BEH  CEZ  RAČIANSKE  VŔŠKY
                                XII. ročník, 7.5.2006


Dĺžka trate : 10 km         
Oblačno, občas prehánky, dážd
II. kolo Slovenského pohára v behu do vrchu, z poverenia Slovenského Bežeckého spolku

Por. Priezvisko Meno         rok.n   klub           por.kat.    kateg.     čas
-----------------------------------------------------------------------------------
 1.  Sobek Peter              1978   L. p. Mak             1    MHK        00:38:55
 2.  Leheň Štefan             1966   Feš. Team             1    MV 40      00:39:15
 3.  Bednár Marián            1987   Vital BA              1    MJ         00:39:42
 4.  Hudeček Karol            1965   Levice                2    MV 40      00:41:09
 5.  Giertli Tomáš            1967   Č. Balog              2    MHK        00:41:20
 6.  Nováčková Zuzana         1982   MAC Rača              1    ŽHK        00:41:30
 7.  Fábry Tomáš              1988   ŠKP B.B.              2    MJ         00:41:53
 8.  Findl Ladislav           1962   MAC Rača              3    MV 40      00:42:10
 9.  Novotný Peter            1970   Bratislava            3    MHK        00:42:28
10.  Novák Bronislav          1985   BK Lamač              4    MHK        00:42:44
11.  Sobek Miroslav           1956   Mat. Púchov           1    MV 50      00:43:23
12.  Polák Jozef              1953   Dolany                2    MV 50      00:43:35
13.  Rajec Pavel              1946   JK Dubnica            1    MV 60      00:43:46
14.  Michalička Daniel        1958   Bratislava            4    MV 40      00:43:49
15.  Molnár Ladislav          1956   V. Meder              3    MV 50      00:44:32
16.  Tomčány Miroslav         1971   JK Dubnica            5    MHK        00:44:43
17.  Beke Štefan              1966   Trnava                5    MV 40      00:44:44
18.  Hrivnák Ján              1960   KL Nováky             6    MV 40      00:45:12
19.  Janota Miroslav          1963   Turany                7    MV 40      00:46:01
20.  Kresánek Miroslav        1949   Bratislava            4    MV 50      00:46:03
21.  Spiška Jozef             1950   Handlová              5    MV 50      00:46:33
22.  Plešivka Miroslav        1968   Feš. Team             6    MHK        00:46:51
23.  Bohunický Cyril          1963   Jog. Trnava           8    MV 40      00:46:55
24.  Polóny Michal            1973   Bratislava            7    MHK        00:46:56
25.  Tvrdoň Ľubomír           1978   Tur. Teplice          8    MHK        00:47:37
26.  Demeter Ján              1943   SBS Zvolen            2    MV 60      00:47:46
27.  Putala Martin            1965   UK Blava              9    MV 40      00:47:52
28.  Vojtek Peter             1982   TJ Borinka            9    MHK        00:48:58
29.  Dolák Peter              1958   MAC Rača             10    MV 40      00:49:11
30.  Padyšák Štefan           1958   JK Dubnica           11    MV 40      00:49:19
31.  Bakyta Ján               1953   JK Dubnica            6    MV 50      00:49:25
32.  Lazar Ladislav           1951   Lozorno               7    MV 50      00:49:37
33.  Novák Viliam             1942   Žel. Stud.            3    MV 60      00:49:57
34.  Lačok Ján                1954   SBK Blava             8    MV 50      00:50:13
35.  Ďurdík Pavol             1955   Folkušová             9    MV 50      00:51:55
36.  Oros Adrián              1986   Inter                10    MHK        00:52:24
37.  Šťastný Mojmír           1959   Lamač                12    MV 40      00:53:18
38.  Liskaj Jozef             1950   Turany               10    MV 50      00:53:32
39.  Buček Ján                1956   Bernolákovo          11    MV 50      00:54:08
40.  Hrivnáková Katarína      1987   D.N.Ves               1    ŽJ         00:54:09
41.  Kaiser Igor              1987   Vital B.B.            3    MJ         00:54:29
42.  Mozola Ján               1971   Bratislava           11    MHK        00:54:30
43.  Czetmajer Jozef          1953   Mat. Blava           12    MV 50      00:54:30
44.  Sedláček Jozef           1939   Jog. Trnava           4    MV 60      00:55:19
45.  Cígrová Anna             1960   Turany                1    ŽV 35      00:55:20
46.  Masárik Milan            1961   Bratislava           13    MV 40      00:55:25
47.  Číž František            1935   Prievidza             1    MV 70      00:55:29
48.  Belény Ján               1963   Bratislava           14    MV 40      00:55:56
49.  Tomanová Jana            1971   Bratislava            2    ŽV 35      00:57:59
50.  Fusík Ján                1958   BBS BA               15    MV 40      00:58:06
51.  Žajdík Dušan             1929   Bratislava            2    MV 70      00:58:09
52.  Hradňanský František     1936   Handlová              3    MV 70      00:58:30
53.  Lisý Igor                1964   LK Sv. Jur           16    MV 40      00:59:00
54.  Foltín Viliam            1954   Bernolákovo          13    MV 50      00:59:04
55.  Juhászová Viola          1952   Kraľovany             1    ŽV 50      00:59:05
56.  Stchiffer Jozef          1960   KA Trnava            17    MV 40      01:01:02
57.  Spišková Valéria         1954   Handlová              2    ŽV 50      01:01:06
58.  Paráková Elena           1969   LK Sv. Jur            3    ŽV 35      01:01:58
59.  Dzuroška Vladimír        1942   L. Mikuláš            5    MV 60      01:02:10
60.  Suchán Vladimír          1933   Trstín                4    MV 70      01:03:42
61.  Varga Jaroslav           1966   Gajary               18    MV 40      01:11:00
62.  Klainová Mária           1938   Prievidza             3    ŽV 50      01:13:24
63.  Varga Vincent            1927   Barca KE              5    MV 70      01:13:22


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com