  Balaj Stanislav       910402  Atletika ŠK Skalica              22,46
 12  Pavelka Jakub         910208  AO Olympia Považská Bystrica     20,65
 13  Tongel Denis          910118  Atletika ŠK Skalica              19,58
 14  Oravec Jakub          900516  TJ Orava Dolný Kubín             19,25
 15  Gazdačko Ľubomír      901026  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      18,41
     Sabol Róbert          910900  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov         NP
     Štalmach Tomáš        900907  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov         NP
     Lúčan Tomáš           920308  AO Olympia Považská Bystrica        NP

1.      60,12     x       x     59,78   59,13   59,49
2.      44,91   47,45   46,08     x       x     46,93
3.      34,90   42,74   41,71   41,75   40,83     x
4.      24,04     -     33,43     x     27,94   32,79
5.      28,35     x     30,62   31,34   32,12   33,08
6.      31,31     x     31,00   32,58   31,68   31,35
7.      28,85     x       x     24,26     -       -
8.      28,00     x     26,73     x       x       x


3 km chôdza          žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  Tvrdoň Kristián       901012  AC Stavbár ŠG Nitra            16:49,49  11
  2  Lukáč Tomáš           900125  AC Stavbár ŠG Nitra            16:49,81   9
  3  Remjar Dávid          911018  AC Stavbár ŠG Nitra            16:50,15   8
  4  Kiko Richard          920822  AC Stavbár ŠG Nitra            18:38,24   7
  5  Balaj Stanislav       910402  Atletika ŠK Skalica            19:17,85   6
  6  Búš Attila            920800  Atletický klub Nové Zámky      21:13,77   5
  7  Hulényi Martin        900421  Maraton AC Rača                23:11,89   4
     Bernath Gabriel       920117  Atletický klub Nové Zámky            DQ

DQ za porušenie pravidla 230 ods. 4 pís. d


4 x 60 m 1.beh       žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra              30,72
  2  OLYPB "A"                     AO Olympia Považská Bystrica     31,87
  3  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky        32,12
  4  ASKSK "A"                     Atletika ŠK Skalica              32,45
  5  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      33,03
  6  JUNPO                         ŠŠK-Junior Prešov                36,80


4 x 60 m 2.beh       žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  ACSOG "B"                     AC Stavbár ŠG Nitra              32,37
  2  OLYPB "B"                     AO Olympia Považská Bystrica     33,87
  3  ACNZA "B"                     Atletický klub Nové Zámky        34,61
  4  ASKSK "B"                     Atletika ŠK Skalica              34,94
  5  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,65
  6  ACSOG "C"                     AC Stavbár ŠG Nitra              36,44

4 x 60 m cel.por.    žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra              30,72   11
  2  OLYPB "A"                     AO Olympia Považská Bystrica     31,87    9
  3  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky        32,12    8
  4  ACSOG "B"                     AC Stavbár ŠG Nitra              32,37    7
  5  ASKSK "A"                     Atletika ŠK Skalica              32,45    6
  6  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      33,03    5
  7  OLYPB "B"                     AO Olympia Považská Bystrica     33,87    4
  8  ACNZA "B"                     Atletický klub Nové Zámky        34,61    3
  9  ASKSK "B"                     Atletika ŠK Skalica              34,94    2
 10  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,65    1
 11  ACSOG "C"                     AC Stavbár ŠG Nitra              36,44
 12  JUNPO                         ŠŠK-Junior Prešov                36,80

OLYPB "A"       Ciho, Cuhuňka, Valentovič, Ondrejička
SSKBJ "A"       Gajdár, Lipka, Hrstek, Zuščík
ACSOG "A"       Brieška, Mydlík, Sýkora, Solčanský
ASKSK "A"       Pražienka, Košík, Sekelský, Hasa
ACNZA "A"       Szokol, Keckes, Bišťan, Sárkozi
JUNPO           Eperieši, Mathia, Drziak, Sirota
ACSOG "C"       Danáč, Haluza, Kiko, Klenko
ACNZA "B"       Búš, Nemeth, Schváb, Domonkoš
ASKSK "B"       Tongel, Cere, Tománek, Herceg
ACSOG "B"       Lukáč, Tomašek, Páleník, Páleník
SSKBJ "B"       Szabol, Miškanin, Varešinský, Sahajda
OLYPB "B"       Martinka, Sluštík, Svitek, Sýkora


4 x 300 m 1.beh      žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky       2:43,12
  2  ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra             2:49,71
  3  ASKSK "A"                     Atletika ŠK Skalica             2:50,06
  4  OLYPB "A"                     AO Olympia Považská Bystrica    2:55,20
  5  KUBIN "A"                     TJ Orava Dolný Kubín            2:56,55
  6  MACRA                         Maraton AC Rača                 3:00,28
  7  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:08,60
  8  JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:12,14

4 x 300 m 2.beh      žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  ACNZA "B"                     Atletický klub Nové Zámky       3:01,86
  2  ASKSK "B"                     Atletika ŠK Skalica             3:07,62
  3  KUBIN "B"                     TJ Orava Dolný Kubín            3:08,28
  4  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:17,30
  5  SSKBJ "C"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:22,58
  6  OLYPB "B"                     AO Olympia Považská Bystrica    3:22,60
  7  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:35,43

4 x 300 m cel.por.   žiaci
------------------------------------------------------------------------------
  1  ACNZA "A"                     Atletický klub Nové Zámky       2:43,12  11
  2  ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra             2:49,71   9
  3  ASKSK "A"                     Atletika ŠK Skalica             2:50,06   8
  4  OLYPB "A"                     AO Olympia Považská Bystrica    2:55,20   7
  5  KUBIN "A"                     TJ Orava Dolný Kubín            2:56,55   6
  6  MACRA "A"                     Maraton AC Rača                 3:00,28   5
  7  ACNZA "B"                     Atletický klub Nové Zámky       3:01,86   4
  8  ASKSK "B"                     Atletika ŠK Skalica             3:07,62   3
  9  KUBIN "B"                     TJ Orava Dolný Kubín            3:08,28   2
 10  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:08,60   1
 11  JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:12,14
 12  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:17,30
 13  SSKBJ "C"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:22,58
 14  OLYPB "B"                     AO Olympia Považská Bystrica    3:22,60
 15  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:35,43

OLYPB "A"       Pavelka, Hlaváč, Kalaš, Kontra
SSKBJ "A"       Gajdár, Hudaček, Štalmach, Zuščík
ACNZA "A"       Bašťovanský, Tomeček, Koky, Sárkozi
ACSOG           Tvrdoň, Sýkora, Páleník, Páleník
ASKSK "A"       Pavlík, Košík, Tománek, Herceg
MACRA "A"       Pavelka, Pažitný, Hulényi, Svorad
JUNPO "A"       Dziak, Hudák, Mathia, Roland
KUBIN           Vajdík, Vajdík, Vajdík, Chylka
KUBIN "B"       Bruncko, Radzo, Martinkovič, Lonský
SSKBJ "C"       Sadol, Varešinský, Pečeňuk, Miškanin
SSKBJ "B"       Herstek, Lipka, Katrenič, Sahajda
ASKSK "B"       Hasa, Herceg, Balai, Tománek
ACNZA "B"       Bišťan, Keckéš, Németh, Szokol
JUNPO "B"       Eperieši, Grega J., Grega M., Szikora
OLYPB "B"       Jašek, Páleník, Lúčan, Tešík



60 m 1.rozbeh        žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,29
  2  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           8,69
  3  Kaňuchvá Veronika     930419  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,83
  4  Špirková Daniela      910101  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,98
  5  Kurucová Simona       930313  Atletický klub Bojničky           9,00
  6  Frantová Martina      920917  ŠK Vital Bratislava               9,21
  7  Argalassyová Diana    920219  ŠŠK-Junior Prešov                 9,23
wind: -0,7 m/s

60 m 2.rozbeh        žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,64
  2  Domanová Lenka        910922  AC Stavbár ŠG Nitra               8,79
  3  Harčaríková Zuzana    901221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,84
  4  Rončáková Paulína     920225  AK Univerzity  Banská Bystrica    8,92
  5  Ryšová Veronika       920213  AK Univerzity  Banská Bystrica    9,83
  6  Mihálková Lucia       940519  AO Slávia ŽU Žilina              10,03
     Hrčková Lenka         910419  AK Univerzity  Banská Bystrica      NP
wind: -0,6 m/s

60 m 3.rozbeh        žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,34
  2  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra               8,57
  3  Mokráňová Barbora     901022  ŠK Vital Bratislava               8,90
  4  Macošková Nikola      920731  AK Univerzity  Banská Bystrica    9,06
  5  Daniová Dominika      910829  AC Stavbár ŠG Nitra               9,45
  6  Janovská Eva          910927  AK Univerzity  Banská Bystrica    9,53
wind: -0,4 m/s

60 m finále A        žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,19   11
  2  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,36    9
  3  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra               8,61    8
  4  Kaňuchvá Veronika     930419  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,69    7
  5  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           8,70    6
  6  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,76    5
  7  Domanová Lenka        910922  AC Stavbár ŠG Nitra               8,81    4
  8  Harčaríková Zuzana    901221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,96    3
wind: -0,1 m/s

60 m finále B        žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Rončáková Paulína     920225  AK Univerzity  Banská Bystrica    8,83    2
  2  Mokráňová Barbora     901022  ŠK Vital Bratislava               8,92    1
  3  Špirková Daniela      910101  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       8,97
  4  Kurucová Simona       930313  Atletický klub Bojničky           8,98
  5  Macošková Nikola      920731  AK Univerzity  Banská Bystrica    9,08
  6  Argalassyová Diana    920219  ŠŠK-Junior Prešov                 9,13
  7  Frantová Martina      920917  ŠK Vital Bratislava               9,25
  8  Daniová Dominika      910829  AC Stavbár ŠG Nitra               9,47
wind: +0,9 m/s


150 m 1.beh          žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,09
  2  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              20,10
  3  Ivanková Monika       910722  AC Stavbár ŠG Nitra              20,35
  4  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              20,58
  5  Voštenáková Miroslav  910411  AO Slávia ŽU Žilina              21,16
  6  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      21,19
  7  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                21,24
  8  Nováková Mária        920921  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      21,42
wind: -0,5 m/s

150 m 2.beh          žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Domanová Lenka        910922  AC Stavbár ŠG Nitra              21,70
  2  Kaňuchvá Veronika     930419  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      21,96
  3  Privalincová Veronik  920312  AC Stavbár ŠG Nitra              22,22
  4  Mokráňová Barbora     901022  ŠK Vital Bratislava              22,43
  5  Vojtikevičová Jana    900918  AO Slávia ŽU Žilina              22,91
  6  Majtánová Alexandra   920629  AK Univerzity  Banská Bystrica   23,05
wind: -0,7 m/s

150 m cel.por.       žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,09   11
  2  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              20,10    9
  3  Ivanková Monika       910722  AC Stavbár ŠG Nitra              20,35    8
  4  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              20,58    7
  5  Voštenáková Miroslav  910411  AO Slávia ŽU Žilina              21,16    6
  6  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      21,19    5
  7  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                21,24    4
  8  Nováková Mária        920921  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      21,42    3
  9  Domanová Lenka        910922  AC Stavbár ŠG Nitra              21,70    2
 10  Kaňuchvá Veronika     930419  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      21,96    1
 11  Privalincová Veronik  920312  AC Stavbár ŠG Nitra              22,22
 12  Mokráňová Barbora     901022  ŠK Vital Bratislava              22,43
 13  Vojtikevičová Jana    900918  AO Slávia ŽU Žilina              22,91
 14  Majtánová Alexandra   920629  AK Univerzity  Banská Bystrica   23,05


300 m 1.beh          žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava              42,26
  2  Ivanková Monika       910722  AC Stavbár ŠG Nitra              42,91
  3  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                43,23
  4  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              43,73
  5  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      44,08
  6  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              44,27
  7  Grambličková Silvia   900114  AC Stavbár ŠG Nitra              45,59
  8  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                45,83

300 m 2.beh          žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Voštenáková Miroslav  910411  AO Slávia ŽU Žilina              45,82
  2  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina              45,86
  3  Mačejovská Veronika   901231  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      46,71
  4  Kompišová Martina     910308  ŠK Vital Bratislava              47,27
  5  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov                47,69

300 m 3.beh          žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov                46,28
  2  Harčaríková Zuzana    901221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      47,90
  3  Kovačiková Kristína   910924  AO Slávia ŽU Žilina              48,56
  4  Križanovská Michaela  920225  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      49,33
  5  Antolová Kamila       910718  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      49,91
  6  Mihálková Lucia       940519  AO Slávia ŽU Žilina              53,03

300 m cel.por.       žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava              42,26   11
  2  Ivanková Monika       910722  AC Stavbár ŠG Nitra              42,91    9
  3  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                43,23    8
  4  Vatrtová Vierka       910218  AO Slávia ŽU Žilina              43,73    7
  5  Podhájecká Helena     900706  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      44,08    6
  6  Čičmancová Karolína   900226  AC Stavbár ŠG Nitra              44,27    5
  7  Grambličková Silvia   900114  AC Stavbár ŠG Nitra              45,59    4
  8  Voštenáková Miroslav  910411  AO Slávia ŽU Žilina              45,82    3
  9  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                45,83    2
 10  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina              45,86    1
 11  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov                46,28
 12  Mačejovská Veronika   901231  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      46,71
 13  Kompišová Martina     910308  ŠK Vital Bratislava              47,27
 14  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov                47,69
 15  Harčaríková Zuzana    901221  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      47,90
 16  Kovačiková Kristína   910924  AO Slávia ŽU Žilina              48,56
 17  Križanovská Michaela  920225  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      49,33
 18  Antolová Kamila       910718  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      49,91
 19  Mihálková Lucia       940519  AO Slávia ŽU Žilina              53,03


600 m                žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov               1:42,89  11
  2  Štefunková Patrícia   930123  ŠK Vital Bratislava             1:43,57   9
  3  Lajčaková Terézia     900208  AO Slávia ŽU Žilina             1:45,91   8
  4  Cihanová Dominika     900723  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:47,29   7
  5  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov               1:47,86   6
  6  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky         1:48,49   5
  7  Okáľová Zuzana        901120  AK Univerzity  Banská Bystrica  1:50,23   4
  8  Kovačiková Kristína   910924  AO Slávia ŽU Žilina             1:55,81   3
  9  Szaboóvá Michaela     930218  AC Stavbár ŠG Nitra             1:57,41   2
 10  Kavuľová Mária        901119  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     1:57,94   1
 11  Argalassyová Diana    920219  ŠŠK-Junior Prešov               1:58,30
 12  Polonyiová Nikola     921220  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     2:07,93
 13  Kosztolányiová Marti  930216  ŠK Vital Bratislava             2:13,21
 14  Tydorová Soňa         920617  ŠŠK-Junior Prešov               2:14,44


1500 m               žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Bradáčová Dominika    920929  AC Stavbár ŠG Nitra             5:09,57  11
  2  Kondeová Dajana       910521  AC Stavbár ŠG Nitra             5:09,95   9
  3  Majirská Mária        911031  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     5:10,91   8
  4  Havlíková Alexandra   910818  ŠK Vital Bratislava             5:12,13   7
  5  Jurecová Dominika     900809  ŠŠK-Junior Prešov               5:18,29   6
  6  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov               5:26,37   5
  7  Liptáková Natália     900911  ŠK Vital Bratislava             5:30,81   4
  8  Bélová Paulína        900325  AK Univerzity  Banská Bystrica  5:31,86   3
  9  Gašparíková Lenka     911019  AO Slávia ŽU Žilina             5:32,00   2
 10  Lackovičová Romana    940404  Atletický klub Bojničky         5:36,60   1
 11  Takáčová Veronika     920319  ŠŠK-Junior Prešov               5:37,98
 12  Hanzelová Daniela     901004  AO Slávia ŽU Žilina             5:40,85
 13  Rolandová Barbora     930203  ŠŠK-Junior Prešov               5:44,79
 14  Vajáková Dominika     900415  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     6:53,92


80 m prek. 1.beh     žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              12,38
  2  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                12,67
  3  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      12,85
  4  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava              12,90
  5  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                12,92
  6  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov                13,25
  7  Bláhová Mária         910521  ŠK Vital Bratislava              13,38
  8  Reviľáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      13,72
wind: +0,4 m/s

80 m prek. 2.beh     žiačky
  1  Kovalinková Natália   920110  AC Stavbár ŠG Nitra              13,76
  2  Argalassyová Diana    920219  ŠŠK-Junior Prešov                14,43
  3  Balážiová Katarína    910326  AC Stavbár ŠG Nitra              14,85
  4  Mrazíková Dominika    911228  Atletický klub Bojničky          15,94
  5  Vašková Eva           930724  ŠŠK-Junior Prešov                16,09
  6  Bérešová Lýdia        910710  ŠŠK-Junior Prešov                16,14
  7  Polakovičová Adriana  930911  Atletický klub Bojničky          17,93
wind: -0,4 m/s

80 m prek. c.p.      žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              12,38   11
  2  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                12,67    9
  3  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      12,85    8
  4  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava              12,90    7
  5  Kašperová Veronika    900423  ŠŠK-Junior Prešov                12,92    6
  6  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov                13,25    5
  7  Bláhová Mária         910521  ŠK Vital Bratislava              13,38    4
  8  Reviľáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      13,72    3
  9  Kovalinková Natália   920110  AC Stavbár ŠG Nitra              13,76    2
 10  Argalassyová Diana    920219  ŠŠK-Junior Prešov                14,43    1
 11  Balážiová Katarína    910326  AC Stavbár ŠG Nitra              14,85
 12  Mrazíková Dominika    911228  Atletický klub Bojničky          15,94
 13  Vašková Eva           930724  ŠŠK-Junior Prešov                16,09
 14  Bérešová Lýdia        910710  ŠŠK-Junior Prešov                16,14
 15  Polakovičová Adriana  930911  Atletický klub Bojničky          17,93


200 m prek. 1.beh    žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              30,21
  2  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                32,01
  3  Bláhová Mária         910521  ŠK Vital Bratislava              32,17
  4  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava              32,54
  5  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                33,49
  6  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                33,62
  7  Balážiová Katarína    910326  AC Stavbár ŠG Nitra              34,81
  8  Reviľáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,26
wind: -1,1 m/s

200 m prek. 2.beh    žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov                33,77
  2  Kovalinková Natália   920110  AC Stavbár ŠG Nitra              34,60
  3  Miženková Natália     901210  ŠŠK-Junior Prešov                35,67
  4  Kvitkovičová Andrea   920813  ŠŠK-Junior Prešov                35,93
  5  Mačejovská Veronika   901231  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      36,53
  6  Bérešová Lýdia        910710  ŠŠK-Junior Prešov                39,28
  7  Ryšová Veronika       920213  AK Univerzity  Banská Bystrica   45,47
     Rončáková Paulína     920225  AK Univerzity  Banská Bystrica      NP
wind: -1,7 m/s

200 m prek. c.p.     žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra              30,21   11
  2  Kmecová Daniela       900227  ŠŠK-Junior Prešov                32,01    9
  3  Bláhová Mária         910521  ŠK Vital Bratislava              32,17    8
  4  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava              32,54    7
  5  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                33,49    6
  6  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                33,62    5
  7  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov                33,77    4
  8  Kovalinková Natália   920110  AC Stavbár ŠG Nitra              34,60    3
  9  Balážiová Katarína    910326  AC Stavbár ŠG Nitra              34,81    2
 10  Reviľáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,26    1
 11  Miženková Natália     901210  ŠŠK-Junior Prešov                35,67
 12  Kvitkovičová Andrea   920813  ŠŠK-Junior Prešov                35,93
 13  Mačejovská Veronika   901231  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      36,53
 14  Bérešová Lýdia        910710  ŠŠK-Junior Prešov                39,28
 15  Ryšová Veronika       920213  AK Univerzity  Banská Bystrica   45,47
     Rončáková Paulína     920225  AK Univerzity  Banská Bystrica      NP


diaľka               žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Šibová Vladimíra      900330  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       522    11
  2  Danišová Monika       900112  Atletický klub Bojničky           482     9
  3  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky           480     8
  4  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                 478     7
  5  Vargová Marta         900205  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       473     6
  6  Mutňanská Katarína    910502  ŠK Vital Bratislava               472     5
  7  Ivanková Monika       910722  AC Stavbár ŠG Nitra               457     4
  8  Miženková Natália     901210  ŠŠK-Junior Prešov                 450     3
  9  Špirková Daniela      910101  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       449     2
 10  Kaňuchvá Veronika     930419  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       446     1
 11  Šrámková Simona       911015  AK Univerzity  Banská Bystrica    446
 12  Surová Bronislava     911110  AK Univerzity  Banská Bystrica    433
 13  Kvitkovičová Andrea   920813  ŠŠK-Junior Prešov                 421
 14  Kleinová Simona       920308  ŠK Vital Bratislava               420
 15  Vojtikevičová Jana    900918  AO Slávia ŽU Žilina               420
 16  Kavuľová Mária        901119  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       417
 17  Frantová Martina      920917  ŠK Vital Bratislava               413
 18  Macošková Nikola      920731  AK Univerzity  Banská Bystrica    411
 19  Gdovinová Mária       920312  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       408
 20  Černá Mária           931016  Atletický klub Bojničky           406
 21  Janovská Eva          910927  AK Univerzity  Banská Bystrica    403
 22  Mikitová Lucia        910719  ŠŠK-Junior Prešov                 381
 23  Lackovičová Dominika  930129  Atletický klub Bojničky           372
 24  Polakovičová Adriana  930911  Atletický klub Bojničky           368
 25  Struhárová Monika     930727  ŠK Vital Bratislava               364

1.         x            450/ 0,0           x            522/ 0,0        517/ 0,0           x
2.      482/ 0,0           x            477/ 0,0           x               x            417/ 0,0
3.         x            463/+0,1        480/ 0,0           x            475/ 0,0           x
4.      478/ 0,0           x               x               x               x            456/ 0,0
5.         x               x            470/+0,3           x            465/+0,1        473/-0,4
6.         x               x            472/+0,3        364/+0,2           x            465/-0,2
7.         x            457/+0,2           x               -               -               -
8.      416/ 0,0        428/ 0,0        450/-0,3        410/ 0,0        439/+0,4        422/ 0,0


výška                žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky           164    11
  2  Miňová Lucia          901117  ŠŠK-Junior Prešov                 161     9
  3  Višňovská Veronika    900623  AC Stavbár ŠG Nitra               158     8
  4  Šrámková Simona       911015  AK Univerzity  Banská Bystrica    154     7
  5  Reviľáková Martina    900501  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       150     6
  6  Bališová Kristína     901130  Atletický klub Bojničky           150     5
  7  Mikitová Lucia        910719  ŠŠK-Junior Prešov                 145     3,5
     Stracenská Martina    900926  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       145     3,5
  9  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov                 145     2
 10  Grambličková Silvia   900114  AC Stavbár ŠG Nitra               145     1
 11  Struhárová Monika     930727  ŠK Vital Bratislava               145
 12  Kleinová Simona       920308  ŠK Vital Bratislava               140
 13  Tichá Katarína        920413  AK Univerzity  Banská Bystrica    135
     Kvitkovičová Andrea   920813  ŠŠK-Junior Prešov                 135
 15  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky           130

        130     135     140     145     150     154     158     161     164     167
1.        -       -       -       o       o       o       o       o      xo     xxx
2.        -       -       -       o       o      xo       o     xxo     xxx
3.        -       -       o       o       o      xo      xo     xxx
4.        o       o       o       o       o       o     xxx
5.        o      xo       o      x-       o     xxx
6.        o       o       o       o     xxo     xxx
7.        o       o       o       o     xxx
          o       o       o       o     xxx


žrď                  žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Michalíková Jana      901106  AK Univerzity  Banská Bystrica    301    11
  2  Surová Bronislava     911110  AK Univerzity  Banská Bystrica    290     9
  3  Hrnčárová Kristína    900118  AC Stavbár ŠG Nitra               280     8
  4  Miženková Natália     901210  ŠŠK-Junior Prešov                 240     7
  5  Navrátilová Martina   910805  AC Stavbár ŠG Nitra               220     6
  6  Šalamonová Jana       910525  ŠŠK-Junior Prešov                 200     5
  7  Majtánová Alexandra   920629  AK Univerzity  Banská Bystrica    200     4
  8  Remjarová Sandra      900904  AC Stavbár ŠG Nitra               180     3

        180     200     220     240     250     260     270     280     290     301     321
1.        -       -       -       -       -       o       -       o       o      xo     xxx
2.        -       -       o       o       -       o       -      xo       o     xxx
3.        -       -       o       o       -       o       o       o     xx-
4.        o       o       o     xxo     xxx
5.        o       o       o     xxx
6.        o       o     xxx
7.        o      xo     xxx
8.        o     xxx


guľa                 žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Kolenová Michaela     910111  ŠK Vital Bratislava              11,95   11
  2  Petrovičová Terézia   910426  AC Stavbár ŠG Nitra              10,94    9
  3  Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity  Banská Bystrica   10,51    8
  4  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              10,46    7
  5  Mackovičová Martina   910705  AK Univerzity  Banská Bystrica   10,42    6
  6  Balogová Ivana        900108  ŠŠK-Junior Prešov                 9,93    5
  7  Kazimirová Veronika   900508  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       9,88    4
  8  Petrušková Lucia      900121  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       9,58    3
  9  Galková Zuzana        900827  AK Univerzity  Banská Bystrica    9,04    2
 10  Jančušová Katarína    900128  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov       9,02    1
 11  Majeríková Kristína   900106  AK Univerzity  Banská Bystrica    8,72
 12  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov                 8,65
 13  Kleinová Simona       920308  ŠK Vital Bratislava               8,65
 14  Gudasová Simona       920314  ŠK Vital Bratislava               8,59
 15  Nikoličová Sandra     920202  AK Univerzity  Banská Bystrica    8,49
 16  Švarcpacherová Denis  900418  AK Univerzity  Banská Bystrica    8,43
 17  Labajová Simona       900620  AO Slávia ŽU Žilina               8,38
 18  Žiaková Lucia         901017  AK Univerzity  Banská Bystrica    8,08
 19  Kleinová Vanda        900114  ŠŠK-Junior Prešov                 7,98
 20  Bašteková Kristína    910205  AO Slávia ŽU Žilina               7,73
 21  Benediková Lucia      901123  AK Univerzity  Banská Bystrica    7,70
 22  Hladká Zuzana         910918  Atletický klub Bojničky           7,17

1.      11,55   11,33   11,84   11,46   11,94   11,95
2.       9,33    9,97   10,47   10,94    9,68    9,98
3.       9,39     x      9,87   10,07   10,51     x
4.       9,97     x       x      9,10   10,46     x
5.       9,53   10,14   10,08     x       x     10,42
6.       9,37    9,19    9,62    9,55    9,73    9,93
7.       9,41    9,59    9,88    9,40    9,15    9,78
8.       8,59    9,13    8,88    8,90    9,09    9,58


disk                 žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Kolenová Michaela     910111  ŠK Vital Bratislava              29,20   11
  2  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              28,18    9
  3  Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity  Banská Bystrica   28,08    8
  4  Mackovičová Martina   910705  AK Univerzity  Banská Bystrica   26,28    7
  5  Petrovičová Terézia   910426  AC Stavbár ŠG Nitra              24,85    6
  6  Kadlečíková Veronika  910601  Atletický klub Bojničky          24,20    5
  7  Benediková Lucia      901123  AK Univerzity  Banská Bystrica   22,92    4
  8  Majeríková Kristína   900106  AK Univerzity  Banská Bystrica   22,88    3
  9  Labajová Simona       900620  AO Slávia ŽU Žilina              21,30    2
 10  Petrušková Lucia      900121  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,57    1
 11  Nikoličová Sandra     920202  AK Univerzity  Banská Bystrica   20,20
 12  Riznerová Jana        910510  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      19,23
 13  Kleinová Vanda        900114  ŠŠK-Junior Prešov                18,50
 14  Jančušová Katarína    900128  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      17,77
 15  Lacinová Marianna     920218  AC Stavbár ŠG Nitra              17,61
 16  Žiaková Lucia         901017  AK Univerzity  Banská Bystrica   17,29
 17  Dercová Denisa        910605  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      17,02
 18  Černá Bibiána         921030  Atletický klub Bojničky          15,38
     Bašteková Kristína    910205  AO Slávia ŽU Žilina                 NF
     Bališová Kristína     901130  Atletický klub Bojničky             NF
     Galková Zuzana        900827  AK Univerzity  Banská Bystrica      NF

1.        x     29,20     x       x       x       x
2.      27,04   25,52   26,97   28,18     x     27,88
3.      27,70     x     28,08     x     27,50   28,06
4.        x     24,84     x     26,28   24,16     x
5.      24,85   24,20   23,60     x     22,80   24,84
6.      22,15     x       x       x     20,78   24,20
7.      19,72   22,22   22,92     x       x       -
8.        x     21,92   22,88   22,28     x     21,50


oštep                žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Kušnírová Nikoleta    900430  AC Stavbár ŠG Nitra              32,82   11
  2  Petrušková Lucia      900121  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      29,27    9
  3  Gudasová Simona       920314  ŠK Vital Bratislava              27,70    8
  4  Kazimirová Veronika   900508  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      27,13    7
  5  Kadlečíková Veronika  910601  Atletický klub Bojničky          26,35    6
  6  Petrovičová Terézia   910426  AC Stavbár ŠG Nitra              25,38    5
  7  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov                22,90    4
  8  Dercová Denisa        910605  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      22,12    3
  9  Labajová Simona       900620  AO Slávia ŽU Žilina              21,20    2
 10  Riznerová Jana        910510  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      20,60    1
 11  Bašteková Kristína    910205  AO Slávia ŽU Žilina              20,16
 12  Tichá Katarína        920413  AK Univerzity  Banská Bystrica   19,84
 13  Lacinová Marianna     920218  AC Stavbár ŠG Nitra              19,47
 14  Majcherová Jana       901128  ŠŠK-Junior Prešov                17,38
 15  Švarcpacherová Denis  900418  AK Univerzity  Banská Bystrica   15,66
     Kováčiková Nina       900809  AK Univerzity  Banská Bystrica      NF
     Bališová Kristína     901130  Atletický klub Bojničky             NF

1.      32,77   32,41   31,53   31,38   32,82   32,18
2.      26,39   29,27   26,48   27,01   28,74   27,93
3.      27,70   24,32   23,23   24,53   20,82   23,20
4.      22,16   27,13   23,52   23,01   23,82     x
5.      23,99   23,44   26,35     x     24,28     x
6.      23,35   22,73   24,53   25,38   21,36     -
7.      22,08   21,53   21,08   24,08   24,66   22,90
8.      17,48   20,81   22,12   21,62   21,42   21,73


kladivo              žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Ondrová Zuzana        920812  AC Stavbár ŠG Nitra              34,92   11
  2  Mackovičová Martina   910705  AK Univerzity  Banská Bystrica   33,88    9
  3  Benediková Lucia      901123  AK Univerzity  Banská Bystrica   29,90    8
  4  Kolenová Michaela     910111  ŠK Vital Bratislava              27,52    7
  5  Nikoličová Sandra     920202  AK Univerzity  Banská Bystrica   26,80    6
  6  Kazimirová Veronika   900508  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      26,34    5
  7  Jančušová Katarína    900128  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      25,75    4
  8  Hladká Zuzana         910918  Atletický klub Bojničky          25,50    3
  9  Galková Zuzana        900827  AK Univerzity  Banská Bystrica   24,22    2
 10  Majeríková Kristína   900106  AK Univerzity  Banská Bystrica   23,70    1
 11  Kadlečíková Veronika  910601  Atletický klub Bojničky          23,64
 12  Žiaková Lucia         901017  AK Univerzity  Banská Bystrica   21,18
 13  Blažová Denisa        911205  Atletický klub Bojničky          19,44
 14  Paulovičová Simona    921211  Atletický klub Bojničky          18,42
 15  Riznerová Jana        910510  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      16,48
 16  Dercová Denisa        910605  ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      13,83

1.        x     33,71   33,44   34,92     x     21,82
2.      28,70   33,88     x       x       x     31,55
3.        x     28,38   29,90   28,76   28,05   26,18
4.      24,26   25,06     x     24,08   26,66   27,52
5.      26,60   26,80   25,95   26,26   25,15   22,62
6.        x       x     24,64   24,82   22,06   26,34
7.      25,75   23,76   24,68     x     18,31   25,08
8.      20,96   21,88   25,50   22,20     x     21,17


3 km chôdza          žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Privalincová Veronik  920312  AC Stavbár ŠG Nitra            15:24,84  11
  2  Kuchárová Patrícia    900710  ŠŠK-Junior Prešov              15:53,95   9
  3  Šariššká Lucia        900707  ŠŠK-Junior Prešov              16:06,91   8
  4  Lacinová Marianna     920218  AC Stavbár ŠG Nitra            16:48,66   7
  5  Leütterová Daniela    930821  ŠŠK-Junior Prešov              17:47,15   6
  6  Kleinová Vanda        900114  ŠŠK-Junior Prešov              18:27,79   5
  7  Bačová Mária          910410  ŠŠK-Junior Prešov              18:48,89   4
  8  Lackovičová Dominika  930129  Atletický klub Bojničky        19:00,30   3
  9  Navrátilová Martina   910805  AC Stavbár ŠG Nitra            19:11,14   2
 10  Danišová Nikola       930204  Atletický klub Bojničky        19:27,25   1
 11  Matušková Zuzana      940414  AC Stavbár ŠG Nitra            19:43,92
 12  Paulovičová Simona    921211  Atletický klub Bojničky        19:51,68
 13  Baranová Skarlet      930915  Atletický klub Bojničky        20:54,43
 14  Kolarčíková Sabina    900711  ŠŠK-Junior Prešov              21:43,30


4 x 60 m 1.beh       žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra              32,82
  2  VITAL                         ŠK Vital Bratislava              33,32
  3  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      33,67
  4  UMBBB "A"                     AK Univerzity  Banská Bystrica   34,26
  5  JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov                34,75
  6  BOJNI "A"                     Atletický klub Bojničky          35,18

4 x 60 m 2.beh       žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  ACSOG "B"                     AC Stavbár ŠG Nitra              34,21
  2  UMBBB "B"                     AK Univerzity  Banská Bystrica   34,76
  3  ACSOG "C"                     AC Stavbár ŠG Nitra              34,91
  4  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,29
  5  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov                36,90
  6  BOJNI "B"                     Atletický klub Bojničky          39,00

4 x 60 m cel.por.    žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  ACSOG "A"                     AC Stavbár ŠG Nitra              32,82   11
  2  VITAL                         ŠK Vital Bratislava              33,32    9
  3  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      33,67    8
  4  ACSOG "B"                     AC Stavbár ŠG Nitra              34,21    7
  5  UMBBB "A"                     AK Univerzity  Banská Bystrica   34,26    6
  6  JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov                34,75    5
  7  UMBBB "B"                     AK Univerzity  Banská Bystrica   34,76    4
  8  ACSOG "C"                     AC Stavbár ŠG Nitra              34,91    3
  9  BOJNI "A"                     Atletický klub Bojničky          35,18    2
 10  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov      35,29    1
 11  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov                36,90
 12  BOJNI "B"                     Atletický klub Bojničky          39,00

VITAL           Frantová, Kompišová, Mokráňová, Štefunková
BOJNI "A"       Černá, Lackovičová, Kurucová, Mrazíková,
ACSOG "A"       Domanová, Brodáčová, Kondeová, Kovalinková
SSKBJ "A"       Špirková, Nováková, Harčaríková, Križanovská
UMBBB "A"       Šramková, Macošková, Tichá, Rončáková
JUNPO "A"       Bačová, Jurecová, Mikitová, Takáčová
UMBBB "B"       Surová, Ryšová, Trubanová, Michalíková
JUNPO "B"       Leutterová, Rolandová, Pašková, Koločková
SSKBJ "B"       Gdovinová, Vajáková, Antolová, Majirská
ACSOG "B"       Domanová,Ondrová, Privalcová, Balážiová
BOJNI "B"       Baranová, Danišová, Lackovičová, Mrazíková, Polakovičová
ACSOG "C"       Navrátilová, Romjarová, Szabová, Matušková


4 x 300 m 1.beh      žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  SLAZI "A"                     AO Slávia ŽU Žilina             3:04,82
  2  VITAL                         ŠK Vital Bratislava             3:11,46
  3  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:14,81
  4  BOJNI                         Atletický klub Bojničky         3:20,01
  5  UMBBB                         AK Univerzity  Banská Bystrica  3:23,51
  6  JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:31,05
     ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra                  DQ
DQ - ACSOG (pravidlo 163)

4 x 300 m 2.beh      žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:21,04
  2  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:36,30
     SLAZI "B"                     AO Slávia ŽU Žilina                  DQ
DQ - ACSOG (pravidlo 163)

4 x 300 m cel.por.   žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  SLAZI "A"                     AO Slávia ŽU Žilina             3:04,82  11
  2  VITAL                         ŠK Vital Bratislava             3:11,46   9
  3  SSKBJ "A"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:14,81   8
  4  BOJNI                         Atletický klub Bojničky         3:20,01   7
  5  SSKBJ "B"                     ŠŠK J.A.Komenského Bardejov     3:21,04   6
  6  UMBBB                         AK Univerzity  Banská Bystrica  3:23,51   5
  7  JUNPO "A"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:31,05   4
  8  JUNPO "B"                     ŠŠK-Junior Prešov               3:36,30   3
     ACSOG                         AC Stavbár ŠG Nitra                  DQ
     SLAZI "B"                     AO Slávia ŽU Žilina                  DQ

BOJNI           Černá, Danišová, Kurucová, Mrazíková
ACSOG           Ondrová, Grambličková, Remjarová, Kondeová
SSKBJ "A"       Kavuľová, Vajáková, Mačejovská, Majirská
SLAZI "A"       Gašparíková, Lajceková, Voštenáková, Vatrtová
JUNPO "A"       Bačová, Leutterová, Takáčová, Vašková
VITAL           Bláhová, Havlíková, Kompišová, Liptáková
UMBBB           Belová, Majtánová, Cihanová, Okálová
SLAZI "B"       Kovačíková, Hanzelová, Mihaková, Vojtíková
JUNPO "B"       Bérešová, Rolandová, Fidorová, Koločíková
SSKBJ "B"       Križanovská, Antolová, Nováková, Gdovinová


žrď - vložené pretek žiačky + žiačky
------------------------------------------------------------------------------
  1  Žigala Marián         901215  AO Akademik TU Košice             421
     Krajňák Tomáš         890930  AO Akademik TU Košice             421
  3  Čížková Dana          911228  AO Akademik TU Košice             331

        280     301     321     331     341     366     386     406     421     436
1.        -       -       -       -       -       o       o      xo     xxo     xxx
          -       -       -       -       -       o       o      xo     xxo     xxx
3.        o     xxo      xo      xo     xxx












        Z Á V E R E Č N Ý    P R O T O K O L


        Preteky prebehli podľa pravidiel atletiky.

Bola udelená 1 žltá karta v behu na 1500 m žiakov.
Diskvalifikácie sú uverejnené vo výsledkoch pri jednotlivých disciplínach.
Bola ošetrená pretekárka Kristína BALIŠOVÁ BOJNI s opuchom predlaktia.
Protesty neboli podané.




Mgr. Zdeněk MICHNA v.r.                                            Mgr. Kamil ŠKARBA v.r.
hlavný rozhodca                                                    riaditeľ pretekov



František TÓTH v.r.                                                Ing. Juraj BALÁŽ v.r.
riadiaci súťaže                                                    riadiaci súťaže


V Banskej Bystrici 8.10.2005
Výsledky spracoval: Rastislav HRBÁČEK

M-SR družstiev žiactva  Banská Bystrica  8. 10. 020



     žiaci :                                 žiačky :
     ---------------------                   ---------------------
     oddiel          body                    oddiel          body
     ---------------------                   ---------------------
     ACSOG          295,50                   ACSOG          227,00
     ASKSK          213,00                   JUNPO          176,50
     OLYPB          130,00                   SSKBJ          172,50
     ACNZA          129,50                   UMBBB          126,00
     SSKBJ           74,50                   VITAL          118,00
     KUBIN           68,00                   BOJNI           72,00
     JUNPO           55,50                   SLAZI           54,00
     MACRA           30,00


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com