Račianska 12-minútovka
                                10. až 20.10.2005


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
   1     1  Bednár Marián          1987  OŠG Ostredkova       M      3570
   2     2  Maholányi Ivan         1987  OŠG Ostredkova       M      3390
   3     1  Pokorná Katarína       1989  GAMČA                W      3212
   4     3  Macsicza Áron          1989  ZŠ+G Dunajská        M      3208
   5     4  Drábik Juraj           1987  GJH                  M      3205
   6     5  Tóth Marcel            1988  OŠG Ostredkova       M      3169
   7     1  Hulényi Martin         1990  Metodova             M15    3150
   8     2  Zámečník Tomᚠ        1990  OŠG Ostredkova       M15    3141
   9     6  Slimák Milan           1988  OŠG Ostredkova       M      3140
  10     1  Zámečník Lukᚠ        1991  OŠG Ostredkova       M14    3130
  11     1  Hierweg Karol          1992  OŠG Ostredkova       M13    3120
  12     7  Zimermann Róbert       1987  OŠG Ostredkova       M      2990
  13     8  Jurášek Jakub          1988  OŠG Ostredkova       M      2970
  14     9  Kotúč Juraj            1988  Tilgnerova           M      2932
  15    10  Izák Ondrej            1989  Fajnorovo nábr.      M      2824
  16    11  Béreš Juraj            1987  OŠG Ostredkova       M      2803
  17    12  Holečka Milan          1988  OŠG Ostredkova       M      2803
  18     1  Stračárová Zuzana      1991  Pankúchova 4         W14    2794
  19     3  Pažitný Peter          1990  Krážová pri Senci    M15    2782
  20     2  Pavelka Adrián         1991  Nevädzova            M14    2721
  21     3  Zábojník Lukᚠ        1991  ZŠ Sibírska          M14    2721
  22    13  Bielik Jozef           1962  MAC Rača             M      2715
  23     4  Rigáň Samuel           1990  SOUŽ Na Pántoch      M15    2700
  24     2  Gajdoš Andrej          1992  ZŠ Sibírska          M13    2680
  25     4  Dzielava Rudolf        1991  ZŠ Sibírska          M14    2670
  26     3  Kopšo Roman            1992  Ivánka pri Dunaji    M13    2651
  27     1  Liptáková Natália      1990  OŠG Ostredkova       W15    2620
  28     4  Omasta Lukᚠ          1992  ZŠ Sibírska          M13    2600
  29     5  Pavliak Juraj          1990  OŠG Ostredkova       M15    2577
  30     2  Bogdányová Eva         1989  OA Nevädzová         W      2575
  31     1  Kabát Adam             1993  ZŠ Sibírska          M12    2575
  32     1  Hano Dominik           1994  ZŠ Sibírska          M11    2569
  33     2  Matula Daniel          1993  ZŠ Sibírska          M12    2553
  34    14  Schneider Igor         1989  OŠG Ostredkova       M      2510
  35     3  Hajdinová Jana         1988  OŠG Ostredkova       W      2499
  36     4  Putalová Iveta         1988  OŠG Ostredkova       W      2499
  37    15  Guldan Peter           1962  Bernolákovo          M      2485
  38     2  Burdanová Monika       1990  Tupolevova           W15    2477
  39     5  Godál Michal           1992  ZŠ Sibírska          M13    2417
  40     5  Nagy Robert            1991  ZŠ Sibírska          M14    2415
  41     6  Samko Tomᚠ           1991  ZŠ Sibírska          M14    2411
  42     1  Švorcová Veronika      1994  ZŠ Sibírska          W11    2398
  43     7  Knap Richard           1991  ZŠ Sibírska          M14    2341
  44     1  Vrška Martin           1995  ZŠ Majerníkova       M10    2336
  45     6  Kakaš Martin           1992  ZŠ Sibírska          M13    2320
  46     8  Královič Jakub         1991  Nevädzova            M14    2309
  47     2  Koleková Nicole        1991  Jelenia              W14    2298
  48     3  Sovičová Petra         1991  ZŠ Sibírska          W14    2292
  49     9  Šantavý Michal         1991  ZŠ Sibírska          M14    2285
  50     7  Guoth Igor             1992  ZŠ Sibírska          M13    2279
  51     1  Samková Eva            1993  ZŠ Sibírska          W12    2276
  52     8  Sabo Ondrej            1992  ZŠ Sibírska          M13    2260
  53     2  Guldanová Nicole       1993  Za kasárňou          W12    2240
  54     1  Pokšteflová Kristína   1992  Karloveská           W13    2235
  55    16  Orth Vojtech           1936  Bratislava           M      2220
  56     6  Horný Filip            1990  ZŠ Sibírska          M15    2192
  57     4  Baltová Jana           1991  ZŠ Sibírska          W14    2183
  58    10  Piok Michal            1991  ZŠ Sibírska          M14    2181
  59     2  Bobela Michal          1994  ZŠ Sibírska          M11    2180
  60    11  Salkovič źubomír       1991  ZŠ Sibírska          M14    2180
  61     3  Šebo Miroslav          1994  ZŠ Sibírska          M11    2178
  62     9  Hornáček Andrej        1992  ZŠ Sibírska          M13    2160
  63     5  Kabátová Alexandra     1991  ZŠ Sibírska          W14    2110
  64    17  Hrnáč Jarmil           1989  SOUŽ Na Pántoch      M      2100
  65    18  Ševčík                 1989  SOUŽ Na Pántoch      M      2100
  66    10  Kuhnel Richard         1992  ZŠ Sibírska          M13    2095
  67     2  Bobáková Martina       1992  ZŠ Sibírska          W13    2082
  68     3  Jamrichová Nikol       1993  ZŠ Sibírska          W12    2075
  69     5  Baroková Lucia         1988  OŠG Ostredkova       W      2074
  70     6  Jurkáčková Jana        1988  OŠG Ostredkova       W      2074
  71     3  Gendiar Vladimír       1993  ZŠ Sibírska          M12    2053
  72     1  Skokňová Kamila        1995  ZŠ Sibírska          W10    2049
  73     4  Violová Nikola         1993  ZŠ Sibírska          W12    2006
  74     6  Škultétyová Zuzana     1991  ZŠ Sibírska          W14    2002
  75    19  Taranda                1989  SOUŽ Na Pántoch      M      1950
  76     2  Tureničová Hana        1994  ZŠ Sibírska          W11    1943
  77     3  Orolínová Veronika     1992  ZŠ Sibírska          W13    1930
  78     4  Dojčák Michal          1994  ZŠ Sibírska          M11    1920
  79     5  Kudelka Mário          1994  ZŠ Sibírska          M11    1888
  80     6  Belan Martin           1994  ZŠ Sibírska          M11    1859
  81    20  Halinkovič Miroslav    1989  SOUŽ Na Pántoch      M      1800
  82     7  Malíková Klaudia       1989  SOUŽ Na Pántoch      W      1800
  83     7  Vítek                  1990  SOUŽ Na Pántoch      M15    1800
  84     2  Emrichová Laura        1995  ZŠ Sibírska          W10    1753
  85     8  Chalúpková Michaela    1989  SOUŽ Na Pántoch      W      1740
  86     3  Blahutiaková Dominika  1995  ZŠ Sibírska          W10    1693
  87     4  Krajčirovičová Nina    1995  ZŠ Sibírska          W10    1693
  88     8  Zvada Martin           1990  SOUŽ Na Pántoch      M15    1676
  89     3  Valovičová Erika       1994  ZŠ Sibírska          W11    1638
  90     3  Bukovská Nikola        1990  SOUŽ Na Pántoch      W15    1493


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  44     1  Vrška Martin           1995  ZŠ Majerníkova       M10    2336


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  32     1  Hano Dominik           1994  ZŠ Sibírska          M11    2569
  59     2  Bobela Michal          1994  ZŠ Sibírska          M11    2180
  61     3  Šebo Miroslav          1994  ZŠ Sibírska          M11    2178
  78     4  Dojčák Michal          1994  ZŠ Sibírska          M11    1920
  79     5  Kudelka Mário          1994  ZŠ Sibírska          M11    1888
  80     6  Belan Martin           1994  ZŠ Sibírska          M11    1859


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  31     1  Kabát Adam             1993  ZŠ Sibírska          M12    2575
  33     2  Matula Daniel          1993  ZŠ Sibírska          M12    2553
  71     3  Gendiar Vladimír       1993  ZŠ Sibírska          M12    2053


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  11     1  Hierweg Karol          1992  OŠG Ostredkova       M13    3120
  24     2  Gajdoš Andrej          1992  ZŠ Sibírska          M13    2680
  26     3  Kopšo Roman            1992  Ivánka pri Dunaji    M13    2651
  28     4  Omasta Lukᚠ          1992  ZŠ Sibírska          M13    2600
  39     5  Godál Michal           1992  ZŠ Sibírska          M13    2417
  45     6  Kakaš Martin           1992  ZŠ Sibírska          M13    2320
  50     7  Guoth Igor             1992  ZŠ Sibírska          M13    2279
  52     8  Sabo Ondrej            1992  ZŠ Sibírska          M13    2260
  62     9  Hornáček Andrej        1992  ZŠ Sibírska          M13    2160
  66    10  Kuhnel Richard         1992  ZŠ Sibírska          M13    2095


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  10     1  Zámečník Lukᚠ        1991  OŠG Ostredkova       M14    3130
  20     2  Pavelka Adrián         1991  Nevädzova            M14    2721
  21     3  Zábojník Lukᚠ        1991  ZŠ Sibírska          M14    2721
  25     4  Dzielava Rudolf        1991  ZŠ Sibírska          M14    2670
  40     5  Nagy Robert            1991  ZŠ Sibírska          M14    2415
  41     6  Samko Tomᚠ           1991  ZŠ Sibírska          M14    2411
  43     7  Knap Richard           1991  ZŠ Sibírska          M14    2341
  46     8  Královič Jakub         1991  Nevädzova            M14    2309
  49     9  Šantavý Michal         1991  ZŠ Sibírska          M14    2285
  58    10  Piok Michal            1991  ZŠ Sibírska          M14    2181
  60    11  Salkovič źubomír       1991  ZŠ Sibírska          M14    2180


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
   7     1  Hulényi Martin         1990  Metodova             M15    3150
   8     2  Zámečník Tomᚠ        1990  OŠG Ostredkova       M15    3141
  19     3  Pažitný Peter          1990  Krážová pri Senci    M15    2782
  23     4  Rigáň Samuel           1990  SOUŽ Na Pántoch      M15    2700
  29     5  Pavliak Juraj          1990  OŠG Ostredkova       M15    2577
  56     6  Horný Filip            1990  ZŠ Sibírska          M15    2192
  83     7  Vítek                  1990  SOUŽ Na Pántoch      M15    1800
  88     8  Zvada Martin           1990  SOUŽ Na Pántoch      M15    1676


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
   1     1  Bednár Marián          1987  OŠG Ostredkova       M      3570
   2     2  Maholányi Ivan         1987  OŠG Ostredkova       M      3390
   4     3  Macsicza Áron          1989  ZŠ+G Dunajská        M      3208
   5     4  Drábik Juraj           1987  GJH                  M      3205
   6     5  Tóth Marcel            1988  OŠG Ostredkova       M      3169
   9     6  Slimák Milan           1988  OŠG Ostredkova       M      3140
  12     7  Zimermann Róbert       1987  OŠG Ostredkova       M      2990
  13     8  Jurášek Jakub          1988  OŠG Ostredkova       M      2970
  14     9  Kotúč Juraj            1988  Tilgnerova           M      2932
  15    10  Izák Ondrej            1989  Fajnorovo nábr.      M      2824
  16    11  Béreš Juraj            1987  OŠG Ostredkova       M      2803
  17    12  Holečka Milan          1988  OŠG Ostredkova       M      2803
  22    13  Bielik Jozef           1962  MAC Rača             M      2715
  34    14  Schneider Igor         1989  OŠG Ostredkova       M      2510
  37    15  Guldan Peter           1962  Bernolákovo          M      2485
  55    16  Orth Vojtech           1936  Bratislava           M      2220
  64    17  Hrnáč Jarmil           1989  SOUŽ Na Pántoch      M      2100
  65    18  Ševčík                 1989  SOUŽ Na Pántoch      M      2100
  75    19  Taranda                1989  SOUŽ Na Pántoch      M      1950
  81    20  Halinkovič Miroslav    1989  SOUŽ Na Pántoch      M      1800


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  72     1  Skokňová Kamila        1995  ZŠ Sibírska          W10    2049
  84     2  Emrichová Laura        1995  ZŠ Sibírska          W10    1753
  86     3  Blahutiaková Dominika  1995  ZŠ Sibírska          W10    1693
  87     4  Krajčirovičová Nina    1995  ZŠ Sibírska          W10    1693


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  42     1  Švorcová Veronika      1994  ZŠ Sibírska          W11    2398
  76     2  Tureničová Hana        1994  ZŠ Sibírska          W11    1943
  89     3  Valovičová Erika       1994  ZŠ Sibírska          W11    1638


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  51     1  Samková Eva            1993  ZŠ Sibírska          W12    2276
  53     2  Guldanová Nicole       1993  Za kasárňou          W12    2240
  68     3  Jamrichová Nikol       1993  ZŠ Sibírska          W12    2075
  73     4  Violová Nikola         1993  ZŠ Sibírska          W12    2006


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  54     1  Pokšteflová Kristína   1992  Karloveská           W13    2235
  67     2  Bobáková Martina       1992  ZŠ Sibírska          W13    2082
  77     3  Orolínová Veronika     1992  ZŠ Sibírska          W13    1930


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  18     1  Stračárová Zuzana      1991  Pankúchova 4         W14    2794
  47     2  Koleková Nicole        1991  Jelenia              W14    2298
  48     3  Sovičová Petra         1991  ZŠ Sibírska          W14    2292
  57     4  Baltová Jana           1991  ZŠ Sibírska          W14    2183
  63     5  Kabátová Alexandra     1991  ZŠ Sibírska          W14    2110
  74     6  Škultétyová Zuzana     1991  ZŠ Sibírska          W14    2002


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
  27     1  Liptáková Natália      1990  OŠG Ostredkova       W15    2620
  38     2  Burdanová Monika       1990  Tupolevova           W15    2477
  90     3  Bukovská Nikola        1990  SOUŽ Na Pántoch      W15    1493


 ------------------------------------------------------------------------
 Por Por v  Priezvisko Meno        Rok   Škola                Kateg Metre
     Kateg                         nar.
 ------------------------------------------------------------------------
   3     1  Pokorná Katarína       1989  GAMČA                W      3212
  30     2  Bogdányová Eva         1989  OA Nevädzová         W      2575
  35     3  Hajdinová Jana         1988  OŠG Ostredkova       W      2499
  36     4  Putalová Iveta         1988  OŠG Ostredkova       W      2499
  69     5  Baroková Lucia         1988  OŠG Ostredkova       W      2074
  70     6  Jurkáčková Jana        1988  OŠG Ostredkova       W      2074
  82     7  Malíková Klaudia       1989  SOUŽ Na Pántoch      W      1800
  85     8  Chalúpková Michaela    1989  SOUŽ Na Pántoch      W      1740


 Tento rok boli prekonané tri rekordy podujatia:
 -----------------------------------------------
 - M13  Hierweg Karol        1992  OŠG Ostredkova           3120
 - M    Bednár Marián        1987  OŠG Ostredkova           3570
 - W    Pokorná Katarína     1989  GAMČA                    3212

 Všetkým víazom i novým rekordérom srdečne blahoželáme!
 
 

 Doterajšie rekordy Račianskej 12-minútovky - stav po V. ročníku (2004)
 --------------------------------------------------------------------------------
 Kat  Meno                   Škola / Klub      dosiahnuté      m
 eg.                                               v roku
 --------------------------------------------------------------------------------
 M10  Bereš Maroš            ŠPMNDaG Teplická        2001   2943
 M11  Bielik Pavol           Inter                   2001   2925
 M12  Obtulovič Viktor       ŠG Ostredkova           2002   3081
 M13  Vydra Juraj            Inter                   2001   3096
 M14  Regensbogen Andrej     Slovan                  2000   3284
 M15  Tichý Martin           ZŠ Sibírska             2004   3267
 M    Bogdány Gabriel        MAC Rača                2004   3414

 W10  Štefunková Patrícia    VITAL                   2003   2750
 W11  Butkovská Lucia        ZŠ Tilgnerova           2004   2780
 W12  Žiačiková Barbora      Inter                   2001   2905
 W13  Štancelová Lenka j.    MAC Rača                2000   2845
 W14  Smolárová Katarína     MAC Rača                2003   3130
 W15  Parkanská Silvia       Inter                   2000   2840
 W    Sadloňová Barbora      MAC Rača                2003   2807


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com