Výsledková Listina - 22.ročník Malacká desiatka - 12.11.2005



Kategória: žiaci
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Beňa Ján                       AC Malacky                     35:49,89
 2.  Mikulič Richard                AC Malacky                     42:16,92
 3.  Stolár Marek                   AC Malacky                     42:23,83
 4.  Hulényi Martin                 MAC Rača                       43:39,13
 5.  Drozda Marco Adrien            Rohožník                       51:07,61
 6.  Hám Martin                     Malacky                        56:53,01
 7.  Gajdár Michal                  AC Malacky                     60:14,64
 8.  Koch Martin                    Malacky                        60:33,39
 9.  Kudláni Patrik                 Malacky                        60:33,61


Kategória: juniori
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Vrábel Marek                   AMK Nové Zámky                 36:15,09
 2.  Paller Juraj                   Bratislava                     37:55,51
 3.  Oroš Adrián                    AK Inter Slovnaft Bratislava   41:15,67
 4.  Regec Lukáš                    RDM Veľké Leváre               49:54,36
 5.  Gábor Ludo                     RDM Veľké Leváre               52:58,54
 6.  Jarošinec Peter                RDM Veľké Leváre               52:59,09
 7.  Novák Peter                    ZUJ Galanta                    54:00,58
     Hagelmuler Rišo                RDM Veľké Leváre                     NF


Kategória: muži 20-39 rokov
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Grull Miroslav                 Šurany                         33:07,36
 2.  Králik Eduard                  Slávia UK Bratislava           33:20,09
 3.  Moravec Ján                    ŠKP Skalica                    33:25,49
 4.  Valachovič Jakub               AC Malacky                     33:36,41
 5.  Dečo Peter                     Bratislava                     34:55,61
 6.  Giertli Tomáš                  Čierny Balog                   35:32,86
 7.  Palkovič Tomáš                 AK Junior Holíč                35:46,36
 8.  Vysudil Martin                 Slávia Trnava                  36:00,16
 9.  Portašík Patrik                AŠK Grafobal Skalica           36:11,29
10.  Spišák Ondrej                  Slávia STU Trnava              36:21,54
11.  Novotný Peter                  Bratislava                     36:49,64
12.  Tomič Peter                    Galanta                        37:13,73
13.  Novák Bronislav                BK Lamač                       37:42,09
14.  Hlbocký Peter                  CK Generali Trnava             37:52,36
15.  Dřizga Viktor                  Bratislava                     38:10,16
16.  Moravčík Juraj                 AC Malacky                     39:34,51
17.  Vozník Ivan                    PSS Bratislava                 41:37,32
18.  Husár Pavol                    Bratislava                     41:44,36
19.  Rusňák Dušan                   VO TJ Strojár Malacky          43:54,20
20.  Vasek Marián                   Malacky                        45:36,16
21.  Vachuna Radovan                Bratislava                     45:50,13
  -  Lelek Miro                     Bratislava                           NF
  -  Ježko Ivan                     Bratislava                           NF
     

Kategória: muži 40-49 rokov
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Findl Ladislav                 MAC Rača                       34:32,61
 2.  Portašík Peter                 AŠK Grafobal Skalica           35:08,26
 3.  Polák Jozef                    Obecný úrad Hul                35:30,39
 4.  Chrenka Jozef                  AŠK Skalica                    35:52,48
 5.  Vrábel Milan                   AMK Nové Zámky                 36:03,54
 6.  Lukáč Ján                      ŠKP Skalica                    36:10,92
 7.  Mikula Miroslav                Radošovce                      36:50,13
 8.  Benyi Zoltán                   AŠKP Žilina                    37:55,89
 9.  Cích Vladimír                  MAC Rača                       38:29,83
10.  Palkovič Pavol                 AK JUNIOR Holíč                38:57,13
11.  Beklemdžiev Ivo                Rohožník                       39:15,26
12.  Bohunický Cyril                JOGGING Klub Trnava            41:16,58
13.  Kocák Ferdinand                Gbely                          42:34,73
14.  Putala Martin                  Bratislava                     43:23,98
15.  Orth Ján                       Zohor                          44:52,51
16.  Šťastný Mojmír                 Bratislava                     45:30,29
17.  Orth Milan                     Zohor                          48:30,83
     Ružička Vlastimil              Lokomotíva Břeclav                   NF


Kategória:Muži 50 59 rokov
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Topor Jaroslav                 ŠKP Skalica                    36:37,22
 2.  Benco Peter s.                 MAC Rača                       38:11,67
 3.  Hlbocký Marián                 CK Generali Trnava             40:51,13
 4.  Lazár Ladislav                 Lozorno                        41:02,54
 5.  Chebeň František               Bratislava                     41:03,67
 6.  Rízek milan TKMR               Skalica                        41:09,89
 7.  Krčmar Jozef                   BBS Bratislava                 41:27,67
 8.  Štekauer Ján                   BBS Bratislava                 42:27,13
 9.  Lanátor Július                 Bratislava                     43:59,43
10.  Makyta Miroslav                Malacky                        44:13,22
11.  Novák Vladimír                 Moravská Nová Ves              45:26,95
12.  Sloboda Jozef                  Trnava                         47:04,70
13.  Planka Vojtech                 Malacky                        52:25,09
14.  Dečo Jozef                     Bratislava                     57:46,58


Kategória:Muži 60 - 69 rokov
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Husár Ferdinand                Trenčín                        40:01,58
 2.  Gažo Štefan                    AŠK Slávia Trnava              41:07,01
 3.  Koplinger Erich                Bratislava                     44:27,09
 4.  Sedláček Jozef                 JOGING Trnava                  49:08,36
 5.  Hedera Štefan                  Bratislava                     49:45,41
 6.  Fiamin Ivan                    RFIC Bratislava                51:30,11
 7.  Orth Vojtech                   BBS Bratislava                 55:04,89


Kategória:Muži nad 70 rokov
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Číž František                  Slovenský Orol Prievidza       49:54,73
 2.  Sucháň Vladimír                OCÚ Trstín                     51:05,09
 3.  Hauser Pavel                   ŠK Vyšná Šebastová             74:49,08


Najrýchlejší pretekár:
     Miroslav Grull                 Šurany                         33:07,36




Kategória:Žiačky
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Kubincová Ela                  AC Malacky                     59:54,86
 2.  Stolárová Romana               AC Malacky                     59:55,95
 3.  Vávrová Adriana                AC Malacky                     69:07,48


Kategória: Juniorky
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Pokorná Katarína               MAC Rača                       39:42,39
 2.  Hollá Aneta                    AC Malacky                     43:53,83
 3.  Sršňová Magda                  AC Malacky                     51:01,48
 4.  Ďuricová Katarína              AC Malacky                     51:01,83


Kategória:Ženy 20 - 34 rokov
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Nováčková Zuzana               MAC Rača                       36:52,45


Kategória:Ženy 35 - 49 rokov
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Grullová Marta                 Lokomotíva Šurany              43:58,07
 2.  Papáčková Ildiko               AMK Nové Zámky                 54:03,29
 3.  Nielsen Jane                   TEXTIL HOUSE Bratislava        55:06,70
 4.  Paráková Elena                 LK Svätý Jur                   55:36.41


Kategória:Ženy nad 50 rokov
---------------------------------------------------------------------------
 1.  Krčmárová Mária                BBS Bratislava                 49:30,98
 2.  Trulíková Zdena                AŠK Slávia Trnava              51:03,36


Rekord kategórie ženy - MALACKÁ Desiatka a najrýchlejšia pretekárka
     Zuzana Nováčková               MAC Rača                       36:52,45




     Filip peter
     Hlavný rozhodca


V prípade záujmu o CD z priebehu behu kontaktujte: Vladimír Masrna 0908 627 262
 


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com