Výsledková listina 7. ročníka Bratislavského crossu
                                7. 10. 2006, Bratislava


------------------ Chlapci predškol.veku -  500m (2003-2001) ----------------------------------
  1    51  Beko            Roman           2001 Dúbravka                               03:08,09
  2    33  Užík            Martin          2001 ŠK Impulz Bratislava                   03:09,09
  3    28  Earl            Alex            2001 Karlova Ves                            03:38,04
  4    55  Brežný          Tomáško         2001 Bratislava                             03:50,08
  5    45  Barták          Matej           2002 Pezinok                                04:13,01
  6    17  Giertli         Šimon           2003 Bratislava                             04:35,00
  7    49  Varsányi        Adam            2003 ŠK Impulz Bratislava                   05:26,06
  8    26  Zemko           Juraj           2004 Petržalka                              05:59,05
  9    57  Olšiak          Ondrej          2004 Devínska Nová Ves                      06:09,06
        3  Oreský          Samuel          2002 LK Lokomotíva pri CVČ           DNF            
               
------------------ Dievčatá predškol.veku -  500m (2003-2001) ---------------------------------
  1    41  Hrašková        Hana            2001 ŠK Impulz Bratislava                   03:43,08
  2    27  Earl            Thalia          2002 Karlova Ves                            03:53,01
  3    30  Suchá           Kristína        2001 Stupava                                04:15,08
  4    25  Bagová          Barborka        2001 Petržalka                              04:23,02
  5     4  Grunerová       Victoria        2001 LK Lokomotíva pri CVČ                  04:47,01
  6    24  Klimová         Zorka           2002 Ružinov - Dunajčík                     05:02,06
  7    58  Gregová         Ninka           2003 Bratislava                             05:05,07
  8    50  Varsányiová     Ivana           2005 ŠK Impulz Bratislava                   12:03,07
       29  Suchá           Veronika        2004 Stupava                         DNF            
               
------------------ Žiaci ranného škol.veku -  500m (2000-1996) --------------------------------
  1    36  Šujanský        Pavol           1998 KRYHA                                  02:16,03
  2    35  Kubala          Matej           1997 KRYHA                                  02:17,02
  3    47  Kršek           Martin          1997 BBS Devín                              02:26,01
  4    21  Takáč           Marek           1998 Bratislava                             02:30,06
  5    10  Porubanec       Martin          1996 LK Lokomotíva pri CVČ                  02:33,04
  6     8  Bíly            Erik            1996 LK Lokomotíva pri CVČ                  02:35,00
  7     7  Gruner          Christian       1996 LK Lokomotíva pri CVČ                  02:36,09
  8    39  Máder           Tomáš           1997 KRYHA                                  02:39,05
  9    16  Gregor          Tadeáš          1997 Kriha Bratislava                       02:52,09
 10    34  Fides           Michal          1996 Bratislava                             02:55,05
 11    56  Páleník         Juraj           2000 Bratislava                             03:04,00
 12    20  Budinský        Samuel          2000 Dúbravka                               03:14,01
 13    15  Giertli         Ondrej          2000 Bratislava                             03:21,04
 14    46  Barták          Jakub           2000 Pezinok                                03:25,06
 15    32  Putala          Dalibor         1999 Devínska Nová Ves                      03:42,03
               
------------------ Žiačky ranného škol. veku -  500 m (200-1996) ------------------------------
  1    37  Čermáková       Viviane         1997 KRYHA                                  02:27,05
  2    42  Nagyová         Petra           1996 Bratislava                             02:29,03
  3    48  Šúplatová       Viktória        1997 Bratislava                             02:32,01
  4    38  Giertlová       Karolína        1996 KRYHA                                  02:34,00
  5    22  Bieliková       Katarína        1997 Koliba                                 02:34,08
  6    12  Zuzčáková       Linda           1998 LK Lokomotíva pri CVČ                  02:36,09
  7    19  Gergelyová      Ester           1998 Bratislava                             02:42,00
  8    23  Malatinová      Viktória        1997 Bratislava                             02:42,07
  9    11  Blažeková       Katarína        1999 LK Lokomotíva pri CVČ                  02:45,03
 10    31  Tomanová        Martina         1998 Bratislava                             02:47,07
 11    18  Lenčéšová       Martina         1998 Bratislava                             02:52,04
 12    52  Lehotová        Zuzana          1998 Dúbravka                               03:07,01
 13    43  Kiráľ-Vargová   Hana            1997 Dúbravka                               03:09,06
 14    40  Hrašková        Ema             1998 ŠK Impulz Bratislava                   03:15,07
 15    54  Holubová        Ema             1999 Senec                                  03:45,09
 16    53  Holubová        Tereza          1999 Senec                                  03:51,01
 17    14  Oreská          Soňa            2000 LK Lokomotíva pri CVČ                  04:45,01
       44  Líšková         Barbora         1997 Ružinov                         DNF            

------------------ Mladší žiaci - 1000 m (1995-1994) ------------------------------------------
  1   151  Nerušil         Boris           1994 Bratislava                             05:09,01
  2   130  Medla           Matej           1995 Karlova Ves                            05:13,02
  3   150  Vozník          David           1994 Prvá stavebná sporiteľňa               05:22,07
  4   148  Mižúr           Šimon           1994 Farmaceut Bratislava                   05:33,08
  5   155  Mikuš           Igor            1994 Dúbrvka                                05:39,03
  6   145  Bačík           Dominik         1995 KRYHA                                  05:47,08
  7   153  Vrška           Martin          1995 MAC Rača                               05:57,07
  8   140  Šteis           Lukáš           1995 Bratislava                             06:11,02
  9   102  Paczelt         Erik            1994 LK Lokomotíva pri CVČ                  06:23,09
 10   132  Malatin         Juraj           1994 Bratislava                             06:57,01
               
------------------ Mladšie žiačky - 1000 m (1995-1994) ----------------------------------------
  1   139  Dibáková        Ingrid          1994 Ružinov                                05:22,00
  2   113  Slovíková       Veronika        1994 ŠG Ostredková Bratislava               05:43,00
  3   134  Laluhová        Katarína        1995 ŠG Ostredková Bratislava               05:57,04
  4   133  Orokocká        Viktória        1995 Tatran Karlova Ves                     06:04,05
  5   112  Švelková        Diana           1994 ŠG Ostredková Bratislava               06:05,06
  6   146  Šujanská        Magdoléna       1995 KRYHA                                  06:11,00
  7   103  Blažeková       Monika          1994 LK Lokomotíva pri CVČ                  06:13,05
  8   110  Csögleiová      Jana            1994 ŠG Ostredková Bratislava               06:21,02
  9   136  Tomanová        Klaudia         1995 Bratislava                             06:28,02
 10   147  Šujanská        Terézia         1995 KRYHA                                  06:43,02
 11   131  Filová          Michaela        1995 Pucov ŠK Bratislava                    06:59,04
 12   144  Kubalová        Terézia         1994 KRYHA                                  07:10,06
 13   149  Šúplatová       Natália         1994 Bratislava                             07:15,01
 14   111  Zelená          Marcela         1994 ŠG Ostredková Bratislava               07:18,09
               
-------------- 7 - Starší žiaci - 1000 m (1993-1992) ------------------------------------------
  1   125  Hučko           Martin          1993 ŠG Ostredková Bratislava               04:41,02
  2   124  Hlubocký        Miroslav        1993 ŠG Ostredková Bratislava               05:05,01
  3   129  Buček           Daniel          1992 Lamač                                  05:06,02
  4   122  Bezchleba       Boris           1992 ŠG Ostredková Bratislava               05:09,02
  5   121  Vančo           Jakub           1993 ŠG Ostredková Bratislava               05:14,07
  6   137  Tamáš           Roman           1992 Bratislava                             05:14,08
  7   123  Fedorkovič      Lukáš           1992 ŠG Ostredková Bratislava               05:15,02
  8   154  Kopšo           Roman           1992 MAC Rača                               05:20,07
  9   126  Mikoczi         David           1993 ŠG Ostredková Bratislava               05:25,08
 10   127  Tadeo           Robert          1992 ŠG Ostredková Bratislava               05:27,02
 11   138  Saigl           Martin          1993 Malinovo                               05:35,06
 12   106  Toma            Rastislav       1993 LK Lokomotíva pri CVČ                  06:23,04
 13   142  Fides           Matej           1992 Bratislava                             06:53,09
               
------------------ Staršie žiačky - 1000 m (1993-1992) ----------------------------------------
  1   116  Csögleiová      Eva             1993 ŠG Ostredková Bratislava               05:37,05
  2   117  Dubecová        Romana          1992 ŠG Ostredková Bratislava               05:38,03
  3   128  Budinská        Petra           1993 Dúbravka                               05:56,08
  4   107  Obuchová        Andrea          1993 LK Lokomotíva pri CVČ                  06:04,00
  5   118  Kosztolanyiová  Martina         1993 ŠG Ostredková Bratislava               06:27,03
  6   108  Bíla            Tamara          1993 LK Lokomotíva pri CVČ                  06:36,09
  7   109  Husárová        Martina         1992 LK Lokomotíva pri CVČ                  06:37,00
  8   115  Nikolová        Timea           1993 ŠG Ostredková Bratislava               06:50,04
  9   120  Struhárová      Dominika        1993 ŠG Ostredková Bratislava               06:53,09
 10   119  Strculová       Martina         1993 ŠG Ostredková Bratislava               06:54,05
 11   114  Prekopová       Monika          1993 ŠG Ostredková Bratislava               07:02,03
 12   143  Štítová         Zuzana          1993 KRYHA                                  07:11,02
               
------------------ Mladšie dorastenky - 3000 m (1991-1990) ------------------------------------
  1   202  Quittnerová     Jana            1991 Astmatici                              13:52,08
  2   224  Nagyová         Alexandra       1990 Bratislava                             17:35,05
  3   215  Čajková         Katarína        1991 Karlova Ves                            17:59,04
               
------------------ Staršie dorastenky - 3000 m (1989-1988) ------------------------------------
  1   228  Pokorná         Katarína        1989 MAC Rača                               14:19,06
  2   210  Ondrášiková     Zuzana          1988 Bike Team KŠK                          15:13,03
  3   218  Šantavá         Lucia           1988 Bratislava                             16:18,06
               
------------------ Mladší dorastenci - 3000 m (1991-1990) -------------------------------------
  1   223  Mižúr           Peter           1991 Farmaceut Bratislava                   13:09,02
  2   217  Šantavý         Michal          1991 STU Bratislava                         17:13,00
               
------------------ Starší dorastenci - 3000 m (198-1988) --------------------------------------
  1   231  Trnovec         Matúš           1988 Vazka                                  12:08,04
  2   220  Belavy          Ciril           1988                                        13:06,04
  3   232  Maletz          Filip           1989 Biketeam KŠK                           13:20,01
               
------------------ Ženy - 3000 m (1987-1967) --------------------------------------------------
  1   230  Nováčková       Zuzana          1982 MAC Rača                               12:56,05
  2   214  Guttmannová     Kristína        1979 Škola animovanej tvorby                13:00,05
  3   216  Strelková       Silvia          1980 Bratislava                             15:24,01
  4   213  Orokocká        Viktória        1973 Tatran Karlova Ves                     16:07,01
  5   206  Marková         Eva             1976 KOBRA Bratislava                       17:30,04
               
------------------ Veteránky - 3000 m (1966 a skôr) -------------------------------------------
  1   205  Quittnerová     Jana            1957 Devínska Nová Ves                      15:00,08
  2   211  Filová          Ľubica          1962 Pucov Šk Bratislava                    16:23,08
  3   226  Nagyová         Mária           1938 Bratislava                             17:27,04
               
------------------ Muži - 3000 m (1987 a skôr) ------------------------------------------------
  1   219  Trubiroha       Juraj           1977 MAC Rača                               11:03,08
  2   229  Fodál           Milan           1982 Vrútky Lipovec                         11:08,09
  3   222  Kolesár         Peter           1983 Bratislava                             12:16,09
  4   221  Glaus           Michal          1983 Klub dunajských vodákov                12:19,00
  5   227  Giertli         Tomáš           1967 Bratislava                             12:29,01
  6   225  Šúplata         Rastislav       1965 Bratislava                             14:43,05
  7   209  Martiš          Petr            1975 Petržalka                              14:44,06
  8   212  Malatin         Juraj           1963 Bratislava                             14:47,03
  9   208  Toma            Jozef           1959 Devínska Nová Ves                      18:16,01
 10   207  Cích            Rastislav       1987 FM UK Bratislava                       18:57,00
               
------------------ Muži - 6500 m (1987-1967) --------------------------------------------------
  1   352  Pelikán         Jozef           1984 AŠ Inter Bratislava                    25:11,08
  2   369  Žiška           Peter           1987 TJ Tatran Hybe                         26:34,02
  3   326  Trubiroha       Juraj           1977 MAC Rača                               26:35,08
  4   364  Kamrla          Tomáš           1971 Bratislava                             27:34,01
  5   363  Giertli         Tomáš           1967 Bratislava                             28:45,09
  6   301  Novák           Bronislav       1985 BK Lamač                               28:48,02
  7   337  Glaus           Michal          1983 Klub dunajských vodákov                29:02,05
  8   333  Laffers         Lukáš           1986 B. Bystrica                            29:29,01
  9   338  Kolesár         Peter           1983 Bratislava                             29:37,03
 10   366  Földeš          František       1975 FC Petržalka                           29:48,09
 11   367  Kováčik         Alojz           1986 CK Biking Raková                       29:59,03
 12   347  Novotný         Peter           1970 Bratislava                             30:37,08
 13   323  Červňan         Andrej          1971 Dúbravka                               30:53,00
 14   346  Vozník          Ivan            1968 Prvá stavebná sporiteľňa               31:35,00
 15   314  Medla           Ivan            1969 Martin                                 31:40,04
 16   327  Pastor          Rudolf          1975 Rakovec nad Ondavou                    31:48,09
 17   344  Varsányi        Igor            1972 ŠK Impulz Bratislava                   32:04,03
 18   316  Stojkovič       Daniel          1971 Slávia UK Bratislava                   32:47,03
 19   335  Hraško          Pavel           1971 ŠK Impulz Bratislava                   33:22,07
 20   355  Lelek           Miroslav        1978 Martin                                 33:35,04
 21   359  Svetlík         Martin          1983 Petržalka                              34:02,03
 22   324  Olšiak          Vladimír        1973 Devínska Nová Ves                      34:12,01
 23   365  Bonk            Rado            1975 TJ Svinia                              35:10,00
 24   332  Farkaš          Pavol           1978 Devínska Nová Ves                      35:23,05
 25   313  Varga           Peter           1975 Bratislava                             35:55,09
 26   317  Orokocký        Robert          1971 Slávia UK Bratislava                   36:04,06
 27   330  Stoličný        Martin          1969 Bratislava                             36:08,09
 28   358  Hegyi           Radovan         1983 Nové Zámky                             36:31,05
 29   353  Žbodák          Róbert          1978 Bratislava                             36:36,07
 30   345  Oroš            Adrian          1986 AK AŠK Inter Bratislava                37:05,01
 31   325  Užík            Marián          1975 ŠK Impulz Bratislava                   38:29,00
 32   341  Buček           Peter           1978 Bratislava                             38:35,08
 33   357  Harčár          Martin          1982 Vranov nad Topľou                      38:37,02
 34   362  Szakáll         Peter           1977 Bratislava                             38:38,06
 35   348  Pecník          Ivan            1968 Podbrezová                             39:07,02
 36   305  Beláň           Róbert          1970 Čuňova                                 39:24,09
 37   331  Krčula          Michal          1985 Petržalka                              39:37,01
 38   361  Pločica         Andrej          1972 Ivanka pri Dunaji                      41:03,00
               
------------------ Ženy - 6500 m (1987-1967) --------------------------------------------------
  1   321  Guttmannová     Kristína        1979 Škola animovanej tvorby                32:45,08
  2   334  Pokorná         Katarína        1989 MAC Rača                               34:08,08
  3   329  Stoličná        Zuzana          1968 Bratislava                             36:12,03
  4   319  Benčová         Andrea          1965 T.O.Pohoda                             37:24,08
  5   312  Páleníková      Barbora         1986 Petržalka                              39:56,00
  6   318  Rochovská       Alena           1971 Dúbravka                               47:45,08
  7   354  Noskovičová     Eva             1979 Pezinok                                47:55,07
               
------------------ Veteráni A - 6500 m (1966-1957) --------------------------------------------
  1   306  Findl           Ladislav        1962 MAC Rača                               27:53,06
  2   328  Harcek          Peter           1961 Bratislava                             28:52,07
  3   307  Cích            Vladimír        1958 MAC Rača                               30:18,02
  4   342  Nagy            Peter           1964 Bratislava                             30:51,03
  5   322  Putala          Martin          1965 Slávia UK Bratislava                   33:02,04
  6   343  Šúplata         Rastislav       1965 Bratislava                             36:24,06
  7   349  Gábriš          Peter           1962 Stupava                                36:28,08
  8   311  Kopáčik         Ivan            1960 Bratislava                             36:36,06
  9   336  Líška           Miroslav        1961 Ružinov                                39:32,03
               
------------------ Veteráni B - 6500 m (1956-1947) --------------------------------------------
  1   350  Kresánek        Miroslav        1949 Bratislava                             30:41,00
  2   356  Urbanovič       Ladislav        1950 BLK Mochovce                           31:26,05
  3   340  Dunaj-Spily     Peter           1948 Bratislava                             32:41,09
  4   310  Krčmár          Jozef           1948 BBS Bratislava                         33:17,03
  5   309  Krkoška         Dušan           1954 MAC Rača                               35:17,04
  6   308  Sládek          Jaroslav        1950 BBS Bratislava                         36:20,03
  7   360  Litvák          Viktor          1952 BK Dedo Zálesie                        36:53,02
  8   339  Mižúr           Ján             1955 Farmaceut Bratislava                   38:12,02
  9   303  Grauzel         Vladimír        1951 Farmaceut Bratislava                   38:18,08
 10   368  Freud           Ladislav        1949 HVB                                    38:19,06
               
------------------ Veteráni C - 6500 m (1946 a skôr) ------------------------------------------
  1   302  Novák           Viliam          1942 Železná Studnička                      34:41,02
  2   320  Čigaš           Ján             1945 BBS Bratislava                         45:24,09
  3   304  Opálka          Tibor           1934 Bratislava                             45:27,08
  4   351  Mráz            Vincent         1940 Modra                                  52:24,04


www.macraca.vian.sk
Webmaster Jozef Bielik,    bielikj @ hotmail.com